برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

arman405

Registered User
لایک‌ها
31
از مدیریت محترم تقاضا دارم امکان امتیاز دهی رو برای کسانی که پست زیر 70 دارن هم فعال کنن.بنده از سال 2007 عضو هستم.اما به دلیل پست ندادن(اسپم ندادن) و نبود نیاز پست ندادم.الان خرید کردم و می خواهم امتیاز بدم.اینجوری در حق فروشنده اجهاف میشه و از من نمیتونه امتیاز بگیره.

با سپاس

meysam6541

Registered User
لایک‌ها
152
از مدیریت محترم تقاضا دارم امکان امتیاز دهی رو برای کسانی که پست زیر 70 دارن هم فعال کنن.بنده از سال 2007 عضو هستم.اما به دلیل پست ندادن(اسپم ندادن) و نبود نیاز پست ندادم.الان خرید کردم و می خواهم امتیاز بدم.اینجوری در حق فروشنده اجهاف میشه و از من نمیتونه امتیاز بگیره.

با سپاس
حق با شماست شاید 70-80 درصد اکثر پست های دوستان و حتی خودم شاید اسپم باشه و این راه حل مناسبی به نظر نمیاد چون طرف میتونه تو 70 تا تایپک بر الکی سلام کنه و آپ بده و از این حرفا و پستاش بره بالا البته مدیران هم حتما دلایلی برای این کار دارند که ما نمیدونیم

meisam.nexus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینجا افرادی هستند که حتی با داشتن امتیاز بالا اقدام به کلاه برداری یا فروش مال غیره میکننبه نظرم باید د مورد درج تصویر قوانین سخت گیرانه تری تدوین بشه مثلا عکاسی از ده وجح کالا با فوکوس و نور مناسب حتی از لوازم همراه

farzin2012

Registered User
لایک‌ها
43
با سلام خدمت مدیر محترم

چند وقت پیش بنده امتیاز منفی به کاربر mobile gsm دادم به دلیل فروش کالایی که قسمتی ازش مشکل داشت امروز ایشون از من عذر خواهی کردن به دلیل مشکل به وجود آمده و مبلغی رو به عنوان خسارت به حساب من برگشت زدن و میخواستم از شما درخواست کنم امتیاز منفی رو که من به ایشون دادم رو پاک کنید واسشون
http://forum.persiantools.com/itrader.php?u=206909&page=2&pp=15

mobile-gsm

Registered User
لایک‌ها
152
با سلام خدمت مدیر محترم

چند وقت پیش بنده امتیاز منفی به کاربر mobile gsm دادم به دلیل فروش کالایی که قسمتی ازش مشکل داشت امروز ایشون از من عذر خواهی کردن به دلیل مشکل به وجود آمده و مبلغی رو به عنوان خسارت به حساب من برگشت زدن و میخواستم از شما درخواست کنم امتیاز منفی رو که من به ایشون دادم رو پاک کنید واسشون
http://forum.persiantools.com/itrader.php?u=206909&page=2&pp=15
سلام
ممنون از شما فرزین جان
بله همین طوره دوستان هم مبلغ واریز شد بحسابشون هم از دوستان عزیز بنده هستن ایشون:wub::wub::wub:
لطفا پاکش کنید

hamedoo2083

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام مدیر جان چرا من نمی تونم امتیاز بدم من چند ساله عضو سایتم ولی خوب تا به حال حدود 40 تا پست درست درمون گذاشتم برم پشت هم up بذارم که بتونم امتیاز بدم ؟ این درسته آیا؟ حالا نمی تونم به یک بنده خدایی امتیاز بدم ! گناه نیست آیا به نظر شما؟

arman405

Registered User
لایک‌ها
31
سلام مدیر جان چرا من نمی تونم امتیاز بدم من چند ساله عضو سایتم ولی خوب تا به حال حدود 40 تا پست درست درمون گذاشتم برم پشت هم up بذارم که بتونم امتیاز بدم ؟ این درسته آیا؟ حالا نمی تونم به یک بنده خدایی امتیاز بدم ! گناه نیست آیا به نظر شما؟

بنده هم با همین مشکل روبرو هستم.بهتره که یه تغییری ایجاد بشه.وگرنه تو بازارچه رفتن واسه همه آپ زدن درست نیست.

tapesh77

Registered User
لایک‌ها
425
اتفاق این قانون خیلی هم خوب هست . اگه اینجوری نباشه که یه نفر میاد پشت سر هم 10 تا اکانت میسازه و به اکانت اصلیش امتیاز میده .

arman405

Registered User
لایک‌ها
31
اتفاق این قانون خیلی هم خوب هست . اگه اینجوری نباشه که یه نفر میاد پشت سر هم 10 تا اکانت میسازه و به اکانت اصلیش امتیاز میده .

دوست عزیز آخه پستها که ارزش یابی نمیشوند!!! من الان میتونم تا 4 ساعت دیگه پستهامو بکنم 70 تا کاری نداره آخه! UP زدن تو همه تاپیکها!!!

