• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
من میلانیم ولی از یووه خوشم میاد امیدوارم تو فصل نقل وانتقالات خوب کار کنه

آخه چه جوری میلانی میتونه از یووه خوشش بیاد؟ احتمال میدم در آینده دو سه تا زن بگیری. چون ممکنه از دیگران هم خوشت بیاد :دی
شوخی کردم.
ولی جدی : حد اقل بگو من طرفدار هیچکدوم نیستم ولی جفتشون رو میپسندم.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
خب نمی شه من عاشق میلان و ایتالیاام

ولی یووه رو به خاطر الکس و ندود دوست دارم

فقط حالم از اینتر بهم میخوره

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
نقل وانتقالات احتمالی یووه:

خرید: Marco Motta (Roma), Leonardo Bonucci (Bari), Simon Kjaer (Palermo), Domenico Criscito (Genoa), Milos Krasic (CSKA Moscow), Antonio Candreva (Livorno), Juan Manuel Vargas (Fiorentina), Robinho (Manchester City), Giampaolo Pazzini (Sampdoria)

فروش: Zdenek Grygera, Nicola Legrottaglie, Fabio Grosso, Cristian Molinaro, Hasan Salihamidizc, Christian Poulsen, Sergio Almiron, Tiago, Felipe Melo, Diego, David Trezeguet, Amauri, Michele Paolucci

قرضی به تیم دیگر:Sebastian Giovinco

قرضی به یووه: Martin Caceres

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
اینم ترکیب احتمالی:

Buffon

Motta/Bonucci – Kjaer – Chiellini - Criscito

Krasic – Marchisio – Banega - Vargas

Pazzini/Iaquinta - Robinho

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب نمی شه من عاشق میلان و ایتالیاام

ولی یووه رو به خاطر الکس و ندود دوست دارم

فقط حالم از اینتر بهم میخوره

نقل وانتقالات احتمالی یووه:

خرید: Marco Motta (Roma), Leonardo Bonucci (Bari), Simon Kjaer (Palermo), Domenico Criscito (Genoa), Milos Krasic (CSKA Moscow), Antonio Candreva (Livorno), Juan Manuel Vargas (Fiorentina), Robinho (Manchester City), Giampaolo Pazzini (Sampdoria)

فروش: Zdenek Grygera, Nicola Legrottaglie, Fabio Grosso, Cristian Molinaro, Hasan Salihamidizc, Christian Poulsen, Sergio Almiron, Tiago, Felipe Melo, Diego, David Trezeguet, Amauri, Michele Paolucci

قرضی به تیم دیگر:Sebastian Giovinco

قرضی به یووه: Martin Caceres

با اجازه آقا جواد:
دوست عزیز از اینکه یووه رو لاو داری دمت شما دائما زیاد گرم و خیلی خوش اومدی/
یه لطف کن فارسی بنویس.

کسی که آلکس رو دوست داره کارش درست درسته پس میلان رو فراموشش کن ولی خیلی حال کردم با این جملت درباره اینتر
اینا که همه رو میخوان بفروشن؟ واقعیته؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

با اجازه آقا جواد:

اجازه ما هم دست شماست:دی:blush:

-------------

تلاش مورینیو برای جذب کیه لینی

chiellini10.jpg

پ.ن:امیدوارم که لینی و یاکوءینتا از تیم نرن بازیکن های خوبی هستن:f34r:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
ماتراتزی نیز می تواند هر نوع پیراهنی که دوست دارد را بر تن کند و برابر دیگران به نمایش بگذارد اما من مدال های واقعی زیادی دارم. این پاسخی ست به پیراهن انتی یوونتوسی ای که ماتراتزی در جشن قهرمانی اینتر در مادرید بر تن کرد.
جریان این حرفا چیه؟ ماتراتزی چی پوشیده بود؟

امیدوارم که لینی و یاکوءینتا از تیم نرن بازیکن های خوبی هستن
آره مخصوصا کیه لینی

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
با اجازه آقا جواد:
دوست عزیز از اینکه یووه رو لاو داری دمت شما دائما زیاد گرم و خیلی خوش اومدی/
یه لطف کن فارسی بنویس.

