برگزیده های پرشین تولز

یه شغل میخوام

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
به نظرتون چه گزینه هایی هست برای درآمد 500 هزار تومان در ماه؟
نمیخوام جایی کار کنم بلکه کار خودم باشه.
مثلا یه چیز تولید در خانه یا خرید و فروش و واسطه گری یک چیز یا چیزی دیگر
خلاصه چه گزینه هایی پیش روی من است؟

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
به نظرتون چه گزینه هایی هست برای درآمد 500 هزار تومان در ماه؟
نمیخوام جایی کار کنم بلکه کار خودم باشه.
مثلا یه چیز تولید در خانه یا خرید و فروش و واسطه گری یک چیز یا چیزی دیگر
خلاصه چه گزینه هایی پیش روی من است؟

نظر شما چیه؟

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
تنها راه رسیدنت به ماهی 500 تومن اینکه اینجارو رها کنی و بری تو بازار !بری تو روزنامه ها ،استخدامی ها ،همشهری،نیازمندی ها و..

دیدی بعضیا میرن توی یه شرکتی که استخدام بشن ،بعد از برسی مدارکشون بشون میگن باتون تماس میگیریم !!!!
این خود سمه !
طرف به امید اینکه 10 شرکتی که بش گفتن "باهاتون تماس میگیریم!" نشسته !

اینجام بچه ها نظراتشونو گفتن ،اگر واقعا طالب ماهی 500 تومنی خودت فکر کن به امید دیگران نشستن خلاقیتو ازت میگیره !
مشورت خوبه اما نه مطلق !
اینکه فکر کنی اینجا میان کار مدنظر شمارو بتون میگن ،مثل همون طرف میشی که منتظرِ بش زنگ بزنن !
هیچ معجزه ای در کار نیست !
امیدوارم موفق باشی !

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
یه سری کار در منزل هست، تو آگهی های بخش کار و سرمایه نیازمندی همشهری میتونی پیدا کنی.
مثلا تولید قطعات خودرو در منزل

Last edited:

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
تنها راه رسیدنت به ماهی 500 تومن اینکه اینجارو رها کنی و بری تو بازار !بری تو روزنامه ها ،استخدامی ها ،همشهری،نیازمندی ها و..

دیدی بعضیا میرن توی یه شرکتی که استخدام بشن ،بعد از برسی مدارکشون بشون میگن باتون تماس میگیریم !!!!
این خود سمه !
طرف به امید اینکه 10 شرکتی که بش گفتن "باهاتون تماس میگیریم!" نشسته !

اینجام بچه ها نظراتشونو گفتن ،اگر واقعا طالب ماهی 500 تومنی خودت فکر کن به امید دیگران نشستن خلاقیتو ازت میگیره !
مشورت خوبه اما نه مطلق !
اینکه فکر کنی اینجا میان کار مدنظر شمارو بتون میگن ،مثل همون طرف میشی که منتظرِ بش زنگ بزنن !
هیچ معجزه ای در کار نیست !
امیدوارم موفق باشی !

داداش اصلا اینجوری نیست که شما میگی قبلا هم گفتم که منظورم چیه از این تاپیک.
من الان مراحل تحقیاتی رو دارم طی میکنم و خودم خیلی شغلها هم مد نظرم هست که دارم روی اونا فکر میکنم.
هدف من از این تاپیک اینه که هر شغلی که در جامعه هست با توجه به اون سوالاتی که پرسیدم فقط بیان کنید.
فقط بگید چنین چیزی هم هست یا همچین ایده ای هم میشه یا غیره.
فقط بیان کنید خودم بقیه راه رو میرم.:)
میخوام با گزینه های شغلی در ایران آشنا بشم.:)

یه سری کار در منزل هست، تو آگهی های بخش کار و سرمایه نیازمندی همشهری میتونی پیدا کنی.
مثلا تولید قسعات خودرو در منزل

متشکر
حتما اینو هم تحقیق میکنم داداش.:)

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
ببین آقا فکر نکن ماهی 500 تومن کمه ، الان کلی مهندس هستن که حاضرن با این حقوق کار کنن. رزیدنت های پزشکی - پزشک عمومی که داره تخصص میخونه- ، ماهی 500-600 حقوق میگیرن:( ..... خلاصه وضع ازون چیزی که فکر میکنی خرابتره. سعی کن زودتر خودتو پرت کنی تو یه جای دولتی ترجیحا ، مثل چسب رازی بچسب به همونجا کنده نشو. :D

کار تولیدی رو - بجز زمینه کشاورزی- کلا فراموش کن

کار در خونه و این قرتی بازیا مال امریکا و اروپاست. :D . اینجا باید خروسخون از خونه بری بیرون تا بوق سگ کار کنی

