• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام به همه یووه ای های سالار
دستت درست اقا جواد.
جواد جان هم خیلی خوشحال شدم هم نگران.
خبر فورلان دیوونه کننده بود ولی همچنان این موضوع دیه گو منو اذیت میکنه.

نگران الکس هستم. خیلی.

چی بگم روزی یه چیز می گن معلوم نیست آخرش کی میاد کی میره , فعلا فورلان دوباره از یووه دور شده و ژکو نزدیکتر و البته مثل این که دیگو هم قراره کلید انتقال ژکو باشه:f34r:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
یوونتوس 0 - 0 هامبورگ
juveham.jpg

دو تیم فوتبال یوونتوس و هامبورگ آلمان در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند و در پایان دو تیم به نتیجه تساوی صفر - صفر رضایت دادند و این در حالی بود که بانوی پیر عملکرد جالبی از خود نشان نداد.

در نیمه نخست تیم هامبورگ بیشتر توپ را در اختیار داشت و تسلط کاملی بر بازی داشت و بازیکنان یوونتوس در بسیاری از صحنه ها پر اشتباه ظاهر شدند و عملکرد خوبی از خود نشان ندادند.

دستور کار یووه در این نیمه دفاع فشرده بود که تا حدودی نیز در این بخش موفق بود و استوراری در دو صحنه مانع از گلزنی بازیکنان هامبورگ شد و شاهکار او در تک به تک مقابل بازیکن تیم المانی بود که موفق به دفع توپ شد.

به صورت کلی یووه در نیمه اول بازی کندی از خود به نمایش گذاشت و اکثر موقعیت های یووه بر روی حرکات تکنیکی دیه گو صورت گرفت و سیسوکو در کنار اکدال از دیگر بازیکنان خوب یووه در نیمه اول بودند.

از بازیکنان ضعیف یووه در نیمه اول می توان به مارتینز اشاره کرد که در اکثر صحنه ها توپ را از دست داد و بازیکنان حریف را با خطا متوقف کرد و صدای اعتراض هواداران یووه را بلند کرده بود.

در نیمه دوم نیز نمایش یوونتوس چندان تفاوتی با نیمه اول نداشت و بازیکنان جوان یووه به ترتیب به بازی امدند و بازی به شکل زشتی کسل کننده شد و تنها نقطه ی مثبت این دیدار درخشش استوراری دروازه بان جدید یووه بود که در این دیدار فوق العاده بود.

بازیکنان جوان یووه در این دیدار به دفعات در پست های مختلف به بازی گرفته شدند ولی هیچ کدام از انها امیدوار کننده نبودند و ابهامات دل نری در مورد ترکیب فصل اینده یووه را افزایش دادند.

در نهایت یووه با تساوی صفر - صفر مقابل هامبورگ متوقف شد و پس از دو پیروزی مقابل تیم های ترنتینو و النصر عربستان در این دیدار متوقف شد. بازی بعدی یوونتوس مقابل تیم المپیک لیون خواهد بود

باید بهتر شویم
delneri4.jpg

شب گذشته بانوی پیر در نخستین دیدار دوستانه رسمی خود برابر هامبورگ تن به تساوی بدون گل داد، با وجود اینکه برخی از عدم زیبایی نمایش یووه در این دیدار گفتند اما دل نری معتقد است این نمایش برای شروع مناسب است و تیم اهسته اهسته روند خود را برای امادگی کامل به دست می اورد.

من راضی هستم، اما می دانم که باید بهتر شویم و این توان و قدرت را برای امادگی و قدرتمندتر شدن داریم. با تمرین و تلاش بیشتر می توانیم ان تیمی که می خواهیم شویم و تبدیل به قدرتمندترین و هماهنگ تیم ایتالیا خواهیم شد.

یک ازمون خوب و عالی بود، شاید کمی کیفیت تیمی ما پایین بود، فراموش نکنید که ما دوران اماده سازی بدنی را پشت سر گذاشتیم و این طبیعی ست که یک روز پس از اتمام اردوی دو هفته ای از انرژی کامل برخوردار نبودیم.

برای من نمایش شاگردان قابل قبول بود، حالا می توانیم با بررسی بیشتر برنامه های خود را پیش ببریم. نیروی هجومی ما زمان حمله بسیار خوب است و من از این جهت بسیار خوشحالم.

در این دیدار نمایش لنتزافه را پسندیدم و از او رضایت کامل دارم. مطمئن هستم که یووه همان تیمی میشود که می خواهید.​

دیه گو در قبال ژکو ؟
dzeko.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
تشریح اخرین وضعیت نقل و انتقالات
1279707128_marotta2.jpg

بپه ماروتا مدیر نقل و انتقالات باشگاه یووه اعلام کرد خرید ادین ژکو مهاجم بوسنیایی باشگاه ولفسبورگ المان می تواند یک ترانسفر بزرگ و جالب برای یوونتوس به حساب اید.

مرد جدید نقل و انتقالات یووه در مورد اخرین وضعیت ترانسفر یووه گفت: "ما هدف خود را مشخص کرده ایم و برای به خدمت گیری ژکو که هدف اصلی ما در نقل و انتقالات می باشد تلاش خواهیم کرد هر چند مشکلاتی در راه وجود دارد."

"ولفسبورگ مبلغ زیادی را برای واگذاری ژکو درخواست کرده است اما همین که این بازیکن باشگاه خود را تحت فشار قرار داده است و تصمیم خود را برای رفتن گرفتن است بسیار امیدوار کننده است."

وی در واکنش به عملکرد خود در اینده برای نقل و انتقالات یووه گفت: "یووه نیاز به دو بازیکن دیگر در پست های دفاع چپ و هافبک راست دارد که در این زمینه گزینه های خود را بررسی خواهیم کرد."

"ما در حال حاضر نمی توانیم سرمایه گذاری های کلان و خریدهای دیوانه وار انجام دهیم و بازیکنانی همچون مسی و رونالدو را به تورین بیاوریم. هر پروژه زمان خاص خود را تقاضا می کند."

ماروتا در مورد خرید کراسیچ گفت:" کراسیچ نیز یکی از گزینه های ما برای خرید می باشد اما باید شرایط بررسی شود و پس از ان تصمیم نهایی در مورد خرید بازیکن صرب گرفته شود."

مدیر ترانسفر یووه خرید فورلان را رد کرد و گفت: "ما هیچ مذاکره ای با سران تیم اسپانیایی در مورد خرید فورلان انجام نداده ایم و او جزو لیست ما محسوب نمی شود."

در وینوو حس عجیبی داشتم
1279658851_marchisio1.jpg

پس از بیست روز استراحت و بودن در کنار خانواده و پسر کوچکش دیوید حالا نوبت به بازگشت به تمرینات و از سر گیری امادگی مجدد برای به دست اوردن هماهنگی و قدرت لازم فرا رسیده، کلودیو مارکیزیو در بهترین شرایط به تمرینات بازگشته و در کنار سایر ملی پوشان در نظر دارد بهترین تمرینات را برای یووه انجام داده تا با قدرت کامل در ترکیب بانوی پیر قرار گیرد.

از نظر فیزیکی نیاز به استراحت داشتم، یک فصل سخت را همراه یووه و بعد در جام جهانی پشت سر گذاشتم و باید کمی به خودم استراحت می دادم. در نخستین جلسه تمرینی با دل نری صحبت کردم و به او گفتم که اماده ام.

دل نری نیز شرایط کامل را برای من بازگو کرد و تاکید داشت پس از اتمام دوره تعطیلات در شرایط و وضعیت خوبی هستم. من و همه دوستانم در یوونتوس اماده فصل جدید هستیم. فصلی که دشواری های خاص خود را خواهد داشت و ما برای بازگشت تلاشی مضاعف خواهیم کرد.

مطمئنا پس از نتایجی که در فصل گذشته کسب کردیم فصل اتی برای ما دشوار است زیرا توجهات معطوف ماست، اما انچه که روشن است جدیت ما و انگیزه بسیار بالای ماست.

با نیرو و بازیکنان و کادر جدید کار خود را شروع می کنیم، یک مدیر جدید، یک مربی جدید و هم تیمی های جدیدم که می خواهیم تیمی جدید و زیبا و در عین حال قدرتمند داشته باشیم. همه یک ایده داریم و می خواهیم به هدف مان برسیم.

روز گذشته در وینوو حس دیگری داشتم، شروع خوبی بود و می دانم که به زودی تمرینات جدی اغاز می شود تا با کسب امادگی به دیداری که خیلی زود به سراغ مان می اید برویم. شناخت زیادی از رقیب مان در یوفا نداریم اما مربیان فیلم حریف یووه را تهیه و بررسی خواهند کرد.​

دربی هامبورگ - ولسفبورگ برای جذب دیه گو
diego3.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود بی پایان بر تو جواد یووه ای عزیز/ نه خسته دلاور.

