• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ پرداخت در علی اکسپرس و علی بابا بسیار بسیار ارزان قیمت را مقایسه کنید█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
چون واسه خودمم پست سنگاپور می خواستم ببینم چه پروسه ای طی کرده باز دسته شما درد نکنه عزیز...خوبه منم تهرانم:D

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
من قبلا که دنبال کسی بودم که بتونه یه خرید رو با یه قیمت معقول انجام بده تو گوگل سرچ کردم به سایت شما رسیدم اما از اونجایی که تهران نبودید تا ملاقات حضوری بزارم و سایتتون حالت فروم نداشت ترسیدم حقیقتش و مجبور شدم خریدم رو بدم یه یکی دیگه با تقریبا 30 تومن کارمزد اضافه...
خلاصه الان دیدم اینجا هستید خوشهال شدم هرچند قبلا اینجارو گشته بودم اما ندیده بودمتون...
حالا قصد خرید یدونه گوشی coolpad 7320 رو دارم لطفا خودتون زحمت در اوردن لینک رو بکشید و بگید که برای خریدش چقدر باید بدم خدمدتون...
همچنین بعد ها میخوام یدونه ساعت هم بگیرم که زیر 10 دلار هست قیمتش امکان خرید زیر 10 دلار هم هست؟کارمزد میخوره بهش؟منظورم 15000 تومنست
ارادت"

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
من قبلا که دنبال کسی بودم که بتونه یه خرید رو با یه قیمت معقول انجام بده تو گوگل سرچ کردم به سایت شما رسیدم اما از اونجایی که تهران نبودید تا ملاقات حضوری بزارم و سایتتون حالت فروم نداشت ترسیدم حقیقتش و مجبور شدم خریدم رو بدم یه یکی دیگه با تقریبا 30 تومن کارمزد اضافه...
خلاصه الان دیدم اینجا هستید خوشهال شدم هرچند قبلا اینجارو گشته بودم اما ندیده بودمتون...
حالا قصد خرید یدونه گوشی coolpad 7320 رو دارم لطفا خودتون زحمت در اوردن لینک رو بکشید و بگید که برای خریدش چقدر باید بدم خدمدتون...
همچنین بعد ها میخوام یدونه ساعت هم بگیرم که زیر 10 دلار هست قیمتش امکان خرید زیر 10 دلار هم هست؟کارمزد میخوره بهش؟منظورم 15000 تومنست
ارادت"
سلام
لطفا خودتون لینک بدید دوست عزیز. من لینکی که دادید رو پرداخت میکنم.
اگر ساعتتون رو هم با تبلتتون باهم لینک بدید دیگه فقط یک نوبت ۱۵ تومن رو کارمزد میدین.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوست عزیز
خیلی خوشحال میشدم در خدمتتون باشم اما تا بعد از تعطیلات (روز دوشنبه 30 تیر) فعلا خریدی نداریم. روز دوشنبه با تخفیف در خدمتتونم.

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
عزیز یه سوال...
اقا واسه خرید سوییشرت و شلوار مشگلی نیست منظورم همون گرمکن ورزشی هست من سوئیشرت رو سرچ کردم تو علی اکسپرس چیزی نیومد چه وازه ای رو باید سرچ کرد...؟
میخوام یدونه سوییشرت و شلوار ورزشی بگیرم مشگلی تو سایز بندی با سایز بندی ایران نیست؟
کلا ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
عزیز یه سوال...
اقا واسه خرید سوییشرت و شلوار مشگلی نیست منظورم همون گرمکن ورزشی هست من سوئیشرت رو سرچ کردم تو علی اکسپرس چیزی نیومد چه وازه ای رو باید سرچ کرد...؟
میخوام یدونه سوییشرت و شلوار ورزشی بگیرم مشگلی تو سایز بندی با سایز بندی ایران نیست؟
کلا ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید
سلام
نه عزیز مشکلی نیست.
راستش منم معادل انگلیسیشو نمیدونم عزیز اما بزنید sport wear شاید چیزی بیاد که بخواهید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
مجموع هر دو لینکتون اگر امشب واریز کنید ۵۵هزار تومان. اگر فردا واریز کنید ۵۷ تومان

farzad1373

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوسته عزیز همین دستبندی که من لینکشو بهتون دادم تو امازون 17 دلار قیمت خورده در حالی که در علی اکسپرس 8 دلار قیمت داره به نظر شما تفاوت این قیمت چیه؟؟؟

لینک دستبند در امازون
http://www.amazon.com/gp/product/B0...pf_rd_t=101&pf_rd_p=1688200422&pf_rd_i=507846
به نظر من علت اینه که در علی اکسپرس کالا یک دست کمتر چرخیده

farzad1373

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اهاا بله شاید دلیل همین باشد..
شما جفتش را 57 گفتین...

این قیمت تخفیف هم داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا