• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
جالبه ریشه حساب کنی با ریشه تریم!!!
اسطوره حساب کنیم اسطوره هامون بیشتره!!!
حال رو حساب کنیم خیلی بهتر و قوی تریم!!!(عرب بازی هم در نیاوردیم و نمیاریم!به مالکامونم توهین نکردیم و نمیکنیم!)
نمیدونم اینا با چه رویی میان و این حرفا رو میزنن!!!
آقا جون ما 25 سال هم نه، 50 سال میخوایم جام نگیریم ببینم کی افتخارتون به باشگاه لیورپول میرسه!!!
کم میارن میان دو تا بازیکن رو که اصلا ربطی به افتخار 2 باشگاه نداره مقایسه میکنن!!!
اگه به مقایسه افتخارات بازیکن مورد علاقس مسی رو که نصف فوتبالش مونده با اسطورتون(که از نظر من ... هم نیست چه برسه به اسطوره!) مقایسه کنین!!!
بحث منم اصلا در رابطه با اینا نبود و بیخودی بحثو میکشونین اینجور جاها!!!
-------------------------------------------------------
میگم 200 میلیون خرج کردین و قبلش هم 4 5 تا ستاره داشتین و میگین تا 4 5 تا ستاره دیگه نخریم هیچی نمیشیم!!!با این وجود از مالکا هم ناراضی هستین!!!خنده دار نیست!؟:eek:o_O
خب این پول رو برنلی هم خرج کنید میاد و قهرمان میشه!!!
ما طرفدار لیورپولیم و جرارد یا هر کس دیگه ای بخشی از اونه نه خود باشگاه،منم از زندگی در گذشته خوشم نمیاد ولی مجبور میکنین آمار به رختون بکشم!!!
حتی پارسال هم مهم نیست برام!!!امسال چی هستیم این مهمه،در حال زندگی کنید نه گذشته،هر چند به گذشته هم برین باز چاره ای جز سکوت ندارین...
پرافتخارترین تیم انگلیس کیه!؟لیورپول،وسلام...
حرف حقه و جوابی ندارین خو سکوت کنید لامصبا نه اینکه بیایید و فحاشی کنید!!!
تاپیک کل کل هست و دارم با قانونش کل کل میکنم و به کسی هم بی احترامی نمیکنم،جنبشو ندارین خوشحالمون کنید با یه خداحافظی و برین تاپیک تیم خودتون و اینجام پیداتون نشه...:);)
تیم ما سال 1878 تأسیس شده، لیورپول 1892، این از ریشه!
انگلیس اسطوره هایی بزرگتر از سر بابی چارلتون و جورج بست داره؟ اینا هم مال مان!
این که توانایی مالی ندارین و لباس تیمتونو هم یه شرکت متفرقه میزنه مزیت نیست!
هر وقت داشتید و خرج نکردید بیاید حرف بزنید!
جالبه از سال 90 تا 2012 هر سال پز قهرمانی های لیگتونو می دادید! هر سال ما می بردیم بازم میکفتید هر وقت 19 شدید حرف بزنید :D
19 که شدیم هیچ، بیستمیش رو هم گرفتیم به کوری چشم حسودا!الان بایدم به حال نگاه کنید! از گذشته که چیزی نمونده براتون به جز اون سی ال که با اینکه مدام میگی کاری نداری با گذاشته بهش اشاره می کنی، البته حالتونم دیدیم با ابن همه ادعا :D
الانم به این 5 تا سی ال بنازید چون اونم زیاد دووم نداره، ببین کی گفتم!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
تیم ما سال 1878 تأسیس شده، لیورپول 1892، این از ریشه!
انگلیس اسطوره هایی بزرگتر از سر بابی چارلتون و جورج بست داره؟ اینا هم مال مان!
این که توانایی مالی ندارین و لباس تیمتونو هم یه شرکت متفرقه میزنه مزیت نیست!
هر وقت داشتید و خرج نکردید بیاید حرف بزنید!
جالبه از سال 90 تا 2012 هر سال پز قهرمانی های لیگتونو می دادید! هر سال ما می بردیم بازم میکفتید هر وقت 19 شدید حرف بزنید :D
19 که شدیم هیچ، بیستمیش رو هم گرفتیم به کوری چشم حسودا!الان بایدم به حال نگاه کنید! از گذشته که چیزی نمونده براتون به جز اون سی ال که با اینکه مدام میگی کاری نداری با گذاشته بهش اشاره می کنی، البته حالتونم دیدیم با ابن همه ادعا :D
الانم به این 5 تا سی ال بنازید چون اونم زیاد دووم نداره، ببین کی گفتم!
ممنون که معنی ریشه رو گفتی و یاد گرفتیم!!!:general304:
اینا مقابل یان راش و کینگ کنی داگلیش چیزی نیستن...:D
من نگفتم توانایی مالی نداشتن مزیته ولی 200 هزار پوند به یه مدافع 19 ساله دادن هم مزیت نیست!!!
نیازی به خرج عرب گونه نیست،با خرج متعادل فعلا که زیرمونید...
من 1 بارم پز لیگ انگلیس رو ندادم،پستی داری رو کن،اصلا لیگ انگلیس در مقابل جامهای اروپایی به حساب نمیاد که کسی بخواد پزش رو بده!!!این سیتی الان چندتا قهرمانی پشت سر هم رو آورده ولی آرزوشونو یه cl ببرن حتی به 1/4 و نیمه نهاییش برسن ولی مثل آب خوردن اوت میشن هر دفعه!!!(ی چلسی که آرزوشون بود و به اون سختی و با خدای شانس بردنش!)
شما فعلا به فکر این باش که به بازیهای اروپایی برسین(که بعیده!) و اول بیا تو یورو لیگ ما رو بگیر،cl پیشکش...:general304::general304::general304:
تو بهترین شرایطتون مثل آب خوردن cl ها رو باختین،حالا با این وضع چیزی نمونده بهمون برسید!؟:general304:
من بازم میگم کاری به گذشته ندارم و فقط حال واسم مهمه و احمقان که تو گذشته زندگی میکنن ولی اونقدر بحث گذشته رو پیش میارید مجبور میشم اونجام خرابتون کنم!!!بازم میگم گذشته بره به درک،حتی سال پیش...
جواب بقیه حرفامم که بدون شک چیزی جز سکوت نداشتی بگی،میخوایید 500 میلیون پوند بهتون بدن تیم بسازین واسه اومدن به cl!؟:general304:
به گذشته نرید،حالو بچسبید ولی با این حال جواب این یه سوال رو بدین تا دهنتون واسه همیشه در مورد گذشته بسته شه!!!
پرافتخارترین تیم انگلیسی تو کل دنیا کیه!؟ج اینو بدید و ساکت شید...:);)
لیورپول تاج و آبروی بریتانیاست،وسلام...ynwa

