• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

بچه ها این کراسیچ بدرد بخور هست یا مثه پولسنه؟

جواد جان فعلا که رو هواست :f34r:, ولی احساس می کنم بازیکن موئثری باشه:happy:
---------------

برای یوونتوسی شدن لحظه شماری می کنم
krasic1.jpg

مهلت نقل و انتقالات هفته های پایانی خود را طی می کند و یوونتوس همچنان برای خرید چند مهره فرصت دارد، در این میان یک بازیکن صرب بی صبرانه در انتظار پیراهن سیاه و سفید بانوی پیر است و بارها ابراز امیدواری کرده هر چه سریعتر یوونتوسی شود با این وجود به نظر می رسد سران یووه ابتدا به خرید ژکو چشم بسته اند و در صورت عدم موافقیت در این انتقال، به سراغ کراسیچ خواهند رفت.

کراسیچ که شدیدا به یوونتوسی شدن علاقه مند است در دیدار دربی امشب مسکو میان زسکا و اسپارتاک بازی نخواهد کرد زیرا ارزو دارد مذاکرات به نتیجه مثبت برسد و او راهی تورینو شود.

با این وجود برخی منابع از نزدیک شدن این بازیکن به یووه خبر می دهند و می نویسند برای جذب کراسیچی که برای یوونتوسی شدن لحظه شماری می کند نباید بیش از این منتظر ماند، در این صورت جایی در ترکیب بانوی پیر برای ژکو نخواهد بود.

به دنبال پایانی درخشان هستیم
amauri2.jpg

در نخستین دیدار رسمی تیمش درخشید و گلزنی کرد، گل های حساس و امیدبخش که او برای یک فصل طولانی و دشوار اماده نگاه خواهد داشت. امائوری که طی هفته های اخیر چهره ای شاداب و باانگیزه تر گرفته در گفتگویی کوتاه گفت

همه چیز عالی و به خوبی پیش می رود، تیمی یکدست و هماهنگ خواهیم شد و برای یک فصل در قدرت کامل حاضر شویم و بر رقبا غلبه کنیم.

در یووه همه چیز به نحوه بسیار خوبی تغییر کرده، گروه از همدلی و انگیزه بالایی برخوردار است. امسال سالی زیبا و خوش یمن خواهد بود و کلیه ناکامی های فصل گذشته جبران می شود.

همه به این امر امیدواریم، بازیکنان، مدیران، مربیان و هواداران، مطمئنا باید انتظارات را براورده کنیم و با تمرین سخت در کنار تغییراتی که ایجاد شده تیمی قدرتمند خواهیم بود. اینجا ما بازیکنان هستیم و می خواهیم با نمایش خوب بازی به بازی پیش رویم و به پایانی درخشان دست یابیم.

مهاجم ایتالیایی – برزیلی بانوی پیر در پاسخ به این سوال که بیست گل در سری ا به ثمر خواهید رساند نیز گفت: بلکه بیشتر، من به گلزنی فکر می کنم و گل های زیادی خواهم زد. امائوری در خصوص تیم ملی ایتالیا و پوشیدن پیراهن اتزوری نیز اینگونه پاسخ داد با قلبم به این سوال پاسخ خواهم داد.​

سبا در یووه فضایی نخواهد داشت
giovinco2.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خوب بعد از مدتی غیبت خبری منم امروز یه مقدار فعال بشم / هان؟ :دی

هدف يوونتوس تغيير كرد؛ پاتزيني به جاي ژكو​
به گزارش نشريه توتواسپورت، مسئولان باشگاه يوونتوس قصد دارند براي به خدمت گرفتن جيامپائولو پاتزيني، مهاجم تيم سمپدوريا، با مسئولان اين باشگاه جنوايي وارد مذاكره شوند.

يوونتوسي ها سخت به دنبال به خدمت گرفتن ادين ژكو، مهاجم بوسنيايي وولفسبورگ، بودند اما باشگاه آلماني براي فروش اين بازيكن 40 ميليون يورو درخواست كرده بود كه با استقبال يوونتوسي ها روبرو نشد. باشگاه ايتاليايي حاضر بود براي اين بازيكن حداكثر 30 ميليون يورو بپردازد. به اين ترتيب آنها اكنون به دنبال به خدمت گرفتن پاتزيني هستند.

