برگزیده های پرشین تولز

یه شغل میخوام

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
تعمیرات موبایل هم درآمد خوبی داره
اول برو یه مغازه کار کن لازم نیست چیزی هم خرج کنی. بعد خودت یه مغازه بزن

نه داداش از اینجور کارها نه بیشتر دلم میخواد یه شغل یا تولید خانگی باشه.

شوما هنوز شوغول پیدا نکردی؟

نه داداش شغل کجا بوده؟ اصلا وجود خارجی داره تو ایران؟؟

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
البته اگه وقتشو داری و با اینترنت آشنا باشی روی این کار هم می تونی حساب کنی. :دی

http://forum.persiantools.com/t241239.html

داداش از همینجا بهت نصیحت میکنم که این جور سایتی نزن!!!! پشیمان میشی آخرش و پولتم که پریده رفته!!!
اصلا کلا از فضای شغلهای اینترنتی فاصله بگیر بیا توی دنیای واقعی که واسه خودت چیزی بشی!!
کدوم ایرانی الان یک سایت زده که بشه مثلا میلیاردر؟ حالا خارجیها رو بگی یه چیزی مثلا طرف فیسبوک میزنه یوتیوب میزنه ebay میزنه و به جایی میرسه ولی ایرانیای داخل چی؟ به کجا رسیدن؟ واسه همینه که میگم بیخیالش شو!!
سایت ایده میخواد و تیم طراحی درست و حسابی و سرمایه درست و حسابی که تا بخوای اینها رو جور کنی پیر شدی!!

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
کلا از فضای شغلهای اینترنتی فاصله بگیر بیا توی دنیای واقعی که واسه خودت چیزی بشی!!
کدوم ایرانی الان یک سایت زده که بشه مثلا میلیاردر
حالا کی گفته حتما باید میلیاردر بشی؟! همین که بتونی خرجتو از داخل نت دربیاری کفایت می کنه .. اگه بتونی دو شغله هم بشی که چه بهتر

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
حالا کی گفته حتما باید میلیاردر بشی؟! همین که بتونی خرجتو از داخل نت دربیاری کفایت می کنه .. اگه بتونی دو شغله هم بشی که چه بهتر

البته من نمیگم که نت بده!! موافقم که خوبه ولی اینکه اول برید سراغ نت این زیاد جالب نیست بلکه اول یک کار توی دنیای واقعی جور بشه که خرجت در بیاد بعد با اون پولی که داری درمیاری توی نت هم سرمایه گذاری بکنی مثلا باهاش یک فروشگاه جنسهای تاپ بزنی و روش فعالیت بکنی و حتی اگر هم پولت پرید پول خودته که خودت کار کردی و دوباره میتونی سرپا وایسی!!! نه اینکه هیچ کاری به غیر از نت نداشته باشی و زمین بخوری مثل من!!!

ehsan_333

Registered User
لایک‌ها
48
البته من نمیگم که نت بده!! موافقم که خوبه ولی اینکه اول برید سراغ نت این زیاد جالب نیست بلکه اول یک کار توی دنیای واقعی جور بشه که خرجت در بیاد بعد با اون پولی که داری درمیاری توی نت هم سرمایه گذاری بکنی مثلا باهاش یک فروشگاه جنسهای تاپ بزنی و روش فعالیت بکنی و حتی اگر هم پولت پرید پول خودته که خودت کار کردی و دوباره میتونی سرپا وایسی!!! نه اینکه هیچ کاری به غیر از نت نداشته باشی و زمین بخوری مثل من!!!

همه نظراتو دادن
دیگه تصمیم با خودته می توی نظراتو یه مرور دیگه کنی هر کسی تجربیاتشو گفته
دست دست نکن
یه کاریو شروع کن و همونو تا آخر ادامه بده بدترین چیز تو کار از این شاخه به اون شاخه پریدنه
یه شغل اصلی یه شغل هم تو نت
این تاپیک اگه تا صفحه 200 هم ادامه پیدا کنه واست نون نمیشه زمانو از دست نده عمر مثل باد می گذره

boy67

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان من یک شغل سراغ دارم و خودمم هم این کارو انجام میدم اگه روزی البته شبا 2الی 3 ساعات بشینی پای اینترنت 25 تومن کمه کمش میتونی کاسب شی البته باید زرنگ باشی و تایپ و روابط عمومی در حد عالی باشه
هر کی میخاد من این کارو میتونم براش را بندازم
پ.خ بدین! :rolleyes:

