• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
آره دقیقا فکر کنم اونایی هم که Complete میشه هم باز به مشکل میخوره...

سرعتش خوبه دیتابیس فک کنم 200-300مگ. پلاگین هم 10-11تا فعالن بقیه غیرفعال.

متغیره.
مشکلت از هاسته اکثر هاست های اشتراکی مخصوصا نت افراز این مشکلو دارن
این مشکل وختی پیش میاد که فیچ میکنی گوگل نمیتونه تو اون مدت تایمی که اختصاص میده صفحرو کامل فیچ کنه ( فیچ اس رندر رو بزن متوجه میشی توی رندر بهت میگه چه مشکلی داری )
توی اون صفحه که فیچ میکنی تعداد کوئری اگر زیاد باشه این اتفاق میفته
هاستت رو عوض کن مشکلت حل میشه
پ.ن : نت افراز جدیدا این کارو میکنه که محدود میکنه که فشار روی سروراش نیاد تیکت زدهبودم یه سری گفتن این کارو موکول کنید به ساعات خلوت سرور :)
یه هاست درست حسابی تو ایران بود که اونم ..... !

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ببینید دوست من
بنده مخلص شما هم هستم نه ادعائی دارم نه تو هیچ انجمنی کار تجاری میکنم و نه تا حالا از کسی طلب پولی کردم و نه کسی میدونه من کی هستم فقط یک یوزرم در دنیای مجازی اینجا هم پست میدم و پشت پرده هم کمک دوستان میکنم فکر میکنید دارم به اونا کمک میکنم به نوعی دارم به خودم کمک میکنم که بروز تر بمونم و مشکلات بیشتری رو دیده باشم!!!
برادر من پزشکه یکی دیگشون دندون پزشک
وقتی من تو سن 22 سالگی سمند صفر خریدم اونا با اتوبوس میرفتن دانشگاه
وقتی من ول میگشتم و خرج میکردم اونا 24 ساعت درس میخوندن
وقتی من داشتم رو تخت هتل فلان کشور لم میدادم و تا 10 صبح میخوابیدم اونا داشتن تو بیمارستان با یه عده زیاد مریض شبشون رو رایگان صبح میکردن
برای طرح هم یکشون رو فرستادن زاهدان بیمارستان ارتش یعنی جدشون رو در اوردن هنوز که داره تخصص میخونه حقوقش ماهی 2 تومنه تو سن 32 سالگی تازه میتونه بسم الله رو بگه مقایسه میکنی با چی؟
یک html کار؟ من پزشک نیستم اما میدونم چه میکشند تا یک پزشک بشند.(قبولیشم کار هر کسی نیست)

اما در مورد اون خانوم که در شرکت ما کار میکنه
کارش مگه چیه؟ تهش ماهی 30 تا بنر و یا کاور بزنه و در صورت لزوم قالبها رو بروز یا ... بکنه اونم از نظر فنی کم پیش میاد فقط مناسبتها هست و ... ماهی 1.5 با بیمه برای ماهی 4 روز اونم اگر بخواد میتونه تو خونه انجام بده و کارمند سبز باشه کمه؟
همه که بیل گیتس نمیشند
همه که کارآفرین نمیشند
همه که قدرت خویش فرمائی رو ندارند
اگر اینطور بود باید هر طراح یا برنامه نویس یک شرکت طراحی دی:
بهرحال من احساس میکنم این بحث بی فایده هستش
اگر به حرف منه هر کی قالب زیر 4 میلیون سفارش بگیره داره عمرشو تلف میکنه و شما هم عمرتو تلف نکن
ببین خب پس پستمو نخوندی
یک پزشک درشو میخونه میشه پزشک خیلی خیلی کم پیش میاد مثلا یه دارو تغییر کنه یا راه درمانش عوض بشه نهایت یه آنتی بیوتیکی مثل سفیکسیم میاد بعد از 40 سال میشه یه جایگزین ...
اما همین برنامه نویسی که میگی شب میخوابی صبح بلند میشی میبینی باید از 0 شروع کنی !!!
آره پزشکی سختی میکشه دیگه حداقل خودم دیدم اما به جرات میگم 1 هزارم سختی های یک برنامه نویس رو نداره چون از جونش مایه میزاره
من الآن به جایی رسیدم که نمیگم حرفه ای هستم اما شما یه چیزیو تو ذهنت تصور کن من اونو پیاده میکنم برات ولی من از جونم مایه گذاشتم الآن چشمام بدون قطره اتولوگ و آرتلاک باز نمیشه !!!
هر شغلی سختی خودشو داره اما اول پیام گفتم سرعت پیشرفت و تغییرات علم برنامه نویسی هزاران برابر بیشتر از پزشکیه !

ضمنا سیستم های تبلیغاتی خودشون تبلیغات رو برای گوگل مخفی میکنن
نمیکنن
حتی تو ظاهر اگر شما فک کنی مخفی میکنن اما ربات هاش میبینن ( گوگل رو ساده فرض نکن )

یه جستجو کن ....

جدیدا هم گوگل خیلی حساس تر شده طوری که اگر تو حالت ریسپانسیو طرحت تبلیغ داشته باشه وای به حالته :D

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
مشکلت از هاسته اکثر هاست های اشتراکی مخصوصا نت افراز این مشکلو دارن
این مشکل وختی پیش میاد که فیچ میکنی گوگل نمیتونه تو اون مدت تایمی که اختصاص میده صفحرو کامل فیچ کنه ( فیچ اس رندر رو بزن متوجه میشی توی رندر بهت میگه چه مشکلی داری )
توی اون صفحه که فیچ میکنی تعداد کوئری اگر زیاد باشه این اتفاق میفته
هاستت رو عوض کن مشکلت حل میشه
پ.ن : نت افراز جدیدا این کارو میکنه که محدود میکنه که فشار روی سروراش نیاد تیکت زدهبودم یه سری گفتن این کارو موکول کنید به ساعات خلوت سرور :)
یه هاست درست حسابی تو ایران بود که اونم ..... !
نه جای دیگه هست ، اتفاقا میخواستم بیارم روی نت افراز تستش کنم!
فچ اند رندر که میزنم به یه سری فایلها مثل استایل و فایل های جاوا اسکریپت و ... گیر میده.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
ببین خب پس پستمو نخوندی
یک پزشک درشو میخونه میشه پزشک خیلی خیلی کم پیش میاد مثلا یه دارو تغییر کنه یا راه درمانش عوض بشه نهایت یه آنتی بیوتیکی مثل سفیکسیم میاد بعد از 40 سال میشه یه جایگزین ...
اما همین برنامه نویسی که میگی شب میخوابی صبح بلند میشی میبینی باید از 0 شروع کنی !!!
آره پزشکی سختی میکشه دیگه حداقل خودم دیدم اما به جرات میگم 1 هزارم سختی های یک برنامه نویس رو نداره چون از جونش مایه میزاره
من الآن به جایی رسیدم که نمیگم حرفه ای هستم اما شما یه چیزیو تو ذهنت تصور کن من اونو پیاده میکنم برات ولی من از جونم مایه گذاشتم الآن چشمام بدون قطره اتولوگ و آرتلاک باز نمیشه !!!
هر شغلی سختی خودشو داره اما اول پیام گفتم سرعت پیشرفت و تغییرات علم برنامه نویسی هزاران برابر بیشتر از پزشکیه !

نمیکنن
حتی تو ظاهر اگر شما فک کنی مخفی میکنن اما ربات هاش میبینن ( گوگل رو ساده فرض نکن )

یه جستجو کن ....

