برگزیده های پرشین تولز

‫galaxy note II دو میلیون تومان هزینه معادل یه لپ تاپ برای یه آشغال بی مصرف و بی قواره ۵ اینچی

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دوستان میتونن اینجا ببینن که این ویژگی به اصطلاح هوشمند quick glance چطور کار میکنه. یا بهتره بگم کار نمیکنه!
کند و کاملاً از روی تصادف و غیر قابل پیش بینی جوری که قیدش رو میزنید.

وحشتناک بود کارت...100% این ویدیو رو خودت اپلود کردی...دقیقا پست Sasameki قسمت سومش در مورد شما ذکر میکنه..بهتون توصیه میکنم اول کار با گوشی رو یاد بگیرید بعد بیاد اینجا ایراد بگیرید.

چرا داری با گوشی بای بای میکنی ؟ این چه طرز استفاده از Quick Galance هست ؟؟؟

دوستان برن ببینن ویدیرو که به چه شکل داره با Quick Galance کار میکنه...حالا من برات ویدیوشو از خودم میزارم تا با طرز استفاده از Quick Galance و Pen Keeper بهتر اشنا بشی.

جالبه که فقط ویدیو شما در رابطه با کار نکردن Quick Galance تو یوتیوب هست..من هرچی گشتم چیزی به غیر از ویدیو شما در رابطه با کار نکردن Quick Galance نتونستم پیدا کنم تو یو تیوب..اگر واقعا ایراد داشت یقین بدون الان یوتیوب پر بود از این دست فیلم ها.

شما باید برای استفاده از قابلیت Qucik Galance فقط باید او نرو رو صفحه تخت قرار بدید....رو دست یا سطح شیب دار عمل نمیکنه..چون وقتی گوشی تو دستت که نیازی به استفاده از Quick Galance نیست....Quick Galance وقتی کاربرد داره که شما گوشی رو گذاشتی یه کنار بعد میخوای بیای بدون این که گوشی رو دستت بگیری و دکمه پاور رو بزنی ببینی میس کال یا مسیجی چیزی امده یا نه...وقتی گوشی دستت هست که نیازی به این کار نیست ، به نظر خودت هست ؟ یکم فکر کن هست ؟

اونوقت شما گوشی رو رو سطح شیب دار قرار دادی و داری با گوشی بای بای میکنی و انتظار داری گوشی روشن شه ؟

این همه ویدیو تو یو تیوب هست..سرچ کن و طرز استفادش رو یاد بگیر...اگر وقت کنم حتما خودم فیلم میگیرم میزارم.

شما بهتره تا دیسلایک های فراوان تو یوتیوب نگرفتی و همه مسخرت نکردن ویدیوت رو پاک کنی.

pen keeper رو راست میگن من توی یوتیوبم دیدم خالی بندیه

شما بهتره تا یه چیزیرو از نزدیک تست نکردی و ندیدی زود قضاوت نکنی...تا چند وقت دیگه خودم برات ویدیو میزارم که ببینی واقعا کار میکنه.

Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خوب یه ویدیو خودم گرفتم...تو این ویدیو هم تست Quick Galance رو گرفتم هم Pen Keeper

حجمش کمه توصیه میکنم دانلود کنید و ببینید.

PersianTools.3gp

امیدوارم دوستمون طرز استفاده از Quick Galance رو یاد گرفته باشه و همچنین بدونه که Pen Keeper کار میکنه.

