• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
اینم از وضع ما (هم ایران هم یووه) فکر کنم جا داشت هنوز جند سالی تو اروپا بازی کنه / حالا تو تیمهای سطح پایین تر.
" فابیو کاناوارو " به تیم فوتبال الاهلی امارات پیوست
"فابیو کاناوارو" با مسئولان باشگاه الاهلی امارات به توافق رسید و با امضای قراردادی دو ساله به این تیم پیوست. گفته می شود کاناوارو در هر فصل مبلغ یک میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

پایگاه خبری فوتبال خاورمیانه با اعلام این خبر نوشت: کاناوارو پس از امضای این قرارداد گفت:همیشه عاشق زندگی در شهر دبی بودم و حالا به خواسته خودم نزدیک شدم. امیدوارم حضور در فوتبال آسیا و خاورمیانه تجربه خوبی باشد و در تیم جدیدم موفقیت های بزرگی به دست بیاورم.

کاناوارو سابقه عضویت در تیم های باشگاهی یونتوس، رئال مادرید ، پارما و تیم ملی فوتبال ایتالیا را در کارنامه ورزشی اش دارد.

ا میلیون کم نیست؟ کاپتان تیم ملی ایتالیا رو باش / اونم تو جام جهانی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اینم از وضع ما (هم ایران هم یووه) فکر کنم جا داشت هنوز جند سالی تو اروپا بازی کنه / حالا تو تیمهای سطح پایین تر.
" فابیو کاناوارو " به تیم فوتبال الاهلی امارات پیوست
"فابیو کاناوارو" با مسئولان باشگاه الاهلی امارات به توافق رسید و با امضای قراردادی دو ساله به این تیم پیوست. گفته می شود کاناوارو در هر فصل مبلغ یک میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

پایگاه خبری فوتبال خاورمیانه با اعلام این خبر نوشت: کاناوارو پس از امضای این قرارداد گفت:همیشه عاشق زندگی در شهر دبی بودم و حالا به خواسته خودم نزدیک شدم. امیدوارم حضور در فوتبال آسیا و خاورمیانه تجربه خوبی باشد و در تیم جدیدم موفقیت های بزرگی به دست بیاورم.

کاناوارو سابقه عضویت در تیم های باشگاهی یونتوس، رئال مادرید ، پارما و تیم ملی فوتبال ایتالیا را در کارنامه ورزشی اش دارد.

ا میلیون کم نیست؟ کاپتان تیم ملی ایتالیا رو باش / اونم تو جام جهانی

کاناوارو مدافع خوبی بود ولی کمی سنش بالا رفته بود و دیگه به درد تیم نمی خورد ولی .......... هیچی ولش کن.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
بازم گلی به جمال پاول خودمون:دی

قهرمانی اروپا را با اینتر و مورینیو نمی خواستم؛ من با انها فرق دارم
nedved2.jpg

ستاره چک تباری که همه دوستش داشتند و خداحافظی اش را دوست نداشتند. گلوله اتشین که قلبش برای یووه می تپید در واکنش به شایعات اخیر مبنی بر حضور و بازگشتش به بانوی پیر تاکید کرد که علاقه مند است به یووه کمک کند. با این حال از شرایط سال گذشته شدیدا ناراحت و ناراضی بود.

فصلی که گذشت به هیچ عنوان به استادیوم نرفتم، نه به این دلیل که نتیجه خوبی کسب نمی شد، به این دلیل که دوستان و هم تیمی های سابق ضعیف کار می کردند، به این دلیل که فضا و جو زشت و ناپسندی به وجود امده بود، در تورینو هواداران به هیچ عنوان تحمل نداشتند، صحبت ها را گوش نمی کردند و به مجموعه اعتمادی نداشتند. یک مجموعه کامل در دست نبود، شدیدا و بارها عصبانی شدم، ناراحت، غمگین و دلگیر. شروعی خوب و دیدنی بود اما بعد همه چیز خیلی بد پیش رفت، خیلی ناراحت و متاسف بودم، متاسفم از اینکه می دیدم یووه بدون تجربه هدایت می شود.