اینا دارند زیادی لفتش میدن دیگه. به نظر من واقعا از دست دادن دیه گو یه فاجعه بزرگ میتونه باشه که اینها دارند ازش استقبال میکنند. پولسن تا حالا یه نیمه هم در حد نام یووه بازی نکرده و الان چند ساله تو تیم میمونه.

بخش پایانی صحبت های استوراری بسیار جالب بود: "با تمام احترام و ارزشی که برای بوفون قائل هستم باید بگویم من برای گرفتن شماره 1 از وی تلاش خواهم کرد."

البته روحیه اش در مورد مبارزه جویی اونم به سبک یووه خوبه به شرطی که برای خود نمایی نباشه.
در کل در مورد جی جی گستاخی کرده. یه پس کله ای طلبش

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
الکس عشق منه.
اون و بوفون و ندود ترزگه من رو یوونتوسی کردند...

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
منم واقعا از دلپیرو خوشم می یاد هم خوشتیپ هم با اخلاق و هم بازیکن حرفه ای
لیاقت شو داشت عنوان بهترین بازیکن جهان کسب کنه از دوست عزیز که لینک گل های الکس گذاشته تشکر میکنم

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
سلام به بروبچ یووه ای و خسته نباشید به داش جوادها... دمتون گرم
مخلص همه
فکر کنم قضیه فورلان منتفیه... حیف شد.

نمیدونم چجوری بعد از رفتن الکس باید بازیای یووه ره ببینم؟
کی میتونه جای الکس بیاد؟
کی میتونه مثل اون باشه...
فقط بوفون مونده که اونم همش مصدومه...

راستی بچه ها بیاد یه حالی به تاپیک الکس بدیم. من همه جوره پایه هستم.و تا بتونم همکاری میکنم. خلاصه من پایه ام.
الکس حق گردن ما داره...

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

درود بی پایان بر تو جواد یووه ای عزیز/ نه خسته دلاور.

اینا دارند زیادی لفتش میدن دیگه. به نظر من واقعا از دست دادن دیه گو یه فاجعه بزرگ میتونه باشه که اینها دارند ازش استقبال میکنند. پولسن تا حالا یه نیمه هم در حد نام یووه بازی نکرده و الان چند ساله تو تیم میمونه.

البته روحیه اش در مورد مبارزه جویی اونم به سبک یووه خوبه به شرطی که برای خود نمایی نباشه.
در کل در مورد جی جی گستاخی کرده. یه پس کله ای طلبش

مرسی:blush:

کاملا باهات موافقم , هنوزم نتونستن تصمیم بگیرن کرانسیچ رو می خوان یا ژکو رو :eek: به نظر منم دیگو ستاره خوبیه و اگه حفظ بشه بهتره , پارسال کل تیم بهم ریخته بازی می کرد و در همچین شرایطی دیگو هم نمی تونست بازی خودش رو به اجرا بزاره.
اگه دیدیش یکی هم بجای من بزن:p

مخلص همه

کی میتونه جای الکس بیاد؟

راستی بچه ها بیاد یه حالی به تاپیک الکس بدیم. من همه جوره پایه هستم.و تا بتونم همکاری میکنم. خلاصه من پایه ام.
الکس حق گردن ما داره...

مرسی محسن جان:blush:
بله مثل این که فروشی نبوده:دی:D

برای منم حتی فکر کردن به این موضوع سخته من یکی از دلایل یوونتوسی شدنم دلپیرو بود:(
امیدوارم امسال ترکیب ثابت تیم رو ترک نکنه و دل نری مارو از دیدن بازی های الکس محروم نکنه:f34r:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
ما تیم قدرتمندی هستیم و باید بی نقص باشیم
marchisio1.jpg

قسمت دوم تمرینات اغاز شده و بیانکونری در کنار ملی پوشانش خود را اماده فصلی سخت و البته بازی در جام یوفا می کند. در اولین روزهای تمرین در وارزه یوونتوسی ها به نظر سرحال و قراق می ایند و کلودیو مارکیزیو که یکی از امیدهای بزرگ بانوی پیر در فصل اتی از شرایط تیمش می گوید.

برای تبدیل شدن به یک تیم قدرتمند نیاز به تغییراتی داشتیم، تغییراتی که به خوبی صورت گرفته و در ادامه نیز با تمرینات ویژه به فرم ایده ال می رسیم. بازیکنان جدید به اندازه ای خوب نشان دادند که باور کردنی نیست.