AmirArsalaan

Registered User
لایک‌ها
68
امیر ارسلان دوست گرامی مخاطب من در اون پست به هیچ عنوان دوستداران تکنولوژی نبوده و نیست. تکنولوژی یعنی ابزار و ابزار یعنی هر چه کارها رو ساده تر و بهینه تر به انجام برسونه. کی میتونه مخالف همچین چیزی باشه؟ مخاطب من کسانی بودن که طرفدار یا عاشق یه وسیله یا کمپانی بیشتر بخاطر نما میشن تا کارکرد و اگر کسی در موردش نقدی داشت جوری برخورد میکنن که انگار به ناموسشون توهین شده و غیرتشون جریحه دار شده. این دو گروه خیلی با هم فرق میکنن. چه ایرادی داره من به یه محصول سخت بگیرم؟ به یه انسان که سخت نگرفتم. شما هم خیلی خوب میدونید که خیلی وقتها تکنولوژی ظاهر فریبی میکنه و بجای اینکه کارکرد رو بهبود ببخشه بیشتر جلوه کار رو فریبنده میکنه و سعی در مد گرائی و فریب مشتری با الفاظ قلمبه و ویژگیهای دکوری و غیرکاربردی میکنه.
برای من اصل کابر انسانی هست نه محصول در واقع چیزی که من میگم اینه که محصول باید خودشو با کاربر تطابق بده نه کاربر خودشو با محصول. همیشه حق با کاربره نه محصول!
در پایان یه نیم نگاه دوباره به چندتا از اصول طراحی خوب دیتر رامز به نقل از یک پزشک داشته باشین:
- یک طراحی خوب باید کار کردن با یک محصول را ساده کند.
- یک طراحی خوب باید خودش با کاربر حرف بزند و نحوه استفاده از محصول را به کاربر نشان بدهد.
- طراحی باید صادقانه باشد و نباید طوری باشد که خریدار با دیدن آن انتظاری از آن پیدا کند که واقعا عملی نشود.
طراحی نباید به اشیاء و افراد غلبه کند بلکه باید به آنها کمک کند.
ببينيد اينكه شما اونطور كه انتظار دارين تكنولوژى بتونه دقيقا كارهاتون رو انجام بده يك مسئله ى نشدنى هست يه مثال برات ميزنم: انسان قرن نوزدهمى وقتى كه با اون مشقت عكسى رو مى گرفت يا انسان قرن بيستمى وقتى تا بعد از مرحله ى به ثبوت و ظهور رسوندن عكس توانايى ديدن عكسش رو نداشت بايد غر ميزد كه دوربينى كه من استفاده مى كنم يه آشغاله ؟
نه، بلكه خوشحال بود از شرايطى كه اون وسيله نصيبش كرده براى به تصوير كشيدن تصوير واقعى ، حالا من هم در اين حدى كه يك ديوايس ٧ يا ٥ اينچى دارم كه هم ميتونم باهاش تو اينترنت برم و هم تلفنم باشه و هم دوربينم باشه خيلى خوشحالم ، حالا يه چهارتا مخلفات كوچولوش برام مهم نيست كه عمل بكنه يا نكنه. اگر قلم نوت ٢ هم اشكالاتى داشته باشه من ازين خوشحالم كه در آينده اى نزديك ديگه ميتونم طرح هامو بدون واسطه ى موس تو فتوشاپ اجرا كنم.
ميرسيم به بحث تبليغات دروغين.
تبليغاتى كه يك كمپانى انجام ميده نميتونه صد در صد صادقانه باشه، به هرحال وقتى جامعه توقع داره صاحبان صنعت هر ٦ ماه يه بار يه خرگوش از تو كلاهشون دربيارن و اگر در نيارن از قافله عقب ميمونند پس دروغ تبليغاتى هم به وجود مياد. اينو ماهايى كه تو اين دوره زندگى مى كنيم باهاش كنار اومديم ، اگر اپل مياد قابليت سيرى يا رتينا يا آيكلاد يا سبك بودن آيپد مينى رو با اون هجمه ى تبليغاتى به رخ ميكشه يا سامسونگ از قابليت هاى خارق العاده ى قلم نوت ٢ يا دو تصوير همزمان از دو برنامه ى باز رو به خورد من ميده من ديگه ميدونم ٢٠ درصد ازونچه كه داره تبليغ ميشه بايد توقعم رو بيارم پايين تر چون اغراق توى اين تبليغات وجود داره. خدماتى كه ديتر رمز از طراح صنعتى توقع داره هم مطمئن باش صد در صد نميتونسته تو محصولات براون اتفاق بيافته ، چرا كه اون شعارهايى كه يك كمپانى ميده تا عملى شدن صد در صدش سختى هاى فراوون داره.
داش آكل عزيز شما قلم آگاهى دارى ( كه ميدونم اتفاقى نيست ) ، شما يه موضوعى رو به صورت لانگ شات ميبينى كه اين خيلى خوبه اما اگر ميخواهى يك نماى كلوزآپ رو بگيرى مجبورى كه مزاجت رو عوض بكنى مثلا كسى كه يه عمر با دوربين آنالوگ كار كرده حتمن با دوربين ديجيتال در ابتدا حال نميكنه، حتمن بايد يكم آموزش ببينه در مورد كار كردن با دوربين ديجيتال اونوقت هست كه اين تكنولوژى در مسير سهولت انجام كارها بهش كمك مى كنه. دوستان سعى كردند كه روش هاى درست كار كردن با مسائلى كه داشتى رو بهت بگن.
موفق باشى

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
والا ما یه رفیق داریم امروز خواست شماره ما رو بگیره بزنه تو گوشیش گوشیرو رو درآورد ما کپ کردیم نوت 2 بود خیلی بزرگ بود ولی خوشم اومد ولی گرونه ...
در ضمن هر کسی یه انتظاری از گوشی داره برای من خوبه ولی پولش هم خوبه :دی

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
جناب dashakol ، اولاً که من نمیدونم پستی که در رابطه با تعریف واژه ی fan دادید ، در خطاب به چه کسی بود ، ولی به هر حال بسیار توهین آمیز و ناسپاسانه بود (گرچه اگر در جای درستی استفاده میکردیش که به کسی توهین و بی احترامی نشه ، تا حد بسیار زیادی حرف درستی بود و حقیقت داشت ). اصلاً دوست نداشتم دیگه پست بدم ، ولی فقط برای اینکه بقیه ی دوستان گمراه نشن ، و برای بار آخر تلاش کنم بهتون بقبولونم که مشکلی که شما دارید عمدتاً از اشتباه خودتون و خرید نادرستتون بوده ، دوباره این پست رو دادم.