از وی در خصوص بازگشت احتمالی به لاتزیو سوال کردند اما پاول پاسخ منفی می دهد. به من کمک و یاری به یوونتوس خوشایند است، بر کسی پنهان نیست که من به این توجه می کنم. در حال حاضر باید بدانم مدیران از من چه می خواهند و من ایا توانش را خواهم داشت. ندود در پاسخ به اینکه ایا مدیر تیم خواهید شد نیز گفت: باید ببینیم که از من چه می خواهند، مطمئن باشید که ارتباط با باشگاه یوونتوس برای من غرورانگیز و افتخارامیز است، این ارتباطی ست که بارها لاتزیو و فدراسیون فوتبال چک از من خواسته اند.

اما اینده برخی بازیکنان یووه از نظر ندود، به اعتقاد من کیه لینی می تواند یک **** و مدیر خوب در میدان باشد، باید راه خود را به خوبی ادامه دهد. مارکیزیو او اینده فوتبال ایتالیاست. برای او ارزوی بهترین ها را دارم.

اسکودتوی 2006؛ همه می دانند و می دانیم که ما شایسته ان بودیم و با شایستگی تمام در میدان مسابقه ان را کسب کردیم. اما پیراهن انتی یووه در فینال لیگ قهرمانان، زمانی که ماتراتزی و هم تیمی هایش با این پیراهن جشن گرفتند متوجه شدم و به یقین رسیدم که من با او تفاوت دارم، این مسئله کاملا مشخص شد و خوشحالم، زیرا منم می توانستم در مادرید و در کنار اینتر جشن بگیرم اگر یووه را ترک می کردم، به یاد می اورم تماس تلفنی مورینیو را، بیا با ما، ما قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می شویم، او حق داشت بله انان قهرمان شدند اما من هرگز به انان پاسخ مثبت ندادم زیرا قهرمانی اروپا را با مورینیو و اینتر نمی خواستم. با این حال مورینیو را می پسندم. با این حال من در سکوت و ارامش کار می کنم و همچنین در اینده کنار یووه .

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
بازم گلی به جمال پاول خودمون:دی

قهرمانی اروپا را با اینتر و مورینیو نمی خواستم؛ من با انها فرق دارم
nedved2.jpg

اسکودتوی 2006؛ همه می دانند و می دانیم که ما شایسته ان بودیم و با شایستگی تمام در میدان مسابقه ان را کسب کردیم. اما پیراهن انتی یووه در فینال لیگ قهرمانان، زمانی که ماتراتزی و هم تیمی هایش با این پیراهن جشن گرفتند متوجه شدم و به یقین رسیدم که من با او تفاوت دارم، این مسئله کاملا مشخص شد و خوشحالم، زیرا منم می توانستم در مادرید و در کنار اینتر جشن بگیرم اگر یووه را ترک می کردم، به یاد می اورم تماس تلفنی مورینیو را، بیا با ما، ما قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می شویم، او حق داشت بله انان قهرمان شدند اما من هرگز به انان پاسخ مثبت ندادم زیرا قهرمانی اروپا را با مورینیو و اینتر نمی خواستم. با این حال مورینیو را می پسندم. با این حال من در سکوت و ارامش کار می کنم و همچنین در اینده کنار یووه .

به جون الکس خودم نوکرتم. اصلا هر کی ضد اینتر باشه من غلامشم.
اسکودتو رو هم به وقتش پس میگیریم.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
جواد این ژکو کیه و کجا بازی کرده؟ آلمانیه؟ من ازش چیزی نشنیدم. دیروز که این خبر رو دیدم جا خوردم راستش. این دیگه کجا بوده؟
انگار یووه اونجوریام هواسش جمع نیست یا اینکه داره یه تیم کاملا جدید جمع میکنه که اونم تا جا بیوفته کار داره. خدا کنه جوگیر نشده باشن.

