• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یعنی آنتن وصل کنم درست میشه؟
از سقف باید بزنم یا هر جا باشه فرقی نمیکنه؟
ویدیو های دیگه رو هم چ کردید؟
ممکنه اون ویدیو شما مشکل داشته باشه..واسه خود منم پیش اومده ویدیو خراب باشه///
اگه مشکل همه جایی هست..یکی از کلاینت های غیررسمی اینستاگرام را نصب کنید..شاید درست بشه

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ویدیو های دیگه رو هم چ کردید؟
ممکنه اون ویدیو شما مشکل داشته باشه..واسه خود منم پیش اومده ویدیو خراب باشه///
اگه مشکل همه جایی هست..یکی از کلاینت های غیررسمی اینستاگرام را نصب کنید..شاید درست بشه

10 بار اپلود کردم 5 ویدیو رو حجمم ترکید
کلاینت غیر رسمی چی هست؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
10 بار اپلود کردم 5 ویدیو رو حجمم ترکید
کلاینت غیر رسمی چی هست؟
مثل
Instagram+
یا
instapic برای نسخه ویندوز تحت مترو

یه اکانت مایکروسافت روی ویندوزت ست کن..بعد از استور instapic دانلود و نصب کن
خیلی شیک و مجلسی از اینستاگرام روی کامپیوتر استفاده کن..قابلیت آپلود هم داره برخلاف نسخه وب اینستاگرام

-----
داداش مجله آفتاب مال شماست؟

معرفی استاد علیرضا باقری منو کشت واقعا خخخ
سوسیه

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
مثل
Instagram+
یا
instapic برای نسخه ویندوز تحت مترو

یه اکانت مایکروسافت روی ویندوزت ست کن..بعد از استور instapic دانلود و نصب کن
خیلی شیک و مجلسی از اینستاگرام روی کامپیوتر استفاده کن..قابلیت آپلود هم داره برخلاف نسخه وب اینستاگرام

-----
داداش مجله آفتاب مال شماست؟

معرفی استاد علیرضا باقری منو کشت واقعا خخخ
سوسیه
ناموسا خوبه ولی من ننوشتم خودشون توی اینستاگرام گذاشته بودن کپی کردم :D
راستی اون کلیپش توی شبکه صدای آمریکا رو دیدی نفهمیدم یارو داشت تیکه میپروند یا جدی میگفت که استاد علیرضا باقری واقعا استاده و خلاصه مجریه توی عرق شنا میکرد :D

علیرضا باقری یکی از شخصیت های طنزپرداز در اینترنت است که با نتشار کلیپ های طنز از خود این روزها معروفیت قابل توجهی کسب کرده است. تنها صفحه شخصی وی در اینستاگرام بیشتر از صدهزار فالوور دارد.
علیرضا باقری که خود را استاد علیرضا باقری معرفی میکند ظاهرا اهل سربندر در استان خوزستان است.
از نکات قابل توجه ارتباط وی با خوانندگان فوتبالیستها و افراد مشهور است.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
ناموسا خوبه ولی من ننوشتم خودشون توی اینستاگرام گذاشته بودن کپی کردم :D
راستی اون کلیپش توی شبکه صدای آمریکا رو دیدی نفهمیدم یارو داشت تیکه میپروند یا جدی میگفت که استاد علیرضا باقری واقعا استاده و خلاصه مجریه توی عرق شنا میکرد :D

علیرضا باقری یکی از شخصیت های طنزپرداز در اینترنت است که با نتشار کلیپ های طنز از خود این روزها معروفیت قابل توجهی کسب کرده است. تنها صفحه شخصی وی در اینستاگرام بیشتر از صدهزار فالوور دارد.
علیرضا باقری که خود را استاد علیرضا باقری معرفی میکند ظاهرا اهل سربندر در استان خوزستان است.
از نکات قابل توجه ارتباط وی با خوانندگان فوتبالیستها و افراد مشهور است.

اون کلیپ voa الکی بود..ساختگی بود ...

