• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
این ترول هم خیلی خوبه!

طرفدارهای من سیتی!
troll_football_image_55e16e9fc82db5f7b0aa3707e16bbb9d.jpg

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دوست عزیز من liverca بله حق با شماست ما به خاطر قهرمانی ها و ثبات منچستر طرفدار این تیم شدیم ولی من از شما میپرشم شما واسه چی طرفدار لیورپول شدی؟ مگه غیر این هم میشه الان شما ببین چلسی حتی سیتی هم طرفدارای زیادی دارن تو ایران فوتبال همین هست برادر من تیمی که در اوج هست طرفدار جمع میکنه و این طرفدارها سال ها واسه اون تیم میمونن حتی اگه چند سال نتیجه هم نگیره اما اینم بگم وقتی چند سال شد 10 سال شما مطمئن باش تعداد کسایی که جدیدا طرفدار این تیم میشن از نصف هم کمتر میشه اون قدیمیا به خاطر خاطرات میمونن اما جدید چیزی اضافه نمیشه این اتفاقی هست که در مورد لیورپول افتاده و در مورد یونایتد هم خواهد افتاد اگه نتونه تو یه دوره حداکثر 5 ساله تیمش رو جمع و جور کنه این عادی هست
شما برای چی طرفدار لیورپول و بارسا هستی؟مطمئنن شما اهل لیورپول یا کاتالونیا نیستی حتما یچیزی از این تیما دیدی که طرفدارشونی قهرمانی بازی خوب و ...... اگه غیر این بود که الان استوک سیتی هم طرفدارای زیادی داشت تو ایران

در اخر هم دوست عزیز من طرفدار یونایتد هستم شما طرفدار لیورپولی حامد پیروز طرفدار ارسنال اقا بهرام طرفدار رئال اقا محمد بارسا حقیقت اینه که به احتمال زیاد ما به خاطر شرایطمون حتی جزء امار طرفدارای رسمی این تیم ها هم حساب نمیشیم به عبارتی دیگه مارو اصلا حساب نمیکنن بنابراین از نظر من هموطن و دوست من بسیار عزیزتر از اونی هست که بخاطر طرفداری از تیم مورد علاقم بخوام بدو بیراه بگم بهش انقدر تو زندگی بدبختی داریم که لازم نیست این یکی دوساعتی میایم اینجا رو با اعصاب خوردی بگذرونیم من از باخت تیمم ناراحت میشم تا یکی دوساعت بعد زندگی نمیزاره یادت بمونه
خلاصه خیلی چاکریم هر چی شما میگی درسته ما تسلیمیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
برای بار سوم میگم:
تو که 4 هفته مونده به پایان فصل رفتی تاپیک لیورپول و تبریک قهرمانی گفتی به هواداراشون!!! کی گفتی جوجه رو آخر پاییز می شمرن! حتماً تبرک گفتنت یک کار خرافاتی بوده که قهرمان نشه :D
بله من به شما تبریک گفتم چون فکر نمیکردم کاپیتانتون اونطور سنگ رو یخ بکنه
البته منصفانه بگیم لیورپول با بازیهای فصل فبلش لایق قهرمانی بود که خب تو لحظه حساس چوب خدا فرود اومد که اونم از نظر من پاسخ اون حرکت ناجوانمردانه خود جرارد بود

من منظورم اواسط فصل بود که بعضی از بچه های لیورپولی سرود قهرمانی میخوندن و بقیه بخصوص یونایتدیها رو مسخره میکردن
بالاخره ۲۰ سال زیر سایه بودن خب تحملش ساده نیست
البته لیورپولیهای اینجا کم تعداد هستند اما من دوستانی دارم که هوادار قدیمی لیورپول هستند

به هر حال همونطور که دوست عزیزمون در پست قبلی گفت هواداری از هر تیمی مجوزی نیست که خدایی نکرده ما بخوایم به همدیگه اهانت و بی احترامی کنیم

فوتبال هست و برد و باخت و قهرمانی و ناکامی
فعلا که ما هم ناکامیم تا ببینیم این فصل چطور پیش خواهد رفت

