• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

وای خدا نکنه. دیگه آبرویی نمونده که بخواهیم از دست بدیم.
دیروز دوباره تو کانال ایتالیا 1 یه چیزایی درباره کالچو پولی و تلفونو ..... میگفت. خبر جدیدی ندارید؟
میترسم اینا بجای اینکه یه اسکودتو رو پس بگیرن آخر یه ستاره هم از دست بدیم.
خاک بر سرم همین الان یه مطلب دیدم که انگار یووه میخواد دیه گو رو هم بفروشه. اینا چه کار میکنند.
فصل تموم شد نگرانی ها بیشتر شد.

دقیقا , نمی دونم فعلا که درباره درباره کالچو پولی خبری منتشر نشده (ولی انگار دادگاه 18 May بود)

لوچیانو دل نری مربی خیلی خوبیه.اما نمی تونه یه تیم رو از این حالت بیرون بیاره.یه چیزی تو مایه های شا غلامه.بیشتر به جوونا میدون میده.اگه می خوان تیم رو برای 2 یا 3 دیگه ببندن مربیه خوبیه ولی برا این شرایگ نه.لیپی به میلان نمیره.میاد تو کادر یووه ولی نه برای مربیگرد.:(:(

درسته دوست من , شاید مربی خوبی باشه ولی برای یووه کوچیکه , مثلا همین شاغلام که تو تیم های وسط جدول خوب کار می کنه به نظرت اگه به یه تیم بزرگی مثل استقلال یا پرسپولیس یا حتی ذوب آهن و سپاهان بیاد بازم می تونه خوب کار کنه ؟
به نظر من که نه نمی تونه چون حواشی تیم های بالای جدول زیاده و نیاز به مربی های خوب دارن , من بازم امیدوارم یه مربی بزرگ در سطح و اندازه های یووه بیارن:rolleyes:
در مورد لیپی هم امیدوارم به یووه یرگرده که تجربش خیلی به درد شرایط حال یووه می خوره.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
واما پست آخر.
از خیلی جاها و البته از اونجایی که شاید وجود این تاپیک زیاد ضروری نباشه وقتی هواداره شیش دنگی نباشه، تصمیم گرفتم که از این به بعد این لینکها رو تو تاپیک یووه بزارم و جماعتی رو از جهاتی ...
راستش دیدم اینجا فقط دلپیه رو هست که یه تاپیک داره و خوب بازم از اونجایی که خودش آدم مردمداریه:rolleyes: شاید خوب نباشه من بخوام تافته جدا بافته نشونش بدم.
من مدتها بدنبال جمع آوری گلهاش و کلیپ های تصویری اون بودم و تو این جستجو ها آدمهای زیادی رو میدیدم که بی نتیجه کار رو رها کردن. وحالا که شاید بالای چند ساعت فیلم ازش دارم میخواستم اون ها رو در اختیار شما هم بزارم.
حقیقت اینه قصدم این بود که تو یه تاپیک جداگانه بیشتر جلب توجه کنه و فوتبال دوستانی که طرفدار تیمهای دیگه هستند و شاید هیچوقت به تاپیک یووه سر نزنند هم بتونند از این فایلها استفاده کنند. ولی خوب انگار زیاد قابل بازدید و استقبال نبود.
دوستانی که مراجعه کردند و گشتند نبود نگردند چون نیست. یعنی نه اینکه اصلا نیست، هست ولی رفته تو خونه اصلیش.
از همه دوستان بالا هم که پست دادند تشکر.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
متاسفم اما با قدرت برمی گردم
alex20.jpg

یک خاطره تلخ برای یووه و یوونتوسی ها، فصلی سیاه همراه با انبوهی از ضعف ها، مشکلات و ناخوشی ها و حالا پایان اسفناک با یک شکست خجالت اور برابر میلان در اخرین دیدار فصل. الساندرو دل پیرو که هرگز فکر نمی کرد روزی با این مشکلات و سیاهی روبرو شود در پایان دیدار شب گذشته در مه اتزا که همراه با ناراحتی بود گفت:

مطمئن باشید فصل اینده بهتر خواهیم بود، هرگز متوقف نمی شویم و احساس ضعف نمی کنیم و به مشکلات و این اوضاع ادامه نخواهیم داد. نیاز به تمرین و تلاش بیشتری داریم، همه متاسفیم که فصل چنین تلخ به پایان رسید.