کسی که آلکس رو دوست داره کارش درست درسته پس میلان رو فراموشش کن ولی خیلی حال کردم با این جملت درباره اینتر
اینا که همه رو میخوان بفروشن؟ واقعیته؟

منم گفتم احتمالا

ولی میلان تمام فکر منه

امیدوار فصل بعد میلان و یووه اینتر رو گل باران کنند

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

جریان این حرفا چیه؟ ماتراتزی چی پوشیده بود؟
منم نمی دونم جریان چی بوده:eek:

امیدوار فصل بعد میلان و یووه اینتر رو گل باران کنند
اینشالله یووه همه تیمها رو گل بارون می کنه:D

------------
این یک شوخی ست
buffon4.jpg

شماره یک اتزوری هرگز یوونتوس را ترک نخواهد کرد، شایعات کافی ست و بهتر است به اینده درخشان فکر کنیم. سیلوانو مارتینا مدیر برنامه های جیجی بوفون در گفتگو با شبکه اسکای یک بار دیگر تاکید کرد سنگربان بانوی پیر قصد ترک این باشگاه بزرگ را ندارد.

هر روز و در تمام طول هفته تنها نام یک بازیکن در بازار نقل و انتقالات مطرح می شود و ان جان لوئیجی بوفون است این شایعه ای ست که این هفته ها توسط رسانه ها منتشر می شود اما جیجی در یوونتوس راحت است و می خواهد در کنار این تیم و هوادارانش بماند.

او یکی از بزرگان تیم است و تصمیم دارد همراه این بزرگان بار دیگر یوونتوس را بسازد. همان طور که دل نری مربی جدید تاکید کرده، بوفون سنگربان شماره یک بانوی پیر است. دل نری در گفتگوی تلفنی با جان لوئیجی اعتمادش را به او ثابت کرد و گفت که از شرایط سخت یووه در این فصل اگاه بوده، می دانیم که به زودی شناخت کافی میان دل نری و یووه ایجاد خواهد شد.

مارتینا در پایان در پاسخ به این سوال که احتمال تعویض بوفون با مهره ای از تیم میلان وجود دارد نیز گفت: این یک شوخی ست، هرگز از یووه بازیکنی به اینتر و میلان نخواهد رفت، این معاوضه در شرایط کنونی امکان ندارد.

به پیشنهاد رئال و منچستر توجهی نمی کنم
chiellini2.jpg

پ.ن:ای ول به بچه ها که به باشگاه و پیراهنشون عشق می ورزن:happy:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
ای ول به بچه ها که به باشگاه و پیراهنشون عشق می ورزن

ایول ایوله ایول
تیم ما یله ایول
جیجی گل پسره/ ایول
آلکس تاج سره/ ایول
دیوید ............ ایول
دلنری.........
ایول ایول / یوونتوسو ایول

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

صحبت های موجی روز به روز داره من رو به تیم جدید امیوارتر می کنه:happy:

----------------------------------
سرانجام یووه فهمید فوتبال چیست
moggi.jpg

لوچانو موجی که با روی کار امدن کوبولی و بلان بارها خشم و نارضایتی خود را از عملکرد این دو مدیر ناموفق یووه ابراز داشت بود با پیوستن انیلی امیدوار است یوونتوس یک بار دیگر به اوج قدرت برسد و یک فوتبال زیبا و تماشاگرپسند را ارائه دهد.

مدیر سابق سیاه و سفیدها در گفتگوی تازه ای به مدیریت اندره ا اشاره کرد و گفت: سرانجام یوونتوس فهمید که فوتبال چیست و همان طور که وکیل انیلی می خواست فوتبال را ادامه دهد. وکیلی که در زندگی و حتی زمانی که در حیات نیست بسیار با افتخار و شایستگی از او یاد می شود و حالا یوونتوس باید نام او و خواسته هایش را بار دیگر زنده کند. خوشحالم که سرانجام این گروه متوجه شد که فوتبال چیست و فوتبالی که وکیل انیلی می خواست چه بود.

اما دل نیری، او یک مربی خوب و مناسب است، هر چند که محبوب نیست، اما مطمئنا او یک مربی خوب و شایسته محسوب می شود. ماروتا نیز مطمئنا از فوتبال و مسائل این رشته ورزشی می داند و می تواند نمایش و عملکرد خوبی داشته باشد. او بارها نشان داده که برنامه ای در سر دارد و این برنامه را به خوبی و با دقت و البته با توجه به شرایط دنبال و نتیجه مطلوبی کسب می کند.

تصور می کنم با کاسته شدن از مسولیت بلان، اوضاع بهتر شود، وی حتی می تواند یووه را ترک کند، می دانم که در سال مدیریت بلان او همواره از ستاره شدن صحبت کرد اما ...