رئيس باشگاه سمپدوريا به تازگي اعلام كرد كه پاتزيني را حتي به قيمت 100 ميليون يورو نيز نمي فروشد اما يوونتوسي ها اميدوارند كه بتوانند اين مهاجم سابق فيورنتينا را با پيشنهادي 25 ميليون پوندي به تورين ببرند. پاتزيني فصل گذشته زير نظر دل نري در سمپدوريا بازي هاي بسيار خوبي انجام داد و اين مربي بسيار علاقه مند است كه اين مهاجم را بار ديگر در تيمش داشته باشد.

در اين ميان نشريه كوريه ره دلو اسپورت نيز گزارش داد كه مدير برنامه هاي دنيس آئوگو، مدافع هامبورگ، براي انتقال اين بازيكن به تورين چراغ سبز نشان داده است.

گوردون استيپيچ گفت:" شرايط دنيس در هامبورگ خوب است اما يك پيشنهاد خوب مي تواند زمينه انتقال او را فراهم كند."

باشگاه هامبورگ براي اين مدافع 10 ميليون يورو مي خواهد.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
image.php

جدال و خصومت در حال شکل گیری ست ؟
alex5.jpg

شاید همه چیز ان طور که می خواست پیش نمی رود و شاید او هرگز فکر نمی کرد روزی یک نیمکت نشین باشد. این روزها با وجود کمترین تغییر در تمرینات اختصاصی و گروهی اش محکوم به نشستن بر روی نیمکت تیمی ست که هجدهمین سال حضورش را در ان جشن می گیرد اما گویی مربی جدید به او اعتقادی ندارد و این برای اسطوره و هوادارانش ناگوار.

طی اخباری که از مودنا به گوش می رسد، دل نری در این دیدار نیز از الساندرو دل پیرو استفاده نخواهد کرد و او به عنوان بازیکن ذخیره در این دیدار همچون بازی رفت محسوب خواهد شد. به هر حال دل نری که می دانست دیه گو در ترکیب او جایی ندارد این هافبک برزیلی را به خط حمله برد تا از او بهره جوید و به این ترتیب بی سر و صدا نام الکس را از ترکیب خارج کرد تا اعتراض هواداران را نیز شاهد نباشد.

اما مطمئنا در صورت ادامه این روند اعتراض هواداران همیشگی یوونتوس را احساس خواهد کرد، به ویژه اگر تیمش همراه دیه گو موفقیت مورد نظر انان را کسب نکند. با این حال بسیاری از کارشناسان معتقدند این برزیلی ارزش یک سال مورد ازمون و سنجش قرار داشتن را نداشت.

به این ترتیب با قرار نداشتن دل پیرو در ترکیب احتمالی دیدار امشب به نظر می رسد جدال و خصومتی در حال شکل گیری ست.

لبخند رضایت سبا، جدایی رسمی جووینکو از یووه
giovinco1.jpg

حالا همه چیز رسمی می شود و ستاره ای جوان راهی تیمی دیگر می شود تا اینده فوتبالی خود را در این تیم بجوید. سباستین جووینکو امروز پس از مدت ها به طور رسمی به تیم پارما پیوست تا بازیکن این تیم شود.

پس از هفته ها مذاکره سرانجام مذاکرات سران یووه و پارما به نتیجه رسید و سباستین به طور قرضی راهی پارما شد تا فصل اتی در استادیوم تاردینی به میدان رود.

لئوناردی که از پیوستن این جوان بسیار خوشحال بود گفت: جووینکو بازیکن پارماست و ما از این قرارداد بسیار خوشحالیم . در حال حاضر او به طور قرضی به ما پیوسته اما همه چیز امکان دارد.

مدیر برنامه های مورچه اتمی نیز از این انتقال خرسند بود افزود: سرانجام موافقت را کسب کردیم و سبا به پارما رفت هر چند قرضی . او بازیکن بااستعداد و موفقی ست که مطمئنا از چنین قراردادی خرسند است. او خواسته ای جز بازی کردن نداشت و حالا امیدوارم به زودی به خواسته اش برسد.