فصل را با خوشی به اتمام نرساندیم و هیچ کس در یووه از این شرایط راضی و خشنود نیست. درست مانند من، به هر حال برای همه ما تلخ بود.

اما مطمئنا باشید با روحیه و انگیزه ای بالا برخواهم گشت و خواسته های خود را دنبال خواهم کرد.

حضور در مونت کارلو برای ساختن یوونتوس جدید
andrea.jpg

جان، لاپو، جینورا، بیانکا، لاوینیا، لئونه، اوشن و جانکوموی کوچولو. اینان گروه اصلی خانواده انیلی را تشکیل می دهند، خانواده ای مدرن و در عین حال سنتی، خانواده ای که این روزها بار دیگر به راس امور باشگاه بازگشتند و در نظر دارند تاریخ و سابقه باشگاه خانوادگی خود را تکرار کنند.

از بیرون که به محل سکونت این خانواده می نگریم ارامش و صمیمیت را می بینیم و به نظر نمی رسد مسئله ارث و مدیریت باشگاه یوونتوس که بسیاری بر ان دامن می زنند از نظر گروه خانوادگی انیلی مسئله ساز باشد. برادران لاپو و جان در کنار پسر عموی خود اندره ا و همچنین فرزندان خود شانه به شانه یکدیگر برای قدرتنمایی مجدد بانوی پیر برنامه می ریزند. بنابر این باید منتظر شکوه یوونتوس با مدیران جدید از جنس خانواده انیلی باشیم.

اما اعضای اصلی این گروه که خود را اماده مبارزه برای فصل اتی می کنند در مونت کارلو گردهم امدند تا از نزدیک رقابت های فرمول یک و نتایج تیم فراری و رانندگان بزرگش را دنبال کنند. همین مسئله موجب شد تا برخی بر این گروه ایراد گیرند که شما یوونتوس را به حال خود رها و برای تماشای رقابت های اتومبیل رانی راهی فرانسه شدید و این در حالی ست که یوونتوس در اخرین دیدار خود شکست سنگینی برابر میلان متحمل شد.

جان الکان که به تازگی ریاست کارخانه فیات را به عهده گرفته به همراه اوشن و لوئنه پسرانش و جامکموی کوچولو فرزند جینورا که در کنارش ایستاده اند تاکید دارد، فراری و نتایج این تیم برای ما اهمیت دارد اما مطمئن باشید ما اینجا برای تفریح نیامده ایم. همه شرایط را بررسی می کنیم و این سفر جزیی از برنامه های مجموعه محسوب می شود.

لاپو که از پیش علاقه خود را برای تماشای رقابت های فرمول یک ابراز داشته بود خیلی سریع در کنار فلاویو بریاتوره مدیر سابق رنو قرار می گیرد و برای دقایقی در خصوص اوضاع یوونتوس صحبت می کنند. این دو نیز تاکید دارند فراری و یوونتوس در قلب شان جای دارد و نتایج و قدرتنمایی این دو ارزش زیادی خواهد داشت.

اما نوبت به اندره ا می رسد، مدیری جدید که نزد تیفوسی ها محبوب است. در مونت کارلو نیستیم که دور شهر چرخی بزنیم و در ساحل قدم بزنیم. با همکاران ملاقات داشتیم و در خصوص شرایط و برنامه ها صحبت کردیم. از وی در خصوص یوونتوس و اسکودتو سوال کردند و اندره ا پاسخ داد ابتدا باید تیم را از نو بسازیم، بعد به دنبال برنامه های خود برای فتح اسکودتو باشیم. قهرمانی بدون ترس و بدون نقص. کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و این برنامه ها برای دوستان پنهان نیست و همه می دانیم چه می خواهیم.

وی درباره مربی اینده یوونتوس نیز گفت به دنبال گزینه مناسب هستیم و انتخاب مربی و گروه مربیان زیر نظر وی در برنامه نخست ما قرار گرفته، باید دوباره یووه را بسازیم و بدون توقف پیش رویم.

گفتنی ست برخی منابع خبری از ملاقات گروه انیلی را با گروهی از همکاران و مسولین عصر روز جمعه بر روی کشتی بزرگی خبر دادند.

