• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
رم سر این بن عطیه حرص منم درآورد!!!:mad:
لامصبا قرار بود 26 تا بدینش میمردین بدینش بارسا!!!:general312:
26 تا هم نه 30 تا میدادین،35 تا میدادن بی همه استغفرالله...:general211:
امیدوارم روز خوش نبینن،مام اومدیم 19 تا دادیم و ورمالن رو انداختن بهمون!!!:general509:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
از 34 پستت 34 تاش ضد منچستریه!!
بیا یواشکی تو گوشم بگو یوزر دوم کدوم همکاری؟
طرف توی کلوب هیچ کدوم از تیمها فعالیتی نداره میاد تاپیک کل تا فقط و فقط منچسترو بزنه! از طرفی به قول خودش لیورپولی هم نیست! ولی بخاطر دشمنی که با منچستر داره چیزمالی لیورپول رو می کنه!

023.jpg
http://forum.persiantools.com/threads/کل-کل-از-نوع-جهانی.193028/page-229#post-7143331
اسم این جنس آدما رو فقط باید در نقطه چین (...) قرار داد تا بن نشی!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
در اینکه منچستر تو بازی دیشب فاجعه بود که شکی نیست. اما خب بازیکنای تیم هم اکثرشون بچه سال بودن.
یادمه یه باری فرگوسن هم بالاسر تیم بود و منچستر و چلسی بازی داشتن. جوونهای منچستر جلو بودن اما یه مدافعی بود به اسم الن وودن که گند زد به تیم و منچستر بازی رو به چلسی باخت ! فکر کنم اون موقع دی ماتئو مربی چلسی بود.

به هر حال منچستر دیشب افتضاح بود و من امیدوارم که از بازی دیشب درس بگیرن و تو لیگ جبران کنن
یه سری بازیکنای عتیقه هم باید برن. منجمله اندرسون

چیچاریتو و ولبک هم به نظر من باید برن.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
طرف توی کلوب هیچ کدوم از تیمها فعالیتی نداره میاد تاپیک کل تا فقط و فقط منچسترو بزنه! از طرفی به قول خودش لیورپولی هم نیست! ولی بخاطر دشمنی که با منچستر داره چیزمالی لیورپول رو می کنه!

مشاهده پیوست 657568
http://forum.persiantools.com/threads/کل-کل-از-نوع-جهانی.193028/page-229#post-7143331
همون که گفتم دیگه! یوزر دوم یه همکاری مدیری یا یه آدم وجهه داره که جرءت نداره با یوزر اولش بیاد!
تنفرش از منچستر رو دوست دارم!:D ولی این کارها دیگه مسخره بازیه!o_O:general602:

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75

مشاهده پیوست 657568
تو کلوب منچستر هم فعالیت داشتم منتها چون مدیرها منچستری هستن و ظرفیت انتقادپذیری ندارن پستام پاک شده
یه بار هم مچ یکی از دوستاتون رو گرفته بودم که ادعای منچستری بودن می کرد ولی بدترین فحش ها را به فرگوسن داده بود.
بذارم عکسشو؟
من لیورپولی نیستم ولی لیورپول و لیورپولی ها را دوست دارم.
همون که گفتم دیگه! یوزر دوم یه همکاری مدیری یا یه آدم وجهه داره که جرءت نداره با یوزر اولش بیاد!
تنفرش از منچستر رو دوست دارم!:D ولی این کارها دیگه مسخره بازیه!o_O:general602:

مگه اینجا مدیر غیرمنچستری هم داریم که من یوزر دومش باشم؟ o_O
ما هم دوست داشتن شما از تنفر خود را دوست داریم :D

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
امسال رقابت فقط بین سیتی و چلسی هست
البته تجربه نشون داده اتحادیه دشمن 1چلسی هست انشالله مثل پارسال باز تو کورس ترمز چلسی رو با امثال مایک دین نکشن
گلهای افساید سیتی رو صحیح اعلام نکنن

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تو کلوب منچستر هم فعالیت داشتم منتها چون مدیرها منچستری هستن و ظرفیت انتقادپذیری ندارن پستام پاک شده
یه بار هم مچ یکی از دوستاتون رو گرفته بودم که ادعای منچستری بودن می کرد ولی بدترین فحش ها را به فرگوسن داده بود.
بذارم عکسشو؟

مگه اینجا مدیر غیرمنچستری هم داریم که من یوزر دومش باشم؟ o_O
ما هم دوست داشتن شما از تنفر خود را دوست داریم :D
من هم لیورپولی نیستم ولی از لیورپول متنفرم!
مدیرهای انجمن فوتبال رو که میشناسم! من بقیه رو میگم! :دی
حالا شما بگو یوزر اصلیت چیه! شاید آشنا در اومدیم! :دی

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
بذارم عکسشو؟
دقیقآ دادا...
جمله دومتم کاملآ درسته،اینایی که خیلی ادعای طرفداریشون میشه تو این 1 سال فک نکنم فردی تو باشگاه و حتی شهر منچستر مونده باشه که فحش نثارش نکرده باشن:D
:general304:،دیگه فرگی که بالای 20 سال رو نیمکتشون بوده!!!:|
ولی ما لیورپولیها بعد این همه اعصاب خورد کنی و اشتباه که از بازیکنا و مربیان دیدیم فقط گاهی به جانسون میپریم که اونم انصافآ حق داریم و داره با اعصاب یه ملت بازی میکنه:D و کاملآ هم بیخیال بازی میکنه!!!:mad::general312:
اینجاست که فرق بین فرهنگ و طرفدارای دو تیم معلوم میشه...:);)

