• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
48 ساعت کمتره :دی
نه فقط مطالب ایمپورت شده
خب به نظرم بهتر بود از یه افزونه نقشه ساز که ادرس ها رو مثلا هزار تا هزارتا جدا میکنه استفاده میکردی

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
خب به نظرم بهتر بود از یه افزونه نقشه ساز که ادرس ها رو مثلا هزار تا هزارتا جدا میکنه استفاده میکردی
سایت های بزرگی از این افزونه استفاده میکنن ها
چیزی مد نظرت هست شما ؟ اگر معرفی کنی ممنون میشم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سایت های بزرگی از این افزونه استفاده میکنن ها
چیزی مد نظرت هست شما ؟ اگر معرفی کنی ممنون میشم
افزونه های که فقط نقشه سایت می‌سازند همه این امکان رو دارن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خوب شد پاپ آپ لرد پاپ آپ رو برداشتم الان حدود 20 روز میشه که درخواست واریز دادم اما هنوز نریحتن!

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
خوب شد پاپ آپ لرد پاپ آپ رو برداشتم الان حدود 20 روز میشه که درخواست واریز دادم اما هنوز نریحتن!
irpopup بزار هر هفته تو جیبته
شمارشش بالاست و با اینکه هزینه پایینه اما نسبت به شمارشی که داره جبران میکنه و واسه من که از سیستمای xdev و اونیکی اسکریپت دیگه بیشتر میندازه و درآمد بالاتر داره

• Like
Reactions: ap3

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
کسانی که سایت الکسا زیر 1000 ایران دارن پ.خ بدن!
برای تبلیغات!

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
منم 12 روز پیش درخواست دادم اما واریز نکردن. تیکت زدم گفتن به زودی!
منم برداشتمش؛ حتی اگه واریز هم کنند دیگه نمیذارم.

• Like
Reactions: ap3

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ایرانسلیا سایت های فیلتر براتون باز میشه ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
-اره هفته اول دو روزه حدود دویست انداخت که دادن ، هفته بعد شد نزدیک ششصد که مسدود کردن ولی تماس گرفتم هم پرداخت کردن و هم مجددا رفع مسدودی کردن الانم هفته سوم طبق گفته خودشون فقط اومدم یه بنر گذاشتم جایی که گفتن و الان این هفته نزدیک صد تومن انداخته[emoji16] که امروز فاکتور واریزیش اومد و تا فردا پسفردا به حساب واریز میشه و فعلا هم که همون تک بنرو گذاشتم که مسدود نشم [emoji23] و فعلا همون تک بنر ماهی سیصد اینا میفته که خوبه ، اگه یه شبکه خوب دیگه هم پیدا شه بزارم که از اونم همینطوری بندازه بسته فعلا دو بنر
- ادتیوب چطوریه؟ هر کلیک چقد میده و الان با اینقد کلیک در روز گیر نمیدن و مسدود نمیکنن؟ واریزیشون چطوریه ؟

600 کلیک واسه 500 هزار نمایش در روزه//از خداش هم Adro ولی به پاپ آپ کانال تلگرام توی سایتم گیر دادن و گفتم 5 ام ماه میلادی جاری سایتت مسدود میشه///

میخوام بگم بهشون ب شیرم که مسدود میشه...میخوایین ماهی 600 ت بدین ماهی منت هم بزارین سرم و بلاک کنین با CTR 1.6 که دارم بهتون میدم و اینکه ایکس مالیتونو بکنم آزادم کنید.

این مقدار درآمد واسه چه مقدار بازدید هستش/؟ پاپ آپ هم روی سایت دارین؟

روزی 80 تا کلیک هم کلیکس واسم بندازه بسمه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
600 کلیک واسه 500 هزار نمایش در روزه//از خداش هم Adro ولی به پاپ آپ کانال تلگرام توی سایتم گیر دادن و گفتم 5 ام ماه میلادی جاری سایتت مسدود میشه///

میخوام بگم بهشون ب شیرم که مسدود میشه...میخوایین ماهی 600 ت بدین ماهی منت هم بزارین سرم و بلاک کنین با CTR 1.6 که دارم بهتون میدم و اینکه ایکس مالیتونو بکنم آزادم کنید.

ادتیوب چی شد ؟
آیفریمم میداد

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448

آقا من بخاطر حرف تو رفتم با ادتیوب کار کنم :| اصلا برخوردش خوب نیست این جناب نورالهی پیامو میخونه ج نمیده :|
من که وقتی حسابم باهاش صاف شد دیگه باهاش کار نمیکنم برمیگردم نکس وان نتورک

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
ادتیوب چی شد ؟
آیفریمم میداد

ادتیوب هم میتونی آیفریم استفاده کنی - هم جاوا اسکریپت//// آیفریمش زودتر باز میشه و بازخورد بهتری داره و نمایشت بالاتر میوفته
/
مشکل من با ادتیوب نیست...مشکل ادرو هست که هر کیو دلش بخواد بلاک میکنه///به شخصه میگم ادتیوب از همشون بهتر و سالم تره

آقا من بخاطر حرف تو رفتم با ادتیوب کار کنم :| اصلا برخوردش خوب نیست این جناب نورالهی پیامو میخونه ج نمیده :|
من که وقتی حسابم باهاش صاف شد دیگه باهاش کار نمیکنم برمیگردم نکس وان نتورک

والا با ما که خیلی خوب برخورد میکنه..آدم سالم و باشخصیتیه جناب نورالهی
پیام هم شده بخونه جواب نده...معمولا سرش شلوغه میخونه..ولی بالاخره جواب میده..

اتفاقا مدیر نکس وان نتورک میخونه..جواب نمیده : )))))

در کل که بخوام بگم هم نکس وان و هم ادتیوب آدمای خوبی هستن..(من با هر دوشون بالای 3-4 میلیون تومن کار کردم) هیچ مشکلی هم تا حالا پیش نیومده...فقط این ادرو که اینا رو ساپورت میکنه خیلی اذیت میکنه سایت هارو

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
دوستان چرا از سیستم های اصلی مثل ای نتورک و صباویژن استفاده نمیکنید؟ راحت میتونم بگم درآمدتون دوبرابر شاید بشه...

دوستانی که اعتقاد دارن این سایت های زیرمجموعه ادرو شمارش بهتری توی کلیک ها دارن سخت در اشتباه هستن. من تمامشون رو تست کردم. به نسبت ای نتورک دقیقا در بهترین حالت نصف کلیک ها رو حساب میکردن و از لحاظ درامدی هم یک چهارم ای نتورک پرداخت میکردن.

ای نتورک برای سایت های پربازدید یه پکیج جدا داره که 70 درصد پورسانت میده که بین 110 تا 150 تومن متغییره. البته یه نتیجه گیری در مورد ای نتورک رسیدم اون هم اینه که سایت هایی که بازدیدکننده دائمی دارن به درد ای نتورک نمیخورن چون وقتی کلیک های انجام شده از یک سری ای پی های همیشگی باشه سیستمشون درامد رو مسدود میکنه. ولی اگر بیشتر بازدیدکننده ها از گوگل و متغییر باشن مشکلی ندارن. ضمن اینکه باید تلاش کنید ctr سایتتون بالاتر از 0.3 نشه و اگر شد سعی کنید با افزایش تعداد بنر ها ctr رو پایین بکشید..

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان چرا از سیستم های اصلی مثل ای نتورک و صباویژن استفاده نمیکنید؟ راحت میتونم بگم درآمدتون دوبرابر شاید بشه...

دوستانی که اعتقاد دارن این سایت های زیرمجموعه ادرو شمارش بهتری توی کلیک ها دارن سخت در اشتباه هستن. من تمامشون رو تست کردم. به نسبت ای نتورک دقیقا در بهترین حالت نصف کلیک ها رو حساب میکردن و از لحاظ درامدی هم یک چهارم ای نتورک پرداخت میکردن.

ای نتورک برای سایت های پربازدید یه پکیج جدا داره که 70 درصد پورسانت میده که بین 110 تا 150 تومن متغییره. البته یه نتیجه گیری در مورد ای نتورک رسیدم اون هم اینه که سایت هایی که بازدیدکننده دائمی دارن به درد ای نتورک نمیخورن چون وقتی کلیک های انجام شده از یک سری ای پی های همیشگی باشه سیستمشون درامد رو مسدود میکنه. ولی اگر بیشتر بازدیدکننده ها از گوگل و متغییر باشن مشکلی ندارن. ضمن اینکه باید تلاش کنید ctr سایتتون بالاتر از 0.3 نشه و اگر شد سعی کنید با افزایش تعداد بنر ها ctr رو پایین بکشید..

ای نتورک کار کردم..با 30k آی پی..روزی 5 هزار تومن در آمد داشتم

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
ای نتورک کار کردم..با 30k آی پی..روزی 5 هزار تومن در آمد داشتم
داداش من با 30k آی پی از ای نتورک با بسته ویژه سایت های پربازدیدشون روزی 150 هزار تومن از ای نتورک میگیرم.
به نظرم مشکلی وجود داشته که شما دریافتیتون کم بوده.
شما چند درصد بازدیدت از موبایل و تبلت هست؟
چندتا بنر استفاده کرده بودید؟ چه سایز هایی به کار برده بودید.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
داداش با کلیکس کار کردی؟
نه تا حالا کار نکردم...شوما کار کردی؟
داداش من با 30k آی پی از ای نتورک با بسته ویژه سایت های پربازدیدشون روزی +150 هزار تومن از ای نتورک میگیرم.
به نظرم مشکلی وجود داشته که شما دریافتیتون کم بوده.
شما چند درصد بازدیدت از موبایل و تبلت هست؟
چندتا بنر استفاده کرده بودید؟ چه سایز هایی به کار برده بودید.
یدونه پاپ آپ داشتم...شاید بخاطر اون باشه

بالا