• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
بدبختی داریما!!!

تازخ فهمیدم که متاهل هم باید باشیم.

کم مونده بگن دو تا بچه هم باید داشته باشین :wacko:

قوانین اصناف رو میگم.
چنین قانونی نداره؟

برای همون اول پرسیدم با مجوز یا بی مجوز :D من کارت پایان خدمت هم ندارم :D (18 ساله بودم دنبالشو گرفتم)الان که تقریبا جمع کردیم زیاد باز نمیکنیم مگه موقع ثبتنام ها،اگه شریکتون متاهل هستن از ایشون استفاده کنید ، یا به اسم پدر بگیرید فکر کنم سر تخصص هم گیر بدن مال چند سال پیشه دقیقا یادم نیست

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
برای همون اول پرسیدم با مجوز یا بی مجوز :D من کارت پایان خدمت هم ندارم :D (18 ساله بودم دنبالشو گرفتم)الان که تقریبا جمع کردیم زیاد باز نمیکنیم مگه موقع ثبتنام ها،اگه شریکتون متاهل هستن از ایشون استفاده کنید ، یا به اسم پدر بگیرید فکر کنم سر تخصص هم گیر بدن مال چند سال پیشه دقیقا یادم نیست

مجبورم به اسم شریکم بگیرم

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
مجبورم به اسم شریکم بگیرم

امیدوارم به ایشون اعتماد داشته باشید بی اعتمادی بد چیزیه ، حتما یه سری نرم افزار مدیریت حساب روی استیشن ها نصب کنید حتی بعضیا قیمت پیرینت رو هم حساب میکنن کلا همه چیز جلوی مشتری هست اخر روزم میتونید راحت حساب کنید چقدر درامد داشتین و بیشتر از کدوم بخش بوده ، موفق باشید

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
امیدوارم به ایشون اعتماد داشته باشید بی اعتمادی بد چیزیه ، حتما یه سری نرم افزار مدیریت حساب روی استیشن ها نصب کنید حتی بعضیا قیمت پیرینت رو هم حساب میکنن کلا همه چیز جلوی مشتری هست اخر روزم میتونید راحت حساب کنید چقدر درامد داشتین و بیشتر از کدوم بخش بوده ، موفق باشید

اتفاق شریکمه که باید به من اعتماد کنه.
چون سرمایه از اونه کار از من
کلا شاید روزی 1 ساعت هم نتونه سر بزنه چون کارمند بانکه.
هیچی هم از کامپیوتر بارش نیست.

با این شرایط اون لازمه به من اعتماد داشته باشه. درسته؟ چون من هیچ از خودم نمیذارم.

راستی شما نرم افزار مدیریت کافی نت چی نصب کردی؟

روزی چقدر در میاد؟ منظورم کافی نت خودتونه

Last edited:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اقا یه پلیر درست حسابی معرفی کنی بیزحمت
این km هرروز یه مشکل داره :|
زیرنویس هم خوب بخونه:D

برای فیلم فقط QQPlayer من همه برنامه های تست کردم ، این بهترنه.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
گیرنمیاد! الان رفتم وبهاستینگ تالک ، طرف زده فروش ریسلر + ریسلر پیامک با تخفیف ویژه. رفتم دیدم سایت خودشون داون شده :|
شاتل هم گرونه. یه گیگ ماهی 8ت!

الان دو گیگش رو می تونی 8 تومن بگیری ... (بخاطر تخفیفه)

پردیس هم میده فکر کنم ولی طرف پردیس زیاد نرو :blush:

دان تایم 2-3 روزه یا 10 روزه رو ممکنه تجربه کنی !

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
کلا معلومه که سیاست های شاپ کیپر نادرسته.
پلن های تبلیغاتیش نصفش خالیه ( باتوجه به اینکه قیمتاش یک سوم پی تیه)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
سایت با افراد آنلاین حدود 100 (یخورده بالاتر شاید) چه هاستی بگیره؟ اشتراکی؟ پربازدید؟ سرور مجازی؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
اتفاق شریکمه که باید به من اعتماد کنه.
چون سرمایه از اونه کار از من
کلا شاید روزی 1 ساعت هم نتونه سر بزنه چون کارمند بانکه.
هیچی هم از کامپیوتر بارش نیست.

با این شرایط اون لازمه به من اعتماد داشته باشه. درسته؟ چون من هیچ از خودم نمیذارم.

راستی شما نرم افزار مدیریت کافی نت چی نصب کردی؟

روزی چقدر در میاد؟ منظورم کافی نت خودتونه

من هیچ نرم افزاری نصب نکردم یه مدت نصب کردم دیدم کارایای سیستم رو کاهش میده بعضا بیخودو بی دلیل نت رو قطع میکنه ، یه سری نرم افزار هست که به راحتی میتونید مانیتور کاربر و ببینید چه پسوردی وارد کرده کجا رفته و غیره ( از نظر اخلاقی چون درست نبود نصب نکردم) ولی شما به نرم افزار های نت اکتفا نکنید یکی بخرید حتما فکر کنم حدود یه تومن باشه
50 در بدترین روز البته شهر ما کم جمعیته، فکر کنم شما کمتر از 20 تا مشتری داشته باشید براتون اصلا نصرفه اگه ساعتی 800 تومن بگیرید و یه ساعت بشینن تعداد استیشن زیاد باشه بهتره شده برای من مشتری اومده ولی چون پر بوده رفته یه کافی نت دیگه، روی کارای ثبتنامی زیاد تبلیغ کنید چون سود اصلی رو داره با شرکت ها یا دانشگاه ها بپسرید که دانشجو یا مراجعه کننده رو بفرستن پیش شما
اگه کنار بانک هستین معمولا یه سری فروم ها ( فروم درخواست وام و ....) رو میگن برید از بیرون بگیرید اون فروم ها رو حتما بگیرید

یکی از همکارا با همکاری **** مهندسی یه تراکت چاپ کرده بود داده بود دست کشاورزا نوشته بود فقط بیاید تو کافی نت ما ثبت نام کنید و گرنه عواقبش پای خودتونه :|( برای سند دار کردن باغ بود)
با سلام – میخوام یه اسکریپت به شما پیشنهاد بدم که میتونه بازدید گوگل شمارو بترکونه !!! اسمش اسپمر وردپرس ۲۰۱۳ هستش که توسط خودم نوشته شده و میتونی مشخصاتشو در زیر ببینی ! اعتبار ما نمونه کار های ماست ! http://ariyatv.com
:eek::hmm:

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
من هیچ نرم افزاری نصب نکردم یه مدت نصب کردم دیدم کارایای سیستم رو کاهش میده بعضا بیخودو بی دلیل نت رو قطع میکنه ، یه سری نرم افزار هست که به راحتی میتونید مانیتور کاربر و ببینید چه پسوردی وارد کرده کجا رفته و غیره ( از نظر اخلاقی چون درست نبود نصب نکردم) ولی شما به نرم افزار های نت اکتفا نکنید یکی بخرید حتما فکر کنم حدود یه تومن باشه
50 در بدترین روز البته شهر ما کم جمعیته، فکر کنم شما کمتر از 20 تا مشتری داشته باشید براتون اصلا نصرفه اگه ساعتی 800 تومن بگیرید و یه ساعت بشینن تعداد استیشن زیاد باشه بهتره شده برای من مشتری اومده ولی چون پر بوده رفته یه کافی نت دیگه، روی کارای ثبتنامی زیاد تبلیغ کنید چون سود اصلی رو داره با شرکت ها یا دانشگاه ها بپسرید که دانشجو یا مراجعه کننده رو بفرستن پیش شما
اگه کنار بانک هستین معمولا یه سری فروم ها ( فروم درخواست وام و ....) رو میگن برید از بیرون بگیرید اون فروم ها رو حتما بگیرید

یکی از همکارا با همکاری **** مهندسی یه تراکت چاپ کرده بود داده بود دست کشاورزا نوشته بود فقط بیاید تو کافی نت ما ثبت نام کنید و گرنه عواقبش پای خودتونه :|( برای سند دار کردن باغ بود)

خوب اگه نصب نکنی ضایست.

مثلا برای حساب کردن کارکرد طرف بیای ساعت ورود و خروجشو بنویسی

یا مثلا شاید یکی داره دانلود حجیم می کنه متوجه نمیشی که داره دانلود می کنه و سرعت وب گردی بقیه میاد پایین

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
خوب اگه نصب نکنی ضایست.

مثلا برای حساب کردن کارکرد طرف بیای ساعت ورود و خروجشو بنویسی

یا مثلا شاید یکی داره دانلود حجیم می کنه متوجه نمیشی که داره دانلود می کنه و سرعت وب گردی بقیه میاد پایین
- کاغذ میتونه همین کارو بکنه میتونید روی یه برگه بنویسید معمولا دو سه دقیقه کمتر حساب میکردم و چندتومن هم کمتر میگرفتم ( خورده ای میشد رو روند میکردم به پایین) :wacko:
ولی شما نصب کنید چون شریکی هست تا حرفو حدیثی نباشه یه خوبی هم داره اینکه جلوی چشم مشتری هست و اگه تخفیف دادین متوجه میشه
-گفتم من کلا پهنای باند و کم کرده بودم رو 256 چه سرعت و چه وب گردی

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
[h=3]
icon9.gif
چند سوال در رابطه با Paypal[/h]

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
کلا معلومه که سیاست های شاپ کیپر نادرسته.
پلن های تبلیغاتیش نصفش خالیه ( باتوجه به اینکه قیمتاش یک سوم پی تیه)

از جای دیگه ای داره میخوره
در قید اون نیست
این سایت ها ابزارن براش

بالا