برگزیده های پرشین تولز

گفتگو پیرامون مسایل مربوط به بخش پاکت پی سی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب دوستان از اونجایی که فروم ما صاحب ساب فروم شد ، این تردو همچنین گفتگوی ازاد رو استیکی می کنم.
لطف کنید و از اینجا برای ایراد نظرات تون در مورد هرگونه جزییات قضیه ، از جمله اینکه نام ساب فروم ها درست انتخاب شده ؟ فلان ترد جاش در فلان ساب فروم هست ، یک ساب فروم جدید هم داشته باشیم ...

استفاده کنید
در ضمن لطف کنید و بگویید که الان کار راحت تر شده یا قبلا

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
حالا که زحمت کشیدید این قسمت اینجوری شد و بخشها مجزا شدند یه پیشنهاد دارم:
چطوره مثل ppcwarez تو قسمت نرم افزار بیایم برای هر نرم افزار یه ترد باز کنیم ؟ این روش چند تا مزیت داره :
1 - هر برنامه ای که تو هر ترد معرفی میشه همونجا هم فقط درباره اون برنامه بحث میشه و مشکلات و سوالات مربوط به اون نوشته میشه. اینجوری دیگه لازم نیست برای سوال درباره یه برنامه بریم یه جای دیگه و بحث ها و مشکلات نرم افزاری همه یه جا باشه ...
2 - ایندکسینگ و جستجو خیلی راهتتره.
3 - مشاهده برنامه ها خیلی راهتره به این صورت که چون هر کدوم ترد خودشونو دارند برای اول title هارو میبینیم .

نظر شما چیه ؟

قربان پیشنهاد شما خیلی خوبه منتها من واقعا دست تنها نمی رسم اون همه ترد رو مدراتوری کنم. ببینید ، پی پی سی وارز ، یک مجموعه بزرگ از مدراتور ها رو داره. پی تی قابلیت مدراتوری رو به مدیران منحصر می دونه ، اگر می شد مثلا هر کاربر فعالی یک زیر فروم رو تحت نظر بگیره که خیلی خوب می شه.
از همه بدتر اینکه مدیر دیگر هم مدتی رفته گل بچینه

بله درسته . البته لازم نیست تمام برنامه های ترد نرم افزارو یکباره جدا کنیم . میتونیم برای شروع برنامه ها در ترد های اختصاصی معرفی شوند و بعد میتونیم کم کم برنامه های پرکاربرد که جای بحث دارندو جدا کنیم ... البته برای این کار به نظر من ساب فروم نرم افزار فقط باید جهت معرفی برنامه باشه .... ( مشکلات و سوالات هر برنامه هم در ترد خودش )
باز خوب یا بد بودنشو شما تشخیص میدید. به قول معروف هرطور که صلاح میدونید .
کار یا کمکی هم از دست ما برمیاد در خدمتیم...

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
بله درسته . البته لازم نیست تمام برنامه های ترد نرم افزارو یکباره جدا کنیم . میتونیم برای شروع برنامه ها در ترد های اختصاصی معرفی شوند و بعد میتونیم کم کم برنامه های پرکاربرد که جای بحث دارندو جدا کنیم ... البته برای این کار به نظر من ساب فروم نرم افزار فقط باید جهت معرفی برنامه باشه .... ( مشکلات و سوالات هر برنامه هم در ترد خودش )
باز خوب یا بد بودنشو شما تشخیص میدید. به قول معروف هرطور که صلاح میدونید .
کار یا کمکی هم از دست ما برمیاد در خدمتیم...

