• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
تا اونجا که من میدونم الان 5-6 ساله طراحی سایتهای مشابه دانلودها رو میدن به *****(فرهادینا) و قیمتاشم تهش 1 تومن میگیره
شما رحیمی رو میشناسید؟ عجوبه ای هست برای خودش مدیر بلاگ اسکین و یک ابزار سفارش بده زیر یک تومن کار تمیز تحویلت میده
همیار وردپرس هم بعید میدونم این قیمت ها رو بگیره چون من میشناسمش سیاستش ارزون ولی تعداد زیاد هست!!!!!!!
یکی از همین سایتهای بزرگ دانلود رفیقمه. قاطی کردم فرهادیان و آی وحید رو....
رفیقم همین چند وقت پیش 3 تومن با کلی چونه داد برای قالب ...

این پیام رو به کی دادید؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
برای من اس ام اس اومد
اما هیچ ایمیلی نیومده، تو پنل اخطار هم چیزی ثبت نشده ... o_O

این ارور رو مواقعی میده که سرعت پاسخگویی سرور بیش از حد طول بکشه یا اینکه هاست مشکل دار هست و درخواست هارو پاسخ نمیده (معمولا این مورد ممکنه تو بازدید های بالا و کلود لینوکس ایجاد بشه - کمبود منابع)
البته من حدس میزنم وب سرورت آپاچی هست!
یا اینکه وردپرس داری و بیش از حد سنگینه
یا سرور مجازی هست و بصورت صحیح کانفیگ نشده

در کل، دلایل زیادی میتونه داشته باشه
نه گوگل خیلی خوب و سریع دسترسی داره.
روبات گوگل همیشه کمتر از 1ثانیه سورس پیج رو دانلود میکنه :
Download Time: 0.509 seconds
Download Time: 0.885 seconds
Download Time: 0.740 seconds
Download Time: 0.677 seconds
این وسط نمیدونم چی مانع ایندکس سایت میشه.
وب سرور هم لایت اسپید هست.
یه بار باید هاست رو تعویض کنم دیگه همه چیز رو تست کردم.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
یکی از همین سایتهای بزرگ دانلود رفیقمه. قاطی کردم فرهادیان و آی وحید رو....
رفیقم همین چند وقت پیش 3 تومن با کلی چونه داد برای قالب ...

این پیام رو به کی دادید؟
حتما درست میفرمائید
یادمه مدیر کاسپید (سال 89) میگفت هر وقت یکی زنگ میزد و میگفت من بزرگم و... میخوام یک فروشگاه بزنم همون نسخه 500 تومنی رو بهش میدادیم 10 میلیون چون میگفتیم اگر میخواید حرفه ای باشه هزینه بیشتر میبره و اونم میگفت قبول!!!
این پاسخ ایمیل هم که قرار دادم پاسخ یکی از همین افرادی بود که نام بردین و بعد از دریافت پاسخ دیگر عزیزان نیز قرار میدم
اگر اجازه بفرمائید نامی از بک اوردرهای دریافتی نبرم

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
نه گوگل خیلی خوب و سریع دسترسی داره.
روبات گوگل همیشه کمتر از 1ثانیه سورس پیج رو دانلود میکنه :
Download Time: 0.885 seconds
Download Time: 0.740 seconds
Download Time: 0.677 seconds
این وسط نمیدونم چی مانع ایندکس سایت میشه.
وب سرور هم لایت اسپید هست.
یه بار باید هاست رو تعویض کنم دیگه همه چیز رو تست کردم.
الان مشکل چیه؟ کلا ایندکس نمیکنه یا دور ایندکس میکنه؟
بعضا با فتچ کردن هم ممکنه ایندکس آنی نکنه و طبیعی هست بخصوص برای سایتهای تازه کار

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
والا نمیدونم شما تو کار کد نویسی هستین یا خیر ، طرح اختصاصی قیمتش از اینا بیشتره اینا هنوز زیر قیمت دارن میگیرن قیمت رو بخواین ببینین سرچ کنید تعرفه صنف گرافیک و همون لینک اول رو بزن ببین نرخ پایش از هف هش تومن شروع میشه ، حالا جدا از این نرخا کد زدن هم به این آسونی نیس که فکر کنید براحتی کپی پیست بشه قالب زد هزینه ای که گرفته میشه واقعا ارزش کاری که انجام میشه هستش و مث فارسی سازی آسون نیستش که بخوای صد تومن دویست تومن بگیری
داداش این دوستمون starshop تقصیری نداره این حرفو میزنه چون اطلاعی نداره
متاسفانه بدبختی ما اینه که ارزش کاری خودمونو میاریم پایین ( مجبوریم )
مشتری میاد یه سایت در حل گوگل میخواد هزینه ای که میخواد بده در حد نهایتش 200 تومنه بعد میگه امکانش هست اپ اندرویدشم بنویسید و 250 بدم ؟ :|
جالبیشت اونجاست که میگه تا 2 سال پشتیبانی رایگانه دیگه ؟ :|
وگرنه قیمت میلیونی برای یه طرح اختصاصی پوسته وردپرس خیلی هم عادیه حالا تو ایران اینطوری جا افتاده که طرف تا دیروز شلوارشو باباش براش میپوشوند الان یه سایت بالا آورده اسم خودشو گذاشته طراح ... :)
من از کسایی که تو صنف گرافیک و طراحی هستند خیلی خوشم میاد نمونش آقای ادیب که اینجا معرفیش کردم کارشو تضمین میکنم همیشه هم مشتری داره واس یه لوگو محاله کمتر از 2 میلیون قیمت بده
در صورتی که تو همین انجمن و ... کسایی هستن که لوگو میزنن 10 هزار تومن اونم تو 4 سایز مختلف 2 تا هم بنر 468 اشانتیون میدن یه روزم سفر تفریحی رستوران گردون برج میلاد میدن به مشتری با همون 10 تومن !!!!

از چی بگم برات ....

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
حتما درست میفرمائید
یادمه مدیر کاسپید (سال 89) میگفت هر وقت یکی زنگ میزد و میگفت من بزرگم و... میخوام یک فروشگاه بزنم همون نسخه 500 تومنی رو بهش میدادیم 10 میلیون چون میگفتیم اگر میخواید حرفه ای باشه هزینه بیشتر میبره و اونم میگفت قبول!!!
این پاسخ ایمیل هم که قرار دادم پاسخ یکی از همین افرادی بود که نام بردین و بعد از دریافت پاسخ دیگر عزیزان نیز قرار میدم
اگر اجازه بفرمائید نامی از بک اوردرهای دریافتی نبرم
یکیو میشناسم یه سایت سایده وردپرسی رو 10 میلیون میگیره.
میگه هر 3-4 ماه یه سفارش به پستم میخوره و راحتم.
چه کاریه با 1 تومن کار کنم؟ یکبار کار می کنم 10 تومن. سخت گیر میاد ولی میاد چون خیلی ها دنبال گرونین

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
الان مشکل چیه؟ کلا ایندکس نمیکنه یا دور ایندکس میکنه؟
بعضا با فتچ کردن هم ممکنه ایندکس آنی نکنه و طبیعی هست بخصوص برای سایتهای تازه کار
پستهایی که دیروز فچ کردم امروز تازه ایندکس شدن اما تو این یکی دو روز انقدر تغییرات تو سایت دادم نمیدونم کلا دیر ایندکس میشه یا مشکلی وجود داشته.
والا من سایتهایی که قبلا داشتم بلافاصله بعد ازینکه سایت بالا میومد فچ میکردم همیشه زیر 10ثانیه ایندکس میشده.
این سایت قدیمیه اما زیاد آپدیت نشده.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
مشتری میاد یه سایت در حل گوگل میخواد هزینه ای که میخواد بده در حد نهایتش 200 تومنه بعد میگه امکانش هست اپ اندرویدشم بنویسید و 250 بدم ؟ :|
وگرنه قیمت میلیونی برای یه طرح اختصاصی پوسته وردپرس خیلی هم عادیه حالا تو ایران اینطوری جا افتاده که طرف تا دیروز شلوارشو باباش براش میپوشوند الان یه سایت بالا آورده اسم خودشو گذاشته طراح ... :)
من از کسایی که تو صنف گرافیک و طراحی هستند خیلی خوشم میاد نمونش آقای ادیب که اینجا معرفیش کردم کارشو تضمین میکنم همیشه هم مشتری داره واس یه لوگو محاله کمتر از 2 میلیون قیمت بده
در صورتی که تو همین انجمن و ... کسایی هستن که لوگو میزنن 10 هزار تومن اونم تو 4 سایز مختلف 2 تا هم بنر 468 اشانتیون میدن یه روزم سفر تفریحی رستوران گردون برج میلاد میدن به مشتری با همون 10 تومن !!!!

از چی بگم برات ....
دوست عزیز من ادعائی ندارم ولی شما از کجا میدونید تو اینکار نیستم؟
بنده سال 85-86 سر همین ارزون بازی ها کلا خدمات بدین شکل رو ول کردم و فقط برای خودم کار کردم
من از خدامه این پولها ردو بدل بشه اما واقعیت چیز دیگریست
فراموش کردین در کشوری زندگی میکنید که نه قوانین کپی رایت داره و نه ریپ زدن عار و عیبه
یک چرخی تو نت بزنید با 2 هزار تومن داره بنر طراحی میکنه اینو باید به کی گفت؟
وقتی شما قالب های استاندارد بین المللی رو میتونید با قیمتهای کم بخرید و بدین فارسی کنند چه دلیلی داره بیاید این مبالغ رو بدین
بله اسکریپت بحثش کاملا جداست اینجا صحبت از تم و استایله وگرنه همین اسکریپت رو دیدم تا 100 تومن هم زدن 100 میلیون

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
یکیو میشناسم یه سایت سایده وردپرسی رو 10 میلیون میگیره.
میگه هر 3-4 ماه یه سفارش به پستم میخوره و راحتم.
چه کاریه با 1 تومن کار کنم؟ یکبار کار می کنم 10 تومن. سخت گیر میاد ولی میاد چون خیلی ها دنبال گرونین
نکتشو گفتم به نقل از کاسپید و خودم هم تجربشو دارم و شما هم فرمودین بعضیها چون نمیدونن میگن هر چی پول بیشتری بدیم احتمالا کارمون با کیفیت تر میشه اما یک استایل وردپرس بدون افزونه و ... 1700$ فکر کنم سالی 2 مشتری هم نداشته باشه
قالب من که 850 آب خورد:cool:
احسنت
قالبت بده؟
سئو نیست؟
ناراضی هستی؟
چی نداره که دانلودها داره؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
پستهایی که دیروز فچ کردم امروز تازه ایندکس شدن اما تو این یکی دو روز انقدر تغییرات تو سایت دادم نمیدونم کلا دیر ایندکس میشه یا مشکلی وجود داشته.
والا من سایتهایی که قبلا داشتم بلافاصله بعد ازینکه سایت بالا میومد فچ میکردم همیشه زیر 10ثانیه ایندکس میشده.
همین ارور هایی که موقع فچ کردن هست، هنگام crawl ربات هم وجود داره و باعث خلل در کار ربات میشه
سرعت لود وردپرس چطوره؟ حجم دیتابیس چقدره؟ چند تا پلاگین داری؟

پ.ن: یک سوال، بعد از فچ کردن سریع قرمز میشه یا چندین ثانیه بعد؟

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
اگر سایت قدیمی بوده و آپدیت آنچنانی هم نمیشده ببینید نرفته سندباکس؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

از چی بگم برات ....
چندین سال پیش حدودا 7-8 سال پیش یکی از آشناها پاساژ کوچکی درست کرد و براش خواست لوگو بزنه. اون موقع یکی 7 میلیون تومن پول گرفت تا لوگو زد !

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
احسنت
قالبت بده؟
سئو نیست؟
ناراضی هستی؟
خیلی هم عالیه والا
هم یه طرح جدید و بدون اسکی هست
سئوش خیلی بالاست /منتها چون بنر های کلیکی گذاشتم..درست نشون نمیده
بدون بنر همش 500 کیلوبایته حجمش و خیلی سبکه
ولید شده هست و بدون خطای کدنویسی/پنل داره
و خیلی نکات مثبت دیگه
----------
اگه یه روزی بخوام قالبمو عوض کنم دوباره میدم فامو/خیلی کارش درسته

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
من الان 12 ساله کارم اینه برای کسی کد نمیزنم اما دستم تو کاره
مگه میخواد چکار کنه؟
شما که تو اینکارید چرا؟
طرف خارجی میشینه یک تم میزنه فوقش به 200 نفر بفروشه هر کدوم 25 تا 50 $ جدشم در میاد چون باید با 200 نفر سرو کله بزنه
بگذریم از پورسانت سایتهای فری لنسری یا بروکری
پس معلومه با این حرفتون اصلا تو کار کدنویسی نیستید
پزشکی که تو مطب میشینه یه خودکار دستشه و نسخه مینویسه و هیچ کاری هم نمیکنه و درآمد روزانش بالای 10 تومنه پس بگیم مگه چیکار میکنه ؟
کل عمرشو گذاشته درس خونده که الان با یه خودکار بتونه این کارو کنه
مثل برنامه نویس که کل عمرشو صرف کدنویسی و یادگیری میکنه که کدنویسی خیلی از اون پزشکی سخت تره چون سرعت تغییر و پیشرفت علم برنامه نویسی خیلی از پزشکی بیشتره !!
نمیدونم وقاعا اگر این پولها رو میدن خیلی عجیبه
یک خانمی تو شرکت ماست الان 5 ساله برامون کار میکنه ماهی یک و نیم میگیره فوق حرفه ایه چه تو دیزاین گرافیکی چه علم html&css&javascript و مدام هم با تحولات نت داره بروز میشه
عجیب این خانومی هست که تو شرکت شماست با این همه استعداد و حرفه ای بودن راضی به ماهی 1.5 میشه !!
از طرف من بهش سلام برسونید بگید یک انسان خیلی باید احمق باشه ( قبلش ماذرت خواهی کن ) که فوق حرفه ای در دیزاین باشه و جاوااسکریپت رو هم حرفه ای باشه اونوقت ماهی 1.5 راضیش کنه !!!
شما تو گرافیک فوق حرفه ای باشی ماهیانه یه لوگو هم بزنی بیشتر از این در میاری !!!
یادش بخیر یه زمونی چند سال پیش برای کار و استخدام رفتم صبا ایده از یه چیز شکوری فقط خوشم اومد اونم این بود من هرچیو گفتم بلدم و حرفه ای ام برگشت گفت اینا واسم مهم نیست بگو چی میتونی یاد بگیری و واس کار من مفید باشه !
در کل حتما به این خانوم سلام ویژه برسون و حرفمو بهش بزن ( از منم ناراحت شد ایرادی نداره حضوری میام ماذرت خواهی میکنم ) چون یه استادی داشتم که همین احمق بودن رو بهم گفت و باعث شد دیگه کار برای اینو اونو بزارم کنار مگه اینکه پول خوب بده ....

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
نکتشو گفتم به نقل از کاسپید و خودم هم تجربشو دارم و شما هم فرمودین بعضیها چون نمیدونن میگن هر چی پول بیشتری بدیم احتمالا کارمون با کیفیت تر میشه اما یک استایل وردپرس بدون افزونه و ... 1700$ فکر کنم سالی 2 مشتری هم نداشته باشه

احسنت
قالبت بده؟
سئو نیست؟
ناراضی هستی؟
اتفاقا وضعش هم خوبه و میدونم هر دو ماه همچین مشتریهایی داره .
جالبه مشتری هایی هم که پستش میخوره ، میگه الا بالله باید سرور اختصاصی بگیرید !
برای یه سایت با بازدید 2-3 هزار ا فوقش سرور میگیره در حد لالیگا
چند هسته ای با 32 گیگ رم و پورت 1 گیگ :دی
تو پاچه طرف می کنه عجیب غریب :دی

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
چندین سال پیش حدودا 7-8 سال پیش یکی از آشناها پاساژ کوچکی درست کرد و براش خواست لوگو بزنه. اون موقع یکی 7 میلیون تومن پول گرفت تا لوگو زد !
دقیقا همینه وختی برای کار خودت ارزش قائل باشی میتونی به بهترین جاها برسی
خیلی هم عالیه والا
هم یه طرح جدید و بدون اسکی هست
سئوش خیلی بالاست /منتها چون بنر های کلیکی گذاشتم..درست نشون نمیده
بدون بنر همش 500 کیلوبایته حجمش و خیلی سبکه
ولید شده هست و بدون خطای کدنویسی/پنل داره
و خیلی نکات مثبت دیگه
----------
اگه یه روزی بخوام قالبمو عوض کنم دوباره میدم فامو/خیلی کارش درسته
خب چرا تبلیغاتتو مستقیم میزاری ؟
یکی از امتیازهای منفی گوگل برای همین تبلیغاته در حدی که اگر زیاد باشه تعداد و اینکه سرعت لود افزایش پیدا کنه میزنه داغونت میکنه
میتونی 1 ماه امتحان کنی هیچ تبلیغی نزاری و بعد ببینی رشد سایتت ایندکس مطالب و بازدید چقدر رفته بالا
حالا چاره چیه ؟
قرار دادن تبلیغات به صورت غیر مستقیم یا حتی مخفی کردن تبلیغات برای ربات های گوگل
خدا بیامرزه یه دوستی داشتم همیشه میگفت با گوگل دوست باشید تا اونم با شما دوست بشه اونوخ میاد با هم برین پارک دور دور :D