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
بله من به شما تبریک گفتم چون فکر نمیکردم کاپیتانتون اونطور سنگ رو یخ بکنه
البته منصفانه بگیم لیورپول با بازیهای فصل فبلش لایق قهرمانی بود که خب تو لحظه حساس چوب خدا فرود اومد که اونم از نظر من پاسخ اون حرکت ناجوانمردانه خود جرارد بود

من منظورم اواسط فصل بود که بعضی از بچه های لیورپولی سرود قهرمانی میخوندن و بقیه بخصوص یونایتدیها رو مسخره میکردن
بالاخره ۲۰ سال زیر سایه بودن خب تحملش ساده نیست
البته لیورپولیهای اینجا کم تعداد هستند اما من دوستانی دارم که هوادار قدیمی لیورپول هستند
کاپیتانمون؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
با 75 میلیون یورو قرارداد ترکمنچای تاریخ فوتبال بسته شد!
ولی با دیماریا هم به هیچ جا نمیرسن
حالا بذار دو روز به خاطر دیماریا خوشحال باشن داشتن دق میکردن بین این همه فلاکت و بدبختی و غم و غصه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با 75 میلیون یورو قرارداد ترکمنچای تاریخ فوتبال بسته شد!
ولی با دیماریا هم به هیچ جا نمیرسن
حالا بذار دو روز به خاطر دیماریا خوشحال باشن داشتن دق میکردن بین این همه فلاکت و بدبختی و غم و غصه

حالا یکم صبر کن شما شاید دیدی به جایی رسید :)
نگران ما نباش :) اگه به این یکی 2 سالی که ما تو این وضع بودیم میگی فلاکت پس به اون سالهایی که دنبال حضور در جام یوفا بودید چی میگید :)

شما هم که بالوتلی رو گرفتید . ببینیم اون چه میکنه . از نظر فنی بازیکن خوبیه اما از نظر اخلاقی حواشی زیادی داره.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
این منچستریا خیلی جالبن
میگن دیماریا به خاطر پول نیومد اون عاشق منچستر بود چون منچستر تو لیگ قهرمانان حضور نداره!
میشه بپرسم دیماریا از کدوم باشگاه ها پیشنهاد جدی داشت اونم با این مبلغ؟
تو رسال که دیگه جایی نداشت فقط پی اس جی بود که اونم دیگه بعد از داوید لوییز خرید بزرگ نمی خواست بکنه و یه گزینه دیگه مونده بود که منچستر بود اونم اومد منچستر
راستی 75 میلیون یورو چند تا صفر داره؟
گران ترین خرید تاریخ انگلیس بودن چه حسی داره؟
بله دیماریا به خاطر پول نیومد فقط به خاطر رضای خدا و عشق به منچستر و هواداراش بود!

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
اقا واسه من سواله اين بهترين تيم تاريخ انگليس (ليورپول :دي) چرا خريد هاش کنار جا کفشي عکس ميندازن همش؟ :دي

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
دوست عزیز من liverca بله حق با شماست ما به خاطر قهرمانی ها و ثبات منچستر طرفدار این تیم شدیم ولی من از شما میپرشم شما واسه چی طرفدار لیورپول شدی؟ مگه غیر این هم میشه الان شما ببین چلسی حتی سیتی هم طرفدارای زیادی دارن تو ایران فوتبال همین هست برادر من تیمی که در اوج هست طرفدار جمع میکنه و این طرفدارها سال ها واسه اون تیم میمونن حتی اگه چند سال نتیجه هم نگیره اما اینم بگم وقتی چند سال شد 10 سال شما مطمئن باش تعداد کسایی که جدیدا طرفدار این تیم میشن از نصف هم کمتر میشه اون قدیمیا به خاطر خاطرات میمونن اما جدید چیزی اضافه نمیشه این اتفاقی هست که در مورد لیورپول افتاده و در مورد یونایتد هم خواهد افتاد اگه نتونه تو یه دوره حداکثر 5 ساله تیمش رو جمع و جور کنه این عادی هست
شما برای چی طرفدار لیورپول و بارسا هستی؟مطمئنن شما اهل لیورپول یا کاتالونیا نیستی حتما یچیزی از این تیما دیدی که طرفدارشونی قهرمانی بازی خوب و ...... اگه غیر این بود که الان استوک سیتی هم طرفدارای زیادی داشت تو ایران

