• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
همکاران محترم / چندین سایت پاپ آپ معتبر که واریزی دارند و منظم کار می کنند رو ذکر می کنید؟ گزینه های زیر نباشند چون می شناسم و دارم کار می کنم
smusic popupads popmaster facenama nextpopup popkade toppopup lordpopup paypop hitpop
بجز اینها باشه اراد خاصی دارم بگید مرسی.

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
البته نیاز میدونم اینجا به این اشاره کنم که داستان این لیست کلا فرق داره با اون وردپرسی که الان هر کی یدونه واسه خودش حالا چه رو لوکال یا چه آنلاین نصب کرده! و قضیه هر گردی گردو نیست پیش میاد!:D این سایت ها از یک امکان کاملا اختصاص یافته و ایزوله شده، که زیر نظر wordpress.com (نه org.) هست و بصورت vip هم هست که از آدرس https://vip.wordpress.com/ میتونید امکاناتش رو ببینید استفاده می کنن! که تحت همون نام wordpress vip شناخته میشه! برخی از مشتریاش رو میتونید تو این جا ببینید» https://vip.wordpress.com/clients/
قیمت این سرویس ها به شدت بالا هست طوری که سایت های ایرانی هیچ صرفه ای براشون نداره حتی اونایی که وابسته به دولت یا نهاد بزرگ دیگه ای هستن! (البته فکر کنم اصلا سرویس هم نمیده به ایران! از اونطرف خودمونم بخاطر کار اصلیش که بلاگدهی هست فیلترش کردیم!) سایت های خارجی هم فقط سایت هایی بسیار گنده (همونایی که میگید بعضیاشون به اندازه کل وب ایران می ارزن البته با اغراق) براشون صرفه داره که به این سرویس رو بیارن! طوری که تو این لینک در اولین پاسخش، طرفی که پاسخ داده و خودش رو **** تیم مربوط به wordpress vip تو شرکت اتوماتیک معرفی کرده (در زمان ارسال پاسخ)، در اول صحبتش اشاره می کنه که این سرویس کاملا متفاوته و مختص سایت هایی هست که بازدید بالایی دارن و یا سازمان هایی هست که پایداری و امنیت بالاترین اولویتشونه و بعد اشاره میکنه که اگر فکر می کنید این ها براتون مهم نیست، البته که جاهای ارزون زیادی برای هاست وجود دارن!
خلاصه که همون هر گردی گردو نیست خیلی تو این مبحث مهمه که فکر نکنیم چون این سایت ها رو وردپرسه پس این وردپرس همونه که ما داریم استفاده می کنیم! (این موضوع رو قبلا میخواستم بیان کنم ولی موقعیتش نبود الان دلمو خالی کردم! :general304: )

یادم نیست کجا بود ولی یجایی یکی میگفت یا نوشته بود، برنامه نویس خوب اونی نیست که همه چی رو خودش انجام بده بلکه اونی خوبه که چیزایی که وجود دارن رو گسترش بده! (یه چیز تو این مایه ها) این حرف درستیه و در مورد خیلی از سایت های ایرانی وردپرس زیادشون هم هست! و بعضی از سایت ها هم میتونن وردپرس رو به میل خودشون گسترش بدن چون ماژولاره و حتما دسترسی به هسته مهم نیست چه بسا اگر مهم بود میتونید باز هم تغییرش بدید ولی برای آپدیت و بروزرسانی کارتون یخورده سخت میشه (باید ببینید چیا آپدیت شدن و دستی از تو سورس کد تغییرات رو لحاط کنید!) و برخی افزونه ها هم ممکنه دیگه سازگاری نداشته باشن و یه سری چیزای دیگه! اما واقعیت اینه که وردپرس برای خیلی کارها یخورده سنگینه و برای خیلی از کارهای دیگه هم کافی نیست!

اینم اضافه کنم که اصلا wordpress.org (همونی که هممون استفاده می کنیم) اومده بود تا یک محیط ایزوله رو برای وبلاگ ها به وجود بیاره با یه سری امکانات قابل گسترش که هر کسی روی وبلاگ خودش مدیریت کامل داشته باشه و محدود نباشه! ولی خب الان میشه باهاش شبکه اجتماعی هم زد و یا حتی سایت اشتراک ویدیو ساخت یا اینکه آپلود فایل و یا حتی همون انجمن!!!! اما هیچ وقت ارزشش رو نداره که بصورت تخصصی این سایت هارو با وردپرس ساخت!