کلیپ نوید صفایی چرا *** میفرستی تو گروه های باتس آپ از همه باحال تر بود..
سوسیسه..مخصوص خودته خخخخ

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
بعضی وقتا فکر میکنم وب ایران داره به دست گوسفندا اداره میشه

اومدن درگاه های واسط رو فیلتر کردن که یه سر و سامونی بدن

الان هر روز سه تا درگاه واسط افتتاح میشه که نصفشون پول ملت رو بالا میکشن بی دردسر

- وقتی سایت درگاهی که تنها راه ارتباطی با اون فقط یک شماره همراه اعتباری هست (یا فقط یک فرم تماس با ما). چرا کاربر به این سایت اعتماد میکنه؟
- وقتی یک کاربر سایت غیر مجاز دارد و درگاه واسط مربوطه، سایت آن کاربر را جهت دریافت درگاه تایید میکند، یا اصلا کاربر سایت مجاز دارد اما میدانید که سایت درگاه واسط به سایتهای غیر مجاز هم درگاه پرداخت میده. (کافیه داخل گوگل و روی کلمات کلیدی غیر مجاز یک جستجوی کوتاهی کنید تا ببینید که این سایتهای غیر مجاز از چه درگاهایی استفاده میکنن) باید به اون درگاه واسط شک کنید.
- وقتی سایت درگاه واسط از کاربر مدارک دریافت نمیکنه یا سیستم تایید درگاه نداره و تمامی درگاه ها به صورت اتوماتیک ثبت می شوند، باید به آن درگاه واسط شک کرد.
- مشکل از کاربران هست نه درگاه واسط. اگر کاربر فقط کمی حواسش جمع کنه، این مدل درگاه های واسط رشد نمیکنند که بعد از چند مدت پول کاربرها رو بالا بکشن و دوباره یک درگاه جدید ایجاد کنند و باز همین روال!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
- وقتی سایت درگاهی که تنها راه ارتباطی با اون فقط یک شماره همراه اعتباری هست (یا فقط یک فرم تماس با ما). چرا کاربر به این سایت اعتماد میکنه؟
- وقتی یک کاربر سایت غیر مجاز دارد و درگاه واسط مربوطه، سایت آن کاربر را جهت دریافت درگاه تایید میکند، یا اصلا کاربر سایت مجاز دارد اما میدانید که سایت درگاه واسط به سایتهای غیر مجاز هم درگاه پرداخت میده. (کافیه داخل گوگل و روی کلمات کلیدی غیر مجاز یک جستجوی کوتاهی کنید تا ببینید که این سایتهای غیر مجاز از چه درگاهایی استفاده میکنن) باید به اون درگاه واسط شک کنید.
- وقتی سایت درگاه واسط از کاربر مدارک دریافت نمیکنه یا سیستم تایید درگاه نداره و تمامی درگاه ها به صورت اتوماتیک ثبت می شوند، باید به آن درگاه واسط شک کرد.
- مشکل از کاربران هست نه درگاه واسط. اگر کاربر فقط کمی حواسش جمع کنه، این مدل درگاه های واسط رشد نمیکنند که بعد از چند مدت پول کاربرها رو بالا بکشن و دوباره یک درگاه جدید ایجاد کنند و باز همین روال!
شبکه های اجتماعی که پایین سایتتون لوگوهاشون رو زدید اگه داشته باشید عالی میشه. پیشنهاد بود گفتم دیدمتون بگم :دی

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
شبکه های اجتماعی که پایین سایتتون لوگوهاشون رو زدید اگه داشته باشید عالی میشه. پیشنهاد بود گفتم دیدمتون بگم :دی
بله خواهش میکنم. بعضیشون فعال شده ولی داخل سایت لینک نشده. انشالله در آینده لینک میکنیم...

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
سلام دوستان
نیازند ممبر واقعی تلگرام هستیم
۱۰۰ تا ۱۰۰ تا میخواهیم اضافه کنم همکاری دراز مدت
بهم پ خ بدید

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289