برگزیده های پرشین تولز

یه شغل میخوام

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
اگه دوست داشته باشی میتونی با مدرک دیپلم استخدام نیروی اتظامی بشی . گروهبان یکمی 5سال پیمانی حقوق 400 تومن +بیمه ومزایا. بعد از 2سال وام خودرو . بعد از 7 سال مسکن شخصی(بعداز 5 سال 30 سال استخدام میکنن)
تو این 5 سال درستو میخونی(البته درجه داری اجازه تحصیل نمیدن یعنی ترتیبی تو درجه و سنواتت نمیدن ولی کاری ندارن که میخونی یا نمیخونی)بعداز 5 سال اگه خواستی بمونی زرنگ با شی کارشناسی هم بگیری میتونی راحت با ستوان یکمی تو بگیری. اگه میتونی 2 ترمه بخونی وبا ستوان سومی بری تو(افسری) که شرایط خیلی بهتر میشه و افتادی تو عسل
اگه اهل شیرینی باشی با چک و سفته 3 میلیون به بالا درامد ماهیانت رو تضمین میکنم ولی ارزش نداره با یسری مزایا میتونی تا 600 هم دراری
نگو دوست ندارم دولتی استخدام شم که همین حقوق ناچیز بعد از چند سال به خیلی چیزها میرسونتت
اگه خدمت نرفتی جزو خدمتت هم حساب میشه
سخت نگیر یه روز چشم باز میکنی میبینی اینقدر تو رویایه درامد فلان قدری شغل ازاد فرو رفتی که همین شرایط سنی الانتم نداری و از این درامد اب باریکه جا موندی

شرایطش چطوریه ؟ چجوری میشه استخدام شد ؟

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
news.police.ir/NCMS/FullStory/?Id=190681
سلا دوست عزیز
به این قسمت مراجعه کن

شما با مراجعه به ستاد فرماندهی قسمت هسته گزینش شرایط رو متوجه میشید
ولی من اینجا کامل توضیح نمیدم چون یسری از دوستان علاقه مند به استخدام هستند ویسری از دوستان که هیچ علاقه ای به **** و نظامی گری ندارند باعث دل زدگی بقیه میشن

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
news.police.ir/NCMS/FullStory/?Id=190681
سلا دوست عزیز
به این قسمت مراجعه کن

شما با مراجعه به ستاد فرماندهی قسمت هسته گزینش شرایط رو متوجه میشید
ولی من اینجا کامل توضیح نمیدم چون یسری از دوستان علاقه مند به استخدام هستند ویسری از دوستان که هیچ علاقه ای به **** و نظامی گری ندارند باعث دل زدگی بقیه میشن

این که واسه تهران بود

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
سلام دوستان
من به یک شغل نیاز دارم که ماهیانه حداقل 500 تومن درآمد داشته باشه.
البته نه اینکه در مغازه یا جایی کار کنم میخوام کار آزاد باشه لطفا راهنمایی کنید که چه کاری انجام بدم؟
البته کاری که سرمایه زیادی نخواهد مثلا با 50 هزار تومان هم بشه کار کرد.
مثلا برای مثال فروش کمپوت جلوی بیمارستان!!!:D
اینو مثال زدم که بدونید چجور کاری باشه میخوام از این جهت آزاد باشه و ماهیانه 500 تومن هم درآمد داشته باشه.:D

سلام دوست عزیز.در شان شما نیست از این کارهایی که بعضی از دوستان و خودتون هم گفتبد انجام بدید.به نظرم شما اگه بتونید تو یه فروشگاه یا یه هتل خوب کار کنید بیش از 700تومن
ماهانه براتون میمونه.اما درس رو فراموش نکنید و بخونید تا کار هتی بهتر براتون پیدا بشه

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
من گواهینامه رانندگی ندارم سربازی هم نرفتم غیبیت هم دارم
دیگه نمیشه ؟

سلام
گواهینامه که کاری نداره همین الان اقدام کن ( اگه شرایط داری) کلا لازمه
غیبت رو هم رفتم به دوستان سر بزنم حتما میپرسم
متولد چه سالی هستی؟

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28

سلام
گواهینامه که کاری نداره همین الان اقدام کن ( اگه شرایط داری) کلا لازمه
غیبت رو هم رفتم به دوستان سر بزنم حتما میپرسم
متولد چه سالی هستی؟
رانندگی بلدم ولی برای گواهینامه همون مشکل سربازی هست
متولد 70

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
جناب shelman m خبری ازتون نشد

سلام خوبی؟
اتفاقا من رفتم پرسو جو کردم غیبت رو گفتن نمیشه قبول کرد چون مستقیما میره ستاد فرماندهی استان بعدش میره ستاد فرماندهی کل و اینجا تو قسمت فرماندهی استان گیر میکنه
ولی شما حتما و حتما برو هسته شهرستانتون اونجا یه پرسو جو کن انشاا.. به نتیجه میرسی . وقتی ازت نمیگیره شاید نیم ساعت هم وقت نخواد ارزش داره بری دنبالش
ارتش هم استخدام داره **** هم نیرو یابی داره یعنی شرایطش یه مقدار فرق میکنه پیگیر اینا هم باش
امیدوارم هرچه سریعتر بیای اینجا تاپیک استخدامتو بزنی و همیشه موفق باشی

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
غیبت داشته باشی نمیشه قانون کلی هست.نیرو ا سازمان خوبی نیست.توصیم اینه که اول سرباز باش تو نیروا بعد اگه دیدی بهت سازگاره برو
نه غذای درست نه احترام درست نه اسایش نه فکر راحت هزار مسئولیت و الا ماشالا جوش بده ولی شیرینیش ممکنه از این رو به اون روت کنه بستگی به شانست داره کجا باشی
3پاه خیلی بهتره/ارتش هم فکر کنم حقوقش کمه

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
من الان متولد 70 و ترم 6 کاردانی هستم تازه یکی دو ترم دیگه هم دارم.
گواهینامه هم دارم.
حالا آیا میشه رفت نیرو انتظامی؟؟ در حین دانشجو بودن میشه؟ سربازی هم همونجا توی شهر خودمم؟؟
نیرو انتظامی بهتره؟ یا ****؟؟
بیشتر لطفا راهنمایی کنید که آیا بدرد بخور هست یا مشکلات فروان داره؟؟

وضعیت حقوقش ماهی 400 تومن؟؟
اونی که گفتین ماهی 3 تومن اون چجوریه؟ چند سال زمان میبره؟ با چه مدرکی؟ بیشتر هم میشه؟ مثلا ماهی 5 تومن؟؟

به نظرتون چیکار کنم برم یا نرم؟؟

یا چجوری برم؟؟

بروکی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سی دی فروشی در معابر بالایه 1 تومن در امد داره بیشتر از 50- تومن هم سرمایه نمیخواد

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
به نظر خودم اگه بتونم توی یه جا اول استخدام بشم بعد یا پول حقوق یه کار دوم که آزاد باشه راه بندازم این خیلی خوب میشه.

کسی نیست درباره نیروی انتظامی که دربارش سوال پرسیدم جواب یده؟؟ معایب و مزایاش چیه؟ من شرایط استخدام دارم یا خیر؟

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
من الان متولد 70 و ترم 6 کاردانی هستم تازه یکی دو ترم دیگه هم دارم.
گواهینامه هم دارم.
حالا آیا میشه رفت نیرو انتظامی؟؟ در حین دانشجو بودن میشه؟ سربازی هم همونجا توی شهر خودمم؟؟
نیرو انتظامی بهتره؟ یا ****؟؟
بیشتر لطفا راهنمایی کنید که آیا بدرد بخور هست یا مشکلات فروان داره؟؟

وضعیت حقوقش ماهی 400 تومن؟؟
اونی که گفتین ماهی 3 تومن اون چجوریه؟ چند سال زمان میبره؟ با چه مدرکی؟ بیشتر هم میشه؟ مثلا ماهی 5 تومن؟؟

به نظرتون چیکار کنم برم یا نرم؟؟

یا چجوری برم؟؟
شما اگه با دیپلم اقدام کنی درجه داری میری داخل ( سرگروهبانی) و تحصیلت هیچ تاثیری رو درجت نداره . البته تو 5 سال اول . چون به صورت پیمانی جذب میکنن
اگه کادانیترو بگیری افسری میری
با درجه ستوان سومی و میتونی همونجا ادامه تحصیل بدی و جای پیشرفتت بسیار زیاده
تو حین انجام وظیفه خدمتت هم حساب میشه
**** و ارتش ونیروی انتظامی هیچ فرقی نمیکنه ( همه جا مزایا وحقوقش یکیه) فقط **** نیرو یابی داره . ولی شرایط کاری هرکدوم تعریف شده است و مثلا نیروی انتظامی چند سال مرز داره عوضش ارتش گرمسیری و سردسیری داره
حقوق هم حول و حوشه همون 400
اون درامد وسوسه انگیزهم تو نیروی اتظامی محقق میشه که باید بخور پول حروم باشی تا به راحتی از گلوت پائین بره
بری یا نری هم فقط خودت میتونب در رابطش تصمیم بگیری اینده شماست کی میتونه برا زندگی شما برنامه ریزی کنه؟
شماکه ایندت برات اهمیت داره تو این چند روز یه سر به هسته گزینش شرستانتون میزدی
در ضمن دوستانی که اطلاعاتشون کمه یا اصلا از وضعیت و موقعیت شغلی در ارگانهای نظامی و انتظامی اطلاعی ندارن خواهشن اظهار نظر نکنند ممکنه به راحتی با زندگی واینده کسی بازی بشه