وقت رفتن است
blanc.jpg

ژان کلود برای تو بیش از این فضا در یوونتوس نیست، بلان باید اهسته اهسته توشه خود را برای رهسپار شدن از یووه جمع اوری کند و پیش از اغاز فصل اتی از این باشگاه بزرگ ایتالیایی جدای شود. چهره یک مدیر ورزشی که هرگز نتوانست مدیر مناسبی برای یک تیم بزرگ فوتبال باشد و هواداران همیشه ناراضی که در اخرین هفته ها با دست نوشته های خود خطاب به او نوشتند " بلان به توردوفرانس برگردد "

اندره ا انیلی که رسما با اتمام فصل کلیه امور مدیریت یوونتوس را به عهده می گیرد با خشم و عصبانیت از شرایط کنونی باشگاه تاکید کرده به زودی مسولین جدید باشگاه تعیین خواهند شد و ژان کلود بلان مدیری که هرگز موفقیتی را کسب نکرد از این تیم جدا خواهد شد.

پیش از این نیز در جلسه ای انیلی با تقسیم مسولیت به مدیران کنونی، کمترین مسولیت را به ژان کلود فرانسوی داده بود تا راه برای خروج او هموار تر شود.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
یک خاطره تلخ برای یووه و یوونتوسی ها، فصلی سیاه همراه با انبوهی از ضعف ها، مشکلات و ناخوشی ها و حالا پایان اسفناک با یک شکست خجالت اور برابر میلان در اخرین دیدار فصل. الساندرو دل پیرو که هرگز فکر نمی کرد روزی با این مشکلات و سیاهی روبرو شود در پایان دیدار شب گذشته در مه اتزا که همراه با ناراحتی بود گفت:

مطمئن باشید فصل اینده بهتر خواهیم بود، هرگز متوقف نمی شویم و احساس ضعف نمی کنیم و به مشکلات و این اوضاع ادامه نخواهیم داد. نیاز به تمرین و تلاش بیشتری داریم، همه متاسفیم که فصل چنین تلخ به پایان رسید.

فصل را با خوشی به اتمام نرساندیم و هیچ کس در یووه از این شرایط راضی و خشنود نیست. درست مانند من، به هر حال برای همه ما تلخ بود.

اما مطمئنا باشید با روحیه و انگیزه ای بالا برخواهم گشت و خواسته های خود را دنبال خواهم کرد.

نباشم که ببینم. سالاری به مولا.
هوای خانه چه دلگیر میشود گاهی.............

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
حالا بوفون بره کی میاد تو دروازه؟

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
حالا بوفون بره کی میاد تو دروازه؟

خاک عالم. خدا کنه نره. با این منینگر هزار درصد میریم دسته دو
البته من شنیدم که یووه میخواد گلر رم رو بگیره. دونی نه اون یکی جدیده که امسال بیشتر بازی کرد. اون هم برزیلیه/ اسمش یادم نمیاد

بزن زنگو: ادیت: یادم افتاد سرجیو رو

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خوب بدون هیچ توضیحی و با تکرار اینکه :
(((این ویدیو ها برای این خارج از تایپیک یووه زده میشه که شاید اینجا بیشتر جلب توجه کنه و هر فوتبالدوستی که ممکن اصلا هوادار یووه هم نباسه و به اون تایپیک سر هم نزنه به این طریق از وجود این موضوع آگاه بشه.)))
ضمن ارادت به همه فوتبال شناسان و زیبا پسندان والبته بزرگتر ها کار رو فعلا همین جا ادامه میدم.

این ویدیو جدید حدود 3:50 دقیقه زمانش هست و فوق العاده زیبا و دیدنی.
توصیه میکنم از دست ندید.

http://www.4shared.com/video/tznnGR8Z/alexSkills.html

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
دوستان عزیز راه راه پوش
یه ویدیو جالب و دیدنی از مهارتهای دلپیه رو برای دانلود در تاپیک دلپیه رو قرار دادم.
واقعا حیفه از دست بدید. توضیحاتی هم داره که اونجا میتونید ببینید.

سه تا خبر هم اینکه:
1. کار یووه با دلنری تمومه و شد سرمربی.
2. و احتمال داره شماره 99 به یووه بیاد . کاسانو از سمپدوریا.
3. و به احتمال فراوان کاناوارو راهی ناپولی میشه. که من خوشحال شدم / چون به نظرم امسال اصلا خوب نبود. فصل بعد فصل آخر بازی کاناوارو هست و بعد جام جهانی هم بازی ملی رو میزاره کنار.

اضافه شد: انگار قرارداد دلنری دو ساله هست.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
فصل اینده نیز پیراهن سیاه و سفید بر تن خواهد داشت
buffon8.jpg

فصل تمام شد اما شایعات بیش از طول فصل با قوت به کار خود ادامه می دهند. بوفون و مسئله جدایی این سنگربان از بانوی پیر مسئله ای ست که با پایان یافتن رقابت های باشگاهی اروپا شدیدا توجهات را معطوف خود کرده با این حال این بار نیز مدیر برنامه های بوفون از عدم جدایی وی از یووه خبر داد و تاکید کرد جیجی فصل اینده نیز با پیراهن سیاه و سفید یووه در میادین حضور خواهد داشت.

سیلوانو مارتینا می گوید: جیجی در یووه می ماند و برای فصل اتی نیز در کنار این تیم خواهد بود، چیز بیشتری در خصوص بوفون نمی توانم بگویم. زمانی که احساس می شود بازیکنی از یووه خواهد رفت بی تعلل نام بوفون را مطرح می کنند و از او صحبت می شود. می خواهم به شما یاداور شوم که بوفون با یوونتوس قرارداد دارد و سال اتی همراه یووه بازی خواهد کرد.

او همیشه در پاسخ به این سوال که کجا دوست دارید بروید، گفته انگلیس و مسئله از این بیشتر نیست، او تنها علاقه خود را بیان می کند. روز شنبه نیز هرگز از علاقه خود به رفتن صحبت نکرد و اگر دل نری به بانوی پیر بپیوندد مطمئن باشید که این مربی خوش کلاس خواهان ماندن بوفون در یوونتوس خواهد بود.

مطمئن هستم یووه با دل نری موفق خواهد شد
moggi3.jpg

موجی که پس از برکناری مدیران سابق یوونتوس دست به حمایت از انیلی و ماروتا زده است در گفتگویی از هواداران خواست تا به وضعیت موجود منطقی تر بنگرند و بی جهت مخالفت نکنند. مرد موفق یووه گفت:

"من دلیلی برای مخالفت هواداران با دل نری نمی بینم. باید یادآوری کنم که ما هنگامیکه لیپی را انتخاب کردیم نیز هواداران چنین جوی بر باشگاه تحمیل کردند و با لیپی مخالفت کردند. باید به هواداران بگویم که من مطمئن هستم که همانگونه که یوونتوس با لیپی به هدف مورد نظر رسید با دل نری نیز به آن خواهد رسید."

هواداران خواستار خریدهای بزرگ هستند
"چه کسانی به جذب تورس فکر می کنند ؟!! از آنها می خواهم که به وضعیت موجود منطقی تر بنگرند ، یوونتوس باشگاهی نیست که مبالغ هنگفتی در ازای بازیکنان بزرگ پرداخت کند و بهمراه این ستارگان نابود شود ، یوونتوس زیدان ، پلاتینی و دل پیرو را به ستاره تبدیل کرد و هیچگاه نباید از یوونتوس انتظار داشته باشیم که مانند بعضی ها رونالدو و کاکا را جذب کنند و در پایان به نتیجه ای نرسند."

قهرمانی اینتر برای چهارمین سال متوالی
"به اینتر تبریک می گویم البته جا دارد که به جان الکان نیز بدلیل اهدای یک اسکودتو به آنها تبریک بگویم ."​

یوونتوس را به خوبی احیا خواهیم کرد
marotta.jpg

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
هواداران خواستار خریدهای بزرگ هستند
"چه کسانی به جذب تورس فکر می کنند ؟!! از آنها می خواهم که به وضعیت موجود منطقی تر بنگرند ، یوونتوس باشگاهی نیست که مبالغ هنگفتی در ازای بازیکنان بزرگ پرداخت کند و بهمراه این ستارگان نابود شود ، یوونتوس زیدان ، پلاتینی و دل پیرو را به ستاره تبدیل کرد و هیچگاه نباید از یوونتوس انتظار داشته باشیم که مانند بعضی ها رونالدو و کاکا را جذب کنند و در پایان به نتیجه ای نرسند."