به این ترتیب سباستین به خواسته خود رسید هر چند ارزوی قلبی او بازی در تیم یوونتوس است با این حال با روشن شدن تکلیف این مهره، در چهره او لبخند پس از مدتها دیده شد.​

خود را از پیش پیروز نمی دانیم
delneri2.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جدال و خصومت در حال شکل گیری ست ؟

دلهره آوره

البته مطمعنم که بالاخره الکس خودش رو ثابت میکنه.
کاپلو هم آخرش تسلیم هنر الکس شد.
ولی دوست ندارم این سالهای آخر اینطوری باشه.
چی بگم/ آخه من نمیفهمم بازی ندادن به بازیکن آماده یعنی چی؟ اینطوری عمر دلنری هم کوتاه خواهد بود. الکس فقط بازیکن یووه نیست. روح یووست.

جواد جان اگه بازی از جایی پخش میشه یه خبر رسانی بکن.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
دلهره آوره

البته مطمعنم که بالاخره الکس خودش رو ثابت میکنه.
کاپلو هم آخرش تسلیم هنر الکس شد.
ولی دوست ندارم این سالهای آخر اینطوری باشه.
چی بگم/ آخه من نمیفهمم بازی ندادن به بازیکن آماده یعنی چی؟ اینطوری عمر دلنری هم کوتاه خواهد بود. الکس فقط بازیکن یووه نیست. روح یووست.

جواد جان اگه بازی از جایی پخش میشه یه خبر رسانی بکن.
چی بگم:دی

مثل این که این لینک اینترنتیشه من که اینترنتم ذغالیه ببین به درد می خوره:دی
http://atdhe.net/22012/watch-juventus-vs-shamrock-rovers

راستی اگه الجزیره هم داشته باشی الجزیره 9 به صورت کارتی پخش می کنه.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
نیمه اول که 0-0 شد
دوست دارم اله یکی بزنه حتی اگه یه دقیقه بیاد تو

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
نیمه اول که 0-0 شد
ای ول 1 بر 0 شدن آمائوری هم جاشو به دیوید داد

وای الکس دقیقه 74 گل زده:happy:
74' [1 - 0] A.D. Piero

خوب مثل این که بازی هم همون 1 بر 0 تموم شد زنده باد الکس.
دوستان تبریک می گم.

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
image.php

برتری یووه در نیمه الکس ( یوونتوس 1 - شامروک 0 )
teamjadid2010.jpg

دیدار برگشت مرحله سوم رقابت های جام یوفا به میزبان استادیوم شهر مودنا برگزار شد تا سرنوشت تیم صعود کننده به مرحله بعد مشخص شود، یوونتوس که در خانه حریف با دو گل مهاجم برزیلی خود، امائوری به برتری رسیده بود برای کسب پیروزی و تضمین صعود با ترکیب استوراری، موتا، بونوچی، کیه لینی، دچلیه ، په په، سیسوکو، مارکیزیو، لنتزافامه، دیه گو و امائوری راهی میدان شد و در نهایت با تک گل کاپیتان محبوبش که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید به برتری دست یافت.

بازی با شروع متعادل و کم خطر دو تیم اغاز شد اما تنها شش دقیقه از بازی گذشته بود که یوونتوس حرکت رو به جلو خود را شروع کرد و در زمین حریف نمایش بهتری ارائه کرد. دیه گو نیز فرصت خوبی را به دست اورد و در ادامه مارکیزیو و امائوری نیز شانس هایی برای گلزنی و به خطر انداختن دروازه شامروک داشتند.

اما نخستین خطر جدی را لنتزافامه یار جوانی که در دیدار رفت نیز نمایش خوبی داشت خلق کرد، با این حال ضربه او کمی بلند بود و به درون دروازه راه نیافت.

بازی در میانه میدان ادامه یافت اما این یووه بود که هر از چند دقیقه ای دروازه شامروک را تهدید می کرد.

دقیقه 33 یک فرصت استثنایی برای تیم ایرلندی ایجاد شد، مورای با همکاری هم تیمی اش می توانست دروازه بانوی پیر را باز کند که ضربه او با فاصله بسیار بسیار اندک به خارج رفت.

اما چند دقیقه بعد یوونتوس با امائوری این حمله ایرلندی ها به شکل خطرناکی پاسخ داد، با این حال توپ او نیز با فاصله اندکی از بالای دروازه مهمان گذشت.

