• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
نخیر ، تو یک اپورسیونیست هستی:general710::general711:
نه دیگه اینقدر حزب باد نیستم
کلا من میانه رو هستم
مثلا تو انتخابات ریاست جمهوری رای میدم به اصلاح طلبا و تو نمایندگی مجلس رای میدم به اصولگراها کلا یکی به میخ میزنم یکی به نعل :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
چقد ادم که با دیدن درامد تو تو همین تاپیک سایت ترفند نزدن :general304::general304::general304::general304::general304:
والا هرکی مزینه 2 روزه ول میکنه...یا از پسش بر نمیاد..
دنبال نویسنده بودم تو پی تی...طرف ادعا میکرد نویسنده حرفه ای هست..اما نتونست یک پست واسمون بزنه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
آقا یه هاست درست و درمون سراغ دارید که برای سایت های نسبتا پربازدید آدمو اذیت نکنه؟
نسبتا که میگم در حد 10 15 هزار آی پی هستش
پیج وبوت چندتاست و چقدر پهنای باند در ماه مصرف میکنی؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
والا هرکی مزینه 2 روزه ول میکنه...یا از پسش بر نمیاد..
دنبال نویسنده بودم تو پی تی...طرف ادعا میکرد نویسنده حرفه ای هست..اما نتونست یک پست واسمون بزنه
منبع خارجی در اختیارشون میزاری یا خودشون باید مطالب مینوشتن؟

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
:D زیاد نیست در حد 100 و...
ولی کارش جالبه ها،قضیه همون رگ خوابه خخخ کاربرای ایرانی هم که همه خنننننننگ
با یه کامنتایی تو سایت های مختلفم روبرو شدم که مخم سوووووت کشیده،سواد کامپیوتری افراد با سوادمون هم خیییلی پایینه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
پیج ویو کمتر از 2 هستش
مصرف پهنای باند رو دقیق نمیدونم ولی یه 300 400 گیگ رو میخواد دیگه
من هاست وی آی پی از آی آر پاور وب دارم. و اون سایتم حدود 20k بازدید داره . رتبه هزار خورده ای ایران هست و تا حالا راضی بودم بازم خودت برو سایتشون وچک کن.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
منبع خارجی در اختیارشون میزاری یا خودشون باید مطالب مینوشتن؟

بهشون میگفتم مطلب 100% اختصاصی میخوام..حالا میخوایی از خودت بنویسی یا ترجمه میکنی..

یه نویسنده حرفه ای داشتم...که زومیت و گجت نیوز..قاپیدنش..
یکی دیگه پیدا کردم..دیدم طرف واقعا بارش هست و خیلی بدرد میخوره اما نگارشش زیاد جالب نیست..خلاصه بهش گفتم برو مقاله نگارشی بخون و ادبیاتتو خوب کن ..من قیمت پستتو دوبرابر میکنم..خودمم کمک و راهنماییش کردم..حرفه ای شد..
یکی دیگه هم تو سایت های ای تی پست مینوشت..چند ماه دنبالش بودم..خیلی حرفه ای مینوشت..بالاخره تونستم پیداش کنم:D:D:D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
ولی کارش جالبه ها،قضیه همون رگ خوابه خخخ کاربرای ایرانی هم که همه خنننننننگ
با یه کامنتایی تو سایت های مختلفم روبرو شدم که مخم سوووووت کشیده،سواد کامپیوتری افراد با سوادمون هم خیییلی پایینه

خیلی سطح سواد بعضی افراد در زمینه کامپیوتر و موبایل واقعا زیر خط فقر هست..امروز کامنت هارو جواب میدادم دیگه هنگ کردم..به بچه ها گفتم بقیشونو شما جواب بدید:general208::general208::general208:

به پیام زیر دقت کنید::general210::general210::general210:

33019147103867411610_للل.png

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
بهشون میگفتم مطلب 100% اختصاصی میخوام..حالا میخوایی از خودت بنویسی یا ترجمه میکنی..