در اخر هم دوست عزیز من طرفدار یونایتد هستم شما طرفدار لیورپولی حامد پیروز طرفدار ارسنال اقا بهرام طرفدار رئال اقا محمد بارسا حقیقت اینه که به احتمال زیاد ما به خاطر شرایطمون حتی جزء امار طرفدارای رسمی این تیم ها هم حساب نمیشیم به عبارتی دیگه مارو اصلا حساب نمیکنن بنابراین از نظر من هموطن و دوست من بسیار عزیزتر از اونی هست که بخاطر طرفداری از تیم مورد علاقم بخوام بدو بیراه بگم بهش انقدر تو زندگی بدبختی داریم که لازم نیست این یکی دوساعتی میایم اینجا رو با اعصاب خوردی بگذرونیم من از باخت تیمم ناراحت میشم تا یکی دوساعت بعد زندگی نمیزاره یادت بمونه
خلاصه خیلی چاکریم هر چی شما میگی درسته ما تسلیمیم
من والا 22 سال دارم و هیچ وقت دوره طلایی لیورپول رو ندیدم که به خاطر اون طرفدارش شده باشم!چون به فوتبال خیلی علاقه داشتم از 6 سالگی نگاه کردم ولی خب اون موقع اسم هیچ تیمی رو نمیدونستم(فقط چون خیلی به قرمز علاقه داشتم طرفدار تیمهای قرمز بودم!) و اون موقع فقط کمی با لیگ ایران آشنا بودم!از وقتی با اسم تیمها نصفه و نیمه آشنا شدم ریال،منچستر،بایرن و میلان و آرسنال تا جایی که یادمه تو اوج بودن!
لیورپول قرمزترین تیمی بود که تو تلویزیون نشونش میداد و حتی لباسش مثل الان اون خطهای سفید رنگ حاشیش رو هم نداشت!!!بدون اینکه حتی 1 کلمه از گذشته لیورپول بدونم طرفدار این تیم شدم،الان میبینم چون تیم پر افتخاری بوده اون موقع تو تی وی نشونش میداده!!!اون موقع نمیدونستم...
بارسا هم وقتی طرفدارش شدم زیر سایه ریال که هیچی،حتی زیر سایه دیپورتیوو و والنسیا بود و به خاطر ریوالدو و کلایورت که با قیافه میشناختمشون و اسمشونو هم نمیدونستم طرفدارش شدم!(و البته از لباس بارسا هم خوشم میومد،لباسی متفاوت که تو اون تی وی ملی و با برفک و اینا متفاوت تر هم به نظر میرسید و خیلی خوش رنگ بود!!!:D)
+بایرن رو هم بدجوری دوست داشتم!!!لباس کاملآ قرمز+زیروبرتو،ینس یرویس،صالح همیدزیچ یا یه همچین چیزی:D،یه مهاجم سیاه که اسمش یادم رفته و بعدشم بالاک و اینا...(ولی بعدها به خاطر مسائلی از بایرن بدم اومد!)
و برشا که اونم قرمز میپوشید!!!
(کلا خدایی من به خاطر قدرت طرفدار تیمی نشدم ولی چون یه تعداد تیم محدود رو فقط نشون میداد تو تی وی از بین اونا این تیما رو دوست داشتم!!!شاید تیم کاملآ قرمز دیگه ای نشون میداد طرفدار اون میشدم!استوک و... رو هم تی وی نشون میداد شاید الان طرفدار داشتن!)
بعدش فهمیدم اسم این تیمها لیورپول و بارسلوناست و خیلی بعدش(از 2005 به بعد درباره گذشتشون فهمیدم!!!)
ولی خب اکثر دهه 60تیها و اوایل 70 ها از وقتی چشمشونو باز کردن ریال،یونایتد،میلان و بایرن رو در اوج دیدن و طرفدارش شدن!
---------------------------------------------------------------
آره اونو درست میگی،منم به خاطر فوتبال و اینا با کسی درگیر نمیشم و بهش توهین نمیکنم ولی خب دیگه اینجام تاپیک کل کل هست و امسش روشه و یه خورده باید واسه حریف کرم بریزی دیگه!!!:D
ولی خیلیا جنبشو ندارن و جواب کل کل مودبانه رو با فحش یا کشیدن بحث به بیراهه میدن که آدم متاسف میشه براشون وگرنه واسه منم اول هموطنم مهمتره بعد اونی که داره تو انگلیس و اسپانیا بازی میکنه...
البته من هر چی هم بهم بگن اعصابم خورد نیمشه و به خاطر اینجور چیزا خودمو ناراحت نمیکنم،امیدوارم بقیه هم اینطوری بشن...:)
آقایی دادا...;)