اییییول، این یه تیکه رو خیلی قشنگ اومده! :D

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
امروز با تغییرات جدید یووه
agnelli-marotta-delneri.jpg

یووه جدید خیلی زود از راه می رسد. امروز روز مهمی برای بانوی پیر اروپا و تیفوسی هایش محسوب می شود، پیش بینی می شود تا پایان روز جاری مربی بیانکونری قرارداد خود را با این باشگاه مطرح ایتالیایی امضا کند. خیابان گالیلو فراریس شهر تورینو و ساختمان باشگاه روز شلوغی را پشت سر می گذارند، یک جلسه حساس و بسیار مهم برای انتخاب اینده باشگاهی بزرگ و معتبر

مدیران کنونی بانوی پیر از ظهر امروز جلسه خود را برای تعیین مربی و برخی مدیران اغاز کرده اند که اندره ا انیلی در راس مسولین مسائل مهم جلسه امروز را هدایت می کند.

امروزجوزپه ماروتا که با امضای قراردادی کار خود را به طور رسمی در باشگاه یوونتوس اغاز می کند خبر می رسد سران باشگاه در تلاشند مراحل امضای قرارداد جیجی دل نری را انجام داده و تا پیش از سفر بانوی پیر به امریکا مربی جدید رسما معرفی شود.

مربی سابق سمپدوریا مورد تایید اندره ا انیلی قرار گرفته و با توجه به عدم تعهد به باشگاه خاصی مشکلی برای حضور در کنار یووه ندارد.

همچنین خبر می رسد سران بانوی پیر در نظر دارند با خروج ژان کلود بلان از کادر مدیریتی باشگاه موافقند کنند.

مدیران یووه در نظر دارند با جیجی دل نری یک قرارداد دو ساله به ارزش دو میلیون یورو در هر فصل امضا کنند، در صورت توافق نهایی فردا این مراسم برگزار خواهد شد.

از دقایقی پیش ماروتا با امضای قرارداد رسما یوونتوسی شد تا در کنار مدیران این باشگاه فعالیت خود را اغاز کند.

اندره ا انیلی نیز رسما بر صندلی هدایت یوونتوس نشست. وی که از پیش به عنوان مدیر یووه معرفی شده بود از امروز فعالیت رسمی خود را شروع می کند.

پس از گذشت یک ساعت و ربع از جلسه هیئت مدیره مشخص شد که اکثریت با پیوستن جیجی نری به عنوان مربی جدید و اینده بانوی پیر موافق هستند.

جلسه مدیران به اتمام میرسد، به این ترتیب اندره ا انیلی به همراه جوزپه ماروتا قرارداد خود را امضا کردند و حالا نوبت به دل نری می رسد تا با موافقت نهایی رسما هدایت بانوی پیر را به عهده بگیرد.

طبق تصمیم اعضای هئیت مدیره ژان کلود بلان در کنار یووه ماندنی شد و به فعالیت خود همراه یووه ادامه خواهد داد.

دل نری سرمربی سابق باشگاه سمپدوریا پس از جلسه ی یک ساعت و نیم به همراه سران و مدیران یووه به عنوان سرمربی جدید باشگاه انتخاب شد

همه چیز نهایی شده، جیجی دل نری از تاریخ یک جون سال 2010 تا پایان 30 ژوئن سال 2012 بر روی نیمکت سیاه و سفیدپوشان یووه خواهد نشست. فردا ماروتا و دل نری در کنفرانس خبری شرکت خواهند کرد، نشست خبری ای که در محل وینوو برگزار خواهد شد.

گفتنی ست ماروتا نیز تا پایان 30 ژوئن سال 2013 در کنار بانوی پیر خواهد بود. ژان کلود بلان نیز از این پس در خصوص تشکیلات ورزشی و پزشکی باشگاه پاسخگو خواهد بود. زیرا ماروتا از امروز مدیر اجرایی یوونتوس است.