به دقیقه 40 بازی می رسیم، دچلیه با یار حریف کورس سریعی گذاشته و موفق به ارسال برای امائوری می شود اما مدافعین ضربه او را دفع می کنند.

تنها چند دقیقه به اتمام این نیمه بار دیگر نوبت به یووه می رسد تا شانس خود را برای باز کردن دروازه ایرلندی ها امتحان کند که موفق به این امر نمی شود تا نیمه نخست با نتیجه صفر – صفر مساوی به اتمام برسد.

در نیمه دوم دو تیم بدون تغییر در ترکیب خود راهی میدان شدند اما دل نری خیلی زود دست به تعویض زد و اله را جانشین دیه گو کرد. شامروک نیز دو تعویض خود را انجام داد. در این نیمه بارش باران که از اوایل نیمه نخست اغاز شده بود قوت گرفت اما تاثیری در نمایش دو تیم نداشت.

در دقیقه 52 امائوری با ضربه سر می توانست گل زنی بازی رفت را تکرار کند که موفق به این گلزنی نشد. یوونتوسی ها در نوبت نیز دروازه مهمان را به خطر انداختند. در دقیقه 68 یک بار دیگر یوونتوسب بازی را در دست گرفته و با مهاجم برزیلی – ایتالیایی خود پیشتاختند، در این صحنه سیسوکو بسیار موثر ظاهر شد.

بازی خوب یووه ادامه داشت تا سرانجام در دقیقه 74 یک ضربه ازاد برای کاپیتان الکس و بانوی پیر به دست امد تا کاپیتان اله با انگیزه ای بالا پشت توپ بیاستد و با ضربه از دقیق از فاصله 25 متری دروازه شامروک با باز و شادی نخستین گل رسمی خود را در فصل جدید نشان دهد.

سیاه و سفید ها که از حریف پیش افتاده بودند به نمایش دقیق و هماهنگ خود ادامه دادند. در دقیقه 79 زوج قدیمی دل پیرو، ترزگه نیز وارد زمین شد و جای امائوری را گرفت تا روزهای گذشته این مهاجم یوونتوس تکرار شود.

دقایق پایانی نیز با نمایش خوب میزبان ادامه یافت، در دقیقه 85 شماره ده بانوی پیر می توانست برای بار دوم گلزنی کند، او با ضربه سر به خوبی فضای دروازه حریف را پیدا کرد اما با کمترین فاصله از کنار دروازه گذشت .

اما هیجان همچنان ادامه داشت و الکس به نمایش خوب خود ادامه می داد، دو دقیقه بعد یک حرکت استثنایی از دل پیرو دیده شد که ورزشگاه را به وجد اورد اما این بار نیز توپ وارد دروازه نشد تا همان یک گل به قوت خود باقی بماند و یوونتوس در مجموع دو دیدار با برتری سه بر صفر به مرحله بعدی راه یابد.

juve-milan-inter.jpg

یوونتوس - میلان - اینتر
زمان: جمعه 22 مرداد 1389 ساعت 23:00 به وقت تهران
مکان : ورزشگاه سن نیکولا باری

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500

بعضی وقتها آدم یه چیزی از خدا میخواد/ بعد خیلی زود برآورده میشه/ اونوقته که میگه کاش از خدا یه چیز دیگه خواسته بودم.
اما نه/ این از اون دفعاتی بود که آدم نمیگه کاش از خدا یه چیز دیگه خواسته بودم. چون درست انتخاب کرده بودم.

به همه یووه ای های دنیا تبریک میگم. بخاطر الکس
اینم از طرف من:

08e8408df86649daaeaf.jpg

اگه عکس خوب آپ نشده و دیده نمیشه بگید لطفا.

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
شیره..........
دلپیرو نبود کی میخواست یووه رو نجات بده؟
خدایا ممنون که این بازیکن رو به ما شناسوندی...
جواد گریه منو در آوردی... :دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
پسر دمش گرم. باز که از اون گل های انحصاری خودش زده که... ضربه آزاد 30 40 متری....

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
image.php

پاسخی ندادم، تنها شادی پس از گل بود
alex6.jpg

در هجدمین فصل بیانکونری بودنش بارها این چنین لحظات را تجربه کرده، بارها جشن گرفته و بارها از به ثمر رسیدن یک گل شادی اش را با هم تیمی ها و تیفوسی ها تقسیم کرده، الساندرو دل پیرو در برالیا نیز یک بار دیگر انگیزه و قدرت خود را ثابت کرد.

