• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
Histats هنوزم درست نشده ، واسه شمام همینطوره؟
ناموسا بار سومه میپرسم ضایع نکنید یه جوابی بدید :|
اره هنوز مشکل داره :general410:
شما کلا چورن بزنید قول میدم سه سوت پیدا میکننتون. حتی اگر خارج از کشور هم باشید و بخوایید این کارو بکنید بازم همون توی خارج هم اذیتتون میکنن و یه جوری سیخونکتون میکنن.
اگه میشد خیلی خوب بود :| من خودم 7 8 تا میزدم تو ایران جواب میده :D

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
با این چی شدی که با اون چی بشی :|
با اون 500 ایران شدم
خواستم ببینم اپدیت میده بازم یا نه :)

------
دوستانی که برای سایت چورن مشکل داشت از نظر مالی , خب عزیز دلم شما که میگی میری خارج خب مشکلت چیه ؟ چرا میخای ریال بگیری؟ شما از تبلیغات پاپ اپ و بنری خارجی استفاده میکنی
برای اپلود هم میتونی از اپلودسنتر های حتی ایرانی هم استفاده کنی مثل اپلود بوی که دلار هم میتونه پرداخت کنه!
ی سوال ی سایتی مثل س.... 021 .کام چقدر درآمدشه؟
مصرفه ما هم بزنیم تو کار چورن ؟:) ولی فک نکنم خوب باشه باید ی کمپانی بزنیم! عنوانشم مثل این فیلما TDS :)
تصویر دنیای ... یا TDP تصویر دنیای ... ولی در اصل تصویر دنیای هنر هستش :))

Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
با اون 500 ایران شدم
خواستم ببینم اپدیت میده بازم یا نه :)

------
دوستانی که برای سایت چورن مشکل داشت از نظر مالی , خب عزیز دلم شما که میگی میری خارج خب مشکلت چیه ؟ چرا میخای ریال بگیری؟ شما از تبلیغات پاپ اپ و بنری خارجی استفاده میکنی
برای اپلود هم میتونی از اپلودسنتر های حتی ایرانی هم استفاده کنی مثل اپلود بوی که دلار هم میتونه پرداخت کنه!
ی سوال ی سایتی مثل س.... 021 .کام چقدر درآمدشه؟
مصرفه ما هم بزنیم تو کار چورن ؟:) ولی فک نکنم خوب باشه باید ی کمپانی بزنیم! عنوانشم مثل این فیلما TDS :)
تصویر دنیای ... یا TDP تصویر دنیای ... ولی در اصل تصویر دنیای هنر هستش :))
شما کارت درسته اقا
منظوری نداشتم :|
-----------------------------------------
الان سایت شیروانی ایا درامد به ریال داره؟خوب نه
شما همون 021 رو هم نگا کنی کلا یه قالبه و 4 تا اپلود سنتر خارجی که توش فایل اپلود می کنه همین ولی لامصب کارش هم گرفته رتبش از پرشین تولز هم بهتره خخخخخخ

پ.ن : کسی علاقه به زدن سایت فیلم و سریال داره ؟ :general505:

Last edited:

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان
برای تاسیس یک سایت بزرگ آمارگیر (آمارگیر سایت و وبلاگ)، اسکریپتشو باید از کجا تهیه کرد؟ سایت های کفار آماده ندارن برای فروش؟ کلا هر اطلاعاتی در این مورد دارین بفرمایین. سپاس

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
سلام دوستان
برای تاسیس یک سایت بزرگ آمارگیر (آمارگیر سایت و وبلاگ)، اسکریپتشو باید از کجا تهیه کرد؟ سایت های کفار آماده ندارن برای فروش؟ کلا هر اطلاعاتی در این مورد دارین بفرمایین. سپاس
اگه میتونید هزینه کنید به نظر من یه سیستم اختصاصی داشته باشید خیلی بهتره

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام دوستان

بنظر من هزینه کنید یه اسکریپت اختصاصی واستون بزنن
یه چیزی مثل های استت خیلی ج میده :)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
:)
سایت های خارجی فروش قالب و اسکریپت مد نظره
واقعا برای خودم و همه وبمسترها شدیدا متاسفم باز اگر یک ادم معمولی این حرفو میزد یه چیزی
ایرانی ها میشینن نال میکنن ریپ میکنن اسم خودشونم میزارن آدم در صورتی که همین کار از دزدی هم بدتره اگر اونوریا کافر هستند ما 2500 ساله کافریم :)

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
واقعا برای خودم و همه وبمسترها شدیدا متاسفم باز اگر یک ادم معمولی این حرفو میزد یه چیزی
ایرانی ها میشینن نال میکنن ریپ میکنن اسم خودشونم میزارن آدم در صورتی که همین کار از دزدی هم بدتره اگر اونوریا کافر هستند ما 2500 ساله کافریم :)
ببینید اگه تو هر تاپیکی این حرف زده میشد نظر شما درست بود. ولی یادتون نره این تاپیک حسابش از بقیه جداست و چاشنی طنز تو این تاپیک یک مسئله عادیه. منظور بنده فقط سایت های خارجی بود نه اعتقادات اونها (جسارت نباشه فک کنم فقط شما اینجوری برداشت کردین)
بنظر من هزینه کنید یه اسکریپت اختصاصی واستون بزنن
یه چیزی مثل های استت خیلی ج میده :)