دست کم تاریخ عضویت در نظر گرفته بشه.بنده 6 سال عضو این انجمن هستم!!! شماره عضویت من 82433 هست و شما 276929 . البته خدارو شکر شما پستهاتون زیاده ولی یکی مثل من نمیخواستم هیچوقت اسپم بدم و تو زمینه خاصی هم نتونستم فعالیت داشته باشم حداقل سابقه عضویت در نظر گرفته بشه.

البته باید برای کاربرانی که 1 سال عضو هستن هم این امکان در نظر گرفته بشه حداقل ( نظر شخصی من هست )

Agha_Jo0n

Registered User
لایک‌ها
2,980
دوست عزیز آخه پستها که ارزش یابی نمیشوند!!! من الان میتونم تا 4 ساعت دیگه پستهامو بکنم 70 تا کاری نداره آخه! UP زدن تو همه تاپیکها!!!

دست کم تاریخ عضویت در نظر گرفته بشه.بنده 6 سال عضو این انجمن هستم!!! شماره عضویت من 82433 هست و شما 276929 . البته خدارو شکر شما پستهاتون زیاده ولی یکی مثل من نمیخواستم هیچوقت اسپم بدم و تو زمینه خاصی هم نتونستم فعالیت داشته باشم حداقل سابقه عضویت در نظر گرفته بشه.

البته باید برای کاربرانی که 1 سال عضو هستن هم این امکان در نظر گرفته بشه حداقل ( نظر شخصی من هست )

سلام

http://forum.persiantools.com/t383635.html

arman405

Registered User
لایک‌ها
31

با سپاس

والا تو بازارچه که خیلی ها دارن انجام میدن کسی هم رسیدگی نمیکنه.

بنده کلا گفتم این سیستم ملاک خوبی نیست و باید واسه کسایی با تاریخ عضویت بالا هم امکانش رو بزارن.

کلا از خیرش گذشتیم...من خواستم از فروشنده ایی که خرید کردم با امتیاز تشکر کنم.این چندتا پست هم وگرنه نمیدادم زیر 10 تا میموندم.

به هر حال مدیریت سایت تصمیم گیری میکنند.ما هم فقط نظراتمون رو میگیم.

موفق باشید

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
این اقا یه سره میاد تو تاپیک من هم توهین میکنه هم هر چی دلش میخواد میگه امتیاز منفی هم داده به من !!!!! نه معامله ای با من داشته نه چیزی

نمایش مشخصات: armince - PersianTools Forums

پیگیری شه لطفا

در ضمن همه جا مینویسه من با مدیران سایت همکاری میکنم برا کلاهبرداری
:lol:

اینجارو چک کنید

http://forum.persiantools.com/itrader_detail.php?ir=82236&u=214892

Last edited:

xbox360 slim

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
345
با سلام.
لطفا امتیاز منفی که بی دلیل به من دادند رو لطفا پاک کنید.
امتیاز از طرف کاربر hulk2 به من داده شده.

coopunzero

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
یکی از کاربرا برای معامله ای که انجان نشده امتیاز منفی دادن به من
مورد معامله یه عدد مودم وایمکس بوده که قرار بود به ایشون فروخته بشه ولی بعد از چند روز گشتن نتونستم شناسه وایمکس رو پیدا کنم تا به همراه مودم بفروشم به ایشون
این کاربرم از سر لج بازی یه امتیاز منفی به من داده
این کاربر: hrvman
ممنون میشم توسط مدیر پیگیری بشه

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
سلام
یکی از کاربرا برای معامله ای که انجان نشده امتیاز منفی دادن به من
مورد معامله یه عدد مودم وایمکس بوده که قرار بود به ایشون فروخته بشه ولی بعد از چند روز گشتن نتونستم شناسه وایمکس رو پیدا کنم تا به همراه مودم بفروشم به ایشون
این کاربرم از سر لج بازی یه امتیاز منفی به من داده
این کاربر: hrvman
ممنون میشم توسط مدیر پیگیری بشه

سلام
اگر سه بار قرار گذاشتن و پیچوندن رو بزاریم لج بازی!
بله لج بازی کردم! ایشون دوبار منو کشوندن سرقرار و یه بار که گفتن رفتن کرج!(در غرب تهران قرارگذاشتیم)
یه بارم که تو برج بهار (مرکز شهر) اگر یادشون باشه گفتن مودم رو آوردی!!! من خریدار بودم ایشون یادشون نبود!
فید بک نداره؟ مارو سردوندن تا مودم در دیماه گرون شد! چون نام بردن لازم دونستم پاسخ عمومی بدم

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
آقا خداییش دیگه من دارم می پوکم:blink: اینجا هیچ قانونی نداره؟
من صبح امتیاز بازارچم 40 تا بود بعد الان دوباره آن شدم دیدم امتیاز بازارچم شده 35 تا
یکی جوابمو بده خواهشن

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
آقا خداییش دیگه من دارم می پوکم:blink: اینجا هیچ قانونی نداره؟
من صبح امتیاز بازارچم 40 تا بود بعد الان دوباره آن شدم دیدم امتیاز بازارچم شده 35 تا
یکی جوابمو بده خواهشن

کسی پاسخگو نیس؟ من الان یوزر اون دوستانی که باهاشون معامله کردم رو از کجا پیدا کنم که دوباره امتیازمو بدن؟!

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
بالا