• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
کیفیت عالی ضریب اشتراک 1 به 1 واسه ما.:general504:
هر مرکز مخابراتی کیفیتش فرق میکنه.:rolleyes:
خیلیم گرونه :general707:

از عباس اباد گرفتی ؟ داخل اون کوچه بن بسته؟ هزینه نصبش اجباریه؟ قیمتهاش را میگی؟ سرعت رایگان شبانه اش چه قدره؟ توضیحات کامل میدی؟

پ.ن: دیگه سوالی ندارم:general705::D

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
از عباس اباد گرفتی ؟ داخل اون کوچه بن بسته؟ هزینه نصبش اجباریه؟ قیمتهاش را میگی؟ سرعت رایگان شبانه اش چه قدره؟ توضیحات کامل میدی؟

پ.ن: دیگه سوالی ندارم:general705::D
رفتم اونجا گفت اینترنت نداریم :general707: از سایتش ثبت نام کردم .اره اجباریه.گرون رو واسه قیمت میگن دیگه :general707: شبا 1 کیلو بایتم افت سرعت نداریم.به شیرش دس نمیزنن:general705: دیگه ازین کاملتر؟ :general312:

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
رفتم اونجا گفت اینترنت نداریم :general707: از سایتش ثبت نام کردم .اره اجباریه.گرون رو واسه قیمت میگن دیگه :general707: شبا 1 کیلو بایتم افت سرعت نداریم.به شیرش دس نمیزنن:general705: دیگه ازین کاملتر؟ :general312:

آدرس سایتش را بده، این اشتراک دزدنت تموم شد میرم اونجا! بیچارم کرده این رزنت (پیشگامان)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
مام یه تبلیغ برا نتمون بکنیم دیگه
2 روز پیش 2 شب پشت سر هم نتم قطع میشد ، آسیاتک میگفت مشکل از طرف ما نیست منم تست کردم از طرف منم مشکلی نبود ، فقط میموند مخابرات که اونم پشتیبانی قبول نمیکرد
تا این که قضیه این شد که خط 30 نفر مشکل داره و نتشون قطع هستش اما بازم میگفتن مشکل از طرف مشتری
تا این که حضوراً به عاملیت فروش مراجعه و گفتم ببین چیکار میکنی و از مخابرات پیگیر شو
دیگه بیخیال نت شده بودم و بیرون بودم که عاملیت فروشه زنگ زد و بعد از معذرت خواهی گفت
نو مخابرات پاشون خورده وبده به سیم و یه سیم قطع شده بود :general208::general208::general208::general208::general208: اینو کجای دلم بزارم
بازم من راضیم که برسی کردن و مثل مخابرات نی که پشتیبانیش بگه دوس نداری جمع کن :general210:
و این که 3-4 روزه آسیاتک ، آپلود ها رو نمیشموره و فقط دانلود ها رو تو حجم حساب میکنه

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
آدرس سایتش را بده، این اشتراک دزدنت تموم شد میرم اونجا! بیچارم کرده این رزنت (پیشگامان)
ینی پیدا کردن آدرسش انقدر سخته؟ :confused:

هرکس حوصلش سر رفته زنگ بزنه پشتیبانی های وب، انقدر خندم گرفت قطع کردم :D

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سایت های وبو بدم؟ :general304::general304::general304:
بگو های وب تش یه .ir بزار. خودشه :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یک مقاله میخوندم ، نوشته بود زبان برنامه نویسی .net مایکروسافت محیط هایی مثل ویژوال استودیو تو کشور های در حال توسعه بیشترین استفاده رو داره ،اینم نوشته بود بین اهالی دره سیلیکون بگی برنامه نویس زبان های برنامه نویسی مایکروسافت هستی مسخرت میکنن :دی

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
ینی پیدا کردن آدرسش انقدر سخته؟ :confused:

هرکس حوصلش سر رفته زنگ بزنه پشتیبانی های وب، انقدر خندم گرفت قطع کردم :D

سایت های وبو بدم؟ :general304::general304::general304:
بگو های وب تش یه .ir بزار. خودشه :D

ها! من فکر کردم نمایندگی اراکش هم سایت داره:general509:

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
یک مقاله میخوندم ، نوشته بود زبان برنامه نویسی .net مایکروسافت محیط هایی مثل ویژوال استودیو تو کشور های در حال توسعه بیشترین استفاده رو داره ،اینم نوشته بود بین اهالی دره سیلیکون بگی برنامه نویس زبان های برنامه نویسی مایکروسافت هستی مسخرت میکنن :دی
:D
اونجا یه روزی دره بود :general711: الان برا خودش دنیاییه
خوب گفته، مایکروسافت با این وضع پیش بره فردا بچه 2 ساله هم برنامه نویس .net میشه:general107:

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

به نظرت چرا سایت ورزش3 را با ASP.net نوشتن؟ (جنبه سوالی داره نه انکاری)

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
به نظرت چرا سایت ورزش3 را با ASP.net نوشتن؟ (جنبه سوالی داره نه انکاری)
چون وابسته به شبکه 3 بود، سفارش شرکتی بود. سفارش های شرکتی هم 90 درصد asp مینویسن. چرا سایت بانک ها با asp نوشته شده؟
چون برنامه نویس های شرکتی یا همون هایی که استخدام جایی هستن، دیدم 95 درصد asp کار میکنن

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
اساتید عزیز چن وقته یه موضوعی ذهنموم مشغول کرده..اینه که وقتی توی روز (صبح)توی چنتا انجمن فعالیت میکنم و لینک بیلدینگ میکنم
شک میکنم که شب هم بازم لینک بیلدینگ کنم یا نه که پنالتی نشم..
به طور مثال توی یه روز توی 6 تا سایت یا انجمن فعالیت کنم و فرداش نتونم هیچجا لینکی ثبت کنم ضرر داره؟!!

/AMIN\

Registered User
لایک‌ها
47
سلام.
دوستان چطور باید گروه در یاهو بسازم و چطور باید کاربرای بیشتری عضو کنم توش ؟
بعد از عضویت کاربران میشه به همشون در یه لحظه ایمیل تبلیغاتی و ..... بفرستم درسته ؟

یک نرم افزار برای ارسال ایمیل تبلیغاتی بهم معرفی کنید که کار کنه و جواب پس داده باشه لطفا ...
آموزش کوتاهی هم بدید لطف می کنید.

کسی نمیدونه ؟

کمک کنید لطفا.

بالا