حق با شماست. اجازه بدید که من با ادمین ها مطرح کنم ایا امکانش هست من مدیران کمکی داشته باشم ؟

پس من روی شما و چند نفر دیگه که مدراتوری کنن حساب کنم دیگه؟:D

راستی تقسیم بندی ها چطوره؟ به نظر شما این تقسیم بندی (صرفنظر از اینکه ممکنه برای نرم افزار همان طور که فرمودید تقسیم بندی بیشتری بشه) چطوره؟ من هرچی فروم به درد بخور ترد داشت رو اوردم بالا و منتقل کردم ، شما هرچی به ذهن تون برسه که فکر می کنید به درد می خوره اینجا لینک بدید برگردونیم ، فقط نبش قبر نکنید

ممنون

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
حق با شماست. اجازه بدید که من با ادمین ها مطرح کنم ایا امکانش هست من مدیران کمکی داشته باشم ؟

پس من روی شما و چند نفر دیگه که مدراتوری کنن حساب کنم دیگه؟:D

راستی تقسیم بندی ها چطوره؟ به نظر شما این تقسیم بندی (صرفنظر از اینکه ممکنه برای نرم افزار همان طور که فرمودید تقسیم بندی بیشتری بشه) چطوره؟ من هرچی فروم به درد بخور ترد داشت رو اوردم بالا و منتقل کردم ، شما هرچی به ذهن تون برسه که فکر می کنید به درد می خوره اینجا لینک بدید برگردونیم ، فقط نبش قبر نکنید

ممنون
خواهش میکنم . تا جایی که بتونیم حتما همکاری میکنیم .

در مورد تقسیم بندی ها هم باید ببینیم نظر بقیه دوستان چیه. راحتتر هستند؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
تقسيم بندی ها خيلی ها خوبه.
اما من خودم هميشه با اين تقسيم بندی ها اين مشکل رو دارم،که خيلی از مواقع آدم نميدونه که کجا بايد پست بزنه.
اگر هم يک بخش general درست کنيم اونوقت ديگه کسی تو بقيه subforum ها پست نميزنه....

ميدونين،کلاً يکجوری ميشه همه چيز.

اما اگر ميخوايد به همين منول عمل کنيد،يک بخش واسه کلوپ های گوشی ها هم خوب ميتونه باشه،که اونوقت هر کس سؤال خاصی در مورد گوشيش پيدا ميکنی پاميشه ميره اونجا...

حالا اينا نظرات من بود.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
تقسيم بندی ها خيلی ها خوبه.
اما من خودم هميشه با اين تقسيم بندی ها اين مشکل رو دارم،که خيلی از مواقع آدم نميدونه که کجا بايد پست بزنه.
اگر هم يک بخش general درست کنيم اونوقت ديگه کسی تو بقيه subforum ها پست نميزنه....

ميدونين،کلاً يکجوری ميشه همه چيز.

اما اگر ميخوايد به همين منول عمل کنيد،يک بخش واسه کلوپ های گوشی ها هم خوب ميتونه باشه،که اونوقت هر کس سؤال خاصی در مورد گوشيش پيدا ميکنی پاميشه ميره اونجا...

حالا اينا نظرات من بود.

قربان با اجازه من همه کلوپ ها رو در سخت افزار جمع کردم. اگر فکر می کنید که این که یک ساب فروم جداداشته باشه ، به اندازه کافی رای جمع بشه اون طوری هم می شه عمل کرد.دیگران هم نظرشون رو بگن.فقط در نظر داشته باشید که هرچی ساب فروم بیشتر شه ، اداره ش سخت تر ه:blush:

در مورد اینکه یک فروم جنرال داشته باشیم من فکر می کنم از همین فروم اصلی ، جایی که بالای صفحه ساب فروم ها دیده می شه، استفاده کرد و ساب فروم نزد ، یعنی هرکسی اینجا پست بزنه ، نامربوط به حساب نمی یاد، اما خوب طبعا امکان دیده شدنش هم کمتره توسط بقیه

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا به نظر تون یک ساب فروم برای او اس ها باشه که توش همه کلوپ ها توش باشه به اضافه همه آپگرید های رام دستگاه ها و مسایل پیرامون او اس ویندوز موبایل؟

