• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان صفحه بندی سایت من مشکل داره
مثلا میرم صفحه دوم سایت عنوان صفحه اول هستش و جلوش نمیزنه مثلا صفحه دوم مثل بقیه سایت ها
افزونه صفحه بندی تست کردم مشکلی نداشت
قالب هم تست کردم مشکل نداشتم چند تا قالب دیگه هم تست کردم دیدم مشکل همینه
پس ایراد از قالب نیست و ایراد از یه جای وردپرسه یا افزونه هاش
کسی بلده کمک کنه
مرسی

افزونه جت پک هم اگر نصب کردید غیر فعال کنید شاید درست شد

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
بعد از این نکته که " وقتی بارون میاد سرعت اینترنت کم میشه " عجیبترین چزی که دیدم اینه که" نت رایتل و مخابرات برا من همیشه باهم قطع میشه و باهم هم وصل میشه " یعنی دوتا چیزی که اصلن هیچ ربطی به هم ندارن:general407:

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
بعد از این نکته که " وقتی بارون میاد سرعت اینترنت کم میشه " عجیبترین چزی که دیدم اینه که" نت رایتل و مخابرات برا من همیشه باهم قطع میشه و باهم هم وصل میشه " یعنی دوتا چیزی که اصلن هیچ ربطی به هم ندارن:general407:
یادمه چند سال پیش وایمکس ایرانسل داشتم وقتی بارون میومد سرعتش بهتر میشد خخخخخخ
رایتل هم خیلی جاها دکل نداره از دکل بقیه استفاده میکنه فکر کنم برای همین اینطورریه برای شما

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
میز کار دارم تو اتاقم..روش کامپیوتر هست..ولی من از پشت میز نشستن خوشم نمیاد..خسته میشم زود
بعد یکماه گفتم برم با اسپیکر و ساب آهنگ گوش بدم...این بلا اومد سرم :)))

بیشتر میرم روی مبل میشینم و لپ تاپم رو میزارم روی میز مبل..
یا رو تخت..لپ تاپو میزارم روی پاهام و یا پوزیشن های مختلف:D:D:D
کلا با لپ تاپ میتونی پوزیشن های مختلف رو تجربه کنی..ولی کامپیوتر همش پشت میز باشی خسته میشی

:D:D میخوام یه چیزی بگم اما میترسم سرمو به باد بدم خخ:D:D
ترفند خوبیه..درسته..
آخرش که دیدی دستت به هیچ جایی بند نیست خوبه که حداقل دق و دلیت خالی میشه
کلا از دعوا و زدن و ... خوشم نمیاد و سمتشم نمیرم
بیشتر میخوام طرف رو یه جوری از کار و زندگی بندازم و بکشونمش دادگاه و ...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام
ما توی شرکتمون یه ویندوز 7 ultimate داریم که دسترسی administrator نداره و یوزر فعلیش هم رمز داره

منوی دسترسی به بوتش هم غیر فعال شده و نمیشه safe mode رو اورد

چطوری میتونم بدون لاگین safemode یا cmd رو بیارم ؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تاحالا از این زاویه بهش نگاه کرده بودین؟ :eek:
به اعدام در ملع عام وقتی بچه ها هم میبینن :confused::mad::general710::general407: (بار اوله ملع عام مینوسم فک کنم غلطه)

Untitled.png

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
به اعدام در ملع عام وقتی بچه ها هم میبینن :confused::mad::general710::general407: (بار اوله ملع عام مینوسم فک کنم غلطه)

مشاهده پیوست 949201
اینکه چیزی نیست خیلی از مردم با خانوداه از 5 صبح میان قشنگ یه زیرانداز میندازن و صبحانشونم میارن و تخمه هم میارن و یه اعدام توپ رو تماشا میکنند و تا چند هفته هم روحیشون عالیه که یه تفریح توپ و پیک نیک عالی رفتن!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

مشاهده پیوست 949201
امیدوارم فکری به حال این معضل بشه.
من یکی دوبار صحنه اعدام دیدم باور کنید تا یک هفته حالم بد بود.
یه بار رفته بودم جایی که کنار دادگاه خانواده بوده ، دعوای ملت تا یک هفته 10 روز تو ذهنم بود و دپرس بودم...
این بچه ها چه اتفاقی براشون میفته؟ یا میفهمن و یه اثر عمیق روحی یا نمی فهمن و اثر غیر مستقیم و ناملموس روحی میزاره و بعدها در بزرگی بروز وحشتناکی رخ میده.
ولی خب حکم اعدام در ملا عام هم یه جور حکمیه که قضات میدن و از اون طرف باید جرم طرف رو هم در نظر بگیریم که مثلا تجاز به 30 زن بوده یا مثلا روی صورت 4 تا زن اسید پاشیده یا مثلا یک نفر رو با اعمال وحشتناک و هولناک کشته و ... وقتی اینا رو آدم میشنوه ، دوست داره طرف رو تیکه تیکه کنن...

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
امیدوارم فکری به حال این معضل بشه.
من یکی دوبار صحنه اعدام دیدم باور کنید تا یک هفته حالم بد بود.
یه بار رفته بودم جایی که کنار دادگاه خانواده بوده ، دعوای ملت تا یک هفته 10 روز تو ذهنم بود و دپرس بودم...
این بچه ها چه اتفاقی براشون میفته؟ یا میفهمن و یه اثر عمیق روحی یا نمی فهمن و اثر غیر مستقیم و ناملموس روحی میزاره و بعدها در بزرگی بروز وحشتناکی رخ میده.
ولی خب حکم اعدام در ملا عام هم یه جور حکمیه که قضات میدن و از اون طرف باید جرم طرف رو هم در نظر بگیریم که مثلا تجاز به 30 زن بوده یا مثلا روی صورت 4 تا زن اسید پاشیده یا مثلا یک نفر رو با اعمال وحشتناک و هولناک کشته و ... وقتی اینا رو آدم میشنوه ، دوست داره طرف رو تیکه تیکه کنن...
همسایه ما یه پسری داره این اینقد مثبت بود میرفت مدرسه دخترانه یعنی در این حد مثبت بود!
این یه بار خبر اعدام تو شهر رو شنید و با دوستاش رفت ، این الان تو دستش از چاقو و قمه بگیر تا تفنگ بوده!
فقط 17 سالشه!
قیافشو ببینی باورت نمیشه همچین کسی دستش چاقو بگیره!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
همسایه ما یه پسری داره این اینقد مثبت بود میرفت مدرسه دخترانه یعنی در این حد مثبت بود!
این یه بار خبر اعدام تو شهر رو شنید و با دوستاش رفت ، این الان تو دستش از چاقو و قمه بگیر تا تفنگ بوده!
فقط 17 سالشه!
من خودم تا حالا صحنه اعدام از نزدیک ندیدم..خیلی روی روحیه و اعصاب و روان تاثیر منفی میذاره :(
خونواده هم تاکید میکردن که نباید بری..البته دوران نوجوانی..

کلا آدم جون دادن یه حیوون رو میبینه ناراحت میشه..این که یه انسانه..

البته انسان خطا کار باید به سزای اعمالش برسه..مخصوصا مزاحم های نوامیس و متجاوزان..این 100% باید اعدام بشن..
شرف یه قاتل از این ادما بیشتره:general210::general210:

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
:general611::general611: حوصلمون سرید کاریم نداریم کنیم

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
فقط 17 سالشه!
والا اینی که میگی با یکبار رفتن اینطوری شده ، ایشون آب نمیدیده والا شناگر خوبی بوده :دی

بالا