همونطوری که دوستان گفتن اگه بدید براتون اسکریپت اختصاصی بزنن خیلی بهتر هست.
ممنون که مشارکت میکنین. فقط اگه میشه در مورد هزینه نوشتن این اسکریپت اطلاعات بدین، زمان مورد نیاز و دستمزد تقریبی و ...
تقریبا تا چندتا کاربر رو میشه رو هاست پربازدید سرویس داد؟ (تا زمانی که سایت معروف بشه و نیاز به سرور اختصاصی باشه.) الان سایت هایی مثل وبگذر و پرشین استت وضعیتشون به چه صورته؟ سرور اختصاصی دارن؟
سپاس

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اصن این @MR-S باید یه بلایی سرش بیاد با این افکار پلیدش
دیر و زود داره ولی بالاخره میبرنش اونجایی که نباید ببرن :دی
ولی خدایی این سایت های اینجوری چه بلایی سر جوونای ما آورده. خدا همه رو به راه راست هدایت کنه ان شاءالله

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
ببینید اگه تو هر تاپیکی این حرف زده میشد نظر شما درست بود. ولی یادتون نره این تاپیک حسابش از بقیه جداست و چاشنی طنز تو این تاپیک یک مسئله عادیه. منظور بنده فقط سایت های خارجی بود نه اعتقادات اونها (جسارت نباشه فک کنم فقط شما اینجوری برداشت کردین)

ممنون که مشارکت میکنین. فقط اگه میشه در مورد هزینه نوشتن این اسکریپت اطلاعات بدین، زمان مورد نیاز و دستمزد تقریبی و ...
تقریبا تا چندتا کاربر رو میشه رو هاست پربازدید سرویس داد؟ (تا زمانی که سایت معروف بشه و نیاز به سرور اختصاصی باشه.) الان سایت هایی مثل وبگذر و پرشین استت وضعیتشون به چه صورته؟ سرور اختصاصی دارن؟
سپاس
پس من اشتباه برداشت کردم شرمنده ببخشید
در مورد اسکریپت هم سیستم های خیلی خوبی هست خارجی که برای مثال ساده ترینش اینه : http://demo.piwik.org

یکی از سایت های ایرانی هم از این اسکریپت استفاده کرد یه مدت اومد تبلیغاتش هم تو همین پرشین تولز گذاشت نمیدونم چرا جمع کرد ( سرویسش رو پولی میداد فکر کنم برای همین بود )
این اسکریپت عالیه خیلی سبکه حتما استفاده کن زبان فارسی هم داره

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
آقا یه سوال
از کجا میشه فهمید یه سایت از چه سایتایی بک لینک گرفته ؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
کسی میدونه چجوری دامین 2 حرفی ثبت میشه کرد؟ خیلی سایت ها هستند که 2 حرفی هستند مثلا co.cc یا pi.to یا ir.gs و ...

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
کسی میدونه چجوری دامین 2 حرفی ثبت میشه کرد؟ خیلی سایت ها هستند که 2 حرفی هستند مثلا co.cc یا pi.to یا ir.gs و ...
همه پسوندها قابلیت ثبت دامین دو حرفی ندارن. به عنوان مثال پسوند ir باید حداقل سه حرفی باشه.
بعضی عبارت ها مثل id.ir دامین نیستن. اینها خودشون پسوند هستند.
بابد ببینید کدوم پسوندها قابلیت ثبت دامین دو حرفی دارند. اونهایی که دارن بعید میدونم دو حرفیاش تا به حال آزاد مونده باشن

Last edited:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
آقا یه سوال
از کجا میشه فهمید یه سایت از چه سایتایی بک لینک گرفته ؟
با این 2 سایت، تا حدودی میشه فهمید:
https://moz.com/researchtools/ose/
https://ahrefs.com/

در مورد اسکریپت هم سیستم های خیلی خوبی هست خارجی که برای مثال ساده ترینش اینه : http://demo.piwik.org

یکی از سایت های ایرانی هم از این اسکریپت استفاده کرد یه مدت اومد تبلیغاتش هم تو همین پرشین تولز گذاشت نمیدونم چرا جمع کرد ( سرویسش رو پولی میداد فکر کنم برای همین بود )
این اسکریپت عالیه خیلی سبکه حتما استفاده کن زبان فارسی هم داره
این اسکریپت بیشتر بدرد کار های شخصی میخوره تا استفاده عمومی! (البته فکر کنم این در مورد نسخه رایگانش صدق میکنه)
احتمالا نسخه پریمیوم، مناسب کار عمومی باشه (همچنین خیلی بهینه تر و با امکانات بیشتر)

@Ashkan9
در هر صورت، بنظرم بهتره بدید همین piwik رو توسعه بدن
تا اینکه مجدد چرخ رو اختراع کنید!

Last edited:

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
در هر صورت، بنظرم بهتره بدید همین pwik رو توسعه بدن
تا اینکه مجدد چرخ رو اختراع کنید!
تو قسمت PRO کلی گشت زدم ولی نفهمیدم چجوریه، خریدش به چه صورت هست، لایسنس داره، میشه ازش استفاده عمومی کرد و ...
اگه امکانش هست شما لطف کنید یه نگاهی بندازید.... ممنون میشم :)
سپاس

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
تو قسمت PRO کلی گشت زدم ولی نفهمیدم چجوریه، خریدش به چه صورت هست، لایسنس داره، میشه ازش استفاده عمومی کرد و ...
اگه امکانش هست شما لطف کنید یه نگاهی بندازید.... ممنون میشم :)
سپاس
اسکریپت فوق دارای 3 نسخه هست
یک نسخه بصورت رایگانه و دو نسخه دیگر دارای لایسنس هستند
تفاوت و امکانات رو میتونید در لینک زیر ببینید:
https://piwik.pro/comparison/

بالا