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
همین ارور هایی که موقع فچ کردن هست، هنگام crawl ربات هم وجود داره و باعث خلل در کار ربات میشه
آره دقیقا فکر کنم اونایی هم که Complete میشه هم باز به مشکل میخوره...
سرعت لود وردپرس چطوره؟ حجم دیتابیس چقدره؟ چند تا پلاگین داری؟
سرعتش خوبه دیتابیس فک کنم 200-300مگ. پلاگین هم 10-11تا فعالن بقیه غیرفعال.
پ.ن: یک سوال، بعد از فچ کردن سریع قرمز میشه یا چندین ثانیه بعد؟
متغیره.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
پس معلومه با این حرفتون اصلا تو کار کدنویسی نیستید
پزشکی که تو مطب میشینه یه خودکار دستشه و نسخه مینویسه و هیچ کاری هم نمیکنه و درآمد روزانش بالای 10 تومنه پس بگیم مگه چیکار میکنه ؟
کل عمرشو گذاشته درس خونده که الان با یه خودکار بتونه این کارو کنه
مثل برنامه نویس که کل عمرشو صرف کدنویسی و یادگیری میکنه که کدنویسی خیلی از اون پزشکی سخت تره چون سرعت تغییر و پیشرفت علم برنامه نویسی خیلی از پزشکی بیشتره !!

عجیب این خانومی هست که تو شرکت شماست با این همه استعداد و حرفه ای بودن راضی به ماهی 1.5 میشه !!
از طرف من بهش سلام برسونید بگید یک انسان خیلی باید احمق باشه ( قبلش ماذرت خواهی کن ) که فوق حرفه ای در دیزاین باشه و جاوااسکریپت رو هم حرفه ای باشه اونوقت ماهی 1.5 راضیش کنه !!!
شما تو گرافیک فوق حرفه ای باشی ماهیانه یه لوگو هم بزنی بیشتر از این در میاری !!!
یادش بخیر یه زمونی چند سال پیش برای کار و استخدام رفتم صبا ایده از یه چیز شکوری فقط خوشم اومد اونم این بود من هرچیو گفتم بلدم و حرفه ای ام برگشت گفت اینا واسم مهم نیست بگو چی میتونی یاد بگیری و واس کار من مفید باشه !
در کل حتما به این خانوم سلام ویژه برسون و حرفمو بهش بزن ( از منم ناراحت شد ایرادی نداره حضوری میام ماذرت خواهی میکنم ) چون یه استادی داشتم که همین احمق بودن رو بهم گفت و باعث شد دیگه کار برای اینو اونو بزارم کنار مگه اینکه پول خوب بده ....
ببینید دوست من
بنده مخلص شما هم هستم نه ادعائی دارم نه تو هیچ انجمنی کار تجاری میکنم و نه تا حالا از کسی طلب پولی کردم و نه کسی میدونه من کی هستم فقط یک یوزرم در دنیای مجازی اینجا هم پست میدم و پشت پرده هم کمک دوستان میکنم فکر میکنید دارم به اونا کمک میکنم به نوعی دارم به خودم کمک میکنم که بروز تر بمونم و مشکلات بیشتری رو دیده باشم!!!
برادر من پزشکه یکی دیگشون دندون پزشک
وقتی من تو سن 22 سالگی سمند صفر خریدم اونا با اتوبوس میرفتن دانشگاه
وقتی من ول میگشتم و خرج میکردم اونا 24 ساعت درس میخوندن
وقتی من داشتم رو تخت هتل فلان کشور لم میدادم و تا 10 صبح میخوابیدم اونا داشتن تو بیمارستان با یه عده زیاد مریض شبشون رو رایگان صبح میکردن
برای طرح هم یکشون رو فرستادن زاهدان بیمارستان ارتش یعنی جدشون رو در اوردن هنوز که داره تخصص میخونه حقوقش ماهی 2 تومنه تو سن 32 سالگی تازه میتونه بسم الله رو بگه مقایسه میکنی با چی؟
یک html کار؟ من پزشک نیستم اما میدونم چه میکشند تا یک پزشک بشند.(قبولیشم کار هر کسی نیست)

اما در مورد اون خانوم که در شرکت ما کار میکنه
کارش مگه چیه؟ تهش ماهی 30 تا بنر و یا کاور بزنه و در صورت لزوم قالبها رو بروز یا ... بکنه اونم از نظر فنی کم پیش میاد فقط مناسبتها هست و ... ماهی 1.5 با بیمه برای ماهی 4 روز اونم اگر بخواد میتونه تو خونه انجام بده و کارمند سبز باشه کمه؟
همه که بیل گیتس نمیشند
همه که کارآفرین نمیشند
همه که قدرت خویش فرمائی رو ندارند
اگر اینطور بود باید هر طراح یا برنامه نویس یک شرکت طراحی دی:
بهرحال من احساس میکنم این بحث بی فایده هستش
اگر به حرف منه هر کی قالب زیر 4 میلیون سفارش بگیره داره عمرشو تلف میکنه و شما هم عمرتو تلف نکن

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
ضمنا سیستم های تبلیغاتی خودشون تبلیغات رو برای گوگل مخفی میکنن

بالا