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
جواد این ژکو کیه و کجا بازی کرده؟ آلمانیه؟ من ازش چیزی نشنیدم. دیروز که این خبر رو دیدم جا خوردم راستش. این دیگه کجا بوده؟
انگار یووه اونجوریام هواسش جمع نیست یا اینکه داره یه تیم کاملا جدید جمع میکنه که اونم تا جا بیوفته کار داره. خدا کنه جوگیر نشده باشن.

اتفاقا دارن منطقی عمل میکنن. نباید انتظار داشت در عرض یک سال از مقام هفتم سری آ یهو بشیم قهرمان اروپا. اگه بخوان برن 4 تا سوپر استار بخرن احتمال ورشکستگیو مشکلات اقتصادی پیش میاد. باید یواش یواش با بازیکنای جوون (ولی خیلی خوب) تیمو به اوج برگردونو. فقط امیدوارم برنامه ی درست حسابی داشته باشند.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام

فگر کنم آلمانی باشه :)
به نظر منم داره تیم رو از ریشه درست می کنه و همین طوری که حمید گفت می خواد بازیکن های جوان و آینده دار بگیره.

اتفاقا دارن منطقی عمل میکنن. نباید انتظار داشت در عرض یک سال از مقام هفتم سری آ یهو بشیم قهرمان اروپا. اگه بخوان برن 4 تا سوپر استار بخرن احتمال ورشکستگیو مشکلات اقتصادی پیش میاد. باید یواش یواش با بازیکنای جوون (ولی خیلی خوب) تیمو به اوج برگردونو. فقط امیدوارم برنامه ی درست حسابی داشته باشند.

منم امیدوارم تیم موفق بشه:happy:
من دلم از این می سوزه که یووه نتونست بنیتس رو بگیره در حالی که خیلی راحت اینتر داره می گیرتش:دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

اینم یه خبر از جوان مردی کاپیتان :cool:

تبریک و ارزوی بهبودی برای دو قهرمان ایتالیایی
alex16.jpg

روزهای تعطیل و استراحت و زمان گذراندن با خانواده در کنار توبیاس و دوروته ا، اما این دلیل نمی شود تا قهرمانان بزرگ کشورش و حوادث ورزشی جهان را فراموش کند. الکس دل پیرو که همواره یکی از طرفداران رویدادهای مهم ورزشی ست این بار نیز با ارسال پیام به دو قهرمان کشورش نشان داد که بی دلیل محبوب و دوست داشتنی نیست.

افرین فرانچسکا، این جمله در کنار یک امضا از دل پیرو کاپیتان بانوی پیر به همراه پیامی تبریک برای قهرمان ایتالیایی ست که با قهرمانی در رقابت های تنیس رولندگاروس فرانسه برای نخستین مرتبه کشورش را در این رشته پرهیجان ورزشی صاحب عنوان قهرمانی کرد.

فرانچسکا شاونه را شخصا نمی شناسم اما به خوبی افسانه قهرمانی اش را می دانم، او با این قهرمانی وارد تاریخ ورزش ایتالیا شد، نخستین تنیسور خانومی که توانست رولند گاروس را فتح کند یک ایتالیایی ست. ورزشی ویژه و استثنایی که حالا یک قهرمانی ایتالیایی را دارد.

او با دقت، تمرکز، فکر و قلبش پیروز شد مانند تمام فاتحان که این بسیار زیباست، افرین فرانچسکا.

اما شماره ده بیانکونری پیام دیگری نیز دارد، پیامی برای بازگشت و ارزوی بهبودی سریع برای دیگر قهرمان ایتالیا، یک تصادف سخت و ناخوشایند برای والنتینو روسی موتورسوار برتر و قهرمان ده سال متوالی موتوجی پی که در رقابت های جهانی موتورسواری که در مرحله موجلو براگزار شده بود با تصادفی سخت دچار مصدومیت بسیار شدیدی شد و برای هشت ماه دور از میادین ماند. " متاسفم برای شنیدن یک خبر ناخوشایند، تصادف و مصدومیتی برای والنتینو در موجلو و ماه هایی که دور از میادین خواهد بود، با این حال امیدوارم هر چه سریعتر بهبود یابد. "

گفتنی ست که واله یکی از تیفوسی های تیم اینتر به شمار می رود.

