• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

signul

Registered User
لایک‌ها
938
به جز لایسنس های معمولی ؛ ایرانی ها چنتا لایسنس دیگه اختراع کردن :
رایگانش تو وب هست
همه دارن استفاده میکنن
من استفاده نکنم یکی دیگه میکنه
و ...

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
کلا چند وقیته زدی تو کار گیر دادن و بهونه گیری :D
ناراحت نشی ی وقت شوخی کردم :D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کلا چند وقیته زدی تو کار گیر دادن و بهونه گیری :D
ناراحت نشی ی وقت شوخی کردم :D

ناراحت نشی ولی اگر یه چس مستر تازه کار با یه وبلاگ در پیت یا یه سایت موزیک با خواننده های خر صدا بودم به چیزمم نبود

ولی تو وبمستری حرفه ای که درامد 15 میلیون تومن ماهانه با هر تکون اینور و اونور میشه باید مواظب همه چیز باشی

signul

Registered User
لایک‌ها
938
ناراحت نشی ولی اگر یه چس مستر تازه کار با یه وبلاگ در پیت یا یه سایت موزیک با خواننده های خر صدا بودم به چیزمم نبود

ولی تو وبمستری حرفه ای که درامد 15 میلیون تومن ماهانه با هر تکون اینور و اونور میشه باید مواظب همه چیز باشی
من کوچیکتم
می گم از خوبیاشم بگو تا بچه ها دل گرم بشن خب

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

آقا این وب مستری حرفه ای رو بشکاف ببینم منظورت چیه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

اقا این راز درامد 15 میلیونی رو به ما هم بگو
جواب پیام های تلگرام هم بده ، سه هفته پیش قرار بود قیمت ها رو بفرستی ها :|

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
:D والا من به صورت خود جوش یهو یاد قدیم و این بازی افتادم ...
نسخه جدیدشو از کجا میشه تهیه کرد

کلا اینگار با این بازی مشکل دارن . تنها سایت ها نیست مغازه دار ها هم اذیت میکنن
توی گوگل برنی باز نسخه جدید رو راحت گیر میاری تا این نسخه خیلی قدیمی.

amiri27

Registered User
لایک‌ها
37
دیگه فعلا مجبوریم با این سایتها بسازیم چون زرین پال که نصفه عمرت میکنه تا پولتو برات بزنه. خداکنه درگاه پرداخت زودتر رفع فیلتر بشه. اون از همشون بهتر و سریعتر بود.

خوب از زرين کارت استفاده کنيد. تست کنيد ديگه حتی از بانک هم استفاده نميکنيد. زرين کارت يکبار در روز زير 400 هزار تومان رو تسويه آنی (خودکار و سيستمی و بدون نياز به تاييد انسانی) به شما ميده:
https://www.zarinpal.com/zarincard.html

برای بالاتر از 400 هزار تومان هم يک دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت به شما تسويه ميده.
تازه کارمزد کمتری هم ميديد.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بهترین روش برای گذاشتن کد نماد در وضعیت https چی هستش

ببین چه وضعیه که خود کد نماد باعث میشه ssl درست لود نشه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
از ماه پیش که ارسال ایمیل ها به ایمیلم از طرف فیلترینگ شروع شد خیلی از مطالب رو حذف کردم و جز از دست دادن بازدید مشکلی نداشتم ولی جدیدا اول لینک رو فیلتر میکنه بعد مینویسه:

دستور مسدودسازی نشانی های ذیل از طریق این واحد به جنابعالی ارسال شده است که متاسفانه تا این لحظه این دستورات، اجرا نشده اند.
لذا مقتضی است ضمن مسدودسازی فوری نشانی های ذیل، علت عدم اجرای دستورات را جهت اطلاع دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به این واحد اعلام نمایید:

من اصلا قبلا برای حذف اون لینکی که برام ارسال شده ایمیل یا پیامکی دریافت نکردم ولی الان 3 تا این مدلی واسم ایمیل دادن.

موندم چیکار کنم :(

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام
از ماه پیش که ارسال ایمیل ها به ایمیلم از طرف فیلترینگ شروع شد خیلی از مطالب رو حذف کردم و جز از دست دادن بازدید مشکلی نداشتم ولی جدیدا اول لینک رو فیلتر میکنه بعد مینویسه:

دستور مسدودسازی نشانی های ذیل از طریق این واحد به جنابعالی ارسال شده است که متاسفانه تا این لحظه این دستورات، اجرا نشده اند.
لذا مقتضی است ضمن مسدودسازی فوری نشانی های ذیل، علت عدم اجرای دستورات را جهت اطلاع دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به این واحد اعلام نمایید:

من اصلا قبلا برای حذف اون لینکی که برام ارسال شده ایمیل یا پیامکی دریافت نکردم ولی الان 3 تا این مدلی واسم ایمیل دادن.

از پنل ساساندهی تیکت بده

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خوب از زرين کارت استفاده کنيد. تست کنيد ديگه حتی از بانک هم استفاده نميکنيد. زرين کارت يکبار در روز زير 400 هزار تومان رو تسويه آنی (خودکار و سيستمی و بدون نياز به تاييد انسانی) به شما ميده:
https://www.zarinpal.com/zarincard.html

برای بالاتر از 400 هزار تومان هم يک دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت به شما تسويه ميده.
تازه کارمزد کمتری هم ميديد.
این زرین کارت شما اینترنت بانک هم داره؟ مثلا شما پولو زدی به زرین کارت ما حالا من میخوام برای یکی دیگه کارت به کارت کنم اینترنتی میشه یا باید پاشم برم دم عابر بانک؟!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام

برای ما هم در 90 درصد مواقع لینکی رو که ارسال میکنه قبلش خودشون فیلتر کردن!!!

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
انتقال سی پنل به دایرکت ادمین مشکلی ممکنه ایجاد کنه ؟

بالا