یکی دیگه پیدا کردم..دیدم طرف واقعا بارش هست و خیلی بدرد میخوره اما نگارشش زیاد جالب نیست..خلاصه بهش گفتم برو مقاله نگارشی بخون و ادبیاتتو خوب کن ..من قیمت پستتو دوبرابر میکنم..خودمم کمک و راهنماییش کردم..حرفه ای شد..
یکی دیگه هم تو سایت های ای تی پست مینوشت..چند ماه دنبالش بودم..خیلی حرفه ای مینوشت..بالاخره تونستم پیداش کنم:D:D:D
پس بگو ماهی یه تومن پول نویسنده میدم.پستی چن میدی ؟

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483

گفتی نویسنده درست درمون داغ دلم تازه شد ...چند ماهه توی موضوع پزشکی سلامتی در به در دنبال نویسنده ام . انقد گشتم همه یا نگارشا خراب یا بی نظم یا کلا تعطیل . همش که نمیشه ترجمه گذاشت ! پول خوبم میدما ولی دل به کار نمیدن .

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
پس بگو ماهی یه تومن پول نویسنده میدم.پستی چن میدی ؟
بین 8 تا 12 تومن..
تسویه حساب کاملا منظم براشون انجام میدم..
ولی از اونطرف کیفیت 90% هست..
سر همین بازی پوکمون گو اولین سایتی بودیم که آموزش هاشو کاملا پوشش دادیم..اما حیف که خرابش کردن..
ما منتظریم..سیستم عامل جدید بیاد..بازی جدید بیاد و... سریع میریم تو کارش
گفتی نویسنده درست درمون داغ دلم تازه شد ...چند ماهه توی موضوع پزشکی سلامتی در به در دنبال نویسنده ام . انقد گشتم همه یا نگارشا خراب یا بی نظم یا کلا تعطیل . همش که نمیشه ترجمه گذاشت ! پول خوبم میدما ولی دل به کار نمیدن .
:D:D اره...
نویسنده متخصص خیلی کم هست..

پ.ن: دوستان به جای اینکه برید سایت بزنید...یک نویسنده ی حرفه ای بشید..تخصصی کار کنید..
الان نویسنده هایی هستن که ماهی 4 تومن یا 5 تومن میگیرن..
همین نویسنده سابقم..تو سایت من کار میکرد..تو گجت نیوز و زومیت کار میکرد..ماهی 5 ت در میاورد..بدون هیچ استرس مدیریت سایت و...
پستشو میزنه و پولشو میگیره..به همین سادگی:general307:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
هیشکی به اندازه خود آدم دلش برای سایتش نمیسوزه. اکثرشون بزن دررو هستن.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
والا با این وضع بهتره نویسنده شیم امیر استخدام نداری؟:general304: وردپرس فولم نگارشم خوپه بخدا انگار سایت زدم قیلتر شده:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
واقعا نویسندگی پول توش هست...البته نه نویسنده ی کپی و ویرایش کپی برای سایت موزیک و تفریحی و...
/////
منظور من نویسنده های سایت های تکنولوژی و تو این زمینه ها هستش..
مثلا یکی از دوستام..توی یکی از سایت های بزرگ تکنولوژی روزی 20 تا پست با قیمت هر پست 6 ت میزنه
..طرف انگلیسی بارشه..تکنولوژی هم بارشه..اصلا دانشجوی آی تی هست..یک پست رو در عرض 10 تا 15 مین میزنه..
حالا ما ماکزیمم رو میگیرم همون 15 مین...میشه 5 ساعت کار در روز/// درآمد روزانه میشه 120 تومن با 5 ساعت کار..در ماه میشه چیزی حدود 3 میلیون و 700///

طرف میخواد بره راه بزنه؟ میگه خدمت هم نمیرم..ترمی 700 پول یونی میدم تا خدمت نرم و از اونطرف کلی سود میکنم.
نشسته پشت سیستم و منتظره سایت انگلیسی پست رو بزنه..بعدش سایتشون یک سیستم داره که همه نویسنده ها و ناظر ها هستن..طرف پستشو ثبت میکنه..تایید شد قرار میده

بالا