• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
والا منم نمیدونم اما نمیام فرضیه سازی کنم.
این روش فروش اطلاعات کاربران هم مزحک ترین چیزی هست که آدم انتظارش رو داره. فکرشو کنید اگر 1 ماه این کارو می کردند چه عواقبی داشت...
مزحک نیست داداش من شما اخبار رو چک نمیکنی مثل این که. یه سری نشریات خارجی رو چک کن متوجه می شی.

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
مزحک نیست داداش من شما اخبار رو چک نمیکنی مثل این که. یه سری نشریات خارجی رو چک کن متوجه می شی.
یکم بیشتر موضوع رو باز می کنی؟
چجوری اطلاعات رو میفروشند؟ بعد با وجود همچین چیزی چجوری یوزر میره اونجا و باز هم رجیستر میکنه

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
چجوری اطلاعات رو میفروشند؟ بعد با وجود همچین چیزی چجوری یوزر میره اونجا و باز هم رجیستر میکنه
دقیق اطلاعاتی در مورد منتشر نمیشه که به صورت واضح توضیح داده بشه. ولی خریدار این اطلاعات بیشتر دولت ها هستن نه یه شرکت معمولی یا فرد معمولی. الان اگر شما خواسته باشی ثابت کنی که مثلا پیام رسانی مثل تلگرام این کار رو میکنه مدرکی وجود نداره که بتونی ثابت کنی ولی اگر اتفاقاتی که تو دنیا می افته رو با علم و سواد رسانه ای متوسط به بالا برسی و تحلیل کنی متوجه میشی اتفاقاتی می افته که این به قولی فرضیه رو قوت می بخشه. و بعضی اوقات اصلا تابلو هست یه سری چیزا. (من هر چی توضیح بدم نمیتونم کامل براتون جا بندازم که واقعا این کار رو انجام میدن).
اینجور استارت آپ های تو وهله اول ، تمرکز اصلی شون روی جذب کاربرهاست ، بعد از اینکه به یک جایگاه ثابت رسیدن اون استارت آپ شون رو تجاری سازی میکنن.
اینکه چطور هزینه هاشون رو پرداخت میکنن ، به وسیله جذب سرمایه گذاری هست (چیزی غریبی است برای استارت های ایرانی) و یا پشتیبانی توسط یک شرکت مادر (مثل همین تلگرام که توسط VK پشتیبانی میشه)

نمونه هم تا دلت بخواهد هست ، یک مثالش اسنپ چت که همین ۲ سال پیش فیسبوک پیشنهاد ۱ میلیاردی داد و موسس اش ردش کرد ، همین امسال از طریق سرمایه گذارهای خصوصی ۲ میلیارد جمع آوری کرد (در حال حاضر ارزش اسنپ چت بیش تر از ۲۰ میلیارد دلار تخمین زده شده)
یک نمونه دیگش هم اینستاگرام که فیسبوک ۱ میلیارد دلار خریدش ، خیلی ها فیسبوک ازش انتقاد کردن که چرا این مبلغی رو هزینه کرده ، بعد از ۵ سال فعالیت بدون سوددهی ، تازه الان تجاری سازی رو شروع کرده ، پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۰ درآمد سالیه اش بیش تر از ۵ میلیارد دلار باشه !

به طور خلاصه بگم ، تو زمینه تکنولوژی به دلیل اینکه سودهی خوب و مطمئنی هست (تو کشور ما شرایط اش عکس هست!) ، وقتی یک استارت آپ رشد خوبی داشته باشه ، سرمایه گذارها زیادی پیدا میشن.

این دوستمون توضیح دادن قشنگ.
اول کاربر جذب میکنن دوم سرمایه گذار. و بعد صبر میکنن و کنارش امکانات بیشتری رو ارائه میدن. و در آخر که این دوره ها تموم میشه بعضی از امکانات رو پولی میکنن.
اینجا یه سری توضیحات داده.
موفق باشید

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
هر کی اینجا بک لینک می فروشه سریع قیمت + ادرس و مشخصات ( فالو نوفالو ) پ.خ بده

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
آگا کسی از کلیکس واریزی داشته؟

@ap3 داداش و سایر اساتید
اره کارشون درسته ، فقط مشکلی که دارن مث اینکه چون تبلیغات مال خودشونه نت برگ و اینا ... برا همین میخوان بازدهی مناسبی براشون داشته باشه ، یعنی شما اگر ببینن سایتت بازدهی کلیکش خوب باشه میزارن باشی ولی اگه ببینن بازدهیش خوب نباشه میگن شرمنده بازدهی سایتتون پایینه ولی درآمدو پرداخت میکنن ، من گذاشتم روزی صد تومن مینداخت بعد دیدم مسدود کردن زنگ زدم گفتم قضیه چه خبره گفتن که سایتتون بازدهی مناسب نداره کاربرا بعد کلیک میبندن سایت تبلیغو گفتم خب کجا بزارم بنرو گفتن فقط یه بنر بزار فلان جا منم گذاشتم و درآمد از روزی۱۰۰ هزارتومن به روزی ۱۰ هزار تومن اینا کاهش پیدا کرد[emoji23] بازم خوبه حداقل درآمدو میدن ، بازم ماهی سیصد بخاطر یه بنر بد نیست خوبه ، البته اگر اینو هم نگن بازدهیش پایینه کلا وردار[emoji2]

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
اینجور استارت آپ های تو وهله اول ، تمرکز اصلی شون روی جذب کاربرهاست ، بعد از اینکه به یک جایگاه ثابت رسیدن اون استارت آپ شون رو تجاری سازی میکنن.
اینکه چطور هزینه هاشون رو پرداخت میکنن ، به وسیله جذب سرمایه گذاری هست (چیزی غریبی است برای استارت های ایرانی) و یا پشتیبانی توسط یک شرکت مادر (مثل همین تلگرام که توسط VK پشتیبانی میشه)

