• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
چرا واقعا چرا؟! :D برنامه نویس های ایرانی انقدر تنبل و بد قول هستن!؟ چرا جدی نمی گیرن؟ ( البته به جز اونایی که قرارداد رسمی و کتبی می بندی باهاشون که اونام دیگه مجبورن :D)
ی بنده خدایی 1 ماهه قرار بود یه پروژه رو استارت بزنه! دیگه نامید شدم ازش پروژه رو دادم دست یه برنامه نویس انگلیسی توی 10 روز تمومش کرد 400 یورو گرفت
بعد این برنامه نویس ایرانی می خواست 3.5 بگیره 2 ماهه تحویل بده
:general602:

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
چرا واقعا چرا؟! :D برنامه نویس های ایرانی انقدر تنبل و بد قول هستن!؟ چرا جدی نمی گیرن؟ ( البته به جز اونایی که قرارداد رسمی و کتبی می بندی باهاشون که اونام دیگه مجبورن :D)
ی بنده خدایی 1 ماهه قرار بود یه پروژه رو استارت بزنه! دیگه نامید شدم ازش پروژه رو دادم دست یه برنامه نویس انگلیسی توی 10 روز تمومش کرد 400 یورو گرفت
بعد این برنامه نویس ایرانی می خواست 3.5 بگیره 2 ماهه تحویل بده
:general602:
در مورد چی بوذ؟
من به php تسلط کامل دارم اندروید هم دارم کار می کنم. برای وب هم cms اختصاصی تحت php نوشتم mvc هست و امن. در خدمتیم دوستان پروژه و سایت انجام می دیم تیکه کد خیر.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
4500 ارسالشه. یه دونه هم بیشتر نمیشه سفارش داد چون تخفیف ویژست. میخواستم دو سه تا بگیرم :|

این فکر کنم همون معمولی های 10 تمنی مترو باشه ! ارزش نداره بخری ! همون 10 تومن از مترو یا بازار بخری بهتره

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
اقا یه سیستم پاپاپ باز کنید که یکم پاپاپش سریع باز بشه، و شمارش نسبتا خوب باشه :|
الان یه پاپاپ گذاشتم، 800 تا Ip داشتم 80 تا شمارده :| لطفا راهنمایی کنید چطوری بیشتر درارم از 1200 IP !
TNX :general105:

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
یک سایت پاپ آپ راه انداختم داخل ایرانه هاستش معروف شد سرور اختصاصی می گیرم. من الان یک سرور اختصاصی از اروپا ، 20 vps مجازی رم یک از آلمان و چند هاست و نمایندگی از نت افراز و سرورپارس دارم آماده آماده ام برای یک تحول که نمی گم چیه . خخخ
پاپ آپ منم از امضا تست کن هزار تومنم شد تسویه می کنم نترس عزیز. سرعت بالای هاست در پاپ آپ هم برای ارائه دهنده پاپ آپ هم برای کاربر عضو شده در سایتش مهمه.
تجربه نسبت به افزایش شمارش=> کاربر مجبور شه کلیک کنه چجوری یا یجوری مثل ادامه مطلب بذار.
یا یه چیزی من تست کردم جواب داد یه چیز شاخ آپلود کن و بروز و تصویر و بنرش بزار برای دانلود توسط کاربرا. مثلا من قبلا ps 2014 اومده بود بروز بود گذاشته بودم. قرن ها پیشو میگم الان یکی نیاد نقل قول کنه که 2016 هم اومده.:D
راه دوم پاپ باکسه که کاربر 100% مجبوره ببندتش و بستن = باز شدن پاپ آپ
حالا بنظرم پاپ باکس رو طوری بذار که کس اذیت نشه. مثلا پیغام بذار در متنش. مثال: به وب سایت ما خوش آمدید از منوی سمت راست می توانید به تمامی امکانات ....
یا لینک یک قسمت مهم سایتت مثل انجمن یا دانلود ... رو بذار.
با خلاقیت باید کاری کنی هر کاربر چند صفحه در سایت شما مرور کنه. مثل مسابقه ... جایزه بدی ها نامردی نکنی

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
یک سایت پاپ آپ راه انداختم داخل ایرانه هاستش معروف شد سرور اختصاصی می گیرم. من الان یک سرور اختصاصی از اروپا ، 20 vps مجازی رم یک از آلمان و چند هاست و نمایندگی از نت افراز و سرورپارس دارم آماده آماده ام برای یک تحول که نمی گم چیه . خخخ
پاپ آپ منم از امضا تست کن هزار تومنم شد تسویه می کنم نترس عزیز. سرعت بالای هاست در پاپ آپ هم برای ارائه دهنده پاپ آپ هم برای کاربر عضو شده در سایتش مهمه.
تجربه نسبت به افزایش شمارش=> کاربر مجبور شه کلیک کنه چجوری یا یجوری مثل ادامه مطلب بذار.
یا یه چیزی من تست کردم جواب داد یه چیز شاخ آپلود کن و بروز و تصویر و بنرش بزار برای دانلود توسط کاربرا. مثلا من قبلا ps 2014 اومده بود بروز بود گذاشته بودم. قرن ها پیشو میگم الان یکی نیاد نقل قول کنه که 2016 هم اومده.:D
راه دوم پاپ باکسه که کاربر 100% مجبوره ببندتش و بستن = باز شدن پاپ آپ
حالا بنظرم پاپ باکس رو طوری بذار که کس اذیت نشه. مثلا پیغام بذار در متنش. مثال: به وب سایت ما خوش آمدید از منوی سمت راست می توانید به تمامی امکانات ....
یا لینک یک قسمت مهم سایتت مثل انجمن یا دانلود ... رو بذار.
با خلاقیت باید کاری کنی هر کاربر چند صفحه در سایت شما مرور کنه. مثل مسابقه ... جایزه بدی ها نامردی نکنی
1200 IP دارم، بنظرت در روز چقدر در میاد با این چیزی که گفتید ؟

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
در ضمن ضافه کنم، سایت تو امضام هستش (اس ام اس)

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
معمولا اگر اون سایت پاپ آپ ، آی پی خارجی هارو بشماره یک سوم آی پی ها تبدیل به پول میشه.
ولی برخی سایت ها مثل برای من که فقط آی پی ایرانی رو می شمارند، قیمت رو بالا می برند. اینطوری شاید اول فکر کنی بدتره ولی بنظرم نرخ آی پی اول 4 تومن هم نشماردن خارجی هارو جبران می کنه هم بیشتر میشه.
سایتتون نگاه می کنم اعلام می کنم نظرمو.
----------------------همین الان یهویی یه طرح توجیهی دانلود کردم برای کسی تغییرات بدیم و بدم استادش
یک چیزی دیدم ترسیدم.:eek::eek: من هیچی نمی گم صفحه اول طرح توجیهی رو الان شیر می کنم خلاص.web.jpg

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
داداش از 12 شب امشب کد پاپ آپ بنده رو بزار تا فردا همون شبش ببینیم چجوریه. حتی اگر شمارش کم بود به نظر خود حضرت عالی بنده راضیتون می کنم.

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
90 درصد تخفیف هاست پربازدید کاملا SSD پرسرعت بمناسبت شب یلدا با کد تخفیف 90pro

elco

Registered User
لایک‌ها
211
سلام

چطور مطورین ؟
دوستان وبمستر که درست کار میکنن خبر خوبی براتون دارم
یه چند وخ بود تو انجمن نبودم و درگیر زندگی و ... بودم

یه مدته داشتم روی یه سیستم کاملا خودکار کار میکردم که میتونه سایت های اسپم و کلیک دزد و هر سایتی که مشکلی داره رو به صورت خودکار ریپورت کنه

این ریپورت به چند جا هست :
گوگل وبمستر بخش گزارش سایت های اسپم
بخش فیلترینگ اینترنت
و پلیس فتا قسمت گزارش های مردمیش برای سایت های مشکل دار ( کافیه سایت مشکل داشته باشه تو چند ساعت بسته میشه البته تو ساعات کاریشون که اپراتورها آنلاین باشن )

کارش هم اینه که تو سایت فرمی هست که آدرس و توضیحات سایت مشکل دارو میدین و بعد از ارسال به صورت خودکار سایت گزارش میشه

سایت های گفته شده چون برای گزارش نیاز به یوزر و پس دارن ( همه کارها خودکار برنامه نویسی شده و نیازی نیست هنگام گزارش یوزر و پس بزنید ) ولی برای اینکه ببینید گزارشاتون ثبت شده ، یه یوزر و پس هست که توی سایت داده میشه تا خودتون وارد اکانت ها بشید ببینید که گزارش ها همون لحظه ثبت میشه

هزینه هایی برای این طرح شده ( مخصوصا برای دیافت گزارش خودکار از گوگل وبمستر ) که من خودم پرداخت کردم و ایشاالله که همکاری کنید تا وب ایران دوباره سالم بشه

نکته : هرکاری کردیم گوگل قبول نکرد که الگوریتم کاری سایت های اسپم رو ( مثلا اسکریپت کوشیا یا همون بلاگ ریدر ) قبول کنه که اگر سایتی از فلان الگوریتم استفاده کرد مسدود بشه و شرط هایی رو گذاشت که بعدا میگم اگر اون شرط ها به حد نصاب برسه دیگه هر سایتی از اونا استفاده کنه سریعا بسته میشه و از نتایج گوگل حذف میشه

دوستان خواهشا اگر ایده پیشنهاد یا چیزی دارین که کمک کنه بگید تو سایت استفاده کنیم

ممنون

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
طرح محدوديت ورود به آمریکا بدون هيچ تغييرى در قالب طرح بودجه آمریکا با ۶۶ رای موافق و ۳۳ رای مخالف از تصويب مجلس سنا گذشت و به امضای باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا هم رسید. این طرح آن دسته از شهروندان ۳۸ کشور از جمله بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا را که به ایران، عراق، سوریه و سودان سفر کنند، یا تابعیت دوگانه داشته باشند، ملزم می کند تا برای ورود به خاک آمریکا ویزا بگیرند.
تصویب اولیه این طرح در مجلس نمایندگان آمریکا با موجی از انتقادهای کاربران ایرانی یا ایرانی‌تبار شبکه‌های اجتماعی روبرو شد که آن را "مجازاتی بدون دلیل و بی‌مورد" می‌دانستند. بعضی مقام‌های ایرانی هم از سخت‌گیری‌های تازه آمریکا انتقاد کردند. عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه ایران گفته اگر محدودیت‌های تازه مغایر برجام یا توافق جامع هسته‌ای باشد، ایران درباره آن اقدام خواهد کرد.

بحث پی پال هم کلا فکر کنم مالیدست

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
اپارات شتابدهنده برای ویدیوهاش گذاشته که میتونی برای هر ویدیوت بازدید بخری
حالا هر 200 بازدید - ۸۱۷,۶۰۰ ریال
حالا هر 500 بازدید - ۲,۰۴۴,۰۰۰ ریال
حالا هر 1000 بازدید - ۳,۷۹۶,۰۰۰ ریال
حالا هر 2000 بازدید - ۷,۵۹۲,۰۰۰ ریال
حالا هر 5000 بازدید - ۱۷,۵۲۰,۰۰۰ ریال
حالا هر 10000 بازدید - ۳۵,۰۴۰,۰۰۰ ریال

حس می کنم قیمتش واقعا تخیلی ه
نظر شمام همینه دوستان؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
در مورد چی بوذ؟
من به php تسلط کامل دارم اندروید هم دارم کار می کنم. برای وب هم cms اختصاصی تحت php نوشتم mvc هست و امن. در خدمتیم دوستان پروژه و سایت انجام می دیم تیکه کد خیر.
توسعه قابلیت های XF
درسته که نوشتن cms از پایه ساده تره ولی خوب وقتی برق اختراع شده دیگه چرا دوباره اختراعش کنیم :D
هسته XF واقعا بی نقص نوشته شده طبق آمار امسال VB رو پشت سر می زاره :general703:

بالا