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
خخخخخخخ
:D:D:D:general304::general304::general304:
من به این دوستمون به شخصه ارادت خاصی دارم،حرفای حقش واقعآ جواب نداره...
بعید میدونم یوزر دوم کسی باشه!!!آقاتر از این حرفاست...:rolleyes:
ولی باز مدیران یه چکی بکنن بی زحمت تا عین اون قضیه من و liverca بچه مچه هم گیر ندن وقتی کم میارن!!!:);)
چون بذرش توسط حامدویچ کاشته شد!!!:D

در اینکه یوزر دوم هست که شکی نیست،اما اینقدر هم زرنگ هست که ip رو عوض کنه بیاد و دم به تله نده!!! ;)

@AslanSalarkia
@Abbath
@Mehdiwol
@dreampixy
منچستر مويس يه تاکتيک بکش زيرش داشت, اين همون رو هم نداره!!!

از جمع بازیکنای فیکسمون فقط دخیا دیشب تو بازی بودا!!! توقع شماها از ما که طرفدار این تیمیم بالاتره مثل اینکه :دی

دقیقآ دادا...
جمله دومتم کاملآ درسته،اینایی که خیلی ادعای طرفداریشون میشه تو این 1 سال فک نکنم فردی تو باشگاه و حتی شهر منچستر مونده باشه که فحش نثارش نکرده باشن:D
:general304:،دیگه فرگی که بالای 20 سال رو نیمکتشون بوده!!!:|
ولی ما لیورپولیها بعد این همه اعصاب خورد کنی و اشتباه که از بازیکنا و مربیان دیدیم فقط گاهی به جانسون میپریم که اونم انصافآ حق داریم و داره با اعصاب یه ملت بازی میکنه:D و کاملآ هم بیخیال بازی میکنه!!!:mad::general312:
اینجاست که فرق بین فرهنگ و طرفدارای دو تیم معلوم میشه...:);)

چون کسی اینجا و در این فروم پیدا نمیشه که به اسطوره ها یا مربی هاتون بپره یعنی کلا تو هیچ جایی همچین آدمی پیدا نمیشه دیگه؟!!!!

آقا از منچستر و منچستریون چرا نمیکشی بیرون شما؟ :D

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
من هم لیورپولی نیستم ولی از لیورپول متنفرم!
چطور می تونی از لیورپول متنفر باشی؟
معمولا تو انگلیس طرفدارای همه تیما از منچستر بدشون میاد ولی همه لیورپول رو دوست دارن به جز منچستریها و اورتونی ها!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
خیلی جالبه همشون هم وقتی جوابی ندارن دنبال یه نکته و اشتباه ریز میگردن تا با اون از زیر جواب دادن تفره برن و با همون نکته پست رو زیر سوال ببرن و...
البته جوابی ندارن بدن،باید بهشون حق داد و درکشون کرد...:);)

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بذارم عکسشو؟
اینکه چند بار بیایی و توی کلوب تیمی شر به پا کنی اسمش فعالیت نیست فدات شم اگه برخوردی هم باهات شده کاملا به حق بوده
الان تقریبا تمام کاربرایی که به این تاپیک میان خودشون یه تیم مورد علاقه دارن و توی تاپیک هواداری فعالیت می کنن ولی شما در هیچ تاپیک هواداری فعالیت نکردی (حداقل با این یوزر!) یعنی عملا هیچ تیمی نداری و صرفا اومدی علیه منچستر روضه خوانی راه بندازی
این باعث میشه شما حسابت از بقیه افراد جدا باشه تو اگه لیورپول و لیورپولی ها رو دوست داشتی حداقل یه پست توی تاپیکش می دادی
یه سرچ ساده توی پست هات همه چیزو نشون میده اصلا نیازی به توضیح و تفسیر هم نیست!

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
اینکه چند بار بیایی و توی کلوب تیمی شر به پا کنی اسمش فعالیت نیست فدات شم اگه برخوردی هم باهات شده کاملا به حق بوده
الان تقریبا تمام کاربرایی که به این تاپیک میان خودشون یه تیم مورد علاقه دارن و توی تاپیک هواداری فعالیت می کنن ولی شما در هیچ تاپیک هواداری فعالیت نکردی (حداقل با این یوزر!) یعنی عملا هیچ تیمی نداری و صرفا اومدی علیه منچستر روضه خوانی راه بندازی
این باعث میشه شما حسابت از بقیه افراد جدا باشه تو اگه لیورپول و لیورپولی ها رو دوست داشتی حداقل یه پست توی تاپیکش می دادی
یه سرچ ساده توی پست هات همه چیزو نشون میده اصلا نیازی به توضیح و تفسیر هم نیست!
من گفتم لیورپولی نیستم ولی لیورپول رو دوست دارم
فارسی نمی فهمی؟
من اصلا دوست دارم فقط تو این تاپیک فعالیت کنم به تو ربطی داره؟

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
من گفتم لیورپولی نیستم ولی لیورپول رو دوست دارم
فارسی نمی فهمی؟
من اصلا دوست دارم فقط تو این تاپیک فعالیت کنم به تو ربطی داره؟
شوما با عمام نسبتی داری؟! :D چندبار این جمله قصارو تکرار کردی :دی

Sent from my GT-I9300

بالا