ما تیم قدرتمندی هستیم و باید بی نقص باشیم. همه بازیکنان می دانند که این پیراهن چه ارزشی دارد بنابر این باید سخت تمرین کنیم و انتظارات را براورده نماییم. زمانی که به یووه می ایی متوجه می شوی که در چه محیطی بازی می کنی و چه مسولیت سختی به عهده داری، همه بازیکنان جدید نیز این مسولیت را حس کرده و به خوبی تمرین می کنند. ماوتا، په په و استواری با شادابی خاصی در حال تمرین هستند.

مطمئنا با سیستم جدید دل نری هماهنگی پیدا خواهیم کرد، در این روش من فضای خوبی دارم و می توانیم نمایش خوبی داشته باشم، تقریبا در همان پست خودم بازی خواهم کرد، به هر حال نتیجه گیری تیمی ارزش بالایی دارد.

دل نری در کنار سمپدوریا بسیار درخشید، فصل گذشته نتایج خوبی گرفت و حالا در تلاش است با یووه ارزش های خود را ثابت کند. دل نری نشان داد که بازیکن بزرگ و مهم می خواهد و من می خواهم چنین بازیکنی باشم.

به هر حال ما می دانیم که چه فصلی را پشت سر گذاشتیم و چه فصلی را پیش روی داریم، بنابر این باید نهایت سعی خود را برای فتح جام با پیراهن سیاه و سفید یووه داشته باشیم تا تیفوسی ها را راضی نگاه داریم .

در بازار نقل و انتقالات اخبار زیادی منتشر می شود، نمی دانم ترزگه می ماند و یا می رود، اما دیوید خاص است و ما می خواهیم او در کنارمان بماند. در مورد ژکو و سوالی که در خصوص جانشینی وی در قبال ترزگه دارید باید بگویم همه تیم می خواهند این دو در تیم باشند.

یووه به زودی می ایم
dzeko1.jpg

حالا سناریو تغییر کرده، همه چیز اماده و مهیاست تا وی یوونتوسی شود، ژکو را می گوییم بازیکنی که از پیش از جام جهانی توجه سران یووه را جلب و تا به امروز مذاکره برای پیوستنش ادامه دار شد.

با اعلام سران ولسفبورگ به فروش این بازیکن، بانوی پیر بیش از گذشته به خریدش نزدیک تر شده و حالا نخستین مذاکره ماروتا پس از اعلام موافقت سران باشگاه المانی مثبت ارزیابی می شود.

به نظر می رسد ژکو که دو پیشنهاد یوونتوس و میلان را پیش روی دارد به بیانکونری شدن نزدیکتر است و اظهارات مدیر برنامه های این مهره نیز از پوشیدن پیراهن بانوی پیر توسط ژکو خبر می دهد.​

توافق اولیه با تیم یونانی
zebina2.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
مخلص همه

کی میتونه جای الکس بیاد؟

الکس حق گردن ما داره...

یا خدا مگه چی شده؟
چرا الکس نیست؟

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
نه جواد جون من داشتم از الان غصه فصول بعد رو میخوردم. اخه دیگه سنش رفته بالا و احتمالش هست آخر همین فصل کفشا رو آویزون کنه...
فقط حیف شد حد اقل تو جام جهانی میاوردنش... اگه بود شرایط فرق میکرد کلا...

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
نه جواد جون من داشتم از الان غصه فصول بعد رو میخوردم. اخه دیگه سنش رفته بالا و احتمالش هست آخر همین فصل کفشا رو آویزون کنه...
فقط حیف شد حد اقل تو جام جهانی میاوردنش... اگه بود شرایط فرق میکرد کلا...

تو رو خدا با قلب من بازی نکنید.
تصور کردنش سخت نیست/ برای من غیر ممکنه.

ساسان نیست من یه بار به جاش میگم:
شاد باشید.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
یه بار نشد یه بازیکن بخرن و انقدر طرفدارای تیم رو حرص ندن , مثل این که ژکو هم مثل فورلان پرید:دی
--------------

به ناگاه همه چیز تغییر پیدا کرد
edin.jpg

همه چیز اماده و مهیا بود تا ادین ژکو بازیکن باشگاه ولفسبورگ آلمان راهی یووه شود و دغدغه ی خط حمله ی بانوی پیر در فصل اینده بر طرف شود اما مصاحبه ی ناگهانی و تعجب بر انگیر مدیر تیم المانی همه چیز را تغییر داد.