برای خدمت به یووه باز خواهم گشت
nedved.jpg

با روی کار آمدن انیلی و تغییرات گسترده ی مدیریتی اخباری مبنی بر بازگشت ندود به یوونتوس شنیده شد ، پاول ندود یکی از اسطوره های بانوی پیر در گفتگویی این اخبار را تایید کرد و گفت:

"از اینکه به من اعتماد دارند از آنها تشکر می کنم ، من عاشق یوونتوس هستم و تمام تلاش خود را برای خدمت به یوونتوس خواهم کرد. از بازگشت به یوونتوس خوشحال خواهم بود ، با آندریا انیلی دیدار خواهم کرد تا مسولیت جدید من مشخص شود البته مهمترین چیز برای من خدمت به یوونتوس است."

سپس نوبت به منیو رایولا مدیر برنامه های سابق ندود رسید و او در این باره گفت:

"ندود و آنیلی صمیمی هستند و رابطه ی دوستانه ای با هم دارند ، گاهی سرنوشت تغییر می کند در صورتیکه مدیران سابق به ندود پیشنهاد می دادند امکان نداشت که پاول به آنها پاسخ مثبت دهد اما با آنیلی همه چیز تغییر می کند."​

جیجی نامزد دریافت گلدن فوت
buffon11.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
اول که امیدوارم بوفون موفق به کسب این جایزه بشه.
و به نظرم دلنری موفق میشه/ یعنی قلبا دوست دارم که این اتفاق بیافته.
و آخر اینکه امیدوارم در مورد الکس اشتباه نکنه / خداییش ده تا مهاجم تو این سالها اومدن ولی زوج دلپیه رو و ترزه گه یه چیز دیگست.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

کنفرانس مطبوعاتی اعضای جدید یووه
1274367275_marotta-agnelli-blanc-delne.jpg

اندره انیلی به همراه جوزچه ماروتا قراردادهای خود را روز گذشته امضا کردند و حالا نوبت به مربی جدید باشگاه می رسد از ساعت 12 ظهر به وقت ایتالیا سران یووه یک بار دیگر گردهم امدند تا مراحل امضای قرارداد جیجی دل نری و کنفرانس مطبوعاتی ماروتا و وی را در زمین تمرین وینوو برگزار کنند.

ابتدا انیلی به همراه ماروتا و دل نری در محل ویژه حضور می یابند. این نخستین شروع کارد جدید یوونتوس برای فصل اتی ست. همه می دانیم که تلاش و فعالیت بسیار زیادی پیش روی ماست، مدیر جدید ماروتا یک مدیر ویژه و استثناییست و دل نری یک مربی توانا با سیستم و مدل پیشرفته که سخت تلاش خواهد کرد تا یوونتوس تیمی کامل و مقتدر شود.

بلان، او که در هیئت مدیره ماند موظف است کلیه امور را بررسی کرده و در اختیار ماروتا قرار دهد. وی می گوید: برای کلیه رقابت ها و مبارزه ها اماده می شویم. ممنونم از البرتو زاکه رونی که پس از اتمام تورنمنت امریکا از کنار ما خواهد رفت زیرا مهلت قراردادش به اتمام می رسد. او مربی خوبی بود که نهایت تلاش خود را برای یووه انجام داد.

ماروتا، احساس غرور بزرگی می کنم، به یکی از تیم های بزرگ و مشهور جهان پیوستم، برای پیشرفت و قدرت یووه تلاش زیادی خواهم کرد و بهتر و بهتر کار می کنم. برای انجام بسیاری از فعالیت ها و اهداف به یوونتوس امدم و برنامه های زیادی بری انجام وجود دارد. یوونتوس باید به هماهنگی و تعادل برسد و قدرتمندترین باشگاه ایتالیا شود. یک تیم قدرتمند در زمین و یک تیم همیشه پیروز.

نوبت به دل نری می رسد، از این پس هدایت بانوی پیر بر عهده اوست البته برای دو سال. ما انرژی و قدرت مناسب و زیادی می خواهیم. باید حرفه ای و غیر قابل مهار شویم. با این مربی تیفوسی ها و مجموعه راضی خواهند بود، اینگونه پیش بینی می شود که گروه هماهنگی راهی یووه شده اند و بسیار بهتر از فصل گذشته ظاهر خواهند شد. همه به دنبال یوونتوسی پیروز هستیم که در تمام زمینه ها پیروز باشد نه تنها در رقابت.