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
ببین آقا فکر نکن ماهی 500 تومن کمه ، الان کلی مهندس هستن که حاضرن با این حقوق کار کنن. رزیدنت های پزشکی - پزشک عمومی که داره تخصص میخونه- ، ماهی 500-600 حقوق میگیرن:( ..... خلاصه وضع ازون چیزی که فکر میکنی خرابتره. سعی کن زودتر خودتو پرت کنی تو یه جای دولتی ترجیحا ، مثل چسب رازی بچسب به همونجا کنده نشو. :D

کار در خونه و این قرتی بازیا مال امریکا و اروپاست. :D . اینجا باید خروسخون از خونه بری بیرون تا بوق سگ کار کنی

والا دیگه موندم چیکار کنم!!!:D

به نظر شما کار در خانه خوبه یا اجاره مغازه و راه انداختن شغلی یا چیزهای دیگر؟
چقدر باید سرمایه داشته باشیم برای شروع کاری؟ به نظرتون

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

حالا نترسون بچه مردم رو :lol:

MOHAMMADBU

Registered User
لایک‌ها
130
یه پیشنهاد هم از طرف من
ببین میتونی فروشگاه بزنی و محصول بفروشی
ولی قبل از شروع باید زیاد روش تمرکز کنی و با حساب کتاب وارد بشی
تو بخش های دیگه دوستان بحث میکنن سوالاتتو ازشون بپرس

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
حالا نترسون بچه مردم رو :lol:

دیگه کم کم دارم میترسم.:D

یه پیشنهاد هم از طرف من
ببین میتونی فروشگاه بزنی و محصول بفروشی
ولی قبل از شروع باید زیاد روش تمرکز کنی و با حساب کتاب وارد بشی
تو بخش های دیگه دوستان بحث میکنن سوالاتتو ازشون بپرس

فروشگاه اینترنتی؟
اگه فروشگاه اینترنتی بخوام راه بندازم به احتمال زیاد ضرر کنم. چون الان همه فروشگاه داران همه دارن ورشکست میشن. خود بازاریاباش هم دیگه قید این کار رو زدن از جمله خود من. البته نمیگم سود نداره ولی نه اونجوری که فکرشو بکنید الان توی همین پی تی افرادی سیستمهای همکاری خوبی راه انداختند ولی فکر کنم الان کارشون زیاد جالب نباشه.
فعلا که نت ایران کساده و نمیدونم آیا درست میشه یا نه؟

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
والا دیگه موندم چیکار کنم!!!:D

به نظر شما کار در خانه خوبه یا اجاره مغازه و راه انداختن شغلی یا چیزهای دیگر؟
چقدر باید سرمایه داشته باشیم برای شروع کاری؟ به نظرتون

به نظر من، اگر بتونی جایی استخدام بشی ، بهتر از اینه که برای خودت کار کنی . اینجوری هم کارآموزی میکنی ، هم حقوق میگیری ، هم اگر ضرری پیش بیاد ، شما ضرر نکردی.

سرمایه ، بستگی داره بخوای چه کاری شروع کنی. به نظر من برای راه انداختن کاری که ماهی 500 تومن سود خالص بی دردسر داشته باشه ، 50 میلیون سرمایه حداقل لازمه

فروشگاه اینترنتی رو تجربه ندارم ، نسل قدیمتر - خودم- هیچ اعتقادی به این خریدای الکترونیکی نداریم ، مگر اینکه مجبور باشیم -خرید خارجی- . نسل جدید خب هم عادت به این نوع خرید دارن ، هم تنبلتر هستن ، امکان داره کارت بگیره ، به شرطی که سورس محصولات خوبی داشته باشی که قیمت تکفروشی خوب بهت بده - مجبور نشی سرمایه بذاری ، تعداد زیاد بخری و روی دستت بمونه-

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
به نظر من، اگر بتونی جایی استخدام بشی ، بهتر از اینه که برای خودت کار کنی . اینجوری هم کارآموزی میکنی ، هم حقوق میگیری ، هم اگر ضرری پیش بیاد ، شما ضرر نکردی.

سرمایه ، بستگی داره بخوای چه کاری شروع کنی. به نظر من برای راه انداختن کاری که ماهی 500 تومن سود خالص بی دردسر داشته باشه ، 50 میلیون سرمایه حداقل لازمه

فروشگاه اینترنتی رو تجربه ندارم ، نسل قدیمتر - خودم- هیچ اعتقادی به این خریدای الکترونیکی نداریم ، مگر اینکه مجبور باشیم -خرید خارجی- . نسل جدید خب هم عادت به این نوع خرید دارن ، هم تنبلتر هستن ، امکان داره کارت بگیره ، به شرطی که سورس محصولات خوبی داشته باشی که قیمت تکفروشی خوب بهت بده - مجبور نشی سرمایه بذاری ، تعداد زیاد بخری و روی دستت بمونه-

:D
اگه 50 میلیون داشتم که میزاشتم بانک بهم ماهی 750 تومن میداد.:D
من خیلی داشته باشم 5 میلیون.:D

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
:D
اگه 50 میلیون داشتم که میزاشتم بانک بهم ماهی 750 تومن میداد.:D
من خیلی داشته باشم 5 میلیون.:D

همین دیگه ! فکر کردی ایجاد اشتغال پایدار راحته ؟ الان بیشتر شغلهای تولیدی و حتی خیلی از کاسبها، اگر سرمایشونو بذارن تو بانک ، بیشتر سود میکنن :(

البته یه نکته ای هم این وسط هست. اونم اینه که شما ممکنه از یه مغازه فرضا 50 میلیونی ماهی 200 تومن در بیاری که یک سوم سود بانکی این پوله . اما اگر مغازه رو داشته باشی خوبیش اینه که ماهی 200 درمیاری ، شغل داری - معتاد نمیشی :D- و از همه مهمتر سال دیگه مغازت میشه 100 میلیون.

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
یک سوال:

تاجر به چه کسی گفته میشود؟

برای تاجر شدن به چه چیزهایی نیاز است و چقدر سرمایه لازم است؟ و آیا بدون سرمایه هم میتوان کاری کرد؟ در غیر اینصورت چه مبلغی برای شروع نیاز است؟

اگر یک فرد برای تاجر شدن بخواهد خودش را محک بزند که آیا میتواند موفق شود یا خیر باید چکار کند؟

اطلاعات کاملی در این زمینه میخواهم چون علاقه بسیار زیادی دارم به این کار و همیشه دوست داشتم تاجر شوم.

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
یک سوال:

تاجر به چه کسی گفته میشود؟

برای تاجر شدن به چه چیزهایی نیاز است و چقدر سرمایه لازم است؟ و آیا بدون سرمایه هم میتوان کاری کرد؟ در غیر اینصورت چه مبلغی برای شروع نیاز است؟

اگر یک فرد برای تاجر شدن بخواهد خودش را محک بزند که آیا میتواند موفق شود یا خیر باید چکار کند؟

اطلاعات کاملی در این زمینه میخواهم چون علاقه بسیار زیادی دارم به این کار و همیشه دوست داشتم تاجر شوم.

تاجر در قدیم به کسی گفته می شده که با کاروان تجاری، خرید و فروش بین کشوری و بین شهری میکرده . نقطه مقابلش کاسب بوده که محلش ثابت بوده. معادل فارسیش بازرگان و دکان دار بوده.

الان تاجر ها ، تاشون رفته جرشون مونده :D

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
تاجر در قدیم به کسی گفته می شده که با کاروان تجاری، خرید و فروش بین کشوری و بین شهری میکرده . نقطه مقابلش کاسب بوده که محلش ثابت بوده. معادل فارسیش بازرگان و دکان دار بوده.

الان تاجر ها ، تاشون رفته جرشون مونده :D

جواب سوالاتم رو چطوری پیدا کنم؟

pershang@nine

Registered User
لایک‌ها
4
اونوقت من دلم میخواد سر کار نرم و برم دنبال کارهای هنری و آشپزی و این جور چیزا یه موقعهایی از خودم بدم میاد
آخه احساس میکنم شغلم با روحیاتم سازگار نیست و از این چیزا

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
اگه دوست داشته باشی میتونی با مدرک دیپلم استخدام نیروی اتظامی بشی . گروهبان یکمی 5سال پیمانی حقوق 400 تومن +بیمه ومزایا. بعد از 2سال وام خودرو . بعد از 7 سال مسکن شخصی(بعداز 5 سال 30 سال استخدام میکنن)
تو این 5 سال درستو میخونی(البته درجه داری اجازه تحصیل نمیدن یعنی ترتیبی تو درجه و سنواتت نمیدن ولی کاری ندارن که میخونی یا نمیخونی)بعداز 5 سال اگه خواستی بمونی زرنگ با شی کارشناسی هم بگیری میتونی راحت با ستوان یکمی تو بگیری. اگه میتونی 2 ترمه بخونی وبا ستوان سومی بری تو(افسری) که شرایط خیلی بهتر میشه و افتادی تو عسل
اگه اهل شیرینی باشی با چک و سفته 3 میلیون به بالا درامد ماهیانت رو تضمین میکنم ولی ارزش نداره با یسری مزایا میتونی تا 600 هم دراری
نگو دوست ندارم دولتی استخدام شم که همین حقوق ناچیز بعد از چند سال به خیلی چیزها میرسونتت
اگه خدمت نرفتی جزو خدمتت هم حساب میشه
سخت نگیر یه روز چشم باز میکنی میبینی اینقدر تو رویایه درامد فلان قدری شغل ازاد فرو رفتی که همین شرایط سنی الانتم نداری و از این درامد اب باریکه جا موندی

بالا