• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
حامد جان بعد از باخت با 6 گل به سیتی من گفتم این بهترین اتفاق بود نتیجه اون باخت خرید ون پرسی و قهرمان شدن با اون اختلاف امتیاز بود الان هم میگم بهتر از این نمیشد اتفاق بیفته یک باخت تحقیر امیز این چیزی بود که نیاز هست اونم الان که هنوز میشه خرید کرد فکر میکنی اگه دو بازی اول رو منچستر برده بود دیماریا رو میخریدن اینا ؟ عمرا اینکارو میکردن نشون دادن که همیشه سود بیشتر از باشگاه مهمه مالکین یونایتد .اگه بازی های پیش فصل رو باخته بودیم این اتفاقات نمیافتاد برد اون بازی ها بجای سود ضرر داشت

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
حامد جان بعد از باخت با 6 گل به سیتی من گفتم این بهترین اتفاق بود نتیجه اون باخت خرید ون پرسی و قهرمان شدن با اون اختلاف امتیاز بود الان هم میگم بهتر از این نمیشد اتفاق بیفته یک باخت تحقیر امیز این چیزی بود که نیاز هست اونم الان که هنوز میشه خرید کرد فکر میکنی اگه دو بازی اول رو منچستر برده بود دیماریا رو میخریدن اینا ؟ عمرا اینکارو میکردن نشون دادن که همیشه سود بیشتر از باشگاه مهمه مالکین یونایتد .اگه بازی های پیش فصل رو باخته بودیم این اتفاقات نمیافتاد برد اون بازی ها بجای سود ضرر داشت
هنوزم ميخواين خريد کنين؟؟؟
خودت چقدر به اين تيم و مربى اميد دارى خودت؟؟

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مطمئنا این تیم حداقل دو خرید دیگه خواهد داشت .شما مطمئن باش اوضاع این تیم از تیم پارسال بهتر خواهد بود

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
هنوزم ميخواين خريد کنين؟؟؟
خودت چقدر به اين تيم و مربى اميد دارى خودت؟؟
گفتم اینا بعد از خرج 200 میلیون معتقدن اگه 4 5 تا ستاره دیگه رو جذب نکنن به جایی نمیرسن!!!:Dخخخخخ

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
مطمئنا این تیم حداقل دو خرید دیگه خواهد داشت .شما مطمئن باش اوضاع این تیم از تیم پارسال بهتر خواهد بود
اون که صد در صد!!
ولى الان خودت قبول دارى قهرمان نميشين؟؟؟
بنظرت 200 و اندى خرج که خودش يه رکورده براى سهميه زياد نيس؟

• Like
Reactions: rms

h a w k

Registered User
لایک‌ها
251
65303943875048727041.jpg
46075021000724611181.jpg

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداشم زمان ثابت میکنه بدون سوارز چکاره خواهد بود تیمت والا اگه احساس میکنی در بازی اول تمیت مستحق برد بود خیلی مثبت فکر میکنی
راستی یادم رفت اینو بگم بنده 32 سالمه از زمانی طرفدار یونایتد هستم که یان راش اخرین بازی هاش رو انجام میداد با اون سبیلش :Dخیلی چیزا دیدم الا قهرمانی تیمت:D

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
این MK نمیدونم چی چی هست؟
آقا خدا شاهده مویس گناهی نداشت. ونگال هم گناهی نداره. شرمندما، 11 تا چغندر از زمین های لیگ برتر کشت میکردیم میزاشتیم توی زمین از این MK، چهارتا نباید میخوردند.
من در تعجبم این فرگوسن چطوری از اینا بازی میگرفت، این مرد اگه مربی تیم طلایی میلان یا طلایی بارسا بود چه ها که نمیکرد.

پ.ن: ترکیب اصلی رو تازه دیدم، اکثرا تازه کار بودند البته. نهایتا باخت خوبیه، 2 تا خرید دیگه توی گلوی گلیزرها مطمئنا گیر کرده.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اون که صد در صد!!
حامدجان هیچکدوم از طرفدارای منطقی یونایتد امسال قبل از شروع بازیها حتی تو پیش فصل هم نمیگفتن که قهرمان خواهد شد حداقل 2 سال زمان نیاز هست .شما ببین یه تیم هر فصل چنتا بازیکن میخره و تقویت میکنه تیمش رو هر فصل فقط یکی دوتا نقطه نیاز هست تقویت بشه که با یکی دو خرید هم انجام میشه این تیم چندین سال هست که در نقاط ضعفش بازیکن نخریده فقط یکی مثل فرگوسن میتونست با اینا قهرمان بشه خوب یهو اینهمه بازیکن خصوصا در خط دفاع و هافبک خارج شدن بدون اینکه خریدی انجام بشه خوب این فصل دوتا فصل بعد باز دوتا و ... تا نقاط ضعف رو بشه پر کرد نمیشه 8 تا بازیکن جدید خرید