نمونه هم تا دلت بخواهد هست ، یک مثالش اسنپ چت که همین ۲ سال پیش فیسبوک پیشنهاد ۱ میلیاردی داد و موسس اش ردش کرد ، همین امسال از طریق سرمایه گذارهای خصوصی ۲ میلیارد جمع آوری کرد (در حال حاضر ارزش اسنپ چت بیش تر از ۲۰ میلیارد دلار تخمین زده شده)
یک نمونه دیگش هم اینستاگرام که فیسبوک ۱ میلیارد دلار خریدش ، خیلی ها فیسبوک ازش انتقاد کردن که چرا این مبلغی رو هزینه کرده ، بعد از ۵ سال فعالیت بدون سوددهی ، تازه الان تجاری سازی رو شروع کرده ، پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۰ درآمد سالیه اش بیش تر از ۵ میلیارد دلار باشه !

به طور خلاصه بگم ، تو زمینه تکنولوژی به دلیل اینکه سودهی خوب و مطمئنی هست (تو کشور ما شرایط اش عکس هست!) ، وقتی یک استارت آپ رشد خوبی داشته باشه ، سرمایه گذارها زیادی پیدا میشن.

تلگرام الان مدت هاست که در نقطه اوجش هست ، مخصوصا در ایران
بخواد تجاری سازی کنه همین الان باید اینکار رو شروع کنه

پس میشه بهش شک کرد که از فروش اطلاعات درآمدی داشته باشه
ولی نمیشه اینچیزا رو قطعی گفت

مثلا از طرف امریکا اطلاعات کاربرای ایرانی رو میخرن، برای جامعه شناسی و جنگ روانی و...
خیلی کاربرد ها داره

اگه از ایران مطمئن باشن که تگرام اطلاعات رو میفروشه درجا فیلتر میکنن
در کل نمیشه چیزی رو قطعی گفت

هر کی اینجا بک لینک می فروشه سریع قیمت + ادرس و مشخصات ( فالو نوفالو ) پ.خ بده

امضام رو ببین
قیمت در تاپیک گفتم ، ولی برای تمدید تخفیف داره

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
اره کارشون درسته ، فقط مشکلی که دارن مث اینکه چون تبلیغات مال خودشونه نت برگ و اینا ... برا همین میخوان بازدهی مناسبی براشون داشته باشه ، یعنی شما اگر ببینن سایتت بازدهی کلیکش خوب باشه میزارن باشی ولی اگه ببینن بازدهیش خوب نباشه میگن شرمنده بازدهی سایتتون پایینه ولی درآمدو پرداخت میکنن ، من گذاشتم روزی صد تومن مینداخت بعد دیدم مسدود کردن زنگ زدم گفتم قضیه چه خبره گفتن که سایتتون بازدهی مناسب نداره کاربرا بعد کلیک میبندن سایت تبلیغو گفتم خب کجا بزارم بنرو گفتن فقط یه بنر بزار فلان جا منم گذاشتم و درآمد از روزی۱۰۰ هزارتومن به روزی ۱۰ هزار تومن اینا کاهش پیدا کرد[emoji23] بازم خوبه حداقل درآمدو میدن ، بازم ماهی سیصد بخاطر یه بنر بد نیست خوبه ، البته اگر اینو هم نگن بازدهیش پایینه کلا وردار[emoji2]
نرخ کلیک که خوبه اگه شمارش و پرداختی هم خوب باشه عالی میشه به نظر یه تست باید انجام بدیم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

من الان ادتیوب دارم ...روزی 600 تا کلیک میخوره :|

آخرش اون در آمد مسدود شده رو پرداخت کردن؟گفته بودی مسدود کردن حسابتونو

یعنی مثل ای نتورک مسدود نمیکنن و بگن بسلامت؟

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439

فقط بنر داره؟ پاپ باکس و پاپ آپ توامان نداره؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
من الان ادتیوب دارم ...روزی 600 تا کلیک میخوره :|

آخرش اون در آمد مسدود شده رو پرداخت کردن؟گفته بودی مسدود کردن حسابتونو

یعنی مثل ای نتورک مسدود نمیکنن و بگن بسلامت؟
-اره هفته اول دو روزه حدود دویست انداخت که دادن ، هفته بعد شد نزدیک ششصد که مسدود کردن ولی تماس گرفتم هم پرداخت کردن و هم مجددا رفع مسدودی کردن الانم هفته سوم طبق گفته خودشون فقط اومدم یه بنر گذاشتم جایی که گفتن و الان این هفته نزدیک صد تومن انداخته[emoji16] که امروز فاکتور واریزیش اومد و تا فردا پسفردا به حساب واریز میشه و فعلا هم که همون تک بنرو گذاشتم که مسدود نشم [emoji23] و فعلا همون تک بنر ماهی سیصد اینا میفته که خوبه ، اگه یه شبکه خوب دیگه هم پیدا شه بزارم که از اونم همینطوری بندازه بسته فعلا دو بنر
- ادتیوب چطوریه؟ هر کلیک چقد میده و الان با اینقد کلیک در روز گیر نمیدن و مسدود نمیکنن؟ واریزیشون چطوریه ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
افزونه نقشه ساز ممکنه مشکل داشت باشه

فید رو هم ثبت کنی
نه سالمه
all in one seo pack زدم خیلی خوبه چند ساله ازش استفاده نمیکردم ولی دیدم خیلی قوی شده

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
عمر مطالبا چقدره ؟

دیتابسی ایمپورت کردس توی وبسایتت ؟