خوب در غیبت صغری آقا جواد به سر میبریم (گویا) و من این چند تا خبر رو میزارم(البته با اجازه)

جواد جان شما صاحب خونه ای;)
خوب باید بشینیم ببینیم تیم یووه چه کار می کنه :rolleyes:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
اینم یه خبر از جوان مردی کاپیتان :cool:

قلبا به خودم بابت انتخاب این مرد بعنوان تنها اسطوره ورزشی در زندگیم افتخار میکنم.
ما هم میگیم :آفرین مرد

جواد جان شما صاحب خونه ای;)
خلاصه ببخش اگه جسارت میشه گاهی.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

مثل این که دومین خرید تیم هم داره با موفقیت انجام میشه.
---------------------------------------------------

قبل از آغاز جام جهانی به یووه خواهم پیوست
krasic2.jpg

بعد از اینکه مدیران یوونتوس از اتمام انتقال په په هافبک ادینزه به یوونتوس خبر دادند در چند روز گذشته روزنامه های ایتالیایی و روسی از انتقال کراسیچ به بانوی پیر خبر داده بودند که امروز این اخبار توسط این بازیکن و مدیر برنام ه هایش تایید شد ، مدیر برنامه های این بازیکن صربستانی در این باره اعلام کرد

"با یوونتوس مذاکراتی داشتیم و علاوه بر این به خوبی در این مذاکرات پیش رفتیم به گونه ای که توافقاتی نیز حاصل شد ، پیشنهاد یوونتوس برای موکل من عالی و جذاب است و با توجه به تلاش و فداکاری هایی که در تیم زسکا انجام داد قطعآ این باشگاه با خروج وی و پیوستن کراسیچ به یک تیم بزرگ مانند یوونتوس برای پیشرفت موافقت خواهد کرد.

تا کنون تیم هایی مانند منچستر ، اینتر و فنرباغچه در پی جذب کراسیچ بوده اند اما تنها یوونتوس و فنرباغچه پیشنهاد رسمی خود را به من و باشگاه تحویل داده اند ، مبلغ درخواستی زسکا 15 میلیون است و باشگاه فنرباغچه ی ترکیه حاضر است که دو برابر این مبلغ را پرداخت کند اما با این وجود موکل من در پی انتقال به یوونتوس است تا در این تیم بزرگ افتخار آفرینی کند ، به نظر من تا قبل از شروع جام جهانی این قرارداد رسمی خواهد شد بدلیل اینکه سران یوونتوس هیچگاه ریسک نخواهند کرد و منتظر افزایش قیمت نخواهند بود."

ملوس کراسیچ نیز با مدیر برنامه های خود هم عقیده است:

"مذاکرات در مسکو همچنان ادامه دارد ، امیدوارم که هرچه سریعتر این مذاکرات پایان یابد ، شاید موانعی نیز در سر راه این انتقال قرار گیرد ولی من مطمئن هستم که نمی توانند این از این اتقال جلوگیری کنند به ویژه اینکه زسکا نیز بازیکنانی از یوونتوس را مد نظر دارد ، یوونتوس بزرگترین تیم ایتالیاست و بیشترین هوادار در این کشور را دارد و پیوستن من به این باشگاه برای من یک پیشرفت بزرگ حسوب می شود ، سرمربی جدید یوونتوس ( دلنری ) از سیستم 4-4-2 استفاده میکند که برای من بسیار مناسب خواهد بود."

