• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

elco

Registered User
لایک‌ها
211
درود

عزیزان استاد سوالی داشتم:
فرومی داشتم که حالا ارور:
This Account has been suspended. مشاهده میشود ضمن اینکه فرومم نمای فیلتر شده را نشان نمیدهد فقط این ارور هست!!!
تیکت زدم که عین تیکت جواب اینه:
باسلام

بنا به دستور کتبی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است.
جهت بازگشایی با internet.ir مکاتبه نمایید. (در صورت رفع مشکل مجدد از سمت این کارگروه دستور بازگشایی ارسال میشود)

در سایت internet.ir پیگیری کردم در قسمت مربوطه وقتی ادرس سایت را درج کردم جوا امد:
تارنمای مورد نظر شما فیلتر نمی باشد ممکن است مدیر تارنما فعالیت سایت خود را متوقف و یا از ارائه خدمات خود به شما امتناء نموده باشد
در صورتی که صفحه فیلترینگ را مشاهده می کنید جهت بررسی بیشتر به کارشناسان فنی ارجاع خواهد شد

حالا سوالم اینه این مدیر هاست راست گفته !!!ایا چیزی هست که ما ندانیم و مشکوک باشه؟؟؟
زمانی که تعداد لینک های مشکل دار سایت زیاد باشه و یا صفحه ای غیر قانونی باشه ( نه فقط دلیل فیلتر شدن ) دستور مسدود شدن به هاستینگ میره که کلا بسته بشه

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
مهربان اقای elco چقدر طول میکشه رفع فیلتر بشود؟؟؟

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
کلا همه چیزهایی که برداشت کردی کاملا اشتباهه
تمامی اون سایت ها همون وردپرسی هست که شما دانلود میکنی ولی فرقشون اینه که روشون کار میشه

مشکل تمام ما ایرانیا همینه که فکر میکنیم وردپرس به دلیل ساده بودنش هنوز برای راه اندازی یک وبلاگه اما وردپرس دیگه حتی از یک cms خارج شده و الآن یک cmf محسوب میشه :)
مطمئنی برداشت شما از حرفام اشتباه نبوده؟!
یه نگاه به لینک زیر بنداز
https://vip.wordpress.com/codebase/
این با وردپرسی که ما استفاده می کنیم فرقی نداره؟!

کی گفت وردپرس سادس؟! از کجای حرفم این رو برداشت کردی؟! به ایرانیا چه ربطی داره؟! خب بله تو ایران استفاده کردن از cms اختصاصی رو یک کلاس کاری حساب می کنن! ولی تو خارج هم خیلی از سایتای معروف که کاری جز ارسال پست ندارن، از cms اختصاصی استفاده می کنن! یه جوری میگید ایرانیا انگار که الان فیسبوک با وردپرس ساخته شده! اما هدف وردپرس تا جایی که اطلاع دارم همونی بود که عرض کردم! ولی اینکه اینقدر رشد کرده منکر هدف اولیش نمیشه! wordpress.org اومد که wordpress.com کاستومایز شده و ایزوله شده برای هر کاربر باشه! حالا میشه بگید هدف wordpress.com چی بوده از اول؟!
حالا هم اشکالی نداره! شما که با وردپرس سایتی فراتر از دیجیکالا میسازی (قسمت mag که منظورت نیست؟! :general210: ) بیا سایت اشتراک ویدیو راه بنداز و انتظار تبدیل شدن به آپارات داشته باش! حالا بماند که آپارات واقعا حتی در حد اسکریپت های اشتراک ویدیویی موجود هم نیست چه برسه که بخواد بومی شده یوتیوب تو ایران باشه!
الان ممکنه شما بگی من میتونم با وردپرس سایتی بهتر از آپارات از لحاظ امکانات راه اندازی کنم! خب صددرصد که میشه! ولی مثل قرار دادن موتور هیوندا داخل بدنه بنز میشه! موتور هیوندا بد نیست ولی به ساختار بدنه و مهندسی و ارگونومی بنز نمیخوره و یک بنز واقعی رو به نمایش نمیذاره!
میگن هر که را بهر کاری ساختند! حالا داستان وردپرس شده که بعضیا فکر می کنن الان میشه باهاش کلون (clone) گوگل رو هم ساخت! وردپرس تا یه جایی خوبه ولی از یه جایی به بعد توجیه نداره مثل همون مثال بنزی که زدم! ولی برای خیلی از سایت ها مخصوصا تو ایران ورردپرس کافی که چه عرض کنم زیاد هم هست منتها برای سایت های پربازدید زمانی وردپرس کافیه که روی یک سرور با کانفیگ حرفه ای باشه!