الکس در پایان مسابقه گفت: دوئل با دیه گو مزاحمتی برای من ایجاد نمی کند، این تازه شروع کار است، در حال حاضر هیچ کس در یووه به این مسئله فکر نمی کند بلکه تنها به موفقیت و پیروزی می اندیشیم. انتخاب را باید مربی انجام دهد تا برای تیم بهتر شود و مربی بهترین انتخاب را برای تیم خواهد کرد.

از او در خصوص واکنش پس از گل سوال کردند، نه به هیچ وجه این پاسخی نبود، تنها یک شادی پس از گل است. پیروز شدیم و از این مرحله صعود کردیم . با این حرکت مسئله ای نمی خواستم بگویم و تنها خوشحالی من را نشان می داد.

پس از گذراندن یک مصدومیت جزیی این امادگی مرا ثابت کرد و از شرایط و پیشرفت تیم و خودم خوشحالم. در حال حاضر حالم خوب است و در حال بهتر شدن هستم. البته همه تیم نیز چنین شرایطی دارند و این نشانه خوبی ست.

خیلی خوب تمرین می کنیم و شرایط و موقیت را به خوبی در نظر گرفته و پیش می رویم. به چنین دیداری نیاز داشتیم و به مصاف با چنین تیمی . تنها در شروع کار قرار گرفته ایم و باید تا پایان با غرور پیش رویم تا موجب غرور و افتخار تیفوسی ها و مجموعه باشیم ، اگر همانند این بازی ظاهر شویم راه طولانی در پیش خواهیم داشت.

دوئلی میان الکس و دیه گو نیست
delneri3.jpg

او حالا یک مربی راضی و خشنود است، از یک مرحله به خوبی گذشت و نمایش تیمش نیز با جادوی الکس به خوبی پیش رفت تا همراه تیفوسی ها از صعود به مرحله بعد خرسند باشد. جیجی دل نری در سخنانی از تیم و شاگردانش تشکر کرد و گفت

خیلی خوشحال و راضی هستم، از شاگردان و پسرانم . شرایط را به خوبی درک و به خوبی در میدان حاضر شدند. من یک تیم سریع را در میدان دیدیم و باید اعتراف کنیم حریف نیز به خوبی بازی می کرد با وجود اینکه شناخت زیادی از رقیب نداشتیم.

دل پیرو، او یک گل بسیار زیبا و بزرگ به ثمر رساند، اما این تیم بود که بسیار خوب ظاهر شد. باید بهتر و شایسته تر شویم و همچنین این دوره را حفظ کنیم. در حال تمرین هستیم و به هماهنگی و امادگی بیشتری خواهیم رسید. زیرا سخت تمرین کردیم و از نظر فیزیکی نیز در امادگی بالایی به سر می بریم. ما یک گروه هستیم و این گروه در شرایط خوبی به سر می برد. باید خوب کار کنیم و تنها به پیدا کردن فضا و موقعیت برای یووه فکر کنیم.

دوئل دیه گو و دل پیرو، به هیچ وجه، اصلا . من پنج مهاجم دارم و این مهاجمین در طول فصلی که طولانی و سخت خواهد بود در ترکیب قرار خواهند گرفت. ما یک برنامه طولانی داریم بنابر این همه مهره ها در ترکیب قرار دارند. من برای هر دو بازیکن بسیار خوشحالم زیرا هر دو امادگی و قدرت بالایی دارند.

دیه گو در نیمه نخست کمی خسته کننده ظاهر شد و به نظر کمی خسته بود و نمی توانست 90 در میدان حضور داشته باشد. به همین دلیل در نیمه دوم دل پیرو راهی میدان شد، من می دانم که الکس چه ارزشی دارد بنابراین از نمایش او شگفت زده نمی شوم.