مدیر سبز پوشان در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه ولفسبورگ گفت: "پس از بررسی های نهایی با استیو مک لارن سرمربی باشگاه به این نتیجه رسیدیم که در فصل اینده به ژکو نیاز داریم و وی در کنار ما خواهد بود و نام وی از لیست نقل و انتقالات ما خارج خواهد شد."

بدین ترتیب بانوی پیر در رسیدن به ژکو ناکام ماند و اکنون باید منتظر بود و دید ماروتا در قبال این جریان چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد.

شامروک رورز ایرلند اولین حریف یووه در لیگ اروپا
afgwit0p.jpg

تیم فوتبال شامروک رورز ایرلند با برتری یک صفر در مقابل تیم اسرائیلی بنی یهودا به مرحله ی بعدی لیگ اروپا صعود کرد و در این مرحله مقابل تیم یوونتوس ایتالیا قرار خواهد گرفت.

یووه که پر افتخار ترین تیم مسابقات جام یوفا به حساب می اید در در این مرحله به مصاف تیم ایرلندی خواهد رفت تا بتواند در صورت پیروزی به مراحل بالاتر صعود کند.​

بر اساس این برنامه یووه در تاریخ پنج‌شنبه 7 مرداد 1389 در زمین حریف و سپس در تاریخ پنج‌شنبه 14 مرداد 1389 در ورزشگاه المپیک تورین به مصاف حریف خود خواهد رفت.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خوب اینم از ژکو.

وضع تیم تو نقل و انتقال اصلا راضی کننده نیست.
ما واقعا هیچ کس رو نگرفتیم.
دلم هوای اون تیم رویایی رو کرده زمان زیدان. پسر با این الکس چه بازیهایی میکردند.
واقعا مشکل یووه چیه؟ چرا پول خرج نمیکنه؟ درسته ما نرفتیم به لیگ اروپا ولی بازم میشه تیم رو تقویت کرد و به فصل اینده امیدوار بود. ما با این وضع خیلی تغییر نمیکنیم و تا حدودی شرایط مثل فصل پیش خواهد بود.

محسن جان در مورد تاپیک الکس پایه اصلی خودم هستم.
من کاری که از دستم میاد اینه که فیلم گلهاش رو اپ کنم و بزارم برای دانلود.
مصاحبه گیر بیاریم و دست و پا شکسته ترجمه کنیم.
عکس/ تم و اخرین اخبار و ....
من یه چند روزی سرم شلوغه ولی ایشا.. از هفته دیگه پایه کار هستم و با کمک داش جواد یه دستی به کار بگیریم در حد نام صاحب تاپیک. لیاقت الکس هست که تنها بازیکنی باشه که اینجا تاپیک داشته باشه.
این اله منه/ دوسش دارم /خیلی زیاد/ قهرمانی بهش میاد

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خوب با همکاری محسن دلاور و جواد عزیز(البته نمیتونه که به کاپتان نه بگه) میخواهیم اینجا غوغا کنیم
یه مدت مشکلات بود و البته جام جهانی.
خوب بنا به این شده که اساسی فعالیت رو رونق بدیم.
اگه کسی برنامه ترجمه متن داره یه ندا بده برای ترجمه متن مصاحبه ها بهش نیاز داریم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب اینم از ژکو.

دلم هوای اون تیم رویایی رو کرده زمان زیدان. پسر با این الکس چه بازیهایی میکردند.
واقعا مشکل یووه چیه؟ چرا پول خرج نمیکنه؟ درسته ما نرفتیم به لیگ اروپا ولی بازم میشه تیم رو تقویت کرد و به فصل اینده امیدوار بود. ما با این وضع خیلی تغییر نمیکنیم و تا حدودی شرایط مثل فصل پیش خواهد بود.

واقعا معلوم نیست چشونه مصاحبه گائتانو دی آگوستینو رو بخون خیلی جالبه:eek:
------------------

اگر اروپایی شده باشیم به یووه خواهیم باخت
dagostino1.jpg

گائتانو دی آگوستینو ستاره جدید تیم فیورنتینا که در حال حاضر با سایر هم تیمی های جدیدش در حال آماده سازی برای فصل آینده رقابت های سری آ هستند در جدید ترین مصاحبه خود در مورد یووه گفت:

"یوونتوس مدت ها با اودینزه در مورد انتقال من مذاکره کرد و تقریبا همه چیز قطعی به نظر می رسید ولی نهایتا اتفاق دیگری افتاد. البته چیزی برای مخفی کردن وجود ندارد و باید اعلام کنم که من همیشه رویای بازی در تورین را داشتم ولی آنها به قول خود عمل نکردند و مانع رسیدن من به یوونتوس شدند."