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
آقا به نظر تون یک ساب فروم برای او اس ها باشه که توش همه کلوپ ها توش باشه به اضافه همه آپگرید های رام دستگاه ها و مسایل پیرامون او اس ویندوز موبایل؟
منظورتون از همه کلوپها کدوماس ؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
آقا این طوری یه کم مبهم میشه ها :wacko:

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نظر من اگه ما بیایم یه ساب فرام جداگونه هم برای کلوپ ها درست کنیم بدک نیست و اگه هم اون کار رو نمی کنیم وقتی که ساب فروم برای os می خایم بسازیم بهتره که کلوپ ها رو زیر اون قرار ندیم چون جدا خیلی بی ربطه و همون توی قسمت general باشه بهتره

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نظر من اگه ما بیایم یه ساب فرام جداگونه هم برای کلوپ ها درست کنیم بدک نیست و اگه هم اون کار رو نمی کنیم وقتی که ساب فروم برای os می خایم بسازیم بهتره که کلوپ ها رو زیر اون قرار ندیم چون جدا خیلی بی ربطه و همون توی قسمت general باشه بهتره

فکر بدی نیست ، اگر دوستان دیگر هم نظرات خود را بگویند بهتر می شه تصمیم گرفت

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب دوستان ،

ظاهرا ً اخطار و بن هم فایده ای در رعایت مقررات ندارد.

تمام تلاش من این بوده که کسانی که به این فروم می آیند، احساس کنند که به محیطی حرفه ای قدم گذاشته اند. به همین دلیل بود که پیشنهاد ایجاد ساب فروم ها رو علی رغم اینکه می دانستم یک نفره از پسش بر نمی آیم انجام دادم.

بنا به صحبت هایی با ادمین ها ، در حال بررسی تغییراتی اندک هستم که کمی بار مدیریتی حقیر را کم کند.اما هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

اول مختصری در مورد نحوه فعالیت در فروم:

شما با امضای مرامنامه ، پذیرفته اید که طبق مقررات فروم عمل کنید. تمام تلاش من برای اجرای قانون ، در جهت رفاه کاربران هست . پس هیچ وقت احساس نکنید که مقررات چماقی ست در دستان مدیران. به مقررات به عنوان سپری نگاه کنید که مادامی که از آن تخطی نکرده اید، هیچ کس حق ندارد شما را از حقوق کاربری تان محروم کند.
به مقررات احترام بگذارید

رعایت احترام متقابل در این فروم ، مادامی که بنده مدیرش باشم ، اهمیتی بیشتر از فعالیت حرفه ای دارد ، به این تصور که اگر احترام و حفظ حقوق انسانی نباشد ، فعالیت حرفه ای میسر نیست.

اسپم ، نادیده گرفتن حقوق حرفه ای همه کاربران دیگر ست ، به عنوان مدیر وظیه خود می دانم با این پدیده زشت ، برخورد بی رحمانه ای داشته باشم. اسپم به هر پست نامربوطی که آشکارا حقوق دیگران را نادیده می گیرد و خلاف مقررات کلی فروم یا فروم پی پی سی ست می گویند.
به طور کلی اسپم ها کارت زرد و اخطار به دنبال دارند ، در صورت تکرار ، حتی اگر کاربر تازه وارد فروم باشد ، یک هفته محدودیت در دسترسی به فروم و در صورت تداوم ش ، محدودیت دایمی قایل خواهم شد.

فروش در فروم پاکت پی سی ممنوع می باشد ، اگرچه ، به دلیل محدودیت های بازار پی پی سی ، همه کاربران حق دارند یک ترد بسازند و لینک بازارچه ای فروش شان را در این فروم هم جهت اطلاع دیگران وارد کنند.

پست های خوش و بش ، تشکر و پست هایی که به هیچ یک از ساب فروم ها تعلق ندارند ، منحصر این ترد می باشند.