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اون که صد در صد!!
حامد بحث سرمایه گذاری روی آیندس و پاکسازی تیم!
ببین ما رونی و ون پرسی رو داریم، دی ماریا هم خرید فوق العاده اییه، ولی بی استفاده میشن وقتی قراره فلچر و کلورولی براشون موقعیت ایجاد کنن، یا وقتی یه دفاع درست و حسابی نداریم (به جز جونز که البته هنوز جوونه) هر چقدرم تیم حمله کنه وقتی رو دو تا اشتباه مسخره دو تا گل بخوری روحیه از بین میره دیگه (منظورم بازی امشب نیست).
کلاً مشکلات تیم ما ریشه ای شده متأسفانه، واسه همین هم یه اورهاول اساسی نیازه که هم زمان میبره و هم هزینه

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
و یه چیز دیگه وقتی بازی های فصل قبل و میدیدم و این فصل رو واقعا پی میبرم که اگه بزرگترین نباشه یکی از بزرگترین مربی های تاریخ فوتبال هست فرگوسن اینهمه قهرمانی با بازیکن های متوسط که الان بقیه تیم ها اینا رو حتی مجانی هم نمیخوان
من هرگز اعتقاد نداشتم که بازیکن هایی مثل برادران نویل نیکی بات و وز براون و فلچز و کریک و اندرسون و ... حتی در سطح متوسط هم باشن جه برسه سطح بالا اما فرگوسن با اینا قهرمان میشد چه اتفاقی میافتاد که همین بازیکن های بیحال و بی رمق تا دقیقه اخر میجنگیدن واقعا هنر یک مربی رو میرسونه و بس

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
حامدجان هیچکدوم از طرفدارای منطقی یونایتد امسال قبل از شروع بازیها حتی تو پیش فصل هم نمیگفتن که قهرمان خواهد شد حداقل 2 سال زمان نیاز هست .شما ببین یه تیم هر فصل چنتا بازیکن میخره و تقویت میکنه تیمش رو هر فصل فقط یکی دوتا نقطه نیاز هست تقویت بشه که با یکی دو خرید هم انجام میشه این تیم چندین سال هست که در نقاط ضعفش بازیکن نخریده فقط یکی مثل فرگوسن میتونست با اینا قهرمان بشه خوب یهو اینهمه بازیکن خصوصا در خط دفاع و هافبک خارج شدن بدون اینکه خریدی انجام بشه خوب این فصل دوتا فصل بعد باز دوتا و ... تا نقاط ضعف رو بشه پر کرد نمیشه 8 تا بازیکن جدید خرید
در اينکه شما خريد زياد لازم داريد که شکى نيست!!
هم وسط مشکل دارين هم گوشه ها!!
بحث من اينه چرا اينقدر خرج!؟ براى مثال همين خريد امروزتون رو ضمن تبريک بهتون کلا غير ضرورى و در جهت بسته شدن دهن منتقدين ميبينم!! با 60 70 ميليون پوند ميتونستين کل مشکلاتتون رو رفع کنين!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
داداشم زمان ثابت میکنه بدون سوارز چکاره خواهد بود تیمت والا اگه احساس میکنی در بازی اول تمیت مستحق برد بود خیلی مثبت فکر میکنی
راستی یادم رفت اینو بگم بنده 32 سالمه از زمانی طرفدار یونایتد هستم که یان راش اخرین بازی هاش رو انجام میداد با اون سبیلش :Dخیلی چیزا دیدم الا قهرمانی تیمت:D
اتفاقآ من از رفتنش راضیم!!!نه،بازی اول حقمون برد نبود همونطور که بازی دیشبم حقمون باخت نبود...:)
شما خودتون سالهای پیش کم با اون نوع بردها و حتی بدتر از اینا امتیاز جمع نکردین...;)
یان راش به حد کافی افتخار کسب کرده،این شما بودی افتخار دیدن همچین صحنه ای نصیبت نشده ولی نگران نباش خیلی زود این افتخار هم نصیبت میشه...:D

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
شما بگو مثلا میشد کی رو خرید؟هیچ بازیکن تاپی در دسترس نیست وبدلیل اینکه در cl هم حضور نداره تیم به صورت منطقی شما باید برای جبرانش مبلغ بالاتری بدی

