• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
امروز بحث تبلیغات گوگل شد تو این تایپیک
تا دیروز تبلیغات گوگل برا من فیلتر نبود
الان فیلتر شده :|
برا من باز می شه ولی
بخدا قسم یکی از بچه های همینجا مسئول فیلترینگه

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
امروز بحث تبلیغات گوگل شد تو این تایپیک
تا دیروز تبلیغات گوگل برا من فیلتر نبود
الان فیلتر شده :|
فیلترینگ 99% سایت های ایران بستگی داره کجا آدرس سایتشون دیده بشه
سایتی توی پی تی دیده بشه به احتمال 99.9% فیلتر میشه چون فکر کنم خیلی ها اینجا دستی بر فیلترینگ دارن و یا شاید هم مسئول مستقیم فیلترینگ هم یکی از کاربرا باشه

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
برا من باز می شه ولی
فیلتر نیست
در کل ادسنس فقط رو خود سایت گوگل فیلتر نیست و رو سایتهای دیگه باشه فیلتره
نمیخواد قسم بخوری اون فرد منم

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستانی که اطلاع دارند فرق وب سرور nginx با لایت اسپید و apache چی هست و بیشتر به درد چه سایتهایی میخوره؟
مهم ترین تفاوت وب سرور های Nginx و لایت اسپید و آپاچی در این هست که وب سرور های Nginx و لایت اسپید بر پایه معماری رویداد محور هست و آپاچی بر پایه معماری پروسس محور
تو معماری رویداد محور تمام درخواست های توسط یک کارگر (worker) مدیریت میشه، اون هم به این صورت که هست که هر ‌Worker چیزی داره به نام چرخه رویداد (Event loop) که به طور مدام در حال چرخش هست و منتظر دریافت درخواست های ورودی هست و به محض اینکه درخواست وارد بشه کارشو انجام میده ، تو درخواست بالا هم درخواست به ترتیب توی یک صف قرار میگیره و انجام میشه ، نکته ای که وجود داره این Worker ها سرعت انجامشون انقدر بالا هست که این تونایی رو دارن که تعداد درخواست های بالایی رو بدون ایجاد وقفه ای مدیریت کنن.
اما تو معماری وب سرور هایی مثل آپاچی که بر اساس ایجاد پروسس برای هر درخواست جدید هست ، وقتی تعداد درخواست های افزایش پیدا میکنه ، به طبع اون تعداد پروسس های بیشتری ایجاد میشه ، به همین دلیل مصرف CPU بالا میره و باعث میشه سرعت پاسخ دهی وب سرور پایین بیاد.

حالا فرق Nginx و لایت اسپید تو نحوه پیاده سازی اون معماری رویداد محور هست ، و اینکه لایت اسپید غیر رایگان هست.
به طور عمومی لایت اسپید تو اجرای اسکریپت های Php کمی بهتر عمل میکنه و همینطور تطبق پذیری بهتری با کنترل پنل های معروف داره.
از اون طرف Nginx به دلیل اینکه متن باز هست ، تطابق بیشتری با پروژه های متن باز داشته و همچنین تو محیط های توسعه بیشتری قابل اجراست ، ماژول های بیشتری هم داره ، (میشه ازش به عنوان reverse proxy ، لود بالانسر ، استریم سرور و... استفاده کرد)

پیشنهاد من Nginx هست .

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
نه این دردسرش زیاده میخوام اولا از استکبار جهانی و اجنبی! نباشه و از یه هاستینگ ایرانی بخرم و دوما طرف همه کارهارو انجام داده باشه و فقط آماده استفاده باشه.
اگه ایرانی چیزی میشناسی معرفی کن اگه خوب بود میگم تو هم بیای!
از همون خانجانی بخر مدیریت شده هم میده و وی پی اس هاش از webnx آمریکاست و کیفیت خیلی خوبی داره
در کل کاری که @amir7310 گفتن برای موقعی هست که امنیت اطلاعاتتون براتون در درجه بالایی قرار داشته باشه و نخواید دست یک ایرانی بیوفته
از هرجا vps میخرید بررسی کنید اورسل نباشه که بعضا اکثر هاستینگهای فعال در وبهاستینگ تالک بخاطر کل ارزونی اینکار رو انجام میدن و واقعا بی کیفیته سرویس هاشون

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
از همون خانجانی بخر مدیریت شده هم میده و وی پی اس هاش از webnx آمریکاست و کیفیت خیلی خوبی داره
در کل کاری که @amir7310 گفتن برای موقعی هست که امنیت اطلاعاتتون براتون در درجه بالایی قرار داشته باشه و نخواید دست یک ایرانی بیوفته
از هرجا vps میخرید بررسی کنید اورسل نباشه که بعضا اکثر هاستینگهای فعال در وبهاستینگ تالک بخاطر کل ارزونی اینکار رو انجام میدن و واقعا بی کیفیته سرویس هاشون
نه از خارجی که نمیتونم بخرم و میخوام مدیریت کامل داشته باشه.
آقای خانجانی رو نمیشناسم کی هستن.
خود شما اگه هاستینگ معبتری میشناسین که این سرویس رو ارائه میده معرفی کنین.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
نه از خارجی که نمیتونم بخرم و میخوام مدیریت کامل داشته باشه.
آقای خانجانی رو نمیشناسم کی هستن.
خود شما اگه هاستینگ معبتری میشناسین که این سرویس رو ارائه میده معرفی کنین.
irpowerweb
همون که سیستم بلاگ تز روش بود یا هست هنوز!!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
هاستینگ معتبر یک بحثه و متخصص بودن بحث دیگر
اکثرا ادعا میکنن برای شما کانفیگ رایگان میکنن با اینکه بجز نصب چند کنترل پنل چیز بیشتر نمیدونن
اکثرا همینطور هستند از اون هاست دی ال بگیر تا سایتهای مشهور دیگر اکثرا مسئله رو پاک میکنن نه حل!!!
@ap3

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
برا من باز می شه ولی

منم دیگه:D
بچه ها آدرس سایتتونو بدید مثل سایت خودم از internet . ir واستون بازدید بفرستم:general304::general304:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
یکساله 100 گیگ 1750 میفته.
زمانش مهم نیست. شما توی یک روز استفاده کن.
اگر در عرض یک سال این حجم رو مصرف میکنید به صرفه است
وگرنه 50 گیگ یک ماهه هایوب 30 تومنه (فشفشه)
180 هزارتومن => 300 گیگ میشه در عرض 6 ماه

بالا