Last edited:

elco

Registered User
لایک‌ها
211
مطمئنی برداشت شما از حرفام اشتباه نبوده؟!
یه نگاه به لینک زیر بنداز
https://vip.wordpress.com/codebase/
این با وردپرسی که ما استفاده می کنیم فرقی نداره؟!

کی گفت وردپرس سادس؟! از کجای حرفم این رو برداشت کردی؟! به ایرانیا چه ربطی داره؟! خب بله تو ایران استفاده کردن از cms اختصاصی رو یک کلاس کاری حساب می کنن! ولی تو خارج هم خیلی از سایتای معروف که کاری جز ارسال پست ندارن، از cms اختصاصی استفاده می کنن! یه جوری میگید ایرانیا انگار که الان فیسبوک با وردپرس ساخته شده! اما هدف وردپرس تا جایی که اطلاع دارم همونی بود که عرض کردم! ولی اینکه اینقدر رشد کرده منکر هدف اولیش نمیشه! wordpress.org اومد که wordpress.com کاستومایز شده و ایزوله شده برای هر کاربر باشه! حالا میشه بگید هدف wordpress.com چی بوده از اول؟!
حالا هم اشکالی نداره! شما که با وردپرس سایتی فراتر از دیجیکالا میسازی (قسمت mag که منظورت نیست؟! :general210: ) بیا سایت اشتراک ویدیو راه بنداز و انتظار تبدیل شدن به آپارات داشته باش! حالا بماند که آپارات واقعا حتی در حد اسکریپت های اشتراک ویدیویی موجود هم نیست چه برسه که بخواد بومی شده یوتیوب تو ایران باشه!
الان ممکنه شما بگی من میتونم با وردپرس سایتی بهتر از آپارات از لحاظ امکانات راه اندازی کنم! خب صددرصد که میشه! ولی مثل قرار دادن موتور هیوندا داخل بدنه بنز میشه! موتور هیوندا بد نیست ولی به ساختار بدنه و مهندسی و ارگونومی بنز نمیخوره و یک بنز واقعی رو به نمایش نمیذاره!
میگن هر که را بهر کاری ساختند! حالا داستان وردپرس شده که بعضیا فکر می کنن الان میشه باهاش کلون (clone) گوگل رو هم ساخت! وردپرس تا یه جایی خوبه ولی از یه جایی به بعد توجیه نداره مثل همون مثال بنزی که زدم! ولی برای خیلی از سایت ها مخصوصا تو ایران ورردپرس کافی که چه عرض کنم زیاد هم هست منتها برای سایت های پربازدید زمانی وردپرس کافیه که روی یک سرور با کانفیگ حرفه ای باشه!
دقیقا همونه فقط چیزهای اضافی حذف شده
من learndl هستم قبلا اینجا با یکی بحث کردیم در مورد همین موضوه فقد نمیدونم صفحه چند بود
من شرمنده کلا وقتی اطلاعی نداری در مورد وردپرس و ساختار اون پس بحث نکنیم بهتره
بله اگر با فریمورک آشنا بودی میشد بحث کرد تو پست قبلیم هم گفتم شاید وردپرس اولش برای ساخت و ایجاد وبلاگ اومد اما از نسخه 3 به بهد به کل عوض شد و بازم میگم دیگه cms نیست بلکه cmf هست
تبلیغات سایت خودم تا حدود 2 هفته دیگه تو پرشین تولز فعال میشه ببین سایتمو بر پایه وردپرسه در صورتی که خیلی راحت میتونستم اختصاصی بنویسیم اما وردپرس مزیت هایی داره که هزاران سیستم اختصاصی نمیتونن اونو داشته باشن
اون مثال بنز و موتوری هم که زدی در مورد ماشین بله اما در مورد هسته یه سیستم مدیریت محتوای وب نه صدق نمیکنه