البته دروپال رو میگن خیلی قابلیت توسعه پذیریش بالاست! ولی باز هم نه برای کارهای اختصاصی!

والسلام!;):general601:
نکته ایجاست که در حال حاضر پلتفرمی قوی به نام وردپرس وجود داره که همه می تونن استفاده کنن ازش (به اندازه نیاز و توانشون)
سرویس VIP هم یک سرویس تجاری و کاستومایز شده وردپرس از طرف تیم وردپرس هست دیگه مگه غیر از اینه؟ شرکتها برندها وقتی می بینن چنین پلتفرمی هست که نیازشون رو برطرف می کنه دیگه دلیلی نمی بینن دوباره برق رو اختراع کنن. اینجا بحث مالی مطرح نیست
حرف من در جواب دوستمون بود گفت که هیچ برند درست حسابی سراغ وردپرس نمی ره

شخصا هنوز ایده ایی نداشتم که توی توسعه اش به مشکل برخورده باشم
مثلا این مورد رو ببینید
http://8wayrun.com/
تماما بر اساس XF ساخته شده اگر من واقعا نیازم بیشتر از این نباشه برای چی هزینه کنم همین موارد رو اختصاصی بنویسن واسم؟:D هرچند خیلی بیشتر از این هم قابلیت داره هنوز که توی همین سایت هم استفاده نشدن
خلاصه حرفام به اون دوستمون این بود که که اختصاصی بودن یا نبودن مسئله نیست مهم هدفیه که داریم cms اختصاصی و وردپرس وسیله ان :general711:

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
عزیز مثلا در بحث performance مهمه که برای 300 هزار بازدید کننده ، از منابع کمتر و متدهای بهتر استفاده بشه ضمنا امنیت کم چیزی نیست.
تازمانی که سایت معروف نیست سایته مشکلی احساس نمیشه....
ضمنا مگر وردپرس نبود چرا جوملا اومد؟ چرا دروپال اومد ؟ مگه گاز نبود چرا بنزین اومد؟ گازوعیل براچی اومد؟
دات نت بود دیگه php براچی اومد؟ سی شارپ بود دلفی براچی اومد؟ برق 220 ولت بود دیگه باطری براچی اومد؟
در کل تا زمانیکه بقولی با پلاگین ها کارتون راه میفته هیچ گاه متوجه حرف من نخواهید شد عیبی هم نداره نقصی هم نداره یکی پژو سوار شده یکی با همون پول 323 سوار شده هر دو دلایل خودشونو دارن هردو هم راست می گن.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا کسی می دونه جریان این شتاب دهنده چیه داخل اپارات که فروشیه؟