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
با اینکه اصلا حال و روز خوبی ندارم ولی این جمله توی سایت ورزش3 حسابی شادم کرد::)

سیمئونه به دلیل نوازش سر داور در بازی فینال سوپرجام، 8 جلسه از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا جریمه شده است.

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
عجب کل کلی شده بین لیورپولی ها و من یونایتدها:D
فقط موندم چقدر لایک خور نوشته های این منچستری ها بالاس:p
هرچی که مینویسن رگباری لایک میخوره دمتون گرم عجیب هوای همو دارید;)
Liverca
کجایی داداش بیا این نوشته های رفیقتو لایک کن و هواشو داشته باش تنهایی که نمیتونه کل کل کنه باهاشون :D
bahram_warrior
تو کجایی عزیز بیا اینارو آشتی بده تا کار بجاهای باریک نکشیده :general312:

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
به لایک نیست که، حرف حساب رو اگر هیچکس هم لایک نزنه بازم حرف حسابه و حرف ناحساب رو حتی کسایی که لایک میزنن هم میدونن که ناحسابه
من نتم ضعیفه، هرچی تشکر میزنم میپره :(
دوستان ما با این همه تغییر نسبت به فصل قبل به سیتی باختیم نه سوانسی! جوجه رو هم که اواسط ژانویه میشمرن، میبینمتون.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
ما که لایک زدیم دوست لیورپولیمون فقط احساس تنهایی نکنه :) ماشالله منچستری ها طرف رو تنها توی کنج گرفتار کردن و نه یه نفری ..... چند نفر به یه نفر :general509::)
لیورپول تیم خیلی بزرگیه بخاطر همه افتخارات گذشتش. منچستر هم بعد از دهه 90 خودش رو از زیر سایه لیورپول خارج کرد و دیگه ترکوند و عصر معاصر ما دهه شصتی ها بوده و همه چیز رو دیدیم.
فقط باحاله که این 2 تیم حدود 24 ساله که رقیب اصلی اصلی جدی واسه هم نبودند اما کل کلشون هنوز خیلی داغه.
خلاص. Be a Friend