دوماً ، چه طرفداری و پشتیبانی ، و چه نقد و مقابله ، با نظریه ، دین ، محصول ، شخصیت و... اگر از روی منطق و دانش و روشن اندیشی انجام بشه ، سازنده و زیباست. در عین اگر از روی علایق شخصی ، خرافات ، باورهای غیر اصولی ، دلایل بی منطق و ... انجام بشه ، بسیار مخرب و نافرجام خواهد بود. و مطمین باشید شیوه ای که شما برای نقد و مقابله در پیش گرفتید ، شیوه ی عقلانی و مطنقیی نیست.

اکثر دوستانی که اینجا اومدند پست گذاشتن ، از جمله خودم ، تنها در جهت کمک به شما ، و آموزش استفاده از دستگاهتون اقدام کردند ، اگر هم اکثر دوستان حرفتون رو قبول نداشتند ، به این دلیل هستش که حرفایی که شما میزنید ، برای ماهایی که به اصطلاح دوستدار تکنولوژِی یا Techno Geek هستیم ، خیلی پیش پا افتاده و غیر قابل قبول هست.
شما 1 مشکل ظاهراً منطقی با گوشیتون داشتید ، اونم کار نکردن قابلیتهایی بود که تو تبلیغات گوشی دیده بودید. خود من که صریحاً پاسختون رو دادم ، گفتم اول مطمین بشید که چیزی کارکرد این قابلیتها رو مختل نکرده ، اگر باز هم کار نکرد ، گوشیتون مشکل داره. و خداروشکر گوشیتون هم که میگید گارانتی داره و جای نگرانی نیست. ولی این همه پست دادین ، آرزو به دل موندم ، یه بار بیاین بگین "گوشی رو بردم گارانتی ، گفتن کلاً نوت 2 ها این مشکل رو دارن ، و قابل تعمیر نیست"! یعنی حتی خود شما هم علاقه ای ندارید که این مشکل تو گوشیتون درست بشه ، و فقط دنبال این هستین که به گوشی گیر بدین.

اگر خطاب نوشته تون (fan) با من بود (که در اینصورت واقعاً براتون متاسفم ، خستگی دقایقی که باید میزاشتم درسمو بهتر میخوندم که امتحانای سنگین این ترممو بهتر بدم گذاشتم شما رو راهنمایی کنم ، واقعاً چندین برابر کردین)
باید به اطلاعتون برسونم که ، اصلاً از برند سامسونگ خوشم نمیاد ، بیشتر به دو دلیل ، 1. تقلید کاره 2. کیفیت ساخت محصولاتش افتضاحه (تک و توک گوشیهای خوش ساخت میده) ، با نوت هم که به طور کل مشکل دارم. نه تنها خودم از منتقدهای محصولات سامسونگ و بخصوص نوت هستم ، بلکه هرگونه نقدی در باره ی محصولات این کمپانی رو با علاقه دنبال میکنم. ولی نقدی رو قبول میکنم که اصولی و منطقی باشه ، و در ضمن ، در کنار بدیهای گوشیهای سامسونگ ، همیشه خوبیهاشون رو هم در نظر میگیرم و میگم ، نه اینکه فقط بشینم ازشون بد بگم.

اکثر بحثهایی که اینجا میشه ، بیشتر حول سرعت بازده ای cpu ، بنچمارکهای cpu و gpu گوشیها ، کیفیت صفحه ، کیفیت ساخت ، دوام و موندگاری ، پوشش محافظ صفحه ، دوربین ، بازده ای باطری ، و ... هست ، یعنی کلاً بحثهای نسبتاً فنی با داده ها و دانسته های علمی و تجربی ، کلاً چیزهایی که میشه راجع بهشون با سند صحبت کرد. نه چیزایی که سلیقه ای و یکی ممکنه خوشش بیاد و یکی ممکنه بدش بیاد. هیچوقت تو عمرم ندیدم کسی بیاد سرعت روشن کردن چراغ قوه ی گلکسی نوت 2 ، یه سوپر اسمارت فون رو ، با سرعت روشن شدن چراغ قوه K750 مقایسه کنه! خوب شما میرفتی یه Nokia 1202 میخریدی ، تمام این خواسته هایی که داشتی رو از K750 بهتر برآورده میکرد ، بخصوص که چراغ قوه اش ، بالای گوشی هم هست! و جالب اینجاست که که شما غیر مستقیم دارین صحبتهای خودتون رو فنی تلقی میکنید ، و حرفهای مایی که سالهاست با این دستگاهها کار میکنیم رو فقط از روی طرفداری و تعصب میدونید! بهتره حالا که انقدر تلاش کردید رفتید تعریف Fan رو در اوردید ، یکم دیگه هم زمان بزارید و معنای واژه ی Hypocrite رو رو هم در بیارید ، تا یکم نسبت به رفتار خودتون آگاهی بیشتری پیدا کنید.

شما توی یکی از پستهاتون اومدین نظر یه پزشک رو مطرح کردین! خوب اگه برای شما انقدر نظر پزشکی در مورد گوشیتون مهمه ، چرا حتی تو یکی از حرفهاتون من چیزی راجع به SAR یا تشعشع گوشیتون نشنیدم؟ کسی که سلامتی و نقطه نظر پزکی براش اهمیت داشته باشه ، اولین چیزی که باید توی یک گوشی مطرح کنه ، میزان SAR اون هست ، و شما کوچکترین اشاره ای به این موضوع نکردید.
در ضمن ، همین لینکی که گذاشتید ، داره میگه محصولات اپل بسیار به نظریات دیتر رمز نزدیکه ، ولی خود شما تو یکی دوتا از پست هاتون اپل آیفون رو هم یه محصول بیخود خطاب کردید.

این صحبت آخر من تو این تاپیک بودم ، امیدوارم با بقیه ی دوستانی که قصد دارند کمکتون بکنند ، به این منوال رفتار نکنید.

saeedscorpion

Registered User
لایک‌ها
118
شماکه از k750 اومدی اینو خریدی باید تعریف کنی نه بکوبیش فکر کنم چیزی از گوشی نمیدونی من این گوشیو دارم و ایفون هم دارم جفتشون عالین هرکی از راه میرسه واس خودش تاپیک میزنه یعنی شما از جی اس ام ارنا بیشتر حالیته ؟ این گوشی جزو ۵ گوشی برتر اندرویده...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
برای یه نوت 5 صفحه بحث کردین:دی
اگه با اندازش و ابعادش دشواری ندارین بخرین
اگه هم مشکل دارین و خجالت میکشین جولوی کسی در بیارین خب نخرین چه کاریه؟؟
اگه روی ios تعصب دارین بازم نخرین

این بهترین نوع مشاوره بود:D

Sasameki

Registered User
لایک‌ها
71
ولی با اینکه انتقادات استارتر محترم رو چندان (البته نه به کل) بجا نمیدونم ولی فقط با یه چیز فحوای کلامش شدید موافقم. اونم اینه:
چه سامسونگ، چه اپل، چه کوفت چه زهر مار، هیچکدوم زندگی انسان بدبخت امروز رو راحت به معنای ارزشی و انسانیش نکردن. فقط راحت از اون نظر کردن که ببخشید بی ادبیه، واسه اونایی که آقا دایی شون گشاده راحت کردن! وگرنه توی این بی تحرکی و کرختی گریبانگیر انسان سده 21، دیگه همین مونده چهارتا کلیک و فشار دکمه رو هم ازش بگیری تبدیل میشه به یه خوک چاق بی مصرف (که میبینیم توی آمریکا به عینه شده. یه نگاه به ریخت این اوباش آمریکایی توی خیابوناشون بندازین میبینید گونه انسان در آمریکا داره مسیر تکاملی جدایی رو نسبت به همنوعانش در قاره های دیگه می پیماید!)
ولی میدونی داش آکل عزیز چرا اینجا همه جلوی شما موضع گرفتن؟ واسه اینکه بیای کلی این حرف منطقی و درستت رو مطرح کنی، یه جوری اومدی جلو که دقیقا من یا ماهایی که از برند سامسونگ بدمون نمیاد (نمیگم سینه چاکشیم) جوری دستگیرمون شده که شما انگار یه جورایی به در میگی دیوار بشنوه یعنی میخوای غیرمستقیم بگی "هی، برید اپل بخرید، سامسونگ بیخوده". وگرنه حرفات درباره همه موبایلها و کلا تکنولوژی بیخود عصر کنونی درسته.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
وقتی قرار هست ایرادی از یه گوشی گرفته بشه بهتره که بدون تعصب گفته بشه..این طرز ادبیات در واقع توهینی به دارندگان نوت 2 هست..در واقع جوری الفاظ رو تو پست اول تاپیک به کار گرفتن که انگار کسی که نوت 2 داره گاگول هست و هیچی حالیش نیشت که رفته این گوشی رو خریده و با این همه ایراد و مشکل رفتن 2 ملیون دادن یه گوشی بی مصرف خریدن.

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
برای منمن که همه قابلیت هاش کار میکنه شاید مشکل در طرز استفادتونه یا یه ربات همه کاره تصور میکردید دستگاه رو
اندازشم خویه
هیچ مشکلی هم نداره :)

jahfer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام
من هم بعد از اینکه گوشی اندرویدی خریدم (گلکسی ایس) متوجه شدم که بجای اینکه کارهام سریعتر انجام بشه وقتم بیشتر گرفته میشه!
اندروید و آی او اس در اصل برای سرگرمی و بازی سخته شده اند. بهترین گوشیها برای کارایی گوشیهای سیمبیان دکمه ای نوکیا (S60V3) هستند.
بعد از یک ماه کار گوشی را با صد تومان ضرر فروختم و راحت شدم!

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
قبل از هر چیز در مورد پست فن=طرفدار باید بگم منظور من توهین به کسی نبوده فقط توضیح یک پدیده بوده که اینجا هم نمونه‌اش رو مشاهده کردم. ممکنه لحن نیشداری داشته باشه اما باور کنید تنها راه توصیف این گروه از افراد بوده. برای اینکه بفهمید مخاطب این پست چه کسانی بودن کافیه به لحن پاسخهای داده شده تو این تاپیک توجه کنید. چند نفر جوری پاسخ دادن انگار که به عزیزشون توهین شده یا شرفشون لکه دار شده. و من این رو نمی‌فهمم منظورم رابطه خویشاوندی یک محصول مثلاً سامسونگ یا اپل با یک انسان هست. منظور من به هیچ عنوان دوستانی که نقد و توضیحات تکنیکی دادن نیست.

ولی با اینکه انتقادات استارتر محترم رو چندان (البته نه به کل) بجا نمیدونم ولی فقط با یه چیز فحوای کلامش شدید موافقم. اونم اینه:
چه سامسونگ، چه اپل، چه کوفت چه زهر مار، هیچکدوم زندگی انسان بدبخت امروز رو راحت به معنای ارزشی و انسانیش نکردن. فقط راحت از اون نظر کردن که ببخشید بی ادبیه، واسه اونایی که آقا دایی شون گشاده ...
دوست عزیز باور کن از لحاظ دوم هم که شما میگید زندگی رو راحت نکردن. شما فقط نگاه کن برای پیدا کردن و گرفتن یه شماره تلفن تو این گوشیهای لمسی چه دردسری داری. یا اینکه باید ساعتها وقت ارزشمندت رو بزاری که برای هر کار جزئی (مثلاً ضبط مکالمه تلفنی) یه اپلیکیشن پیدا کنی یا روش کار عجیب غریب و غیر کاربردی که هر کدوم برای خودشون ساختن یاد بگیری (مثلاً گذاشتن دستت به مدت ۱ ثانیه روی سنسور دوربین با شرط افقی بودن گوشی برای اینکه صفحه نمایش رو روشن کنه و بزاره باهاش کار کنی!!!) یا هر سری که یه سیستم عامل ویندوز جدید میاد به چندین برابر سخت افزار قوی‌ احتیاج داری برای اینکه دقیقاً همون کار قبلی رو انجام بده و باز هم در معرض هزارتا ویروس و بد‌افزار هستی. (ویندوز ۹۸ اگه درست یادم باشه سر جمع حدود ۲۰ مگابایت بود. حالا این ویندوز جدید فقط ۱ گیگابایت رم میخواد برای درست اجرا شدنش و کار چندان ویژه‌ای هم بیشتر از اون انجام نمیده). اما پرسش اینجاست که پس چرا ما این ابزار و تکنولوژی رو میخریم و ازش استفاده می‌کنیم؟ جوابش دو کلمه هست. قدرت انحصاری. من فقط دارم میگم این تکنولوژی که دارم می‌بینم بی کیفیت هستش. این نوت۲ نمونه واقعی یه تکنولوژی بی کیفیت هست. بی کیفیت از لحاظ تفکر در طراحی. از نظر من تکنولوژی پیشرفته‌تر باید سبکتر و با کاربرد ساده‌تر باشه. اما دقیقاً خلاف این رو می‌بینم. این تکنولوژی سنگین‌تر و پیچیده‌تر شده. سنگین‌تر شده بخاطر اینکه میخواد شما بیشتر خرید کنید و پیجیده تر شده چون ساده‌تر کردن یک ابزار احتیاج به هوش طراحی داره و روند پیچیده‌تری در طراحی رو طلب میکنه اما طراح خنگ و بی‌سواد اپل یا سامسونگ یا میکروسافت براشون مهم نیست چون شرکتشون آشغالهای سنگین‌تر و پیچیده تر رو میخواد.