بحث و تبادل نظر در مورد مسایل جاری فروم ، نحوه اداره و پیشنهادات شما در این ترد مطرح خواهد شد.

از زدن پست در صفحه اول ترد خودداری کنید ، هم شکل فروم را نازیبا می کند ، هم مانع دیده شدن سئوال یا مسئله مطرح شده شما توسط همه می شود و هم اینکه شانس دیده شدنش توسط باتجربه تر هایی که بیشتر به یک ساب فروم سر می زنند کمتر می شود و هم اینکه کار مدراتوری را برای من به غایت سخت تر می کند.

ساب فروم نرم افزار ، مخصوص معرفی نرم افزار ها ، بازی ها ، تم و رینگ تون ، سئوالات مربوط به نرم افزار ( شامل نرم افزار و بازی ها ) ،نرم افزار GPS و چندین ترد مفید دیگر ست.
1.از فروم های نرم افزار و بازی ، تنها و تنها برای معرفی نرم افزار استفاده کنید.پرسش و پاسخ حول این برنامه و بازیه ها ، منحصر به ترد سئوالات نرم افزار است.
2.ترد نرم افزار ، به نماد بی نظمی در این فروم تبدیل شده است. هر پست نابجایی در این ترد ، تا زمانی که همه یاد بگیریم به حقوق همدیگر احترام بگذاریم ، یک هفته محدودیت دسترسی به همراه خواهد داشت.
3.درخواست نرم افزار را اگر مشخصا می دانید به دنبال چه برنامه ای هستید در اینجا ابتدا جستجو کنید. این ترد ایندکس با زحمت فراوان جهت آسانی کار تازه وارد ها تهیه شده ، اگر قرار باشد همین هم نادیده گرفته شود ، وای به حال کسانی که بی چشمداشت زحمت کشیدند.
اگر نمی دانید که به دنبال چه برنامه ای هستید ، در ترد سئوالات مربوط مطرح کنید.
4.درخواست کرک و سریال در این ترد منحصرا مطرح می شود
5.در صورت تمایل به مشارکت در به روز رسانی ایندکس اینجا اعلام امادگی کنید

ساب فروم سخت افزار ، مخصوص پرسش سئوالات سخت افزار ( اشکال در کارکرد دستگاه ، مشکلات با قطعات دستگاه ، مشکلات مموری خارجی دستگاه ....) می باشد.
ترد های تک ، خبرگزاری فروم پی پی سی محسوب می شود ، اخبار های تک در دنیای پی پی سی اینجا منتشر می شود . لطفا از زدن اخبار در مورد دستگاه های نامرتبط به پی پی سی خودداری کنید.
همچنین ترد بایگانی شده سئوال و جواب پاکت پی سی نیز اینجاست. اگر نیاز به جستجو در آرشیو داشتید اینجا جای بدی نیست.
سئوالات مربوط به سخت افزار GPS اینجا مطرح می شود.از زدن پست هایی با مضمون درخواست نقشه فلان جا خودداری کنید.
در این ساب فروم ، همچنین کلوپ های متعدد جهت انواع دستگاه های پی پی سی باز شده است .در صورتی که سئوال شما مشخصا مربوط به یک نوع خاص پی پی سی ست ، در این کلوپ ها مطرح کنید تا صاحبان این پاکت پی سی ها بتوانند بیشتر راهنمایی تان کنند

ساب فروم مشاوره شامل ترد اصلی مشاوره برای خرید پی پی سی ، مشاوره برای خرید وسایل جانبی پی پی سی ، راهنمای جامع پی دی ای ادرس و تلفن وارد کننده ها و تعمیرات و چندین ترد مفید برای کسانی ست که تازه می خواهند تصمیم بگیرند ایا دنیای ویندوز موبایل جایشان هست یا نه
خواندن راهنمای جامع پاکت پی سی ، نشان شخصیت شما کاربر گرامی و احترام به وقتی ست که بابت اماده کردن این ترد صرف شده است. کاربران تازه وارد حتما ً این ترد را قبل از زدن هر پستی مطالعه نمایند