جدیدا هم گوگل خیلی حساس تر شده طوری که اگر تو حالت ریسپانسیو طرحت تبلیغ داشته باشه وای به حالته :D
بله کاملا قبول دارم
اینکه وبمستری بخصوص در ایران بسیار پر استرسه شکی توش نیست
مخصوصا برای یک اسکریپت نویس
من فکر کنم کلا مطلب منو نگرفتین
بنده صحبتم فقط سمت یک طراح قالب یا استایل زن بود بحث من اینکه این شغل کار زیادی نداره که بگیم باید تفاوت قیمت باشه
اما اسکریپت نویس(برنامه نویس) واقعا تفاوت داره اگر برنامه نویس باشید میدونید چی عرض میکنم
ببیندید انواع معماری و فریم ورک برای پیاده سازی یک الگوریتم هست حالا یکی میاد با یک دیتا بیس داغون و چن فانکش داغون تر بظاهر یک سایت رو بالا میاره شاید در اول کار تفاوتی وجود نداشته باشه اما وقتی تحت بار قرار گرفت تفاوت برنامه نویس خوب و بد و متوسط مشخص میشه و انوجاست که میفهمیم یک اشتباه و معماری بد در کد نویسی میتونه میلیونها تومن بر مدیر سایت تحمیل کنه و اون کسب و کار رو بخطر بندازه
من در عالم برنامه نویسی اصلا بحثی ندارم چون نامحدوده و میتونه تا ثریا جای مانور داشته باشه
همانطور که یکی میشه لری پیج و اریک اشمید و دیگری میشه یک برنامه نویس که امورات با فروش شاپ نسخه 50 تومنی میگذره و دیگری هم میشه کارمند فلان شرکت با حقوق سالی 200 هزار دلار
اما هر چیزی ظرفیتی داره تم و استایل یک سقف مشخص دارند دیگه طرف که نمیتونه شق القمر بکنه درسته تفاوت هست اما مشهوده و زیاد نیست که قیمت 100$ بشه 2000$ !!!
بهرحال من فقط هدفم یک بحث وبمستری بود و امیدوارم باعث آزرده خاطری شما عزیزان نشده باشم
وقتتون بخیر

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
نمیکنن

یه جستجو کن ....

اگر نکنن خیلی دیگه داغونن 2 خط کد بیشتر که نیست!!!
نمونه دست پا شکسته سریع یکی زدم
PHP:
function itsGoogle(){

#
    # limit on user agent
    $Robots = array('Googlebot', 'MSNBot', 'Googlebot-News', 'Googlebot-Image', 'Googlebot-Video', 'Googlebot-Mobile', 'Mediapartners-Google', 'Mediapartners-Google', 'AdsBot-Google', 'Bingbot','Yahoo Slurp','Yahoo! Slurp','YandexBot','Qwantify','MJ12bot');
    $IsRobot = false;
    $MyUserAgent = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
    foreach($Robots as $Robot){
        if(@stristr($MyUserAgent, $Robot)){
            $IsRobot = true;
            break;
        }
    }

#
    # limit on IP
    $bot_ips = array(
        "157.56.",
        "66.",
    );
    $remote_ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
    foreach($bot_ips as $k => $ip){
        $ip_str_len = strlen($ip);
        $remote_ip_range = substr($remote_ip, 0, $ip_str_len);
        if($remote_ip_range==$ip){
            $IsRobot = true;
            break;
        }
    }

return $IsRobot;
}

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
اگر برای یه کاری پول زیادی خرج کنید ممکنه سرتون کلاه بره و کار خیلی حرفه ای نگیرید . ممکن هم هست کار حرفه ای بگیرید ..... ولی اگر خرج نکنید شک نکنید کار حرفه ای نمیگیرید ....

من خیلی بحث رو دنبال نکردم ، ولی برای اون دوستی که میگفت یه گرافیست / برنامه نویس خیلی فوق حرفه ای تو شرکتشون ماهی 1.5 میلیون میگیره ، در جواب ایشون فقط مینویسم ، یا اون گرافیست خیلی فوق احمقه ( که در نتیجه نمیتونه حرفه ای باشه ) وقتی با ماهی 1.5 برای شما کار میکنه ! یا شما ما رو خیلی احمق فرض کردی ! یا با معنی کلمه فوق حرفه ای مشکل داری و نمیدونی یعنی چی !
آبدارچی فوق داغون و شوت شرکت ما الان 1.5 میگیره .

اون آدمی که میگید انقدر فوق حرفه ایه بگید بیاد پیش من ، اگر انقدر حرفه ای بود من خودم بهش ماهی 5 تومن میدم . 5 تومن الان کف قیمت یه دونه لوگوی حرفه ایه ! انگار نمیدونید بازار چه خبره ! یا انقدر با این جوجه گرافیست های پی تی کار کردید که طرح های آماده رو 50 هزار تومن میفروشن که فکر کردید دنیای حرفه ای هم اینجوریه !

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خیلی هم عالیه والا
هم یه طرح جدید و بدون اسکی هست
سئوش خیلی بالاست /منتها چون بنر های کلیکی گذاشتم..درست نشون نمیده
بدون بنر همش 500 کیلوبایته حجمش و خیلی سبکه
ولید شده هست و بدون خطای کدنویسی/پنل داره
و خیلی نکات مثبت دیگه
----------
اگه یه روزی بخوام قالبمو عوض کنم دوباره میدم فامو/خیلی کارش درسته
این بنرها سایتتو خیلی سنگین کرده و توی الکسام گفته که سایتت خیلی دیر باز میشه.