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
قبل از آغاز جام جهانی به یووه خواهم پیوست

الهی به امید تو .
امید وارم که مفید باشه برای تیم

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
چند روز پيش از طريق دانلود افلاين يه فايل تصويري برام رسيد كه توش بازيكنان و كادر فني و مديريتي تيم در ان ترانه اي مي خوانند كه كمي جنبه فرا ورزشي داشت!كليپ كمي قديمي هست و اگر اشتباه نكنم مال زمان كاپلوئه.خيلي حال كردم اونجا كه ندود مي خوند.واي....تاكيناردي رو بگو كلا از يادم رفته بودش!!!.ولي خداييش غير از اون سياهه كه نشناختمش خيلي بازيكناي خوش صدايي داريدا:دي
كليپ رو در دو كيفيت مي ذارم:
كيفيت بالا:Juventus

كيفيت پايين(240*320):Juventus
مطمئنم خوشتون مياد.خيلي باحاله.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

امیر جان خیلی ممنون حتما سر فرصت دانلودش می کنم و ازش لذت می برم , اما خبرهای دور و بر یووه که نمی دونم بگم خوب هستن برای تیم یا بد:eek:

می خواهیم همان ایتالیا باشیم
buffonfamily.jpg

لاجوردی پوشان شب گذشته در میلانو به سر بردند تا صبح امروز از فرودگاه مشهور مالپنسا میلانو را به مقصد ژوهانسبورگ ترک کنند. جان لوئیجی بوفون که با خاطره چهار سال پیش به رقابت های جام جهانی فوتبال میرود می گوید:

"هیجان را به خوبی حس می کنم، تصور می کنم در فرودگاه این حس بیشتر شود، به یاد جام جهانی 2006 و فتح جامی ارزشمند، دیدار دوستانه برای ما مناسب بود و هماهنگی خود را به دست اوردیم. مهم نتایجی ست که یک مربی از یک دیدار دوستانه کسب می کند و نتیجه ارزش زیادی ندارد."

وی در پاسخ به این سوال که یک نکته ویژه پیش از اغاز جام جهانی را می توانید بیان کنید گفت: "هیجان زیادی ست همان طور که گفتم اما باید کمی هم نگرانی حس می شود، چهار سال پیش بسیار قدرتمند بودیم، امسال نیز در بررسی ها شرایط خوبی را به خود اختصاص دادیم."

"تصور می کنم ایتالیا قدرتمندترین تیم در میان تیم های گروهش باشد، ما همان ایتالیایی خواهیم بود که چهار سال قبل بودیم، بنابر این می توانیم جام را به خود اختصاص دهیم."

"ما یک گروه بزرگ با خواسته های مشخص و ارزشمند هستیم، گروه به خوبی می داند که چه می خواهد، ما ایده های کاملا روشن و واضح داریم و برای رسیدن به ان تلاش می کنیم. یک گروه حرفه ای و باتجربه که با شکست رقبا نشان می دهیم که چه می خواستیم و به ان رسیدیم."

وی به هافبک هم تیمی و جوانش اشاره کرد: "برای مارکیزیو احساس عجیبی دارم، او بسیار زیاد هیجان زده است، بی صبرانه منتظر اغاز رقابت های جهانی ست، ما باید از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم."

رسمی: سیمونه په په به یوونتوس پیوست
pepe1.jpg

بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس ایتالیا سیمونه په په بازیکن اسبق باشگاه اودینزه و تیم ملی ایتالیا در جام جهانی به صورت رسمی به تیم تورینی پیوست و ار فصل آینده پیراهن بیانکونری را بر تن خواهد کرد.

سیمونه په په، 26 ساله و با 1 متر و 79 سانتی متر قد به یوونتوس پیوست.برخلاف تصور رسانه ها که گفته می شد او با قراردادی 10 میلیونی به یووه می آید، په په با 2.5 میلیون به صورت قرضی و قرارداد یک ساله همراه با حق خرید برای یوونتوس به مبلغ 7.5 میلیون یورو با یووه قرارداد بست.

