• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
مخابرات ارزونتره اما کیفیتش خوب نیست.
بستگی به سرویسی داره که دارین من دو خط دارم دوتاش مخابراته یکیش با پهنای باند دو مگ که حداکثر سرعتش تا ۱۲۸ کیلوبایته اونیکی دیگکن تا ده مگ بازه اگه شما منطقتون خوب باشه و ده مگ بگیرین راحت سرعت دانلود تا ۱.۵ مگ بازه تازه شبانشم من ۴-۸ رایگان الان فک کنم ۲-۷ کردن ، هر موقع هم میخوای حجم بخری زیاد بگیر من هر دفعه +۱۰۰ گیگ میگیرم الان ۱۲۰ گیگو داره هر گیگ ۸۷۰ تومن میده! کجا با این قیمت و سرعت میخوای کیفیت هم فقط پشتیبانیشون خوب نیست که اونم من در طول این ۶ سالی که دارم ازشون فقط زمان تمدیدا باهاشون روبرو میشم که الان کلا آنلاین شده و دیگه کاری هم ندارم باهاشون[emoji23] البته بازم میگم بسته به منطقه مورد استفاده داره و مقدار پهنای باندی که بازه براتون

• Like
Reactions: ap3

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
این الکساش 95 هست nex1music . ir
اینم 96 : time . ir
جالبه
=-=-=-=
کدومش بیشتر کارتون رو راه انداخته ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

signul

Registered User
لایک‌ها
938
خیلی دوست دارید سایت تایم چیلتر بشه ها
حالا هی آدرسشو اینجا بزارید:general405:

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
بچه ها امروز p9 خریدم
ولی توی گوگل پلی برنامه میخوام دانلود کنم میزنه در حال دانلود ولی یک درصد هم جلو نمیره چرا؟؟؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اگر در عرض یک سال این حجم رو مصرف میکنید به صرفه است
وگرنه 50 گیگ یک ماهه هایوب 30 تومنه (فشفشه)
180 هزارتومن => 300 گیگ میشه در عرض 6 ماه
به نظرم ایرانسل به صرفه تره.

در ضمن ایرانسل مثلا بسته 5 گیگی داره 2 هزار تومن. گیگی 400 تومن میفته .

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
اگر در عرض یک سال این حجم رو مصرف میکنید به صرفه است
وگرنه 50 گیگ یک ماهه هایوب 30 تومنه (فشفشه)
180 هزارتومن => 300 گیگ میشه در عرض 6 ماه
ایرانسل تعرفه های مخصوص دانلود هم داره، 4 هزار تومن میدی از 2 تا 8 صبح دانلود نامحدود، سرعت دانلود هم بسته به جایی که هست داره من جام خیلی بده سرعت دانلودم بین یک مگ تا یک مگ و نیم هست. تو یه وعده راحت بیست یا سی گیگ دانلود میکنم با هزینه 4 هزار تومن. من در عرض سه ماه گذشته 684 گیگ با ایرانسل دانلود داشتم.:general601:
این الکساش 95 هست nex1music . ir
اینم 96 : time . ir
جالبه
=-=-=-=
کدومش بیشتر کارتون رو راه انداخته ؟
من تو عمرم یک بار هم تو سایت اولی نرفتم
ولی سایت time.ir شاید در طول هفته دو سه بار چکش میکنم، برای بررسی تاریخ، رویدادها و... کلا شدیدا حافظم ضعیفه خیلی کمکم میکنه تو تاریخ و روز :دی

Last edited:

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
دوستان سایت nic.ir براتون به طور کامل لود میشه؟

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
برای من که بدون مشکل و کامل باز میشه
تا خواستیم یه دامنه ثبت کنم برامون ثبت نمیشه از سایت دامنه دات نت دامنه رو وقتی ثبت میکنم میزنه عملیات ناموفق وقتی هم نیسک رو باز میکنم برام به طور کامل لود نمیشه

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
تا خواستیم یه دامنه ثبت کنم برامون ثبت نمیشه از سایت دامنه دات نت دامنه رو وقتی ثبت میکنم میزنه عملیات ناموفق وقتی هم نیسک رو باز میکنم برام به طور کامل لود نمیشه
خب بد وقتی دامنه ثبت زدی ، زمان ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ نباید ثبت کنی حالا یکم اینور و اونور هم رعایت بشه بد نیست ، صبح رو مگه ازت گرفتن[emoji4]

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
خب بد وقتی دامنه ثبت زدی ، زمان ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ نباید ثبت کنی حالا یکم اینور و اونور هم رعایت بشه بد نیست ، صبح رو مگه ازت گرفتن[emoji4]

اینم از شانش من هست هر وقت یه دامنه خوب به ذهنم میرسه اینطوری میشه باید تا صبح صبر کنم

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
ایرانسل تعرفه های مخصوص دانلود هم داره، 4 هزار تومن میدی از 2 تا 8 صبح دانلود نامحدود، سرعت دانلود هم بسته به جایی که هست داره من جام خیلی بده سرعت دانلودم بین یک مگ تا یک مگ و نیم هست. تو یه وعده راحت بیست یا سی گیگ دانلود میکنم با هزینه 4 هزار تومن. من در عرض سه ماه گذشته 684 گیگ با ایرانسل دانلود داشتم.:general601:

من تو عمرم یک بار هم تو سایت اولی نرفتم
ولی سایت time.ir شاید در طول هفته دو سه بار چکش میکنم، برای بررسی تاریخ، رویدادها و... کلا شدیدا حافظم ضعیفه خیلی کمکم میکنه تو تاریخ و روز :دی
میشه این بسته های شبانش که میگین رو کدشو بگین چیه ، هر چی زدم پیدا نکردم بدین ما هم دانلود کنیم[emoji4]

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
میشه این بسته های شبانش که میگین رو کدشو بگین چیه ، هر چی زدم پیدا نکردم بدین ما هم دانلود کنیم[emoji4]
من کدهای خرید تعرفشو نمیدونم
من از طریق اپلیکیشن «ایرانسل من» بسته میخرم...
بسته های ساعتی، دو تا بسته سه ساعته نامحدود میخرم از 2 تا 8 صبح دانلود نامحدود.
IMG_1717.jpg

Last edited:
بالا