ساب فروم نرم افزار های ایرانی ، با هدف حمایت برنامه نویسان ایرانی ایجاد شده است.اگر شما هم یک برنامه نویس هستید ، می توانید برنامه خود را معرفی کنید ، یا نسخه های بتا را اینجا منتشر کنید. در مورد هر برنامه اگر مشکلی هست ، در تردی که به هر برنامه اختصاص داده شده مطرح کنید.
ترد آموزش برنامه نویسی به دلیل اینکه مشتری جز فارسی زبانان ندارد به همین جا منتقل شده است.مادامی که اساتید امر ، اعتراضی به سئوال کردن در آن ترد ندارند ، شما حق دارید که آنجا سئوالا مرتبط را بپرسید

چند نکته »

1. معرفی نرم افزار و بازی در ترد مربوط شان باید شامل موارد زیر باشد

اسم کامل برنامه
شرح مختصری از برنامه
لینک دانلود داخل کد
نحوه نصب و احیانا کرک
عکس از برنامه
لینک سایت رسمی برنامه

2. نرم افزار های ایرانی ، بهتر ست هر یک در تردی جداگانه مطرح شوند

3.در هنگام سئوال پرسیدن ، از زدن پست های با فواصل چند ساعت ، با مضمون "آقا چی شد" ، " نبود؟" و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده برخورد خواهد شد

4.تلاش می شود که این آنونس به عنوان سرلوحه برخورد با فروم رعایت شود ، در صورت مشاهده هر گونه کاستی ، در تبادل نظر مطرح کنید تا به بهبود فروم مان کمک کنید

موفق باشید

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
سلام و خسته نباشید به همه دوستان

از آنجایی که خیلی ها مثل من مشغله کاری دارند و ممکنه خیلی کم به اینجا سر بزنند و از طرفی خیلی مزایای دیگه بیاین یه کاری کنید که برنامه های کاربردی FULL رو از بقیه متمایز کنید.
فرضاً من 6 ماهه تو پاکتم Resco Explorer , Recorder, Photo و SpaceTime نصبه. چیز دیگه ای نصب نمی کنم مگر اینکه باطری خور نباشه و به کارم بیاد.
مثلاً تو این چند پست اخیری که بچه ها گذاشتن SpaceTime جدید رو دیدم که هنوز امتحان نکردم. حالا اگر بشه اینجور برنامه های عمومی که همه مورد نیازشون هست رو یه جوری سوا کنیم خیلی کاربردی میشه.
تصمیم گیری کاربردی بودن برنامه هم می تونه با مدیران باشه.
طرز جدا کردنش هم نمی دونم نظر بدین. آیا میشه یه sub-thread زد؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام و خسته نباشید به همه دوستان

از آنجایی که خیلی ها مثل من مشغله کاری دارند و ممکنه خیلی کم به اینجا سر بزنند و از طرفی خیلی مزایای دیگه بیاین یه کاری کنید که برنامه های کاربردی FULL رو از بقیه متمایز کنید.
فرضاً من 6 ماهه تو پاکتم Resco Explorer , Recorder, Photo و SpaceTime نصبه. چیز دیگه ای نصب نمی کنم مگر اینکه باطری خور نباشه و به کارم بیاد.
مثلاً تو این چند پست اخیری که بچه ها گذاشتن SpaceTime جدید رو دیدم که هنوز امتحان نکردم. حالا اگر بشه اینجور برنامه های عمومی که همه مورد نیازشون هست رو یه جوری سوا کنیم خیلی کاربردی میشه.
تصمیم گیری کاربردی بودن برنامه هم می تونه با مدیران باشه.
طرز جدا کردنش هم نمی دونم نظر بدین. آیا میشه یه sub-thread زد؟

پیشنهاد خوبی ست ولی جدید نیست. اینجا یک مدیر بیشتر ندارد و به شدت دست تنهاست.
:hmm:

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
پیشنهاد خوبی ست ولی جدید نیست. اینجا یک مدیر بیشتر ندارد و به شدت دست تنهاست.

