• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
اخه ببین با ی 2*2 تا 10 تا ساده هم :) میشه فهمید که این سایت ها اینقدر درآمد ندارن که هر هفته 5-6 تا فیلم اختصاصی دوبله کنن
ی شرکت معمولی میخاست برای ما انیمشین دوبله کنه هر انیمه بین 800 تا 1.5 در میومد!
حالا دیگه خودتون قضاوت کنید
خب شما میگی هر هفته 6 تا اختصاصی میزنه .
یعنی ماهش 24 تا که اصلا میگیم ماهی 30 تا .
شما میگی هر دوبله 1.5 که ما میگیم هر فیلم 2 میلیون
( البته شاید خیلی کمتر در بیاد چون ماهی 24 تا فیلم دوبله میکنن حتما قیمت کمتری در میاد )
با این حساب میشه ماهی 60 میلیون
که فقط پوله 15 هزار تا اکانت از سایتش میشه ...

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
150 میلیون.
نیازمند یک عدد سرمایه گذار برای سایت فیلم. بعد دو سال مهاجرت میکنیم آمریکا :general601:
تاینی با این عظمتش نقطه ضعف زیاد داره. مثلا برای افرادی مثل من که خیلی فیلم/سریال ها رو روی کامپیوتر میبینن x265 بهتره که تاینی نمیزاره.
یه سری سریال ها هم 480 میزاره اصلا نمیشه که به درد نمیخوره.
سایت دانلود فیلم ،‌سرمایه مشکل خاصی نیست ،‌مهم داشتن یک پارتی کلفت هست ،‌
بعضی ها که پارتی ندارن ،‌ مداوم فیلتر میشن ،‌آخرشم میگیرنشون رو به جرم اشاعه فحشا چوب تو انجاشون میکنن ،‌بعضی ها هم هر کاری دلشون بخواهد میکنن ،‌تفننی یک فیلتری هم میشن.

پ.ن: به جای حساب کردن دخل خرج سایت های دیگه ،‌ برید به سایت های خودتون برسید.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
بعضی ها که پارتی ندارن ،‌ مداوم فیلتر میشن ،‌آخرشم میگیرنشون رو به جرم اشاعه فحشا چوب تو انجاشون میکنن ،‌بعضی ها هم هر کاری دلشون بخواهد میکنن ،‌تفننی یک فیلتری هم میشن.

عاغا من هنوز یه سوال حل نشده تو ذهنم هست ببین شما میری هاست و دامنه و وی پی اس و ... همه رو از سرویس دهنده خارجی میخری ، خب؟ بعد اینا از کجا میخوان بفهمن این سایت واس ماس که چوب تو اونجامون کنن؟
حالا بحث درگاه و ... رو فاکتور بگیر سایت رایگان باشه مثلا. فری چورن:D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
عاغا من هنوز یه سوال حل نشده تو ذهنم هست ببین شما میری هاست و دامنه و وی پی اس و ... همه رو از سرویس دهنده خارجی میخری ، خب؟ بعد اینا از کجا میخوان بفهمن این سایت واس ماس که چوب تو اونجامون کنن؟
حالا بحث درگاه و ... رو فاکتور بگیر سایت رایگان باشه مثلا. فری چورن:D
برای سایت های عادی مثل دانلود فیلم و موزیک ،‌ برای پیدا کردن تون ،‌تنها راه همون تبادل مالی هست ،‌حالا به هر نحوی باشه ،‌ اگر بخوان پیدا کننتون ،‌میتونن مگر اینکه هویت جعلی داشته باشید و یا از هویت یک کس دیگه ای بدون اطلاع اش استفاده کنید ،‌این طور موارد اگر حواستون جمع باشه ،‌ نمی تونن پیدا کنن ،‌ بعلاوه اونقد هم مهم نیست که بخوان برای پیدا کردنتون به هر چیزی واصل بشن.
اما سایت های پورن قضیه اش فرق داره ،‌ جزو الویت های بالاشون هست و شاید یک تیم کامل برای اینکارها داشته باشن و کوچیک ترین خطایی کنید ،‌ کار دستتون بده (اگر ایران هستی ،‌ ارزش اش رو نداره)
یادمه قضیه سایت آویزون ،‌ همین سربازهای گمنام رفته بودن ،‌تمام ته توی عوامل سایت رو که خارج از کشور بودن رو در آورده بودن و از داخل تمام ارتباط که با این افراد بود رو کنترل میکردن و آخرش فکر کنم یکیشون رو پیدا کردن بود ،‌ اینقدر زده بودنش که بقیه رو هم لو داده بود (ایرانی ها هم که با همون چَک اول همه رو لو میدن :دی)

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
سوال خوبیه.
جوابشو وقتی که از *** استفاده کنی نمیدونم! بدون *** راحته.