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
شما اگه با دیپلم اقدام کنی درجه داری میری داخل ( سرگروهبانی) و تحصیلت هیچ تاثیری رو درجت نداره . البته تو 5 سال اول . چون به صورت پیمانی جذب میکنن
اگه کادانیترو بگیری افسری میری
با درجه ستوان سومی و میتونی همونجا ادامه تحصیل بدی و جای پیشرفتت بسیار زیاده
تو حین انجام وظیفه خدمتت هم حساب میشه
**** و ارتش ونیروی انتظامی هیچ فرقی نمیکنه ( همه جا مزایا وحقوقش یکیه) فقط **** نیرو یابی داره . ولی شرایط کاری هرکدوم تعریف شده است و مثلا نیروی انتظامی چند سال مرز داره عوضش ارتش گرمسیری و سردسیری داره
حقوق هم حول و حوشه همون 400
اون درامد وسوسه انگیزهم تو نیروی اتظامی محقق میشه که باید بخور پول حروم باشی تا به راحتی از گلوت پائین بره
بری یا نری هم فقط خودت میتونب در رابطش تصمیم بگیری اینده شماست کی میتونه برا زندگی شما برنامه ریزی کنه؟
شماکه ایندت برات اهمیت داره تو این چند روز یه سر به هسته گزینش شرستانتون میزدی
در ضمن دوستانی که اطلاعاتشون کمه یا اصلا از وضعیت و موقعیت شغلی در ارگانهای نظامی و انتظامی اطلاعی ندارن خواهشن اظهار نظر نکنند ممکنه به راحتی با زندگی واینده کسی بازی بشه

داداش من دلم میخواد برم نیروی انتظامی چون برام گزینه ایده عالیه و در حین کار در اونجا سربازی هم حساب میشه و ماهی 400 هم میدن ولی خوب فکر نکنم با وجود دانشجو بودنم بشه که برم و از یه نفر هم پرسیدم گفت اول مدرک رو بگیر بعد با خیال راحت بیا راست هم میگه من چطوری هم برم سر کار هم دانشگاه؟ کلاسهام هم جوریه که نمیشه و از صبح تا عصر کلاس دارم.

به نظر شما چیکار کنم؟ اول مدرک رو بگیرم و بعد برم؟ یعنی به محض اینکه مدرک رو گرفتم سریع برم اونجا منو استخدام میکنن؟؟ تا سال دیگه استخدامی داره؟ چون تا اون موقع تموم میکنم. :D و دیگه مشکل سربازیم هم حل میشه؟ توی این پنچ سال پیمانی توی شهر خودم هستم یا به جای دیگه میرم؟ اگه اینجوری باشه برام سخت میشه زندگی و اگه توی شهر خودم باشه راحت تر هستم.

زمان کاریش از ساعت چند تا چند باید برم سر کار؟ توی چه قسمتی میفتم؟ با توجه به رشته ام که کامپیوتره میرم تو اون قسمت یا جای دیگه؟

توی اون پنج سال حقوق ثابت 400 هست؟ و بعد از 5 سال اضافه میشه؟

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
داداش من دلم میخواد برم نیروی انتظامی چون برام گزینه ایده عالیه و در حین کار در اونجا سربازی هم حساب میشه و ماهی 400 هم میدن ولی خوب فکر نکنم با وجود دانشجو بودنم بشه که برم و از یه نفر هم پرسیدم گفت اول مدرک رو بگیر بعد با خیال راحت بیا راست هم میگه من چطوری هم برم سر کار هم دانشگاه؟ کلاسهام هم جوریه که نمیشه و از صبح تا عصر کلاس دارم.

به نظر شما چیکار کنم؟ اول مدرک رو بگیرم و بعد برم؟ یعنی به محض اینکه مدرک رو گرفتم سریع برم اونجا منو استخدام میکنن؟؟ تا سال دیگه استخدامی داره؟ چون تا اون موقع تموم میکنم. :D و دیگه مشکل سربازیم هم حل میشه؟ توی این پنچ سال پیمانی توی شهر خودم هستم یا به جای دیگه میرم؟ اگه اینجوری باشه برام سخت میشه زندگی و اگه توی شهر خودم باشه راحت تر هستم.

زمان کاریش از ساعت چند تا چند باید برم سر کار؟ توی چه قسمتی میفتم؟ با توجه به رشته ام که کامپیوتره میرم تو اون قسمت یا جای دیگه؟

توی اون پنج سال حقوق ثابت 400 هست؟ و بعد از 5 سال اضافه میشه؟

من که گفتم با کاردانی شرایط خیلی بهتره
اکثرا به صورت بومی استخدام میکنن یعنی تو شهرستان یا نتایتا استان خودتون
رسته هم با مدرک تحصیلیتون مشخص میشه وقتی با کاردانی برید
وقتی میخوای کاری رو شروع کنی باید خیلی چیزارو در نظر بگیری دوری از خانواده هم جزئشه
شما همچیرو باراحتی خودت نباید بسنجی
یک دوره مرزی داره که بعد از دوره 5 ساله که اگر خواستید رسمی بشید باید بگذرونید
تایم کار هم معلوم نیست شیفتی ساعتی یا اداری یا شیفتی دوره ای
تو اون پنج سالهم افزابش حقوق دارید مثل همه کارکنان لشگری و کشوری یک درجه هم میگیرید( ستوان دوم)
گفتم شما برید هسته گزینش شهرستانتون

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
یه سوال دیگه
واسه نیرو انتظامی چرا همه رو لخت میکنن میشینن نگاشون میکنن ؟:eek:
دیپلم با کسی که مدرک نداره از نظر درجه فرقی ندارن ؟

بالا