موجی در ادامه به اندره ا می پردازد، در ابتدا و زمانی که قرارداد خود را امضا نکرده بود نشان داد که با جدیت به یووه و موفقیت ان فکر می کند، مسولیت بلان را کاست و در حالی که صحبت از بنیتس بود و مربی خود را انتخاب کرد. این نشان می دهد که اندره ا، نیازی به بیان کردن و موضوع را رسانه ای کردند ندارد زیرا خود می داند که چه می خواهد و چه باید انجام دهد. او یوونتوسی بزرگ و موفق می خواهد بنابر این بهترین کار و تلاش را انجام می دهد.

یووه باید با ارامش به تمرینات بازگردد و راه خود را از فصل اینده اغاز کند، این یووه می تواند خیلی زود یوونتوس بزرگ و دوست داشتنی گذشته شود.

ماروتا و احتمال معاوضه دیه گو با اگوئرو
marota.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
ان فاجعه و تراژدی می توانست برای ما روی دهد
alex-plattini.jpg

29 می سال 1985 فینال یوونتوس برابر لیورپول، تنها یازده سال سن داشتم اما به خوبی یادم هست، تیم من باید پیروز مسابقات اروپایی می شود، بسیار قدرتمند بودیم، روز بعد باید به مدرسه می رفتم اما کل خانواده دیر خوابیدیم و البته بسیاری موفق به خوبیدن نشدند، همه در خانه یوونتوسی بودیم، پدر، مادر و برادرم. عصر نیز با توپ همیشگی ام فوتبال بازی کرده بودم. با تصور و خیال همیشگی نسبت به یووه و بازیکنان فانتزی که همیشه برای من لذت بخش بود. اما چند سال گذشت تا حقیقت انچه که روی داده بود را متوجه شدم.

الساندرو دل پیرو که به همراه مسولین فدراسیون، مدیران یووه و نمایندگان یوفا در مراسم یادبود فینال لیورپول و یوونتوس در بروکسل بلژیک شرکت کرده بود از هواداران یووه و کشته شدگان ان فاجعه یاد کرد.

بله ما جام را فتح کردیم اما 39 هوادار کشته شدند، 32 ایتالیایی و یوونتوسی که می خواستند در کنار تیم جشن قهرمانی به پا کنند درست مانند من و خانواده ام، مانند ما، ما نیز می توانستیم مانند انها باشیم. در حال حاضر کاپیتان یوونتوس هستم، 25 سال گذشته و هفده فصل که در کنار این تیم بازی کردم، دیگر تنها هوادار نیستم من یک بازیکن هستم و امروز یاد کشته شدگان را زنده می کنیم، یاد ان فاجعه و تراژدی، این یادبود تنها از سوی باشگاه یوونتوس و بازیکنان و هواداران این تیم برگزار نمی شود.

از زمانی که تیفوسی یووه بودم، از زمانی که یازده سال سن داشتیم و بازی کردن با پیراهن این باشگاه بزرگ را در رویا دنبال می کردم، این حادثه را به یاد دارم، هرگز این فینال از یاد نخواهد رفت. در اینده نیز چنین خواهد بود.

همیشه به این پیراهن افتخار می کنم، برای یک دقیقه و تمام دوران بازیگری یاد تیفوسی هایی که یوونتوس از دست داد زنده خواهد بود.

یووه باید همیشه در صدر باشد
zidane1.jpg

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
یووه استوراری رو می خواد

احتمال معاوضه ملو با بوریلو( میلان پیشنهاد معاوضه فلامینی با ملو رو داده ولی یووه کفته فقط بابوریلو)

پیشنهاد یووه به اتلتیکو:دیگو+تیاگو+20 میلیون

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
انگار قضیه جابجایی آگرو با دیهگو جدی شده. تو ابرار خوندم/ حیفه که بره.
یاکینتا رو هم دارن پرش میدن بره.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
چه می شه کرد این مربیه سیستمش به سیستم بازیکن ها نمی خوره:دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
20 تا گل از آلکس برای دانلود اینجا

حالا این سیستم چی باشه خدا میدونه. بابا ما 5 سال دنبال دیه گو بودیم. من همیشه آرزو داشتم بیاد یووه. حالا بعد یه فصل بد داره میره . مگه این تیم طراح نمیخواد؟ من نمیفهمم اینا چه فکری میکنند/ شده مثل استقلال.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
اینم یکی دیگه

فایل های ضمیمه

• alessandrodelpiero_1024x768_302958.jpg
    alessandrodelpiero_1024x768_302958.jpg
    78.6 KB · نمایش ها: 2

JVD

همکار بازنشسته