"طبیعتا در چنین شرایطی من از لحاظ روحی ضربه خوردم زیرا یوونتوس سه ماه با من مذاکره کرد و نهایتا با بدقولی به نتیجه نرسیدیم ولی فیورنتینا با فقط سه روز مذاکره نظر من را جلب کرد."

"به هواداران اطمینان می دهم که فیورنتینا فقط برای اروپا خواهد جنگید. البته بازی با یوونتوس برای من شرایطی متفاوت را دارد ولی سعی می کنم با احساسی مشابه به سایر بازی ها به آن نگاه کنم. اما من ترجیح می دهم به یوونتوس ببازیم البته اگر سهمیه اروپا را کسب کرده باشیم."

تلاش یووه و سیتی برای خرید کولاروف
kolarov.jpg

سران باشگاه یوونتوس در نظر دارند مذاکرات خود را برای خرید الکساندر کولاروف بازیکن صرب باشگاه لاتزیو اغاز کنند و در این در حالی است که مسئولان منچستر سیتی به شدت به دنبال وی هستند.

جیجی دل نری سرمربی یووه هفته ی گذشته نیاز خود به یک مدافع چپ را تایید کرد و به ماروتا گزینه های منتخب خود را اعلام کرد که نام کولاروف در صدر لیست قرار دارد.

خروج کولاروف از لاتزیو حتمی شده است و او در تست های پزشکی باشگاه نیز شرکت نکرد تا همه از فروش کولاروف توسط لاتزیو مطمئن شوند و یووه نیز تلاش خود را برای خرید وی اغاز کند.

سران باشگاه منچستر سیتی برای خرید وی مبلغ 18 میلیون پوند به وی پیشنهاد کرده اند که مورد موافقت قرار گرفته است اما تاکنون قراردادی امضا نشده است.

به گزارش رسانه های ایتالیا ماروتا مدیر نقل و انتقالات یووه تصمیم دارد ظرف چند ساعت اینده ملاقاتی با لوتیتیو مدیر باشگاه لاتزیو داشته باشد و این در حالی است که مدیر تیم لاتزیو اعلام کرده است: "اگر سران یووه پیشنهاد خوبی برای کولاروف ارائه دهند هر چیزی می تواند اتفاق بیفتد."​

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
خوب اینم از ژکو.

اصلا یووه از وقتی رفت سری ب دیگه از هم پاشید... نمیدونم چرا... ولی اصلا دیگه خوب بازیکن نمیگرن و دیگه اون یووه ای نیست که لرزه به اندام حریفا بندازه...
ایشالا که خوب میشه...
محسن جان در مورد تاپیک الکس پایه اصلی خودم هستم.
من کاری که از دستم میاد اینه که فیلم گلهاش رو اپ کنم و بزارم برای دانلود.
مصاحبه گیر بیاریم و دست و پا شکسته ترجمه کنیم.
عکس/ تم و اخرین اخبار و ....
من یه چند روزی سرم شلوغه ولی ایشا.. از هفته دیگه پایه کار هستم و با کمک داش جواد یه دستی به کار بگیریم در حد نام صاحب تاپیک. لیاقت الکس هست که تنها بازیکنی باشه که اینجا تاپیک داشته باشه.
این اله منه/ دوسش دارم /خیلی زیاد/ قهرمانی بهش میاد
جواد جون من آماده ام... این کار یک وظیفه دینی است:lol:
حالا منم یه چرخی میزنم ببینم چیز خوب پیدا میکنم یا نه...

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
من تو ترجمه یکم در حد دبستان میتونم کمک کنم جواد جون...
دل پیرو نیستی ببینی ما اینجا چجور برات سرو دست میشکنیم... ایشالا بتونیم یه ذره از زحماتت رو جبران کنیم...

hesamsh

Registered User
لایک‌ها
0
تنها بازیکنی که توی هر تیمی باشه من می شم طرفدار اون تیم!
حتی زمانی که 2006 به آلمان گل زد!