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
اگر نکنن خیلی دیگه داغونن 2 خط کد بیشتر که نیست!!!
نمونه دست پا شکسته سریع یکی زدم
PHP:
function itsGoogle(){

#
    # limit on user agent
    $Robots = array('Googlebot', 'MSNBot', 'Googlebot-News', 'Googlebot-Image', 'Googlebot-Video', 'Googlebot-Mobile', 'Mediapartners-Google', 'Mediapartners-Google', 'AdsBot-Google', 'Bingbot','Yahoo Slurp','Yahoo! Slurp','YandexBot','Qwantify','MJ12bot');
    $IsRobot = false;
    $MyUserAgent = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
    foreach($Robots as $Robot){
        if(@stristr($MyUserAgent, $Robot)){
            $IsRobot = true;
            break;
        }
    }

#
    # limit on IP
    $bot_ips = array(
        "157.56.",
        "66.",
    );
    $remote_ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
    foreach($bot_ips as $k => $ip){
        $ip_str_len = strlen($ip);
        $remote_ip_range = substr($remote_ip, 0, $ip_str_len);
        if($remote_ip_range==$ip){
            $IsRobot = true;
            break;
        }
    }

return $IsRobot;
}
میشد به جای این همه user agant های مشخص شده خزنده ها فقط بنویسید google yahoo bing این همه تکرار برای چی!
پیشنهاد قلبی من برای همه اینه که کلا دسترسی خزنده MJ12bot رو به سایتشون مسدود کنن.
یاندکس کلا تو نت ایران نقشی نداره
msn هم خدا رحمتش کنه
ولی انصافا کد خوبیه
.....

در مورد بحثی که در مورد دستمزد کدنویسی، توسعه وب، طراحی وب، برنامه نویسی شد، به عنوان یه نیمه توسعه دهنده اعتقاد دارم نسبت کار تخصصی با مبلغ دریافتی اصن باهم نمیخونه تو اندروید یکم بهتره طرف با فونگپ میاد یه اپ میزنه برای توضیحات یه شرکت سه میلیون میگیره کل وقتی که میزاره یه روزه، ولی یه برنامه نویس وب و کلاینت باید کلی فسفر بسوزونه یه برنامه بنویسه برای چندرغاز پول

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
این بنرها سایتتو خیلی سنگین کرده و توی الکسام گفته که سایتت خیلی دیر باز میشه.
میدونم
اما چاره چیست؟
فوقش میتونم دوتا بنر رو کم کنم..
بالاخره باید منم یه سودی کنم این وسط
---------
این اکسای ایران من 3 روزه بروز نشده..فکر کنم خواب بدی واسم دیده

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
میدونم
اما چاره چیست؟
---------
به حای کار کردن با این سایتهای کلیکی که بنرهاشون از سرورهای خودشون لود میشه برو با شرکتها و سایتها و غیره مستقیم تبلیغ بگیر و بنر هم توی سایت خودت آپلود کن. سایتت خیلی سبک میشه و همین باعث میشه کلی هم رتبه الکسات بهتر باشه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شکر میان اسپم هاتون

من الان با این سایت rtl-theme.com چه کنم

یک ماهه یه قالب ناقص انداختن به ما هم خود طراح و هم خود مدیرت اصلی قبول کردن پول ما رو پس بدن اما هر روز امروز و فردا میکنن

مثل اینکه مدیر اصلی با شکایت خریدارها پول رو از طرح میگیره ولی به خریدار پس نمیده

شیطونه میگه ۹ تا پیج با کلمه راستچین بالا بیارم در مورد کلاهبرداریش تا عبرتی بشه براش

همچنین شیطونه میگه قالبه رو رایگان تو وب پخش کنم

خودمم چون یه قالب سالم دارم ازشون میتونم به جای قالب ناقص از اون استفاده کنم

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
بی خیال آقا
سرت میادا

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
به حای کار کردن با این سایتهای کلیکی که بنرهاشون از سرورهای خودشون لود میشه برو با شرکتها و سایتها و غیره مستقیم تبلیغ بگیر و بنر هم توی سایت خودت آپلود کن. سایتت خیلی سبک میشه و همین باعث میشه کلی هم رتبه الکسات بهتر باشه.
دوتا از بنر هارو کم کردم