وی که هم اکنون به همراه تیم ملی ایتالیا در آفریقای جنوبی به سر می برد در مورد انتقالش به بانوی پیر گفت: "من از این انتقال واقعا خوشحال هستم زیرا خود را در یکی از بزرگ ترین تیم های جهان می بینم. من امیدوارم ابتدا به همراه ایتالیا در جام جهانی حضوری موفق داشته باشم و سپس به همراه یووه به افتخارات زیادی دست پیدا کنم."

په په در سال 2001 فوتبال حرفه ای خود را با تیم رم آغاز کرد و پس از دو فصل بازی و در حالی که حتی یک بار موفق به پوشیدن پیراهن جالوروسی نشد به صورت قرضی به تیم های لچه و ترامو پیوست. وی پس از دو سال بازی در تیم های فوق به صورت دائم به تیم پالرمو پیوست و پس از انجام 25 بازی برای تیم سیسیلی راهی تیم پیاچنزا شد.

در سال 2006 به تیم فوتبال اودینزه پیوست و در 4 سال حضور موفق در این تیم 95 بار پیراهن سیاه و سفید اودینزه را بر تن کرد و تنها در سال 2006 برای یک فصل راهی کالیاری شد اما دوباره به اودنیزه بازگشت.

وی در تمامی رده های سنی تیم ملی ایتالیا بازی کرده و از سال 2008 موفق شده پیراهن تیم بزرگسالان ایتالیا را بر تن کند و تا کنون 15 بار با پیراهن لاجوردی ایتالیا به میدان برود.

په په در ابتدا مهاجم دوم بازی می کرد، ولی در سال های اخیر به دلیل خصوصیات سرعت بالا و قدرت سانتر خوب به عنوان بال راست بازی کرده است. در فصلی که گذشت 32 بازی کرد، 7 گل زد، 47 موقعیت گل خلق کرد.

شایان ذکر است قرارداد په په هر چند رسمی اعلام شده، ولی همچنان نهایی نشده است. ماروتا مدیر نقل و انتقلات یووه نهایی شدن قرارداد را به بعد از جام جهانی موکول کرد که در صورت مصدومیت په په در جام جهانی از خرید وی صرف نظر کند.​

فلامینگو قصد بعدی ترزگل
trezeguet4.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
چند روز پيش از طريق دانلود افلاين يه فايل تصويري برام رسيد كه توش بازيكنان و كادر فني و مديريتي تيم در ان ترانه اي مي خوانند كه كمي جنبه فرا ورزشي داشت!كليپ كمي قديمي هست و اگر اشتباه نكنم مال زمان كاپلوئه.خيلي حال كردم اونجا كه ندود مي خوند.واي....تاكيناردي رو بگو كلا از يادم رفته بودش!!!.ولي خداييش غير از اون سياهه كه نشناختمش خيلي بازيكناي خوش صدايي داريدا:دي
كليپ رو در دو كيفيت مي ذارم:
كيفيت بالا:Juventus

كيفيت پايين(240*320):Juventus
مطمئنم خوشتون مياد.خيلي باحاله.

منم سر فرصت دانلود میکنم
ممنون به فکر ما بودی رفیق.

@ جواد
والا منم نمیدونم خوبه یا نه
ترزگه حیفه بره. باید به اوج برشگردونند. بازیکن خوبیه
تیاگو بهر بهتر و یاکینتا به نظرم با اینکه خوب بود ولی با بودن آمائوری زیاد نمیتونه خوب بازی کنه ولی فرصت طلب هست
ببینیم چی پیش میاد
په په هم ای خوبه دیگه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
@ جواد
والا منم نمیدونم خوبه یا نه
ترزگه حیفه بره. باید به اوج برشگردونند. بازیکن خوبیه
تیاگو بهر بهتر و یاکینتا به نظرم با اینکه خوب بود ولی با بودن آمائوری زیاد نمیتونه خوب بازی کنه ولی فرصت طلب هست
ببینیم چی پیش میاد
په په هم ای خوبه دیگه

منم با رفتن ترزگه و یاکوئنتا مخالفم به نظرم واقعا حیف هستن که برن ولی خوب ببینیم این سیستم دل نری چه کار می کنه که همه رو داره فراری می ده!!!