وقتی ایران نباشی مشکلی نیست ازون لحاظ! تا سایت معروف بشه درآمدش به اون حد میرسه که از ایران خارج بشی!
خارج از ایران هم باشی باید یکجوری درامد ریالی ات رو تبدیل کنی ،‌ باز هم همون مشکلات هست.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

واقعیت اینه ایران فیلم و تاینی خیلی قدرمند هستند ، ایران فیلم که خودش گروه دوبله داره من با مدیرش صحبت می کردم گفت ما می خواستیم با صدا و سیما همکاری کنیم ولی موسسات دیگه زود تر اقدام کردن ، یعنی در این حد بزرگه
شما ماهواره نگا کن امکان نداره یه فیلم دوبله پخش بشه وسطش یهو نگه ایرااااان فیییییییلم !
اون دفعه داخل فیلم صدا و سیما هم یهو گفت ایران فیلم ، دیگه خودت ببین این چی باید باشه

در مورد نحوه پیدا کردن هم که راحت ترین راه درگاه هست ولی خیلی از درگاه ها من پرسیدم گفتن بدون هیچ مشکلی بیا استفاده کن ( الان که خبری نیست می گه بیا پس فردا به پوست خیاری می فروشه ادم رو )
راه دیگه هم از طریق شرکتی که هاست می خری ، راحت از طریق ای پی و یا دی ان اس ، سریع هاستینگ رو پیدا می کنن و اسم شما لو می ره ، من یه زمانی برای یه سایت فیلم از یه شرکت خارجی با التماس هاست خریدم ، بخاطر اینکه می دونستم با ایران مشکل داره التماس کردم که من اگر هاست از شما نخرم تحت تعقیب می شم :| خخخخخ

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
به نظرم باید anetwork به digikalanetwork تغییر نام بده! شما هم تبلیغاتش رو بذارید برای کمک به دیجیکالا! آخه کلیک خورش یحتمل با این وضع کم کم باید به صفر میل کنه و فقط داره با نمایش دیجیکالا برای بازدیدکننده ها برندینگش رو قوی تر می کنه!
در کل فکر می کنم ای نتورک داره لیمیت (حد) دیجیکالارو میگیره!
در یک کلام نتیجه اینه:
Untitled-3.jpg
0 چیزیه که با همکاری این دوتا عاید کاربران میشه! یا به عبارتی اصلا چیزی نیست که در این بین عاید کاربران بشه!:general601:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام دوستان

های وب دارم ، میخوام درخواست جمع آوری بدم ، چقدر زمان میبره خط تخلیه بشه؟ راهی هست سریعتر اقدام کنن برای جمع اوری ؟
چرا مشکلش چیه؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سوال خوبیه.
جوابشو وقتی که از *** استفاده کنی نمیدونم! بدون *** راحته.

وقتی ایران نباشی مشکلی نیست ازون لحاظ! تا سایت معروف بشه درآمدش به اون حد میرسه که از ایران خارج بشی!
همون وی پی ان هم میشه فهمید
چون شما داری به یه IP ریموت میزنی و اگه IP رو داشته باشن فهمیدن اون سروری که ریموت میخوره بهش کار ساده ایه
مهم پیدا کردن اون آی پیه ست وگرنه بقیه ش آب خوردنه
حتی اگه سرور خارج بخری و فیری چورن بزنی و تبلیغم نکنی اگه بخوان آی پی رو پیدا کنن نهایتش اینه که به یه سایت روی سرور دسترسی پیدا میکنن و سیملینک میکنن و تمام

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ظاهرا ملته همیشه در صحنه از مسافرت برگشتن و مهمونی هاشونم تموم شده و الان به نت حمله کردن :general404:
آمار عجیبی پیش بینی کرده این های استیت :eek:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
ظاهرا ملته همیشه در صحنه از مسافرت برگشتن و مهمونی هاشونم تموم شده و الان به نت حمله کردن :general404:
اوه اوه
چ غوغا شده برا من امار پیش بینی 3 برابر شده
البته امار فعلی هم خودش تو این سه ساعت امروز بالاس

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
همچین این 10 روز عید زود گذشت که اصلا نفهمیدیم. حالا اگه ماه رمضون بود الان 15 مین بعد از اذان صبح بود :دی
همون وی پی ان هم میشه فهمید
چون شما داری به یه IP ریموت میزنی و اگه IP رو داشته باشن فهمیدن اون سروری که ریموت میخوره بهش کار ساده ایه
مهم پیدا کردن اون آی پیه ست وگرنه بقیه ش آب خوردنه
حتی اگه سرور خارج بخری و فیری چورن بزنی و تبلیغم نکنی اگه بخوان آی پی رو پیدا کنن نهایتش اینه که به یه سایت روی سرور دسترسی پیدا میکنن و سیملینک میکنن و تمام
شما کلا چورن بزنید قول میدم سه سوت پیدا میکننتون. حتی اگر خارج از کشور هم باشید و بخوایید این کارو بکنید بازم همون توی خارج هم اذیتتون میکنن و یه جوری سیخونکتون میکنن.

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان گوگل مثل قدیم رتبه نمیده به سایت ها ؟؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
همچین این 10 روز عید زود گذشت که اصلا نفهمیدیم. حالا اگه ماه رمضون بود الان 15 مین بعد از اذان صبح بود :دی

شما کلا چورن بزنید قول میدم سه سوت پیدا میکننتون. حتی اگر خارج از کشور هم باشید و بخوایید این کارو بکنید بازم همون توی خارج هم اذیتتون میکنن و یه جوری سیخونکتون میکنن.
اصن این @MR-S باید یه بلایی سرش بیاد با این افکار پلیدش

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
Histats هنوزم درست نشده ، واسه شمام همینطوره؟
ناموسا بار سومه میپرسم ضایع نکنید یه جوابی بدید :|

بالا