مطلب صفحه اول 12 تا بود - کردمشون 10 تا
یه 400 کیلوبایتی حجم رو سبک تر کردم

• Like
Reactions: ap3

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
میشد به جای این همه user agant های مشخص شده خزنده ها فقط بنویسید google yahoo bing این همه تکرار برای چی!
پیشنهاد قلبی من برای همه اینه که کلا دسترسی خزنده MJ12bot رو به سایتشون مسدود کنن.
یاندکس کلا تو نت ایران نقشی نداره
msn هم خدا رحمتش کنه
ولی انصافا کد خوبیه
.....

در مورد بحثی که در مورد دستمزد کدنویسی، توسعه وب، طراحی وب، برنامه نویسی شد، به عنوان یه نیمه توسعه دهنده اعتقاد دارم نسبت کار تخصصی با مبلغ دریافتی اصن باهم نمیخونه تو اندروید یکم بهتره طرف با فونگپ میاد یه اپ میزنه برای توضیحات یه شرکت سه میلیون میگیره کل وقتی که میزاره یه روزه، ولی یه برنامه نویس وب و کلاینت باید کلی فسفر بسوزونه یه برنامه بنویسه برای چندرغاز پول
بله چرا نشه هر کدوم رو میخواید بزارید و... اینو من همینطوری سریع زدم اما تکرار ببینید گوگل برای ویدئو و ایمیج و.. کراول ها رو با user agant های متفاوتی انجام میده پس برای کسیکه ویدئو ارائه نمیده یا موارد مشابه نیازی به تکرار همش نیست اما بهتره برای جلوگیری از خشم گوگل همه user agant یک چیز ثابت رو ببینند ( گوگل تاکید زیادی داره که شما حق ندارید به روبوت چیزی نشون بدید که کاربرا توانئی دیدن اونو نداره و جدیدا هم به جد از طریق موتور کروم سنجش هائی رو انجام میده اولین تنبیه برای سایت bmw بود فکر کنم که محتوای کراول شده با چیزیکه کاربر میدید یکسان نبودند)
عموما اکثرا روبوت های بیخود رو باید از فایروال بست چون روی کدنویسی دستتون آزاد تر باشه
خیلی جاها دیدم بک لینک فروختن بصورت فلاو ولی برای روبوت نوفلاو بوده و از سیستم های خاصی بهره بردند که نشه ردشو گرفت
نمونه ملموسش همین سیستم ویبولتین شما سرچ میزنی مطلبی پیدا میکنی هم تو کش هم به حالت عادی اگر لاگین نباشید مطلب رو نمیبینید اما گوگل اونو دیده و ایندکس کرده
البته راه هائی هست که بشه پاتک زد اما خوب بعضا اینقدر حرفه ای میتونن بنویسند که شما هدر هم تغییر بدی باز هم نمیتونی دسترسی داشته باشی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
میدونم
اما چاره چیست؟
---------
به نظرم کلن بیخیال بنر و اینا با قیمت پایین بشو .
به فکر vip باش . لازم نیست کل سایت رو vip کنی یه قسمت رو vip کن . یه مدت تست کن ضرر نداره که ؟؟
یا اینکه تو حتمن این بازدید کننده هاتو خوب میشناسی میدونی چی میخان یه اپ آندروید چیزی بده برات بنویسن بذار برا فروش
یا..

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
آیا میدانستید کارت شارژ همراه اول رو تو سایت خودش با 5درصد تخفیف میده ؟؟ یعنی شارژ 10تومنی 9500 . 20تومنی 19ت و..

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آیا میدانستید کارت شارژ همراه اول رو تو سایت خودش با 5درصد تخفیف میده ؟؟ یعنی شارژ 10تومنی 9500 . 20تومنی 19ت و..
نه نمیدوانستیم:D:general707::general707:

من که دائمی دارم..هر ماه صورتحساب میده پرداخت نمیکنم..دو سه ماه بعد مبلغش که زیاد بشه..اخطار میده تا 24 ساعت دیگه یکطرفه میشی...اونموقع همه رو باهم پرداخت میکنم:general310:

بالا