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
این منچستریا خیلی جالبن
میگن دیماریا به خاطر پول نیومد اون عاشق منچستر بود چون منچستر تو لیگ قهرمانان حضور نداره!
میشه بپرسم دیماریا از کدوم باشگاه ها پیشنهاد جدی داشت اونم با این مبلغ؟
تو رسال که دیگه جایی نداشت فقط پی اس جی بود که اونم دیگه بعد از داوید لوییز خرید بزرگ نمی خواست بکنه و یه گزینه دیگه مونده بود که منچستر بود اونم اومد منچستر
راستی 75 میلیون یورو چند تا صفر داره؟
گران ترین خرید تاریخ انگلیس بودن چه حسی داره؟
بله دیماریا به خاطر پول نیومد فقط به خاطر رضای خدا و عشق به منچستر و هواداراش بود!
از 34 پستت 34 تاش ضد منچستریه!!
بیا یواشکی تو گوشم بگو یوزر دوم کدوم همکاری؟

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
از 34 پستت 34 تاش ضد منچستریه!!
بیا یواشکی تو گوشم بگو یوزر دوم کدوم همکاری؟
خخخخخخخ
:D:D:D:general304::general304::general304:
من به این دوستمون به شخصه ارادت خاصی دارم،حرفای حقش واقعآ جواب نداره...
بعید میدونم یوزر دوم کسی باشه!!!آقاتر از این حرفاست...:rolleyes:
ولی باز مدیران یه چکی بکنن بی زحمت تا عین اون قضیه من و liverca بچه مچه هم گیر ندن وقتی کم میارن!!!:);)
چون بذرش توسط حامدویچ کاشته شد!!!:D

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
منچستر 3 تا خورد!!!!!!!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
خخخخخخخ
:D:D:D:general304::general304::general304:
من به این دوستمون به شخصه ارادت خاصی دارم،حرفای حقش واقعآ جواب نداره...
بعید میدونم یوزر دوم کسی باشه!!!آقاتر از این حرفاست...:rolleyes:
ولی باز مدیران یه چکی بکنن بی زحمت تا عین اون قضیه من و liverca بچه مچه هم گیر ندن وقتی کم میارن!!!:);)
چون بذرش توسط حامدویچ کاشته شد!!!:D
ايشون خودش کله گندس و نيازى به پادرميونى شما نداره!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
ايشون خودش کله گندس و نيازى به پادرميونى شما نداره!!
دادا منظورم از اون حرف اصلا شما نبودی و خودش میدونه کی رو میگم!...
در مورد پا در میونی هم والا چون با همچین جرقه ای انگشت اتهام اول به سمت من میاد گفتم همین اول روشن کنم قضیه رو و درخواست ip چک بکنم...:)
----------------------------------------------------------------------------------------------
دیماریا نجاتشون بده،آییییییییییییییییییییییییییییی آنخل نجاتشون بده!!!:general304:
4 تا از تیمی که اسمشم نشنیده بودیم!!!عجب ظرفیتی داشته این یونایتد و ما خبر نداشتیم!!!:p
جالبه دیشب به بازی خوب ما و بدشانسیهامون گیر میدن!!!:eek:o_O
من جای یونایتدیها باشم حداقل تا 40لم این باخت نگذشته دیگه این تاپیک نمیام!!!:D
از اسم این تیمم واجب شد یه لقب خوب واسشون درست شه!!!:cool:

بالا