راستی دیدی آخرش هم اینتر به راحتی آب خوردن بنیتس رو به میلان برد!!!!

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

توی گردونه داغ جام جهانی سری هم به تیم محبوب مان یووه می زنیم :دی
----------------------

هشدار به زسکا در کنار ابزار تمایل کراسیچ به یوونتوسی شدن
krasic3.jpg

شب گذشته زمانی که ماروتا از روسیه به تورینو بازگشت، کراسیچ به اندازه فاصله این دو کشور از یووه دور شده بود. مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس به سران زسکا هشدار داد که تنها برای اخذ تصمیم نهایی 24 الی 48 ساعت زمان دارند. با این حال نمی توان از تمایل انیلی به جذب این مهره به راحتی گذشت.

از سوی دیگر پیشنهاد اینتر و منچستر سیتی قابل توجه بود و مسولین روسی را بر ان داشت تا بیشتر فکر کنند. به این ترتیب بیش از گذشته این مهره از یوونتوس دور شده بود اما صبح امروز کراسیچ از تمایل قلبی به یوونتوسی شدن گفت.

به نظر کمی خجالت زده می امد، با لبخند گفت بله می خواهم به ایتالیا بروم، نمی توانم خوب انگلیسی صحبت کنم اما با قدرت به این سوال که ایا می خواهید به یووه و ایتالیا بروید به زبان ایتالیایی گفت بله بله، می خواهم در ایتالیا بازی کنم اما کدام تیم را به خوبی نمی دانم، پیش از این یوونتوس پیشنهاد رسمی به من داده بود، فوق العاده است که من را وارث پاول ندود بدانند، افتخار می کنم که چنین عنوانی داشته باشم.

بله شما را ندود جدید می خوانند چه احساسی دارید؟ قدرت او بی نظیر بود، من نمی توانم به مانند او باشم اما زمانی که مرا جانشین او می خوانند احساس غرور می کنم. او بسیار محبوب و دوست داشتنی بود، یک قهرمان واقعی و من بسیار خوشحال می شوم که تبدیل به پاول ندود شوم، تبدیل به مهره ای مانند او. این مسئله زمانی حقیقی می شود که من به تورینو بروم.

از وی سوال می کنند کمتر صحبت می کنی و مسولیت را به مدیر برنامه هایت دادی، بله اطمینان کامل دارم، انها برای اینده من تصمیم می گیرند، من مطمئن هستم که انها بهترین را برای من انتخاب می کنند. می دانند که دوست دارم در یک تیم بزرگ بازی کنم، پیش از این از توافق با یوونتوس می گفتند، این توافق با واکنش دوستم استانکوویچ نیز روبرو شده بود.

سفر به انگلیس برای جذب گالاس
marota.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
راستی دیدی آخرش هم اینتر به راحتی آب خوردن بنیتس رو به میلان برد!!!!

راستی چی شد؟ رفت بالاخره یا نه؟ واقعا حیف شد نیومد یووه.
دلنری هم میتونه موفق بشه. راسنش وقتی لیپی گفته خوبه من دلگرم میشم.

سباستین خوبه. حیفه بره / بهش بازی نرسید
چه خبر از دیه گو؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
راستی چی شد؟ رفت بالاخره یا نه؟ واقعا حیف شد نیومد یووه.
دلنری هم میتونه موفق بشه. راسنش وقتی لیپی گفته خوبه من دلگرم میشم.

سباستین خوبه. حیفه بره / بهش بازی نرسید
چه خبر از دیه گو؟
بله الان مربی اینتره:دی
فعلا که تموم امیدمون به همین دلنری هستش و باید امیدوار باشیم , از دیه گو هم که فعلا خبری نیست.

بالا