دقیقا حرف تو برمیگرده به دورانی که برنامه نویسی شی گرا وجود نداشت اما الآن برنامه نویسی با وجود شی گرا شدن کلا با اون چیزی که در چند سال پیش بود متفاوت شده
وردپرس هم هنوز هستش شی گرا نشده اما دلایلی وجود داره که برتر میتونه باشه ( بحثش با برنامه نویسای جوملایی تو یه فروم دیگه با چند تا از مدیران وردپرسی کردیم اسمشو نمیارم بعضی ها میگن تبلیغ ) حتما بخون متوجه میشی
فدات

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
کلا همه چیزهایی که برداشت کردی کاملا اشتباهه
تمامی اون سایت ها همون وردپرسی هست که شما دانلود میکنی ولی فرقشون اینه که روشون کار میشه

مشکل تمام ما ایرانیا همینه که فکر میکنیم وردپرس به دلیل ساده بودنش هنوز برای راه اندازی یک وبلاگه اما وردپرس دیگه حتی از یک cms خارج شده و الآن یک cmf محسوب میشه :)
دیگه این بحث ها تکراری شده ، اینکه هر کس از چه چیزی استفاده میکنه ، به خودش مربوطه ، اما نباید رو یک محصول تعصب خاصی داشت ، تعصب بیش از حد کسی بیشترین ضرر رو میبینه خودتون هستید ،
همیشه این احتمال وجود داره که محصول یا تکنولوژی جدید بتونه تو کارتون تفاوت بسزایی ایجاد کنه.
یک مثال میزنم ، سایت Groupon برای شروع کارش امد از وردپرس استفاده کرد ، در ادامه وردپرس نتونست نیازهاشون رو برطرف کنه ، برای همین تصمیم گرفتن که از فریمورگ روبی ان ریلز استفاده کنن ، بعد از اون با وجود اینکه یک سیستم یکپارچه بر اساس روبی ان ریلیز داشتن ، تیم مهندسی شون تصمیم گرفتن یک سیستم جدید بر پایه node.js بنوسن ، تنها دلیل اش هم این بود که ، node.js در زمینه روند توسعه ، افزایش کارایی و کاهش هزینه ها بهتر عمل میکرد.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
دقیقا همونه فقط چیزهای اضافی حذف شده
من learndl هستم قبلا اینجا با یکی بحث کردیم در مورد همین موضوه فقد نمیدونم صفحه چند بود
من شرمنده کلا وقتی اطلاعی نداری در مورد وردپرس و ساختار اون پس بحث نکنیم بهتره
بله اگر با فریمورک آشنا بودی میشد بحث کرد تو پست قبلیم هم گفتم شاید وردپرس اولش برای ساخت و ایجاد وبلاگ اومد اما از نسخه 3 به بهد به کل عوض شد و بازم میگم دیگه cms نیست بلکه cmf هست
تبلیغات سایت خودم تا حدود 2 هفته دیگه تو پرشین تولز فعال میشه ببین سایتمو بر پایه وردپرسه در صورتی که خیلی راحت میتونستم اختصاصی بنویسیم اما وردپرس مزیت هایی داره که هزاران سیستم اختصاصی نمیتونن اونو داشته باشن
اون مثال بنز و موتوری هم که زدی در مورد ماشین بله اما در مورد هسته یه سیستم مدیریت محتوای وب نه صدق نمیکنه

دقیقا حرف تو برمیگرده به دورانی که برنامه نویسی شی گرا وجود نداشت اما الآن برنامه نویسی با وجود شی گرا شدن کلا با اون چیزی که در چند سال پیش بود متفاوت شده
وردپرس هم هنوز هستش شی گرا نشده اما دلایلی وجود داره که برتر میتونه باشه ( بحثش با برنامه نویسای جوملایی تو یه فروم دیگه با چند تا از مدیران وردپرسی کردیم اسمشو نمیارم بعضی ها میگن تبلیغ ) حتما بخون متوجه میشی
فدات
وقتی یه چیزهایی اضافه میشه اصولا دیگه نمیگن دقیقا همونه! و بحث فقط سر خود سیستم نیست بلکه سر کل اون پلتفرمیه که ارائه میشه!
بله متوجه هستم که شما همون کاربری!
شما خیلی از خودت مطمئنی بقیه توضیحاتت هم اصلا ربطی به اصل قضیه نداره! مفهوم شی گرایی یه چیزه، وردپرس هم تو بحث ما یه چیز دیگه! من میگم با وردپرس میشه کارای زیادی کرد ولی در سطح های بالا اصلا توجیه نداره شما میگی وردپرس بهترینه برای همه کار! شما که با فریمورک آشنایی داری دیگه خودت باید متوجه باشی cmf با framework تفاوت هایی داره! اگر فقط همین تفاوت رو هم بدونی متوجه میشی وردپرس برای همه کار نیست! اون مثال موتور هم کاملا مصداق هسته هست! وقتی شما هسته ای رو در اختیار داری که خیلی از قسمتاشو نیاز نداری و از اونطرف فقط کارتو پیچیده تر می کنه این رو نمیشه اسمشو گذاشت بهترین برای همه کار! چه بسا میگن همه کاره هیچ کاره!
مطمئنا شما خیلی بیشتر از برنامه نویسی میدونی ولی مشکل اینجاست که به قول @aalireza439 تعصب داری!

Last edited:

elco

Registered User
لایک‌ها
211

elco

Registered User
لایک‌ها
211
وقتی یه چیزهایی اضافه میشه اصولا دیگه نمیگن دقیقا همونه! و بحث فقط سر خود سیستم نیست بلکه سر کلیه اون پلتفرمیه که ارائه میشه!
بله متوجه هستم که شما همون کاربری!
شما خیلی از خودت مطمئنی بقیه توضیحاتت هم اصلا ربطی به اصل قضیه نداره! مفهوم شی گرایی یه چیزه، وردپرس هم تو بحث ما یه چیز دیگه! من میگم با وردپرس میشه کارای زیادی کرد ولی در سطح های بالا اصلا توجیه نداره شما میگی وردپرس بهترینه برای همه کار! شما که با فریمورک آشنایی داری دیگه خودت باید متوجه باشی cmf با framework تفاوت هایی داره! اگر فقط همین تفاوت رو هم بدونی متوجه میشی وردپرس برای همه کار نیست! اون مثال موتور هم کاملا مصداق هسته هست! وقتی شما هسته ای رو در اختیار داری که خیلی از قسمتاشون نیاز نداری و از اونطرف فقط کارتو پیچیده تر می کنه این رو نمیشه اسمشو گذاشت بهترین برای همه کار! چه بسا میگن همه کاره هیچ کاره!
مطمئنا شما خیلی بیشتر از برنامه نویسی میدونی ولی مشکل اینجاست که به قول @aalireza439 تعصب داری!
نگفتم اضافه میشه گفتم حذف میشه
حالا ولش کن من شرمنده ماذرت میخوام
حله ؟ :D