انیلی به نقل و انتقالات اشاره می کند، ماروتا در این بخش می داند که ما یک یوونتوس بزرگ و همیشه پیروز می خواهیم، در این قسمت هیچ ضعفی را نمی پذیریم، ما تلاش و هدف بزرگی را برای تبدیل به انچه که می خواهیم اغاز کردیم. بار دیگر ابزار یک تیم بزرگ و جهانی شدن را در اختیار خواهیم گرفت.

بلان نیز تاکید می کند با اغاز مهلت نقل و انتقالات و بازگشت یووه از تورنمنت امریکا در این زمینه به بررسی و مذاکره خواهیم پرداخت.

قرارداد دل نری، زمانی که نام او برای هدایت یوونتوس مظرح میشود هیجان زده و خوشحال به نظر می رسد، او افتخار بزرگی را حس می کند و می گوید: احساس غرور می کنم، یک قرارداد بسیار مهم در دوران مربی گری ام، یک مبارزه دیگر که پیروز شدم. به شناخت فضا و روحیه یووه نیاز دارم اما می دانم که ذهنیت یووه همیشه پیروز شدن است زیرا این خواسته را یوونتوس همواره در حیاتش نشان داده. با این روحیه و ایده بار دیگر نمایش های زیبایی را ارائه خواهیم کرد، یک بازی زیبا، هماهنگ و مثبت. ایده من این است و هویت یوونتوس نیز چنین بوده و هست و خواهد بود.

ماروتا کنفرانس خبری اش را ادامه میدهد، همیشه به دنبال بازیکنانی هستیم که پیروزو قدرتمند باشند، البته نه تنها در بخش اقتصادی قدرتمند باشند بلکه یک قهرمان بزرگ باشند. بازیکنانی که به پیراهن باشگاهی احترام بگذارند و ارزش این پیراهن را بدانند. مطمئنا قدرت و ارزش یک پیراهن بسیار مهم تر از پول است.

بلان به ناکامی یووه در فصل گذشته می پردازد اما می گوید مشکلات زیادی به ما حمله کرد و ناکامی ما را سبب شد، خواسته همه ما پیروز شدن بود.

بار دیگر انیلی، مدیر جدید یووه می گوید پس از حضور رسمی در یووه، مدیران باشگاه های ایتالیا به من تبریک گفتند. می دانم که در کنار ماروتا پیشرفت می کنیم و تیمی می شویم که شما هواداران می خواهید.

ماروتا، به انیلی اشاره می کند، اندره ا انیلی توان و قدرت خوبی دارد و با علاقه ای که به این باشگاه و بازیکنان دارد می تواند یووه ای بزرگی بسازد. از او در خصوص کالچوپولی دو سوال کردند، مطمئن باشید که لحظات به این مسئله فکر خواهیم کرد اما امروز در این باره نظر و رای نخواهیم داد.

کنفرانس خبری ویژه این دو به اتمام می رسد و تا چند دقیقه دیگر کنفرانس شبکه یووه و اسکای با این سه عضو جدید اغاز خواهد شد.

دل نری با شبکه یوونتوس مصاحبه می کند، هیجان زده هستید ؟ بله بسیار زیاد. باید ذهنیت پیروزی و غلبه بر رقبا را بار دیگر در یووه زنده کنیم، باید تمرین و تمرین کنیم و روح بزرگ یوونتوس را نشان دهیم. تمرین و تلاش زمانی نتیجه می دهد که تیفوسی ها نیز در کنار ما باشند.

ماروتا که در شبکه یووه حاضر شده می افزاید، امروز مانند روز نخست مدرسه رفتن برای من است. دلایل زیادی برای هیجان زده شدن دارم، لحظات شروع مجدد برای یک رویا و خواسته زیبا. لحظات مهمی را پشت سر می گذارم. این یک شروع برای من و برای همه مجموعه یووه محسوب می شود. اینکه تنها یک تیم کامل شویم و کامل تمرین کنیم تنها هدف ما نسیت ما می خواهیم ذهنیت شکست ناپذیری را در خود بپرورانیم. زیرا این مسئله مهم و اصلی ست. انیلی یک مدیر با خواسته های بزرگ و منطقی ست. کسی که به جوانان ایمان دارد و نیرو و قدرت تجربه را به خوبی می داند. ما وارد یک باشگاه بزرگ و باسابقه شدم. انیلی وارد فضایی شد که به ان عشق می ورزد و روح بزرگ یوونتوسی دارد، این عامل موفقیت او خواهد بود.

اندره انیلی تاکید می کند این تنها اغاز راه است برای انجام و رسیدن به اهداف و برنامه های خود راه زیاد همراه با تلاش بسیار در پیش داریم.

دل نری و ماروتا در کنار یکدیگر برای یوونتوسی مقتدر هم قسم می شوند، بازیکنان بزرگ و مناسب خریداری خواهیم کرد و مهره های موفق و دوست داشتنی هواداران را حفظ خواهیم کرد. ما اینده ایتالیا را تشکیل خواهیم داد. این دو از ماندن بوفون در یووه خبر می دهند. دل نری با هیجان می گوید: این یک مبارزه بسیار بزرگ و مهم در زندگی من است.

گزینه های نخست یووه
pazzini.jpg

بازیکنان جدید برای تیم و کادری تازه و پر انگیزه، این ایده ای مناسب برای داشتن یک تیم مقتدری ست که فوتبال زیبایی را ارائه خواهد کرد. دل نری که با قراردادی دو ساله راهی یووه می شود در نظر دارد برخی از بازیکنان مورد تایید خود را به این شهر شمالی بیاورد تا پیراهن سیاه و سفید یوونتوس را بر تن کنند.

در این میان شانس پاتزینی برای پیوستن به بیانکونری و انتونیو کاسانو بیش از سایرین است، زیرا این دو پیش از این نیز بارها توجه و علاقه سران یووه را به خود جلب کرده اند و با امدن جیجی دل نری شانس و اقبال چهره پررنگ تری به خود گرفته ، گزینه نخست مهاجم 25 ساله ست که می تواند در خط حمله بانوی پیر قرار گیرد و قدرت تهاجمی سیاه و سفیدهای شهر تورینو را افزایش دهد.

اما گزینه دوم، کاسانوست که بسیاری بر این عقیده اند این مهاجم توانا برای نشان دادن قدرت و انگیزه خود بهتر است در تیم های بزرگ همچون یووه بازی نکند زیرا یک بازیکن پرحاشیه است که در تیم بزرگ با دردسرهایی مواجه خواهد شد.

با این حال بسیاری نیز تاکید دارند او وارث الکس دل پیرو ست و حالا نوبت حضورش درکنار زوج محبوبی ست که در اخرین فصل بازیگری خود به سر می برد. گفتنی ست رابطه کاپیتان یووه و کاسانو نیز نزدیک و صمیمی ست.

vorojax

Registered User
لایک‌ها
48
دوستان عزیز راه راه پوش
یه ویدیو جالب و دیدنی از مهارتهای دلپیه رو برای دانلود در تاپیک دلپیه رو قرار دادم.
واقعا حیفه از دست بدید. توضیحاتی هم داره که اونجا میتونید ببینید.
اخوی لینک این ودیو رو لطف می کنی؟ با تشکر

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
اخوی لینک این ودیو رو لطف می کنی؟ با تشکر

سلام
تو تایپیک الکس دل پیه رو زدم داداش. از اونجا میتونی بگیریش.

وای جواد اگه بمونه خیلی خوب میشه. از کاسانو چه خبر . اومد؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
وای جواد اگه بمونه خیلی خوب میشه. از کاسانو چه خبر . اومد؟

ایشالله می مونه

به دلم خوب افتاده امسال با اقتدار یک قهرمانی می گیریم , فعلا تیم با زاکه به امریکا رفته تا آخرین بار هم زاکه روی نیمکت یووه بنشینه احتمالا بعد از برگشت از آمریکا نقل و انتقالات رنگ پرنگ تری می گیره:دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
به دلم خوب افتاده امسال با اقتدار یک قهرمانی می گیریم , فعلا تیم با زاکه به امریکا رفته تا آخرین بار هم زاکه روی نیمکت یووه بنشینه احتمالا بعد از برگشت از آمریکا نقل و انتقالات رنگ پرنگ تری می گیره:دی

خدا کنه/ این موراتی لعنتی رو وقتی میبینم واقعا حرسم میگیره/ تا دو سال پیش نمیدونست اسکودتو چیه/
بازیکنا بمونن و متحد بشن راحت قهرمان میشه. ولی امسال اصلا تمرکز نداشتند. به هیچ تیمی نه نمیگفتند.
یووه برمیگرده.

بالا