برگزیده های پرشین تولز

یه شغل میخوام

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
سلام دوستان
من به یک شغل نیاز دارم که ماهیانه حداقل 500 تومن درآمد داشته باشه.
البته نه اینکه در مغازه یا جایی کار کنم میخوام کار آزاد باشه لطفا راهنمایی کنید که چه کاری انجام بدم؟
البته کاری که سرمایه زیادی نخواهد مثلا با 50 هزار تومان هم بشه کار کرد.
مثلا برای مثال فروش کمپوت جلوی بیمارستان!!!:D
اینو مثال زدم که بدونید چجور کاری باشه میخوام از این جهت آزاد باشه و ماهیانه 500 تومن هم درآمد داشته باشه.:D

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
منم دنبال کار هستم
پیدا کردی منم خبر کن

بیا شراکتی با هم کار کنیم البته کارش رو شوما پیدا کن

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
میتونی بری بانک های شلوغ نوبت بگیری بعد نوبتتو بفروشی به دیگرون یه نفر توی همین پی تی میگفت کسی رو میشناسم یه تومن اینجوری در میاره

البته اگه برات کسر شان نیست :D

-----------

پیک موتوری هم درآمدش بالای 500 تومن هست یه موتور میخوای ;)

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
منم دنبال کار هستم
پیدا کردی منم خبر کن

بیا شراکتی با هم کار کنیم البته کارش رو شوما پیدا کن

این روزا همه دنبال کار هستند!!!:lol:

میتونی بری بانک های شلوغ نوبت بگیری بعد نوبتتو بفروشی به دیگرون یه نفر توی همین پی تی میگفت کسی رو میشناسم یه تومن اینجوری در میاره

-----------

مگه میشه درآورد؟:D آخه کی میخره؟ بعدشم اگه بانک بفهمه میندازتت بیرون یا یه جوری دردسر برای آدم درست میکنن و جدای ازدرآمدش فکر کنم شغل پرخطری باشه (بخدا جماعت ناجوری داریم بلاخره یه کاری دست آدم میدن:D)

پیک موتوری درآمدش چقدره؟ واقعا بالای 500 ؟ الان من موتورشو میتونم جور کنم و گواهینامه هم که میتونم بگیرم میمونه این که چطوری ازش پول دربیارم؟ باید توی نیازمدیها بگردم؟ چجوریاس؟:D

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
این روزا همه دنبال کار هستند!!!:lol:

مگه میشه درآورد؟:D آخه کی میخره؟ بعدشم اگه بانک بفهمه میندازتت بیرون یا یه جوری دردسر برای آدم درست میکنن و جدای ازدرآمدش فکر کنم شغل پرخطری باشه (بخدا جماعت ناجوری داریم بلاخره یه کاری دست آدم میدن:D)

پیک موتوری درآمدش چقدره؟ واقعا بالای 500 ؟ الان من موتورشو میتونم جور کنم و گواهینامه هم که میتونم بگیرم میمونه این که چطوری ازش پول دربیارم؟ باید توی نیازمدیها بگردم؟ چجوریاس؟:D

حالا اگه روت میشه :دی تست بکن من اینو از چند نفر شنیدم چرا میخرن اگه بانک شلوغ باشه

مثلا من چند روز پیش شنبه واسه یه چک 100 تومنی که اونم بدبختی مال دوستم بود بیش از یک ساعت معطل شدم :D:wacko: اشکم در اومده بود اگه یکی نوبتوش میفروخت میخریدم
فکر نمیکنم بانک کاری داشته باشه بعد میتونی هر بار بری یه بانک :D مثلا میتونی چند تا نوبت بگیری بری بیرون بانک هر کی میاد بفروشی :cool:

میگم اگه روت میشه تستش کن برو یه بانک شلوغ و بالای شهر ( تهران هستی دیگه ؟ )

در مورد پیک هم من شنیدم معمولا بالای 600 هست یه پرس و جو بکن البته بستگی هم داره به پیک که چقدر مشتری داشته باشه

توی نیازمندی ها باید بگردی که اگه تهران هستی فکر کنم راحت گیر بیاد اینجور کارا

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
حالا اگه روت میشه :دی تست بکن من اینو از چند نفر شنیدم چرا میخرن اگه بانک شلوغ باشه

مثلا من چند روز پیش شنبه واسه یه چک 100 تومنی که اونم بدبختی مال دوستم بود بیش از یک ساعت معطل شدم :D:wacko: اشکم در اومده بود اگه یکی نوبتوش میفروخت میخریدم
فکر نمیکنم بانک کاری داشته باشه بعد میتونی هر بار بری یه بانک :D مثلا میتونی چند تا نوبت بگیری بری بیرون بانک هر کی میاد بفروشی :cool:

میگم اگه روت میشه تستش کن برو یه بانک شلوغ و بالای شهر ( تهران هستی دیگه ؟ )

در مورد پیک هم من شنیدم معمولا بالای 600 هست یه پرس و جو بکن البته بستگی هم داره به پیک که چقدر مشتری داشته باشه

توی نیازمندی ها باید بگردی که اگه تهران هستی فکر کنم راحت گیر بیاد اینجور کارا

داداش تهران نیستم شهرستان هستم.
این شهر جوریه که نمیشه اینجوری از بانک درآمد داشت و مردم برای آدم ایجاد دردسر میکنن و هیچ کس نمیخره. اینا رو میشناسم.
پیک موتوری هم که الان همه مغازه سوت میزنن!!! :D یعنی اینکه کار کساده و خیلی خیلی پول بدن 200 تومنه!!!:D
تهران از لحاظ کار بهتر هست احتمالا بعد از سربازی برم تهران اونجا بهتر از این خراب شده هست.

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
وقتی اقتصاد خرابه همه جا همین وضعه .

تو شهرستانها یه جو معرفت هنوز رنگش مونده . تهرون که همه آبرو خوردن ، حیا رو قی کردن .

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
عمرا کسی بیاد پول بده بابت این چیزا

-----------

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
شما چی خوندی؟دیپلم هستی؟چه کاری بلدی
به نظرم شما برو تو 1 کارگاه جوشکاری یاد بگیر .اگه اهل کار هستی البته .از چند لحاظ. چون کار فنی اگه خوب یاد بگیری بعد از یه مدت درآمدش خوب میشه و حتی میتونی بری خارج از کشور
حالا اگه در کنارش یه مدرک فنی حرفه ای هم بگیری چه بهتر .

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
شما چی خوندی؟دیپلم هستی؟چه کاری بلدی
به نظرم شما برو تو 1 کارگاه جوشکاری یاد بگیر .اگه اهل کار هستی البته .از چند لحاظ. چون کار فنی اگه خوب یاد بگیری بعد از یه مدت درآمدش خوب میشه و حتی میتونی بری خارج از کشور
حالا اگه در کنارش یه مدرک فنی حرفه ای هم بگیری چه بهتر .

والا من الان دارم کاردانی کامپیوتر (نرم افزار) میخونم.
سرمایه ندارم و حرفه خاصی هم که بلد نیستم.
به نظرتون اگه بازاریابی کنم برای شرکتها خوبه؟ این چجوریاس تو شهرستان؟

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
راستش متاسفانه تو مملکت ما یا باید پارتی داشته باشی یا اینکه درس خونده باشی خوشحالم که مدرک داری .من جای شما باشم حتی شده باشه در کنار کارم میرم سر کار حتی کارآموزی ولی سعی میکنم کارو یاد بگیرم به هر حال یواش یواش سابقه کار پیدا میکنی .
ببین من خودم سال آخر دانشگاه اومدم سر کار .خوب برام لیسانس حساب کردن و مثلا پایه 150 بود برام 180 زدن بعد هر سال که زیاد شد هیچی بعد از 2 سال گفتم من با این حقوق کار نمیکنم مثلا حقوقم شد 220 گفتم کمتر از 280 نمیام سر کار .یعنی میخوام بگم وقتی کار بلد باشی دیگه تو تعیین میکنی .
الان هم خداروشکر ماهی 600 تا 700 حقوقم میشه اونم فقط به خاطر تجربه کاری

والا من الان دارم کاردانی کامپیوتر (نرم افزار) میخونم.
سرمایه ندارم و حرفه خاصی هم که بلد نیستم.
به نظرتون اگه بازاریابی کنم برای شرکتها خوبه؟ این چجوریاس تو شهرستان؟