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
لیورپول تاج و آبروی بریتانیاست،وسلام...ynwa
من از هر دو تیم بدم میاد ولی با این جمله موافقم
یونایتد + سیتی + چلسی + آرسنال = 4 قهرمانی اروپا
لیورپول = 5 قهرمانی اروپا
علت اینکه پستای منچستری ها تو این تاپیک 8 تا لایک می خوره ولی پست لیورپولیها هیچی به خاطر این نیست که حق با منچستریهاست فقط به خاطر اینه که اونا بیشترن!
منچستر تیمیه که تازه 20 ساله تیم شده و به قول دوستمون معاصر ما دهه شصتی هاست و 90 درصد افتخاراتش هم مال این مدت بوده و مسلما در بین نسل جدید خیلی طرفدار داره وگرنه دهه های قبل از 90 دهه لیورپول بوده
تو دهه هشتاد منچستر چقدر طرفدار داشته؟!
ترکیب تیم ملی انگلیس هم تا جایی که من یادم میاد بیشتر از لیورپولیها بوده
چلسی و سیتی هم که تازه به دوران رسیدن و چند ساله با پول نفت سری تو سرا دراوردن و خودشون رو جزو مدعیان قرار دادن

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من از هر دو تیم بدم میاد ولی با این جمله موافقم
یونایتد + سیتی + چلسی + آرسنال = 4 قهرمانی اروپا
لیورپول = 5 قهرمانی اروپا
علت اینکه پستای منچستری ها تو این تاپیک 8 تا لایک می خوره ولی پست لیورپولیها هیچی به خاطر این نیست که حق با منچستریهاست فقط به خاطر اینه که اونا بیشترن!
منچستر تیمیه که تازه 20 ساله تیم شده و به قول دوستمون معاصر ما دهه شصتی هاست و 90 درصد افتخاراتش هم مال این مدت بوده و مسلما در بین نسل جدید خیلی طرفدار داره وگرنه دهه های قبل از 90 دهه لیورپول بوده
تو دهه هشتاد منچستر چقدر طرفدار داشته؟!
ترکیب تیم ملی انگلیس هم تا جایی که من یادم میاد بیشتر از لیورپولیها بوده
چلسی و سیتی هم که تازه به دوران رسیدن و چند ساله با پول نفت سری تو سرا دراوردن و خودشون رو جزو مدعیان قرار دادن
عزیز چرا مغلطه میکنی؟؟ سیتی و آرسنال که قهرمانی ندارن! چلسیم یه دونه قهرمانی داره،
عادی نگاه کنی لیورپول 5 باز قهرمان شده ما سه بار!
این هم که ما بیشتریم لزوماً به این معنی نیست که حرفامون غلطن! ما قبلا از دهه 90 هم قهرمانی لیگ داشتیم، هم قهرمانی اروپا، بماند حوادث 1958 و بازسازی تیمی که 9 نفر از 11 تا بازیکن اصلیشو از دست داده بود و دوباره قهرمانی تو سال 66.
از دهه 90 به بعد قدرت مطلق انگلیس بودیم ولی این معنیش این نیست که قبل اون هیچی نبودیم!
شما یه نگاه به ترکیب تیم ملی بنداز تو سالای مختلف.
با اینکه میگید از هر دو تیم بدتون میاد ولی با این جانبداری معلومه چقد از یونایتد بدتون میاد!
though what the hell?! haters are always gonna hate!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
به لايك كه نيست،همشون چشمشونو باز كردن يونايتد رو قوي و با ثبات ديدن شدن طرفدار ٢ آتيشش!!!واسه همين تعدادشون زياده،فروم p30world هم همچين وضعيتي بود!!!(تازه جالبه به بارساييها،طرفداراي چلسي و... هم گير ميدن!)
٧ ٨ تا كه چيزي نيس،١٠٠ تام باشن و گردنم بيوفته ج شونو ميدم و خرابشون ميكنم!ولي جنبشو ندارن و بعد شنيدن حرف حق فحش ميدن...
٢ سالم جام نگيره ناپديد ميشن و ميشن طرفدار اون يكي منچستر!!!
حرف حق رو نميتونن هضم كنن و نصف ٨ تا جام اروپايي ما رو هم ندارن اونوقت خودشونو بالاتر ميدونن!!!
هرچند واقعاً من كاري به افتخار و گذشته ندارم و الان به يه هوادار چلسي،سيتي و حتي پي اس جي و اتلتيكو هم توهين نميكنم و قوي تر باشن اعتراف ميكنم و سكوت ميكنم!ولي مجبور ميكنن آدمو به گذشته بره!
ليورپول دسته ٣ انگليسم سقوط كنه هوادارشم چون عاشقشم،هواداراي ليورپول با اينا خيلي فرق دارن،خيييلي...