elco

Registered User
لایک‌ها
211
اتفاقا با وردپرس هرکاری نمی شه کرد. بزرگ ترین مشکل جوملا و وردپرس اوپن سورس بودنش هست. که برای سایت هایی که فکر میک نی قراره معروف شه بزرگ شه خطرناکه. ضمنا یک جاهایی مجبوری تغییراتی در core بدی ولی در جوملا و وردپرس و اونها نمی تونی core رو بهینه و سفاشی کنی که باید تیکت بزنی توسعه دهندش اصلاح کنه تازه شاید با شما مخالف باشه.
بماند بحث نشه. ولی سی ام اس اختصاصی گرون در میاد مثلا هشت تا 15 تومن برای سایت خبری. اونی هم که میاد سمتش تحقیق کرده قدرشو می دونه.
تنها مزیت وردپرس و جوملا تم های رایگان و پلاگین های رایگان و ارزونن که البته باید بگم هیچ سایت تجاری معروف و بزرگ با وردپرس و جوملا نیست مگرینکه مغز خر خورده باشه یه نگاه به دیجیکالا 5040 و بامیلو ... بندازیم می بینیم که برنامه نویس استخدام کردن سی ام اس اختصاصی نوشتن.
درود
اولین باره که دارم این حرفارو از یه برنامه نویس میشنوم ( البته میگم برنامه نویس چون به گفته هات اکتفا کردم )
با جوملا یا بقیه موارد کاری ندارم اما با وردپرس ؟ !!
کاش یه کم بیشتر اطلاعات در مورد وردپرس داشتی
در مورد اون دوستمون که گفتی نوشتن cms سخت تره هم باز مخالفم
شما فرض کن یک قابلیتیرو میخوای به یک سیتستم اضافه کنی حداقل چند روز باید وقت بزاری تا با نحوه کار اون سیستم آشنا بشی
ولی در اکثر مواقه یک پروژرو با فریمورک های موجود به راحتی میشه انجام داد
ولی در گفته هات اینو قبول داشتم که اگر سایتی مثلا با ورپرس بالا بیاد و بزرگ بشه بعدا دچار مشکل میشه ( فقط از نظر امنیت ) چون خودم سایتمو تحت وردپرس حدود 2 ساله دارم روش کار میکنم که خیلی فراتر از دیجیکالا و امثال اینه اما تنها ترسم از همین امنیت وردپرس هست که خب اونم میشه یه جورایی رفعش کرد :D
البته باز همه اینا بستگی به سیستم ها داره که چی باشن برای مثال کسی بخواد برای زنفورو افزونه بنویسه خیلی راحت تره تا بیاد از 0 یک سیستم بنویسه اما برای مثلا یک سیستم دیگه ....
در مورد دیجیکالا هم که گفتی چند نکته هست اینکه دیجیکالا هم در شروع کارش از سیستم های فروشگاهی php رایگان استفاده کرد که تو اون موقع اصلا کسی در ایران وردپرس رو نمیشناخت و فکر کنم اوایل شروعش بود
بامیلو هم که فروشگاه سازش سیستم رایگان هست :)
ناراحت نشی شمارو نمیگم اما ما ایرانیا همیشه همینیم که بدون داشتن اطلاعات در مورد چیزی نظر میدیم ( خودمم اکثر موقع ها همینم ولی سعی میکنم بهترش کنم )
یعنی الآن کافیه یک جستجو کنی به واالله طرف فرق جاوا با جاوااسکریپت یا فرق php با html رو نمیدونه اما میگی کارت چیه میگه سایت طراحی و توسعه وب دارم :|
ایران است دیگر ...

elco

Registered User
لایک‌ها
211
عزیز مثلا در بحث performance مهمه که برای 300 هزار بازدید کننده ، از منابع کمتر و متدهای بهتر استفاده بشه ضمنا امنیت کم چیزی نیست.
تازمانی که سایت معروف نیست سایته مشکلی احساس نمیشه....
ضمنا مگر وردپرس نبود چرا جوملا اومد؟ چرا دروپال اومد ؟ مگه گاز نبود چرا بنزین اومد؟ گازوعیل براچی اومد؟
دات نت بود دیگه php براچی اومد؟ سی شارپ بود دلفی براچی اومد؟ برق 220 ولت بود دیگه باطری براچی اومد؟
در کل تا زمانیکه بقولی با پلاگین ها کارتون راه میفته هیچ گاه متوجه حرف من نخواهید شد عیبی هم نداره نقصی هم نداره یکی پژو سوار شده یکی با همون پول 323 سوار شده هر دو دلایل خودشونو دارن هردو هم راست می گن.
یعنی با این پستت کل **** هستی رو بر فنا دادی :|

خب پس با این حساب شما بودی چرا برادرت به دنیا اومد ؟
تو پست قبلی که پاسخ دادم فکر میکردم در مورد وردپرس اطلاعات داری اما الآن متوجه شدم هیچی در موردش نمیدونی

elco

Registered User
لایک‌ها
211
البته نیاز میدونم اینجا به این اشاره کنم که داستان این لیست کلا فرق داره با اون وردپرسی که الان هر کی یدونه واسه خودش حالا چه رو لوکال یا چه آنلاین نصب کرده! و قضیه هر گردی گردو نیست پیش میاد!:D این سایت ها از یک امکان کاملا اختصاص یافته و ایزوله شده، که زیر نظر wordpress.com (نه org.) هست و بصورت vip هم هست که از آدرس https://vip.wordpress.com/ میتونید امکاناتش رو ببینید استفاده می کنن! که تحت همون نام wordpress vip شناخته میشه! برخی از مشتریاش رو میتونید تو این جا ببینید» https://vip.wordpress.com/clients/
قیمت این سرویس ها به شدت بالا هست طوری که سایت های ایرانی هیچ صرفه ای براشون نداره حتی اونایی که وابسته به دولت یا نهاد بزرگ دیگه ای هستن! (البته فکر کنم اصلا سرویس هم نمیده به ایران! از اونطرف خودمونم بخاطر کار اصلیش که بلاگدهی هست فیلترش کردیم!) سایت های خارجی هم فقط سایت هایی بسیار گنده (همونایی که میگید بعضیاشون به اندازه کل وب ایران می ارزن البته با اغراق) براشون صرفه داره که به این سرویس رو بیارن! طوری که تو این لینک در اولین پاسخش، طرفی که پاسخ داده و خودش رو **** تیم مربوط به wordpress vip تو شرکت اتوماتیک معرفی کرده (در زمان ارسال پاسخ)، در اول صحبتش اشاره می کنه که این سرویس کاملا متفاوته و مختص سایت هایی هست که بازدید بالایی دارن و یا سازمان هایی هست که پایداری و امنیت بالاترین اولویتشونه و بعد اشاره میکنه که اگر فکر می کنید این ها براتون مهم نیست، البته که جاهای ارزون زیادی برای هاست وجود دارن!
خلاصه که همون هر گردی گردو نیست خیلی تو این مبحث مهمه که فکر نکنیم چون این سایت ها رو وردپرسه پس این وردپرس همونه که ما داریم استفاده می کنیم! (این موضوع رو قبلا میخواستم بیان کنم ولی موقعیتش نبود الان دلمو خالی کردم! :general304: )

یادم نیست کجا بود ولی یجایی یکی میگفت یا نوشته بود، برنامه نویس خوب اونی نیست که همه چی رو خودش انجام بده بلکه اونی خوبه که چیزایی که وجود دارن رو گسترش بده! (یه چیز تو این مایه ها) این حرف درستیه و در مورد خیلی از سایت های ایرانی وردپرس زیادشون هم هست! و بعضی از سایت ها هم میتونن وردپرس رو به میل خودشون گسترش بدن چون ماژولاره و حتما دسترسی به هسته مهم نیست چه بسا اگر مهم بود میتونید باز هم تغییرش بدید ولی برای آپدیت و بروزرسانی کارتون یخورده سخت میشه (باید ببینید چیا آپدیت شدن و دستی از تو سورس کد تغییرات رو لحاط کنید!) و برخی افزونه ها هم ممکنه دیگه سازگاری نداشته باشن و یه سری چیزای دیگه! اما واقعیت اینه که وردپرس برای خیلی کارها یخورده سنگینه و برای خیلی از کارهای دیگه هم کافی نیست!

اینم اضافه کنم که اصلا wordpress.org (همونی که هممون استفاده می کنیم) اومده بود تا یک محیط ایزوله رو برای وبلاگ ها به وجود بیاره با یه سری امکانات قابل گسترش که هر کسی روی وبلاگ خودش مدیریت کامل داشته باشه و محدود نباشه! ولی خب الان میشه باهاش شبکه اجتماعی هم زد و یا حتی سایت اشتراک ویدیو ساخت یا اینکه آپلود فایل و یا حتی همون انجمن!!!! اما هیچ وقت ارزشش رو نداره که بصورت تخصصی این سایت هارو با وردپرس ساخت!

البته دروپال رو میگن خیلی قابلیت توسعه پذیریش بالاست! ولی باز هم نه برای کارهای اختصاصی!

کلا همه چیزهایی که برداشت کردی کاملا اشتباهه
تمامی اون سایت ها همون وردپرسی هست که شما دانلود میکنی ولی فرقشون اینه که روشون کار میشه

مشکل تمام ما ایرانیا همینه که فکر میکنیم وردپرس به دلیل ساده بودنش هنوز برای راه اندازی یک وبلاگه اما وردپرس دیگه حتی از یک cms خارج شده و الآن یک cmf محسوب میشه :)

elco

Registered User
لایک‌ها
211
برای سایت هایی که مطلب منتشر میکنن (یعنی کل کارشون همینه مثل سایت های خبری یا وبلاگ یا سایت های دانلود نرم افزار) وردپرس انتخاب خوبیه. ولی برای یه چیزی مثل فروشگاه یا کلا وب اپلیکیشنی مثل digitalocean نوشتن سیستم اختصاصی بهتره.
تو دیگه چرا :D
تو که ماشاالله با جاوا و این چیزا کار میکنی این حرف بعید بود ازت :D

elco

Registered User
لایک‌ها
211
آقا نظرتون در مورد http://erfanizade.com/ چی هست به نظرم بد جور داره شیره می ماله. قیمت های بالا و کلاس هایی که به هم پیوسته است و هزینشم از دانشگاه آزاد بیشتره. راز میلیاردر شدنشم عمرا به داداشش نگه چه برسه به هنرجوها. رازشم فکر کنم ساده بودن هنرجوهاست که ماهانه صدها ملیون میدن میرن کلاس تا آقای عرفانی زاده میلیاردر بشه وقتی جلسه آخر راز رو بفهمن خودکشی می کنند
اینم لینک راز یک میلیون دلاری جناب عرفانی زاده مافیای خالی بندی
http://erfanizade.com/start-your-online-business
خب دقیقا راز میلیاردر شدنش هم همینه : ساده بودن مردم ایران و علاقه به طی کردن مسیر 100 ساله در یک شب :)

elco

Registered User
لایک‌ها
211
دوستان کسی رو میشناسید تو ففروش تخصص داشته باشه و بشه بهش اعتماد کرد
میخوایم مشاوره بگریم ازش

اگه میشناسید لطفا معرفی کنید تشکر
شما همینجا مشکلتو بگو دوستالن همشون حرفه ای هستن میتونن کمکت کنن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کادر قرمز هر روز ساعت 10 صبح با 5 تا محصول به روز میشه (تخفیف ها تکرار نشدنی هستن)
کادر بنفش هر 2 ساعت با 10 تا محصول به روز میشه (این تخفیف ها مثل همون پیشنهاد ویژه دیجیکالا هست)
مشاهده پیوست 891597
تا آفر خوب زدن یه زحمتی بکشید بیاید اینجا بگید ثواب داره!

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
اینایی که قیمتشون بالای 100ه رو که همون لحظه باید سفارش بدی پرداخت کنی :D
من منتظر اون تبلتم که 360 قیمتشه قراره بشه 100 :D اون احتمالا 5 دقیقه ای تموم بشه
کجا نوشته محصولات قرار آف بخوره ؟
اینی که شما گفتید رو چجور پیدا کردید ؟

elco

Registered User
لایک‌ها
211
یه سات تفریحی دارم
esfahanpatogh.com

2500 آی پی موبایلی داره ، 600-700 آی پی پی سی

می خوام ببینم روزی چند تا جنس میتونه بفروشه
رو کلمه های جنسی بالاست ، میخواستم ببینم آیا اصلا میشه تو این سایت جنسی فروخت با این تعداد آی پی

من چی بفروشم ، چرا هیچی فروش نمی ره ف من نهایتا ماهی یکی دو تا دونه فروش دارم که افتضاحه تو سیستم دایان من 30-40 تومن در ماه با این سایت کاسبم آیا باید کاری بکنم

(من طراح سایت هستم و کذ زن php , قالب سایت من مجانی جریانه کوزگر از کوزه شکسته آ میخوره ولی میتونمیعنی قراره یه قالب واکنش گرا براش بزنم ولی فعلا دستم بنده)

ولیمیخواستم در مورد فروش اطلاعات بدست بیارم اصلا جریانش چیه میدونم مفصله ولی سر نمی یارم ی اسارتی چیزی اگه میشناسید لطفا یه کمکی بکنید
ببین همه چیز بستگی به مخاطبین سایتت داره
شما باید ببینی چه کسایی میان سایتت و چه مطالبی داری و ...
توی یه سایت دانلود هیچوقت کسی دنبال کرم افزایش چه میدونم سینه نمیگرده و همینطور برعکس
وقتی رو کلمه های جنسی بالاست پس محصولات جنسی میتونی بفروشی که یه کم محدودیت داره اما خوبه و میتونی درآمد خوبی داشته باشی
اینکه میگی ماهیانه 30 یا 40 منظورت تومنه یا میلیون ؟
اگر تومنه که به نظرت ارزش داره ؟ این همه وقت بزاری برای 30 تومن ؟
اگر میلیونه که خب پس هیچی

elco

Registered User
لایک‌ها
211
مخاطب رو از کجا تشخیص بدم سنشون رو یا ... توی همه قشری و همه سنی هستند تا اونجا که من میدونم ف البته من از کامنت ها تشخیص دادم بیشتر

داداش میلیون ؟ نه عزیزم میلیون آخه ، نه خدا وکیلی میلیون ، سر کاریم
ارزش که نداره من دارم یه چیز میگم چجوری جنس انتخاب کنم رو چه معیار هایی ؟

خب من برای همین اومدم مشاوره بگیرم که آیا اصلا ارزش داره که من بیام جنس بزارم برای فروش با این تعداد بازدید ، اصلا درآمدش چقدره و .............

خب دارم می بینم که آیا چیکار کنم که یه 4 تا جنس توش فروش بره
خب اینجا هدفمند بودن شرطه
شما که میگی php بلدی خب با این کار میتونی کد بنویسی که ریفرهارو تشخیص بده ورودیهاتو چک کنه و متناسب با اون تشخیص بده و تبلیغ کنی یعنی کاری که همه سایت های دنیا دارن میکنن
تشخیص کاربرهات هم به خودته مثلا یکی همین چک کردن ورودیهای سایتته

elco

Registered User
لایک‌ها
211
ورودی من 99.99 درصد من گوگله ولی سن اشخاص رو .....

کلا تا اینجایی که بلدی رو منم بلدم ولی ؟ چرا جنس فروش نمی ره مشکل از کجاست

ممنون بابته وقتی که گزاشتی
ورودی گوگل با چه تگ هایی ؟
باورت میشه من بگم با 1000 آی پی دارم راحت روزانه بیشتر از ماهیانه تو در میارم ؟
شما حتی اگه 500 هزار بازدید هم داشته باشی بیای داخل سایت مثلا کرم رفع ناتوانی جنسی بزاری خب معلومه اصلا فروش نمیره
تو پ.خ برات یه چیزی میفرستم ببین

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
اول که یه ایمیل دادن الانم تبلیغاتش همه جا هست. از همین پی تی بنر بزرگش رو اجاره کرده. بین بلوک های "برگزیده های بازارچه" هست.
اینو تو ایمیل فرستاده بودن gif هست open in new tab کنید:
مشاهده پیوست 891669

من کلا که نَشِستم پای دیجیکالا :D هرازچندگاهی یه چک میکنم. ولی ساعت 10 صبح حتما چک میکنم به خاطر اون تبلت :D

فلش 16 گیگ 15 تومن برا مغازه دارا خوبه 1 دونه صرف نداره.
http://www.digikala.com/Product/DKP-111892/Toshiba-Mikawa-U201-Flash-Memory-16GB/فلش-مموری-توشیبا-مدل-Mikawa-U201-ظرفیت-16-گیگابایت

مغازه دار پایین تر میخره :)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
به من میگی :D بچه تهرونیما بازار همینجاست :D
یه سریا تازه مغازه میزنن با بازار آشنا نیستن منظور من به اونا بود. :general601:
دیجی کالا بعضی جنساش واقعا قیمنش خوبه. مخصوصا اگه آف خورده باشه.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود

عزیزان استاد سوالی داشتم:
فرومی داشتم که حالا ارور:
This Account has been suspended. مشاهده میشود ضمن اینکه فرومم نمای فیلتر شده را نشان نمیدهد فقط این ارور هست!!!
تیکت زدم که عین تیکت جواب اینه:
باسلام

بنا به دستور کتبی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است.
جهت بازگشایی با internet.ir مکاتبه نمایید. (در صورت رفع مشکل مجدد از سمت این کارگروه دستور بازگشایی ارسال میشود)

در سایت internet.ir پیگیری کردم در قسمت مربوطه وقتی ادرس سایت را درج کردم جوا امد:
تارنمای مورد نظر شما فیلتر نمی باشد ممکن است مدیر تارنما فعالیت سایت خود را متوقف و یا از ارائه خدمات خود به شما امتناء نموده باشد
در صورتی که صفحه فیلترینگ را مشاهده می کنید جهت بررسی بیشتر به کارشناسان فنی ارجاع خواهد ش
د

حالا سوالم اینه این مدیر هاست راست گفته !!!ایا چیزی هست که ما ندانیم و مشکوک باشه؟؟؟

بالا