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
راستش متاسفانه تو مملکت ما یا باید پارتی داشته باشی یا اینکه درس خونده باشی خوشحالم که مدرک داری .من جای شما باشم حتی شده باشه در کنار کارم میرم سر کار حتی کارآموزی ولی سعی میکنم کارو یاد بگیرم به هر حال یواش یواش سابقه کار پیدا میکنی .
ببین من خودم سال آخر دانشگاه اومدم سر کار .خوب برام لیسانس حساب کردن و مثلا پایه 150 بود برام 180 زدن بعد هر سال که زیاد شد هیچی بعد از 2 سال گفتم من با این حقوق کار نمیکنم مثلا حقوقم شد 220 گفتم کمتر از 280 نمیام سر کار .یعنی میخوام بگم وقتی کار بلد باشی دیگه تو تعیین میکنی .
الان هم خداروشکر ماهی 600 تا 700 حقوقم میشه اونم فقط به خاطر تجربه کاری
یعنی ماهی 600 تا 700 خوبه !؟! الان راضی هستی شما !! :|

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
سيگار فروشي رو ميگم ميگي درآمند نداره . ولي من يكي رو ميشناسم كه از همين سيگار فروشي دوتا خونه خريده ، يك زمين كشاورزي و تازگيا ميخواست ماشينم بگيره . سر وضعشو ببيني دلت واسش ميسوزه ولي يك مايه داريه ....

سيگار بفروش . اين روزا همه سيگار ميكشن . ماهي ميليوني درامد برميداري .

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
خوب به قول شما برای من که به هر حال 1 دخترم و تو خونه مادر پدرم هستم و به هر حال مسولیت زندگی رو دوش من نیست .به نظرم بد نیستش .البته بعضی وقتها 800 هم میشه .ولی خوب متاسفانه الان رنج حقوقها همینه .من خودم خیلی دوست داشتم تو بانک بودم یا جای دولتی .چون خیلی میرسن .ولی متاسفانه اینجوری نیست دیگه

Topolinoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
بعضی وقتها 800 هم میشه

800 تومن خیلی هم خوبه، می دونی توی این اوضاع و احوال اگه یه مهندس که تازه فارغ شده بخواد این مقدار حقوق بگیره باید از تهران بره بوشهر

نصابی پاهواره و دم ودستگاش پرسودترین و ریسک بالا، یخورده وقت بزاری فوت و فنش دستش می اد، یکی رو می شناسم که با همین نصابی ماشن خرید، خونه خرید ، زنم گرفت و الان کلی خوش بحالشه.اولش هم که از شهرستان اومده بود (به گفته خودش) چون جا نداشت، شبا تو یه قهوه خونه می خوابیده تا اینکه شتر شانس روش خوابید و از این رو به اون رو شد.

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
نه بابا ما اینقدر رو میدیم به این مدیرای .......که فکر میکنن چقدر دارن لطف میکنن این حقوقو میدن .والا .باور کن کار 3 نفرو از آدم میکشن تازه کلی هم منت .من که 1 بار زدم تو ذوق مدیرم گفتم حقوقمو زیاد کن نکرد منم 3 ماه بعدش 1 کار پیدا کردم ازون بهتر .گفتم من دارم میرم حالا الحمداله شعورم ندارن که بگن چرا و...نرو و...گفت باید شما از 1 ماه قبل بگی .منم گفتم 30 تومنم حقوقم از اینجا پایینتره .حالشو گرفتم .یعنی میخوام برم و ریخت تورو نبینم .خلاصه همه وسایلمو هم جمع کردم مدیر مالیم نذاشت بعدم 2 ماه دیگش حقوقمو برد بالا .ولی آدم باید تخصصشو بره بالا .زبان و کامپیوترش فول باشه من متاسفانه زبانم معمولیه .یعنی اگه آدم بتونه هم مدرکش بالا باشه و...میتونه واقعا حقوقهای خوبی بگیره
ما تو شرکتمون 1÷ فوق لیسانس مکانیک داریم فقط مشاوره میاد میده ماهی 2 تومن از شرکت ما میگیره کارهای ایزو هم انجام میده .متو.لد 56

800 تومن خیلی هم خوبه، می دونی توی این اوضاع و احوال اگه یه مهندس که تازه فارغ شده بخواد این مقدار حقوق بگیره باید از تهران بره بوشهر

بالا