دو نمونه از طراحی احمقانه رو اینجا میارم که بیشتر متوجه بشین منظور من چیه.

-جای نامناسب دکمه قلم
- طراح بیسواد و خنگ s-pen سامسونگ بصورت پیش‌فرض فکر کرده روش دست گرفتن s-pen باید مثل قلم خودکار موقع نوشتن باشه یعنی نزدیک به نوک قلم و به خاطر همین دکمه قلم رو اونجا قرار داده در حالیکه برای این قلم که قراره روی یک صفحه ۵ اینچی مانور بده این روش اصلاً ارگونومیک و راحت نیست و باید قلم رو از بالاتر بگیرین تا مانور پذیریش کمی راحتتر بشه و در عین حال انگشت سومتون به صفحه گیر نکنه. کما اینکه خیلی وقتها شما به صورت خودکار همین کار رو میکنین و از بالاتر قلم رو میگیرین اما انوقت دیگه به دکمه قلم دسترسی ندارین چون طراح خنگش این دکمه رو پایین تر قرار داده. دوستانی که از نوت۲ دارن استفاده میکنن احتمال زیاد با این مسأله برخورد کردن.
- عدم امکان استفاده فوری از گوشی
از زمانی که شما در کاور نوت رو باز میکنین تا وقتی بتونید عملاً ازش استفاده کنید باید کلی آکروبات بزنید (دکمه هوم رو بزنید که صفحه روشن بشه بعد به بار دستتون رو روی صفحه بکشین تا صفحه الگوی رمز نمایش داده بشه بعد تازه الگوی رمز رو با دستتون روی صفحه بکشین!) اگه طراح خنگ نوت۲ مثل کیندل paperwhite آمازون یه کم به مغزش فشار میاورد یه ویژگی باید تو این محصول میزاشت که همراه باز کردن درب کاور صفحه هم روشن بشه و آماده به کار باشه. (بله شاید یه نفر نخواد روی گوشیش رمز داشته باشه اما گویا فقط باید گوشی رو روت کنی تا بتونی این گزینه رو عوض کنی)

وقتی قرار هست ایرادی از یه گوشی گرفته بشه بهتره که بدون تعصب گفته بشه..این طرز ادبیات در واقع توهینی به دارندگان نوت 2 هست..در واقع جوری الفاظ رو تو پست اول تاپیک به کار گرفتن که انگار کسی که نوت 2 داره گاگول هست و هیچی حالیش نیشت که رفته این گوشی رو خریده و با این همه ایراد و مشکل رفتن 2 ملیون دادن یه گوشی بی مصرف خریدن.
دوست عزیز قصد من به هیچ عنوان این نبوده و همه کسانی که این گوشی رو خریدن هم گاگول نیستن فقط شاید تو روند خرید از این جنگل تبلیغات و هزارتا اسم و برند و گزینه جورواجور خسته شدن و خواستن مثلاً بالاترین گزینه رو خرید کنن که دیگه خیالشون راحت باشه اما غافل از اینکه اون چیزی که به عنوان بالاترین گزینه به شما معرفی میشه همیشه بهترین گزینه برای شما نیست و شاید حتی بدترینش هم باشه! فقط مواظب باشن این وسط تبدیل به اون پادشاهی نشید که خیاطهای شیاد یه لباس خیالی به قیمت گزاف بهش فروختن و گفتن فقط حرومزاده‌‌ها نمیتونن این لباس رو ببینن پادشها هم لخت و عور وسط میدون با اون لباس خیالی رژه رفت!
سلام
من هم بعد از اینکه گوشی اندرویدی خریدم (گلکسی ایس) متوجه شدم که بجای اینکه کارهام سریعتر انجام بشه وقتم بیشتر گرفته میشه!
اندروید و آی او اس در اصل برای سرگرمی و بازی سخته شده اند. بهترین گوشیها برای کارایی گوشیهای سیمبیان دکمه ای نوکیا (S60V3) هستند.
بعد از یک ماه کار گوشی را با صد تومان ضرر فروختم و راحت شدم!
منم به همین فکر افتادم و این اتفاقیه که برای من هم افتاده. با گوشی قبلی هر وقت یه ایده به نظرم میرسید و میخواستم خیلی سریع ثبتش کنم حالا فرقی نمیکرد کجا باشم یا در حال انجام چه کاری با یه دست آزاد و زدن دوتا دکمه ضبط صدا اجرا میشد و یادداشت من ضبط شده بود اما با این گوشی اصلاً فکرشم نکن! اگه فقط یه گوشی دکمه دار خوب مثل SE K750 پیدا میکردم ... شاید هم همین نوکیا سیمبین که شما میگی گرفتم. همیشه از اینکه بخوام مدام گوشیمو عوض کنم نفرت داشتم اما الان مجبورم.