این که مشکلی نیست اینهمه بچه های فعال اینجا هستند مدیرشون کنید.
جواد هست حسین هست و ... خیلی ها می تونن مدیر شن

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
این که مشکلی نیست اینهمه بچه های فعال اینجا هستند مدیرشون کنید.
جواد هست حسین هست و ... خیلی ها می تونن مدیر شن

گفتن ش آسونه ، با ادمین ها مطرح کرده ام ، فکر می کنم برای مدیر کردن هر کس دیگری اول باید مدیریت فرهاد رو سلب کنم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
یک ایده جدید به نظرم رسیده ، دلیل ش هم بحث استاد شهرام خان بود با یکی از کاربران قدیمی اینجا ، با اینکه هر دو کم لطفی کردند و بر خلاف قوانین فروم در ترد های نامربوط پست زدند ، اما ایده ای مهم را مطرح کردند:

به نظر شما ، فروم می بایست که چگونه اداره شود ، به صورت یک سایت وارز در بیاید که عموما به دلیل اینکه کرک کننده برنامه ها ما نیستیم ، لینک های مستقیما کپی شده از فروم های خارجی یا نهایتا یک virtual drive که شامل اینگونه فایل ها باشد عرضه شود یا اینکه یک سایت تخصصی ش کنیم ، که برنامه ها صرفاً معرفی می شوند ، یا نهایتا به صورت غیر عمومی ، لینک داده می شوند؟ می دانم ایده بلند پروازانه ای ست ، ولی فکر می کنم که چیزی که فروم ما را از دیگر فروم های پی پی سی برجسته کرده ، برنامه هایی که همه امروز قادرند پیداش کنند نیست ، حضور چند برنامه نویس حرفه ای قوی ست و چندین تحلیل گر صاحب نظر در مورد دنیای موبلیتی و پی پی سی .

خوشحال می شوم نظرات شما را بدانم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان ؛ تصمیم گرفتم که نظر بندی رو ببندم ، با اینکه افراد زیادی شرکت نکردن.

با توجه به حالا ، گزینه 4 با کسب 8 رای در مقام اول قرار گرفت و گزینه 3 و 10 در مکان های بعدی جای گرفتن.
با توجه به اینکه تعداد رای های اول دوم و سوم خیلی کم هست. انصاف بدید که بگم هر سه تا واقعا کارهای محشری هستندو نظر اکثریت رو جلب کردن.
یک خسته نباشید درست و حسابی به طراحان همه طرح ها ، به خصوص پیشتازان در کسب رای عمومی

من این طرح ها را در فروم مدیران مطرح می کنم که بشود انتخابی انجام بشه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوستان ؛ تصمیم گرفتم که نظر بندی رو ببندم ، با اینکه افراد زیادی شرکت نکردن.

با توجه به حالا ، گزینه 4 با کسب 8 رای در مقام اول قرار گرفت و گزینه 3 و 10 در مکان های بعدی جای گرفتن.
با توجه به اینکه تعداد رای های اول دوم و سوم خیلی کم هست. انصاف بدید که بگم هر سه تا واقعا کارهای محشری هستندو نظر اکثریت رو جلب کردن.
یک خسته نباشید درست و حسابی به طراحان همه طرح ها ، به خصوص پیشتازان در کسب رای عمومی

من این طرح ها را در فروم مدیران مطرح می کنم که بشود انتخابی انجام بشه

دکتر جان خسته نباشی:)

مبارک همه بچه ها:rolleyes:

زحمت گشیدی دانیال جان دمت گرم:rolleyes:

بالا