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
همه نظراتو دادن
دیگه تصمیم با خودته می توی نظراتو یه مرور دیگه کنی هر کسی تجربیاتشو گفته
دست دست نکن
یه کاریو شروع کن و همونو تا آخر ادامه بده بدترین چیز تو کار از این شاخه به اون شاخه پریدنه
یه شغل اصلی یه شغل هم تو نت
این تاپیک اگه تا صفحه 200 هم ادامه پیدا کنه واست نون نمیشه زمانو از دست نده عمر مثل باد می گذره

داداش چند نفر هر نفر یه شغل رو معرفی کردند به عنوان پیشنهاد که همونطور که مد نظرم هست این تاپیک برای کسب تجربه و پیشنهادات دوستان هست.
همین پیشنهاداتی که از اول تاپیک گفته شده رو من الان دارم تک تک رو تحقیق میکنم و دو دو تا چهارتا میکنم ببینم چطوری هستند.
این تایپک اگه تا 200 صفحه جلو بره خیلی خوب میشه چون همه میان و شغلهای مختلف در اون زمینه هایی که سوال کردم میگن و تجربه هاشون رو با من و بقیه به اشتراک میگذارند و کلا خیلی خوبه.

الان هم میخوام از همه در رابطه با سوالاتی که پرسیدم هر کسی هر چیزی توی ذهنش هست بگه لطفا. چون میتونه کمک خیلی بزرگی باشه و گره گشا باشه.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
سيگار فروشي رو ميگم ميگي درآمند نداره . ولي من يكي رو ميشناسم كه از همين سيگار فروشي دوتا خونه خريده ، يك زمين كشاورزي و تازگيا ميخواست ماشينم بگيره . سر وضعشو ببيني دلت واسش ميسوزه ولي يك مايه داريه ....

سيگار بفروش . اين روزا همه سيگار ميكشن . ماهي ميليوني درامد برميداري .
اگر بتونی بنگاه سیگار فروشی بزنی اونوقت خوبه

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
یه سوال؟
آیا میشه توی خونه سیگار مرغوب تولید کرد و به بازار فروخت؟:D
تولیدش میصرفه یا واسطه گریش؟:D

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
سیگار رو نمیدونم ولی میتونی لابراتوار بزنی شیشه تولید کنی

ولی جرمش سنگین شده
30 گرم= اعدام

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
:lol:

حالا جدای از شوخی اگه بخوام برم تو کار سیگار چجوریاست؟ چقدر سرمایه میخواد چقدر حدودا درآمد داره؟
نحوه کار چگونست؟:D

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
کسی میدونه این کارهای طراحی بنر و کارت ویزیت و غیره رو اگه بخوام سفارش بگیرم تو خونه انجام بدم درآمدی داره یانه؟ اگر کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه
اصلا میشه به عنوان یه شغل روش حساب کرد؟

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
یه چی بیشتر از درامد داره

فقط 6 ماه کار کنی

بار خودتو 7پشتتو میبندی

شما تو این کار خبره هستی؟:D
چقدر جا میخواد چقدر سرمایه میخواد اگه پایه ای باهم راه بندازیم.
نحوه کار رو بگو یا توی اینجا یا توی پخ تا راه بندازیم. من چند تا ایده دارم که گیر نمیوفتیم و راحت هم آبش میکنیم.

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
شما تو این کار خبره هستی؟:D
چقدر جا میخواد چقدر سرمایه میخواد اگه پایه ای باهم راه بندازیم.
نحوه کار رو بگو یا توی اینجا یا توی پخ تا راه بندازیم. من چند تا ایده دارم که گیر نمیوفتیم و راحت هم آبش میکنیم.

این کاره نیستم
ولی شنیده بودم یه نفر توی 6 ماه چیکار کرده بود و توپ بسته بود خودشو
ولی بعدش با 3 کیلو گرفته بودنش

در ضمن این پولا خوردن نداره
یه کار دایمی که همیشه بشه روش حساب کرد بهتره

Last edited:
بالا