Last edited:

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
اين ويديو رو ببينيد اگه حال داشتيد يه تحليلى ازش بكنيد:iClarified - Apple News - New Samsung Ad Bashes iPhone and BlackBerry [Video]

لینک ویدیو کار نمیکنه فکر کنم منظور شما این ویدیو باشه و این هم کانال ویدیوهای تبلیغاتی سامسونگ هست طبق معمول بزک کردن واقعیت و فریب مخاطب جوری که انگار میخواد یه آب نبات به یه بچه بفروشه و دهنوش آب بندازه.
- تو صحنه اول یکی از کارمندهای شرکت داره هم مسابقه بسکتبال رو نگاه میکنه هم به ایمیلهاش جواب میده یعنی مثلاً multi tasking (چند وظیفه‌ای)‌ اما به این اشاره نمیکنه که فقط تعداد محدودی از اپلیکیشنها قابلیت اجرا در چنین وضعیتی دارن و مثلاً اگه شما بخواید یه کار ساده رو مثل وارد کردن شماره تلفن کارت ویزیتی که قبلاً ازش عکس گرفتین در دفترچه تلفن گوشی در حالیکه که دارین اون عکس رو نگاه میکنین انجام بدین. این کار غیر ممکنه!! چرا؟‌ یعنی نمیتونستن به همه برنامه ها این امکان رو بدن؟‌ مثل ویندوز؟‌ این پرسشها دیگه مهم نیست چون تبلیغات ما کار کرده و شما رو فریب داده و الان دیگه شما این گوشی رو خریدین!! حالا میخوای چیکار کنی؟
- تو یکی دیگه از صحنه‌ ها نشون میده که دوتا کارمند گوشی‌هاشون رو به هم نزدیک میکنن که یه تصویر رو به اشتراک بزارن یعنی دارن از قابلیت s beam ‌استفاده میکنن. اما استفاده از s beam ‌به اون سادگی که تو این ویدیو نشون میده نیست و قبلش شما باید کلی تنظیمات رو کلیک کنید و مانورهاتون موقع انجام اینکار جور خاصی باشه و اینجوری نیست که از راه برسید و یه فایل رو به همین سادگی به اشتراک بزارین. درسته که سرعت بیشتری داره (در حدود ۱ مگابایت در ثانیه ) اما کاربردش مثل بلوتوث ساده نیست. مقاله زیر خیلی قشنگ در مورد اینکه موقع استفاده از این ویژگی چقدر ممکنه به مشکل برخورد کنید و مجبور بشید روند رو تکرار کنید توضیح میده. مشکلاتی که عملاً این ویژگی رو از حالت رفاهی در میاره و تبدیل به سردرد میکنه!
[h=2]Beaming Isn’t as Easy as It Looks[/h]

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
خوب یه ویدیو خودم گرفتم...تو این ویدیو هم تست Quick Galance رو گرفتم هم Pen Keeper

حجمش کمه توصیه میکنم دانلود کنید و ببینید.

PersianTools.3gp

امیدوارم دوستمون طرز استفاده از Quick Galance رو یاد گرفته باشه و همچنین بدونه که Pen Keeper کار میکنه.

داداش چه کاریه...دستت رو تکون میدی چند ثانیه مکث...خوب وردار خودت ببین دیگه. مکثش خیلی زیاده

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
داداش چه کاریه...دستت رو تکون میدی چند ثانیه مکث...خوب وردار خودت ببین دیگه. مکثش خیلی زیاده
دقیقاً حرف من هم همین بود. هیچ چیز این quick glance ‌واقعاً quick نیست و کاربر ترجیح میده از همون دکمه home استفاده کنه.
تازه این رو هم در نظر بگیرید اگه مثلاً گوشی تو دستتون باشه جواب نمیده باید حتماً روی سطح افقی باشه!!
حتماً باید جور خاصی دستتون رو جلوش نگه دارین وگرنه باز هم جواب نمیده!!

behroozhe

Registered User
لایک‌ها
17
دقیقاً حرف من هم همین بود. هیچ چیز این quick glance ‌واقعاً quick نیست و کاربر ترجیح میده از همون دکمه home استفاده کنه.
تازه این رو هم در نظر بگیرید اگه مثلاً گوشی تو دستتون باشه جواب نمیده باید حتماً روی سطح افقی باشه!!
حتماً باید جور خاصی دستتون رو جلوش نگه دارین وگرنه باز هم جواب نمیده!!
داداش خوب تو دستت نبایدم روشن بشه اگر بخواد وقتی که تو دستتم هست روشن بشه گوشی 100 بار بی جهت واسه خودش روشن میشه این قابلیت ماله وقتیه که شما یک مدت گوشیتو مثلا گذاشتی روی میز و ازش خبر نداری و حالا میخوای بدون اینکه روشنش کنی ببینی اس ام اس و میس کال داری یا نه!