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اتفاقآ من از رفتنش راضیم!!!نه،بازی اول حقمون برد نبود همونطور که بازی دیشبم حقمون باخت نبود...:)
شما خودتون سالهای پیش کم با اون نوع بردها و حتی بدتر از اینا امتیاز جمع نکردین...;)
یان راش به حد کافی افتخار کسب کرده،این شما بودی افتخار دیدن همچین صحنه ای نصیبت نشده ولی نگران نباش خیلی زود این افتخار هم نصیبت میشه...:D
امیدوارم دادا امیدوارم به سن من قد بده شما که هنوز جونی ما شاید به اون روز نرسیم. در مورد یان راش مگه من گفتم بازیکن بدی بود؟نه دادا فقط خواستم بدونی وقتی طرفدار یونایتد شدم که هنوز لیورپول رو همه پرقدرت ترین میدونستن
درمورد خرج ها هم خدمت بگم شما یه سوارز رو فروختین با پولش کولاک کردین چپ و راست میخرین ما انهمه بازیکن با اون قیمت ها فقط به رئال دادیم هرگز با پولش اینهمه ریخت و پاش نشد باید بگم تیم شما اب نمیبینه والا شناگر قابلیه . والا یونایتد جز پولدارترین ها بودهیچوقت این مدلی خرج نکرد حالا بعد از اینهمه سال دوتا بازیکن میخره باید به لیورپولم جواب پس بده

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
شما بگو مثلا میشد کی رو خرید؟هیچ بازیکن تاپی در دسترس نیست وبدلیل اینکه در cl هم حضور نداره تیم به صورت منطقی شما باید برای جبرانش مبلغ بالاتری بدی
باید روش فکر کنم! :دی

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فکر کن ;)بابا بن عطیه رو منچستر میخواست به منچستر گفتن زیر 45 نمیفروشیم به بایرن دادنش 26 تا کوادرادو 50تا ویدال که دیگه در جریانش هستی و کلی بازیکن دیگه خوب بازیکن نمدن دیگه تا سبیلشونرو چرب نکنی:D
واویلا امشب به اندازه 4 روز نوشتم دیگه برم حالا دوست لیورپولی ما تا لنگ ظهر میخوابه راحت من بیچاره باید ساعت 7 برم سرکار چشمام تازه ساعت 8 کم کم باز میشه:Dدوستان همگی شبتون خوش

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
امیدوارم دادا امیدوارم به سن من قد بده شما که هنوز جونی ما شاید به اون روز نرسیم. در مورد یان راش مگه من گفتم بازیکن بدی بود؟نه دادا فقط خواستم بدونی وقتی طرفدار یونایتد شدم که هنوز لیورپول رو همه پرقدرت ترین میدونستن
درمورد خرج ها هم خدمت بگم شما یه سوارز رو فروختین با پولش کولاک کردین چپ و راست میخرین ما انهمه بازیکن با اون قیمت ها فقط به رئال دادیم هرگز با پولش اینهمه ریخت و پاش نشد باید بگم تیم شما اب نمیبینه والا شناگر قابلیه . والا یونایتد جز پولدارترین ها بودهیچوقت این مدلی خرج نکرد حالا بعد از اینهمه سال دوتا بازیکن میخره باید به لیورپولم جواب پس بده
به سن مادر بزرگ 88 ساله من قد میده،شما که هنوز خیلی جوونی...:D
دادا شما این همه بازیکن داشتین بازم دارین میخرین!!!o_O
اوضاع سال گذشته لیورپول از لحاظ بازیکن خیلی خراب بود!!!4 تا بازیکن رو نیمکت نداشتیم!!!با اون نیکت دوم شدن شاهههکار بود!!!جلو چلسی به گل نیاز داشتیم اسمیت 17 ساله وارد میشه و اولین بازی لیگشو تجربه میکنه!!!:eek:امسالم که بهترین بازیکنمون رو از دست دادیم!!!:general505:میگی خرید نکنیم!؟
در ضمن ما هیچ وقت اینطوری بریز بپاش نمیکنیم و نهایت خریدمون همین 30 میلیونه!!!کارول رو هم چون زمان بدی گرفتیم و فرصتی نبود!(از یه طرف پنجره زمستان،از طرف دیگه آخرین روزش!از یه طرفم تورس رو انداخته بودیم به چلسی:D)اونقدر بابتش پول دادیم!و انداختن بهمون!
اگه مجموع خرید و فروش امسال لیورپول رو حساب کنی کمتر از 50 تا اونم یورو خرج کردیم...;)
کسی نگفت جواب پس بدین،میگم حرفتون خیلی جالبه که بالای 200 تا خرج کردین و میگین واسه اینکه رتبه ای بیاریم باید 4 5 تا ستاره دیگم بخریم!کل حرف من همین بود!از اول!:)

بالا