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به لایک نیست که، حرف حساب رو اگر هیچکس هم لایک نزنه بازم حرف حسابه و حرف ناحساب رو حتی کسایی که لایک میزنن هم میدونن که ناحسابه
من نتم ضعیفه، هرچی تشکر میزنم میپره :(
دوستان ما با این همه تغییر نسبت به فصل قبل به سیتی باختیم نه سوانسی! جوجه رو هم که اواسط ژانویه میشمرن، میبینمتون.
دوست گرامی
دوستان لیورپولی هم یادمه فصل قبل هی میگفتند ما قهرمانیم و تیکه مینداختن به یونایتدی ها
ما میگفتیم صبر کنید جوجه رو اخر فصل میشمارن و خب دیدید که قهرمانی رسید به سیتی

امسال هم تیم شما درسته سوارز رو از دست داده اما مهره های خوبی گرفته
در ضمن منچستر هم کلی تغییر داشته
کل خط دفاعش رفته و نیاز به زمان داره

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
سیدبندی کامل رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا؛

سید 1 :

رئال مادرید - بارسلونا - بایرن مونیخ - چلسی - بنفیکا - اتلتیکو مادرید - آرسنال (پلی آف) - پورتو (پلی آف)

سید 2 :

دورتموند - یوونتوس - پاریسن ژرمن شالکه - من سیتی - شاختار - زنیت (پلی آف) - بازل

سید 3 :

لیورپول - لورکوزن (پلی آف) - ناپولی (پلی آف) - زسکا مسکو - آژاکس - گالاتاسارای - اسپورتینگ لیسبون - المپیاکوس

سید 4 :

موناکو - آ اس رم - اندرلخت - سالزبورگ (پلی آف) - استوا بخارست (پلی آف) - سلتیک (پلی آف) - باته بوریسف (پلی آف) - آپوئل (پلی آف)

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
آرسنال یا پورتو یکیشون حذف بشن دورتموند میاد سید1
حضور بنفیکا و پورتو هم تو سید1 واقعا رو اعصابه:mad::mad:
از اونورم نبود هیچ تیم ایتالیایی تو سید1 جای تامل داره که نشون دهنده ضعف سریA تو این چند ساله اخیره

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
axca6tyo83nbyzgzkg6u.png

• Like
Reactions: rms

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
دوست گرامی
دوستان لیورپولی هم یادمه فصل قبل هی میگفتند ما قهرمانیم و تیکه مینداختن به یونایتدی ها
ما میگفتیم صبر کنید جوجه رو اخر فصل میشمارن و خب دیدید که قهرمانی رسید به سیتی

امسال هم تیم شما درسته سوارز رو از دست داده اما مهره های خوبی گرفته
در ضمن منچستر هم کلی تغییر داشته
کل خط دفاعش رفته و نیاز به زمان داره
برای بار سوم میگم:
تو که 4 هفته مونده به پایان فصل رفتی تاپیک لیورپول و تبریک قهرمانی گفتی به هواداراشون!!! کی گفتی جوجه رو آخر پاییز می شمرن! حتماً تبرک گفتنت یک کار خرافاتی بوده که قهرمان نشه :D

بالا