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
برخلاف تبلیغات دهن پر کن خیلی کندتر از یه گوشی ساده ۲۰۰ تومنی عمل میکنه و زندگی شما رو در حدود ۲-۳ برابر کند میکنه! حتی برای یه کار ساده مثل نوشتن یه عدد تو قسمت یادداشت.
فرض کنید تو یه موقعیت یه نفر میخواد یه شماره حساب به شما بده. برخلاف اسمش که نوت هست و اون پروسسوری که احتمالاً دها برابر یه گوشی مثل SE k750 هست از حالت صفحه خاموش تا وقتی بتونید عملاً یه چیزی تو s-note بنویسید در حدود ۱۰-۱۵ ثانیه طول میکشه. در حالیکه گوشی SE K750 این زمان فقط ۵ ثانیه هست. دوستانی که نوت۲ دارن اگه تونستن کمتر از ۱۰ ثانیه این کارو انجام بدن لطفاً ویدیو رو بزارن.

behroozhe

Registered User
لایک‌ها
17
برخلاف تبلیغات دهن پر کن خیلی کندتر از یه گوشی ساده ۲۰۰ تومنی عمل میکنه و زندگی شما رو در حدود ۲-۳ برابر کند میکنه! حتی برای یه کار ساده مثل نوشتن یه عدد تو قسمت یادداشت.
فرض کنید تو یه موقعیت یه نفر میخواد یه شماره حساب به شما بده. برخلاف اسمش که نوت هست و اون پروسسوری که احتمالاً دها برابر یه گوشی مثل SE k750 هست از حالت صفحه خاموش تا وقتی بتونید عملاً یه چیزی تو s-note بنویسید در حدود ۱۰-۱۵ ثانیه طول میکشه. در حالیکه گوشی SE K750 این زمان فقط ۵ ثانیه هست. دوستانی که نوت۲ دارن اگه تونستن کمتر از ۱۰ ثانیه این کارو انجام بدن لطفاً ویدیو رو بزارن.
با در آوردن قلم در عرض 0.1 ثانیه پاپ آپ نوت باز شده و میتونید به راحتی یادداشت کنید!
دوست عزیز من همین الان دارم با نوت2 جواب شما رو میدم شما میتونی با se k750 جوابه منو اینجا بدی؟
با k750 میشه به راحتی یه لپ تاپ وبگردی کرد؟
میشه باهاش بازی اچ دی انجام داد؟
میشه عکس 8 مگاپیکسلی گرفت؟
میشه به راحتی وارد برنامه مثلا sygic شد و مسیر یابی کرد؟
میشه فیلم اچ دی با زیرنویس دید؟
میشه فایلاتو هر جا که بخوای و به راحتی به اشتراک گذاشت؟
میشه با اسکایپ یا مسنجر تماس تصویری برقرار کنی؟
میتونی به راحتی تمام ایمیلاتو چک کنی؟
میشه با دست خط خودت هر چند صفحه که خواستی یادداشت برداری؟
و.......

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
با در آوردن قلم در عرض 0.1 ثانیه پاپ آپ نوت باز شده و میتونید به راحتی یادداشت کنید!
دوست عزیز من همین الان دارم با نوت2 جواب شما رو میدم شما میتونی با se k750 جوابه منو اینجا بدی؟
با k750 میشه به راحتی یه لپ تاپ وبگردی کرد؟
میشه باهاش بازی اچ دی انجام داد؟
میشه عکس 8 مگاپیکسلی گرفت؟
میشه به راحتی وارد برنامه مثلا sygic شد و مسیر یابی کرد؟
میشه فیلم اچ دی با زیرنویس دید؟
میشه فایلاتو هر جا که بخوای و به راحتی به اشتراک گذاشت؟
میشه با اسکایپ یا مسنجر تماس تصویری برقرار کنی؟
میتونی به راحتی تمام ایمیلاتو چک کنی؟
میشه با دست خط خودت هر چند صفحه که خواستی یادداشت برداری؟
و.......

دوست عزیز ایشون فقط دنباله حاشیست..جواب ایشون تو صفحات قبلی مفصل و با مدرک ثابت شده که چیز هایی که گفتند از پایه ویران است...شما 1000 تا سند و مدرک هم برای ایشون بیاری ایشون همینه که هست :D

بالا