اینم تی شرت شماره 500 اش که اگه 44 بازی دیگه برای یووه کنه می شه 500 بازی برای یووه!
DelPiero500.PNG

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
برتری برابر لیون ( یوونتوس 2 - لیون 1 )
lyon.jpg

یوونتوس در دومین دیدار تدارکاتی رسمی خود پیش از اغاز نخستین بازی رسمی در جام یوفا به مصاف لیون فرانسه رفت و توانست با ارائه یک بازی هماهنگ و رضایت بخش به برتری دو بر یک دست یابد تا با روحیه ای بالا به مصاف شامروک رود.

بانوی پیر بازی را با ترکیب استوراری، لگروتالیه، کیه لینی، دچلیه، مارتینز، سیسوکو، مارکیزیو، لنتزافامه، امائوری و دل پیرو اغاز کرد. لیون که بازی را اغاز کرده بود خیلی زود با توپی بلند به سمت دروازه یووه حمله کرد اما این حرکت با نمایش امائوری پاسخ داده شد.

در حالی که دقایق نخست تعادلی میان بازی دو تیم دیده می شد اما در دقیقه ده موتا با اشتباه خود نزدیک بود دروازه تیمش را به خطر بیاندازد. در ادامه نیز این یوونتوس بود که حمله کرد و نمایش دیدنی تری را با هنرنمایی الکس و امائوری نشان داد.

در دقیقه 13 سیسوکو با پاسی بلند و دقیق الکس را صاحب فرصت کرد و پاسکاری وی با امائوری می توانست گل نخست بازی را به ارمغان بیاورد که داور بازی افساید امائوری را اعلام کرد.

دقیقه 18 بازی نیز شاهد نمایش بسیار زیبا یوونتوسی ها بودیم، دچلیه از کنارهای زمین با سرعت بالا پیش رفت و دل پیرو را میانه میدان صاحب موقعیت کرد اما با خطایی که بر روی او شد نتوانست به راه خود ادامه دهد و قاضی میدان نیز نظری مبنی بر خطای پنالتی نداشت.

تنها سه دقیقه بعد، مدافعین یووه با حرکت مهره لیون دچار اشتباه شدند تا داور بازی اعلام یک ضربه پنالتی به سود لیون کند و استوراری نیز دروازه خود را باز شده ببیند. سه دقیقه بعد نیز هافبک حریف با خطای شدید از زمین بازی اخراج شد تا لیون ده نفره به بازی ادامه دهد.

با این حال نمایش امائوری و دل پیرو برای باز کردن دروازه حریف قابل توجه بود، امائوری از سمت راست برای دل پیرو در مرکز ارسال خوبی داشت که اله برای زدن توپ حرکت زیبایی داشت اما مدافع حریف که با دست به توپ ضربه زده بود توپ را دور کرد که در این صحنه نیز سوی داور بار دیگر خطایی اعلام نشد.

به دقایق پایانی بازی در نیمه اول نزدیک می شدیم و زمانی که هواداران شاهد گرم کردن ترزگه بودند شروع به تشویق وی کردند تا نشان دهند هرگز راضی به ترک وی نیستند.

سرانجام در دقیقه 38 زمانی که امائوری تلاش می کرد دروازه حریف را بگشاید و مدافع حریف پیراهن او را کشید داور بازی بر سوت خود مبنی بر خطای پنالتی دمید تا الکس با ضربه ای دیدنی گل تساوی یونتوس را به ثمر برساند. با این نتیجه نیمه نخست به اتمام رسید.

با شروع نیمه دوم، دل نری دست به تغییر در ترکیب خود زد، ترزگه، دیه گو و په په جانشین امائوری، دل پیرو و مارتینز شدند تا این نفرات نیز پیش از رقابت رسمی مورد بررسی قرار گیرند.

لیون شروع خوبی داشت و بلافاصله صاحب دو ضربه ازاد شد که با واکنش خوب موتا ضربات حریف دفع شد. در ادامه یووه با دیه گو پیش رفت، ضربه و نمایش خوب این بازیکن با همکاری مارکیزیو کامل شد اما ضربه نهایی این برزیلی با فاصله اندک از کنار دروازه به خارج رفت.

تعویض بعدی دل نری، مارکیزیو بود او نیز جای خود را به اکدال جوان داد. کیه لینی که برای زدن گل در یک ضربه ایستگاهی به جلو رفته بود با بدشانسی کامل نتوانست ضربه ارسالی دیه گو را به گل تبدیل کند تا همچنان بازی با تساوی ادامه داشته باشد.

پاسکواتو نیز تعویض بعدی مربی یووه بود، او نیز جانشین لنفتزامه شد تا نیروی تازه به ترکیب یووه اضافه شود، بار دیگر دیه گو پیش رفت تا یک خطر جدی بر روی دروازه لیون ایجاد شود اما این بار نیز وی و یووه از رسیدن به گل محروم ماندند. تعویض بعدی در راه بود، این بار موتا جای خود را به گریگرا داد.

حملات یووه همچنان با قدرت ادامه داشت، یک بار دیگر شوت دیه گو از سمت چپ میدان با فاصله اندک از کناردروازه گذشت تا سرانجام در دقیقه 30 نیمه دوم، په په دروازه لیون را برای بار دوم باز کند. در این صحنه همکاری دیه گو و این بازیکن بسیار دیدنی بود.

سیسوکو نیز مهره تعویضی یووه در این بازی بود، او نیز در ادامه بازی جای خود را به پولسن داد. دقایق پایانی نیز با حرکات خوب یوونتوسی ها در حمله سپری شد، پاسکواتو و دیه گو همکاری خوبی داشتند و می توانستند تعداد گل های یووه را افزایش دهند.

در دقیقه 42 نیز حاضرین در ورشگاه شاهد یک واکنش استثنایی و فوق العاده از استواری بودند، جانشین بوفون با این حرکت نشان داد مربیان از غیبت بوفون نباید نگرانی زیادی داشته باشند.

با این حال این حرکت لیون با حرکت هماهنگ پاسکواتو و دیه گو پاسخ داده شد هر چند که گلی به دست نیامد و بازی با نتیجه 2 بر یک به سود سیاه و سفیدهای ایتالیا به اتمام رسید.

همراه جورجو بهترین زوج دفاعی یووه را تشکیل می دهیم
bonucci1.jpg

منتظر نخستین فصل بیانکونری اش است تا همراه این تیم به ارزوهای خود دست یابد، بونوچی مدافع ملی پوش بانوی پیر که می تواند یووه در مسابقات جام یوفا همراهی کند در کنفرانس خبری از شرایط تیم جدید و خواسته هایش گفت.

انیلی
فردی باتجربه و مدیری لایق است که همواره خود را در کنار تیم می بیند. برای ما بازیکنان هیجان انگیز و ارزشمند است که مدیر باشگاه در ارتباط باشند و او را در نزدیکی خود حس کنند. می دانم که او اینده و نتیجه ای درخشان کسب خواهد کرد.

دیه گو – دل پیرو
شاید خارج از محیط یووه که باشید تصور کنید این دو با یکدیگر در حال جدال اند اما اشتباه می کنید. صحبت های مربی در این رابطه کافی ست و من نمی توانم در این خصوص بیشتر نظر دهم.

جدال با لگروتالیه
هرگز میان بازیکنان یک تیم جدالی نخواهیم داشت ما باید با تیم های حریف مبارزه کنیم نه با بازیکنان تیم خود.

شگفتی
هرگز تصور نمی کردم طی یک سال از سری سی به تیم ملی راه یابم و این برای من بسیار هیجان انگیز و شگفتی اور بود، در حال حاضر تنها به نمایشی عالی و زیبا در کنار یووه فکر می کنم.

جام جهانی
متاسفانه تنها جز 23 بازیکن اصلی بودم اما هرگز بازی نکردم. هر روز تمرین کردم و خوب به خوبی پیش نرفتیم.

پرندلی
مربی موفقی ست و امیدوارم طبق گفته هایش بهترین ها را به تیم دعوت کند.

زوج دفاعی در یووه
با جورجو یک زوج بزرگ و عالی و در عین حال هماهنگ را تشکیل می دهیم. همان طور که در تیم ملی تمرین کردیم به واقع یک زوج هماهنگ و بی نقص بودیم. امیدوارم که با پیراهن بیانکونری نیز نمایشی خوب داشته باشیم.

جوانان یووه
باور کردنی نیست در این مجموعه بازیکنان جوان بزرگی توپ می زنند، مارکیزیو، دچلیه، جووینکو و لنفتزامه که همگی تجربه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایتالیا را درسطوح مختلف دارند. توجه زیاد مسولین این باشگاه به جوانان اینده دار تحسین برانگیز است.​

سباستین به تیمی می رود که در ان تیم تاثیر گذار باشد
giovinco1.jpg

منبع:
image.php

بالا