دچلیه، یک جوان اینده دار و بسیار موفق، در این دیدار درخشید و جز بهترین بازیکنان زمین بود. در شرایط و لحظات خوبی حضور دارد و از توان و انگیزه بالایی نیز سود می برد، در کنار لنتزافامه روزهای به یادماندنی را تکرار خواهند کرد. در پستی که از او استفاده می کنم بسیار موثر و مفید است .​

مذاکره با لیورپول تایید شد
poulsen1.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اینتر ؟ در ظاهر چنین است اما ...
alex3.jpg

ما می خواهیم همان تیمی باشیم که بودیم، همان تیمی که همیشه بودیم، همان تیمی که با قدرت به میدان می امدیم و با انگیزه و توان بر رقبا غلبه می کردیم. اله در پاسخ به این سوال که یوونتوس امسال چطور تیمی خواهد بود این پاسخ را داد و افزود

هدف ما بازگشت به دوران پیش از فصل گذشته است، ذهنیت ما تقویت شده و قدرت در ما رشد کرده، حالا همچون همیشه به یوونتوسی بودن خودم افتخار می کنم، با غرور و افتخار پیراهن سیاه و سفید این تیم را بر تن می کنم و از حضور و حمایت های این تیفوسی ها به خود می بالم.

از کاپیتان سوال می کنند یا اینتر تیم قدرتمندی ست که همچنان شانس نخست قهرمانی ست ؟ و دل پیرو پاسخ می دهد در ظاهر چنین است، اما ...

احساسم نسبت به یووه همیشگی ست
ferrara4.jpg

مدتی بر روی نیمکت بانوی پیر نشست اما با کسب نتایج ناگور و دور از ذهن از تیمی که شانزده سال از دوران ورزشی اش را با ان گذراند ترک کرد. چیرو فرارا این روزها از یووه در کنار رم و میلان به عنوان مدعی کسب اسکودتو نام می برد و معتقد است این سه تیم خیلی زود اینتر را به زحمت می اندازند.

چیرو یووه را تیمی توصیف کرد که ان شانزده سال زندگی کرده و همیشه برای ان ارزوی موفقیت داشته، او به مجموعه سلامی گرم فرستاد و گفت اگر روزهای سختی را در اواخر دوران زندگی در کنار یووه پشت سر گذاشتم اما من همیشه از این باشگاه و مجموعه ممنونم، از هوادارانی که همیشه در کنارمان بودند، من دوران بزرگ و حرفه ای را با این تیم به اتمام رساندم و همیشه روابط و احساسم نسبت به این باشگاه و مدیران، بازیکنان و تیفوسی ها همان احساس زیبا همیشگی ست و برای همیشه باقی خواهد ماند.​

بار دیگر از یووه دور شد
krasic1.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
از کاپیتان سوال می کنند یا اینتر تیم قدرتمندی ست که همچنان شانس نخست قهرمانی ست ؟ و دل پیرو پاسخ می دهد در ظاهر چنین است، اما ...
دیوونتم انرژی

راستش من خوشحالم که پولسن بره و کامورانزی حیفه.
این پولسن برای ما خوب نبود / شاید هم تا وقتی تیم میخواست جون بگیره کار راه انداز بود ولی اگه واقعا برای قهرمانی بخواهیم بجنگیم این بدرد ما نمیخوره.
سیسوکو جاش بهتر باز میشه. من خیلی ازش خوشم میاد.

جواد جان اگه شبکه ای سراغ داری که تورنمنت تیم رو نشون میده آمارشو بده.
از خبرها هم ممنون

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

دیوونتم انرژی

راستش من خوشحالم که پولسن بره و کامورانزی حیفه.
این پولسن برای ما خوب نبود / شاید هم تا وقتی تیم میخواست جون بگیره کار راه انداز بود ولی اگه واقعا برای قهرمانی بخواهیم بجنگیم این بدرد ما نمیخوره.
سیسوکو جاش بهتر باز میشه. من خیلی ازش خوشم میاد.

جواد جان اگه شبکه ای سراغ داری که تورنمنت تیم رو نشون میده آمارشو بده.
از خبرها هم ممنون

آره مائور حیف بود ازش خوشم می آمد :(
اگه سیسوکو دوباره مصدوم نشه واقعا بازیکن تاثیر گذاریه و اون وسط مثل دیوار جلوی بازیکن های حریف رو می گیره:rolleyes:

حتما اگه کانالی دیدم اینجا قرار می دم , بازی جمعه هستش تا اون موقع حتما چند تا شبکه خوب پیدا می شه:D

بالا