elco

Registered User
لایک‌ها
211
دیگه این بحث ها تکراری شده ، اینکه هر کس از چه چیزی استفاده میکنه ، به خودش مربوطه ، اما نباید رو یک محصول تعصب خاصی داشت ، تعصب بیش از حد کسی بیشترین ضرر رو میبینه خودتون هستید ،
همیشه این احتمال وجود داره که محصول یا تکنولوژی جدید بتونه تو کارتون تفاوت بسزایی ایجاد کنه.
یک مثال میزنم ، سایت Groupon برای شروع کارش امد از وردپرس استفاده کرد ، در ادامه وردپرس نتونست نیازهاشون رو برطرف کنه ، برای همین تصمیم گرفتن که از فریمورگ روبی ان ریلز استفاده کنن ، بعد از اون با وجود اینکه یک سیستم یکپارچه بر اساس روبی ان ریلیز داشتن ، تیم مهندسی شون تصمیم گرفتن یک سیستم جدید بر پایه node.js بنوسن ، تنها دلیل اش هم این بود که ، node.js در زمینه روند توسعه ، افزایش کارایی و کاهش هزینه ها بهتر عمل میکرد.
آره من اینو قبول دارم که یه کوچولو تعصب دارمروی وردپرس ولی هیچوقخ دلیل نشده چشممو رو ضعفش یا قابلیت هاش ببندم
کما اینکه الآن هر کسیو بگی وردذپرس چه مشکلی داره سریع میاد میگه تو قسمت حساب کاربری ضعیفه یا مثلا میگه استفاده بیش از حد منابع !
حساب کاربری که هیچی اما استفاده از منابع رو قبول دارم ولی خب مثل این میمونه که توی ماشین روغن نریزی یا بنزین نریزی بگی برو تا مشهد !
در استفاده از منابع که مربوط میشه به فایل wp-load.php کافیه کمی آشنا باشی با هسته وردپرس تا کاملا این مشکل رفع بشه یعنی یکی از همون کارهایی که وردپرس com انجام داده
در کل ممکنه من خودم هم به خاطر مصرف یا امنیت سایتم تصمیم بگیرم سیستم اختصاصی تهیه کنم که صحبت هاش هم هست اما دلیل نمیشه بگیم وردپرس فلانه و ...
ممنون از توضیحاتت

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
نگفتم اضافه میشه گفتم حذف میشه
حالا ولش کن من شرمنده ماذرت میخوام
حله ؟ :D
چه فرقی داره در اصل مسئله؟! خوب شد گقتی چون دیگه بدتر! چراکه طبق همون لینکی که گذاشتم چیزی نسبت به wordpress.com اصلی حذف نمیشه بلکه یه سری ویژگی های اضافه هم داره! فقط یه سری محدودیت های خاص هم برای امنیت و این چیزا اعمال میشه!
پ.ن جدیدا مد شده مردم وقتی از یه چیز استفاده میکنن طوری ازش طرفداری میکنن که رئیس اون شرکتی که اون محصول رو ساخته هم طرفداری نمیکنه! از معجزات انسانه دیگه!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

elco

Registered User
لایک‌ها
211
@elco
چند وقتیه که یه سوالی ذهن بچه های اینجا رو درگیر کرده
این @rizak خودتی یا خودت rizak هستی؟ (سوال ش کمر آدمو میشکونه)
@afshin313

حاجی اینجا تبلیغ نکن
این تاپیک ماله گفتگو دوستانه ست نه تبلیغ لینک و تاپیک
سلام
اگه بدونی چقد سر این قضیه من تو شرکت خندیدم :D
من اینجا همون learndl رو داشتم با doweb که جفتش بن شد
@rizak که همین چند روز پیش هم بن شد به خاطر فحش هایی بود که تو همین تاپیک به من داد من خودم گزارش کردم پستاشو
اسمش میلاده که اینجا چند سری دیدم میگه اسمش علیرضاس ( علیرضا همون oiu بود که یوزرش رو داده بود به همون دختره فک کنم اسمش مینا بود )
این پسره rizak همه کار واسش کردم سره اینکه یه سیستمو بهش رایگان ندادم ( از قدیم گفتن به کسی خوبی کنی فک میکنه وظیفت بود ) اما این اواخر دیدم داره هرکاری میکنه به اسم من تموم میشه
این اواخر هم یکی زنگ زد گفت این داره کلاه برداری میکنه آموزش هک تلگرام میفروشه اما به اسم شما !!!

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کلا مثلا بتونه یه سایت رو ببینه ، ورودی هاش رو بسنجه بگه آقا این جنس تو سایت تو فروش میره ، داریم همچین کسی رو
خودتون از طریق امارگیرتون چک کنید و ورودیهاتون رو ببنید که با چه کلماتی اومدن و بعد تبلیغ مرتبط رو انجام بدین.

بالا