• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
لینک دانلود banshee origins رو کسی نداره؟
این تاپیک سریال هارو گم کردم.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
همین شیرین عقل هایی مثل شما هستن که این کلاه بردارها رو پررو میکنن

طرف کلاه ملت رو برمیداره بعد میگی سرت میاد

اظهار نظر نکن شما
ممنون از ادب شما.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
واقعا یک سری ها به شدت ادب رو خوردن و حیا رو قی کردن
اینها نشانه های....
داداش خودتو ناراحت نکن:general504::general504::general504:
اصلا اهمیت نده:angrybirds5::angrybirds5:

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
کیفیت خویش هم بیاد میگیرم.
زیرنویس هماهنگ که اصلا نیست براش:(
اگه خیلی ضروریه subscene سر بزن پیدا نکردی دو سه تا نمونه پیدا کن هماهنگ ام نباشن با km درستش کن اختلافشو

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
داداش خودتو ناراحت نکن:general504::general504::general504:
اصلا اهمیت نده:angrybirds5::angrybirds5:
اتفاق اخیر که یک نمونه است...
بعضی ها فکر می کنن مردم ، پدر و مادرشونن که هر جور دلشون بخواد حرف بزنن و بقیه قربون صدقشون برن. نه آقا تو برای هیچ کس اهمیتی نداری و اگر احترامی می بینی بقیه بزرگتر از تو هستند که بزرگی می کنند.

چاکر آقا امیر هم هستیم
بیا یه وی پی اس در خدمتت باشیم :general504:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان هاستینگ خوب چی سراغ دارید؟؟ نت افراز بخاطر کپی رایت سرویس ovh رو مسدود کرد الان انتقال دادم به سرویس ایران نت افراز ولی پهنای باندش خیلی کمه
اگه هاستینگ خوب سراغ دارید ممنون میشم بگید،کیفیت و قیمتشم در حد همین نت افراز باشه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
واقعا یک سری ها به شدت ادب رو خوردن و حیا رو قی کردن
اینها نشانه های....
باید طرفت رو شناسی و هرکسی رو باید مثه خودش باهاش حرف بزنی . بعد به من میگی چرا تیکه میندازی فلان:general705:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
باید طرفت رو شناسی و هرکسی رو باید مثه خودش باهاش حرف بزنی . بعد به من میگی چرا تیکه میندازی فلان:general705:
اصلا بی ادبی مقابل بی ادبی رو قبول ندارم.
من به شما گفتم تیکه ننداز؟ آهان اون 15 میلیون؟

والا چی بگم. فقط یاد گرفتم وقتی از کسی انتظاری دارم ببینم خودم کیم چیم؟ تازه هر چی هستم برای خودمم....
شما هم تیکه انداختی بی ادبی نکردی.
من به ایشون قبلا خصوصی تذکر دادم که رفتارشون درست نیست ولی اصلا گویا متوجه صحبتم نشد. الان هم اینطوری.
حاضر جوابی بد نیست
شوخی کردن بد نیست
ولی اینکه از همه طلبکار باشی بده. بی ادبی کنی بده. توهین کنی بده. اینکه نه با یک نفر ، با همه جوری صحبت کنی انگار کسی هستی بده،زشته .

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان هاستینگ خوب چی سراغ دارید؟؟ نت افراز بخاطر کپی رایت سرویس ovh رو مسدود کرد الان انتقال دادم به سرویس ایران نت افراز ولی پهنای باندش خیلی کمه
اگه هاستینگ خوب سراغ دارید ممنون میشم بگید،کیفیت و قیمتشم در حد همین نت افراز باشه
اگر تمایل داشتید تیکت بزنید به بخش فروش ، اطلاعات سایت رو بدید بررسی بشه. یک هفته سرویس تست از هر پلنی خواستید تقدیم میشه تا کیفیت رو بررسی کنید.
از ایران ، ایسلند و آلمان قابل ارائه است.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
اگر تمایل داشتید تیکت بزنید به بخش فروش ، اطلاعات سایت رو بدید بررسی بشه. یک هفته سرویس تست از هر پلنی خواستید تقدیم میشه تا کیفیت رو بررسی کنید.
از ایران ، ایسلند و آلمان قابل ارائه است.
از مشتری هاتون هستم،فک کنم هزار باری بهتون تیکت دادم کلی زحمت دادم بهتون :) فقط بخاطر کپی رایت مشکلی پیش نمیاد؟ این شاکی لعنتی هم از dmca اقدام کرده هم ممکنه از داخل شکایت کنه :| واسه هاست ایران مشکلی پیش نمیاد؟ یه سوال دیگه هم داشتم اینه که بالاخره فرق این لوکیشن های مختلف چیه ایران خوبه یا نه؟؟ اگه زحمتی نیست مزایا و معایب هر کدوم رو بگین

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
از مشتری هاتون هستم،فک کنم هزار باری بهتون تیکت دادم کلی زحمت دادم بهتون :) فقط بخاطر کپی رایت مشکلی پیش نمیاد؟ این شاکی لعنتی هم از dmca اقدام کرده هم ممکنه از داخل شکایت کنه :| واسه هاست ایران مشکلی پیش نمیاد؟ یه سوال دیگه هم داشتم اینه که بالاخره فرق این لوکیشن های مختلف چیه ایران خوبه یا نه؟؟ اگه زحمتی نیست مزایا و معایب هر کدوم رو بگین
لوکیشن ایران = نابودی سایت!
مخصوصا برای سایت هایی ک عمده بازدیدشون از گوگل هست
کیفیت و پورت اینترنت ایران خیلی مزخرف تر از این حرفاست! و همین باعث میشه ربات در اکثر مواقع ب سایتتون دسترسی نداشته باشه یا سرعتش پایین باشه
حالا بگذریم ک اکثر مواقع گیت وی بین المللی به مشکل میخوره و دسترسی سرور یا هاست از خارج کلا قطع میشه
البته شما میتونی فقط هاست دانلودت رو ب ایران انتقال بدی، در این صورت مشکلی پیش نمیاد

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
دوستان یه سایت خبری با 500 تا مطلب (هرکدوم میانگین دو عکس دارن) حجم کلی بک آپش چقدر باید بشه حدودا ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
لوکیشن ایران = نابودی سایت!
مخصوصا برای سایت هایی ک عمده بازدیدشون از گوگل هست
کیفیت و پورت اینترنت ایران خیلی مزخرف تر از این حرفاست! و همین باعث میشه ربات در اکثر مواقع ب سایتتون دسترسی نداشته باشه یا سرعتش پایین باشه
حالا بگذریم ک اکثر مواقع گیت وی بین المللی به مشکل میخوره و دسترسی سرور یا هاست از خارج کلا قطع میشه
البته شما میتونی فقط هاست دانلودت رو ب ایران انتقال بدی، در این صورت مشکلی پیش نمیاد
این سوال بزرگ واسم پیش اومده که چرا اکثر سایت های بزرگ لوکیشن سرورشون ایرانه:general507:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
دوستان یه سایت خبری با 500 تا مطلب (هرکدوم میانگین دو عکس دارن) حجم کلی بک آپش چقدر باید بشه حدودا ؟
بستگی داره در دیتا بیس چی نگه میدارید(منظورم آمارهای کلان هست) اما با این تفاسیر 500 مطلب حجم بک آپ دیتابیسش در حد کیلوبایت هست
500*2*100= تهش 100 مگ عکس
اما بک آپ کلی ممکنه 1 ترابایت هم باشه؟!!!
پ.ن: دیدم که میگم طرف ارور رو نبسته و نزدیک 900 گیگ ارور ساخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا