• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
داداش من با 30k آی پی از ای نتورک با بسته ویژه سایت های پربازدیدشون روزی 150 هزار تومن از ای نتورک میگیرم.
به نظرم مشکلی وجود داشته که شما دریافتیتون کم بوده.
شما چند درصد بازدیدت از موبایل و تبلت هست؟
چندتا بنر استفاده کرده بودید؟ چه سایز هایی به کار برده بودید.
دادا تو دیگه چرا حرف از ای نتورک میزنی ؟ !!
باز صبا یه چیزی میدونی طرف حسابت کیه ...

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
دادا تو دیگه چرا حرف از ای نتورک میزنی ؟ !!
باز صبا یه چیزی میدونی طرف حسابت کیه ...
کسری دادا من با جفتشون کار کردم
اگر منصفانه بگم به صباویژن اعتماد خیلی بیشتری دارم چون برخوردشون رو موقع مسدود شدن سایت دیدم مطمئنم پولو نمیخورن. ولی ای نتورک از لحاظ شمارش تو سایت من دقیقا دوبرابر صبا میشماره اینم نه به علت اینکه صبا کلیک دزدی میکنه... به خاطر اینه که ای نتورک تنوع بیشتری توی تبلیغاتش داره خصوصا اینکه تبلیغات دیجیکالا رو نمایش میده که مردم به شدت بهش علاقه نشون میدن...

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
یدونه پاپ آپ داشتم...شاید بخاطر اون باشه
به نظرم دلایل زیادی ممکنه داشته باشه... اگر خواستید تو پیام خصوصی بعدا در موردش صحبت کنیم. چندتا راهکار و پیشنهاد بهت بدم تست کن.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
600 کلیک واسه 500 هزار نمایش در روزه//از خداش هم Adro ولی به پاپ آپ کانال تلگرام توی سایتم گیر دادن و گفتم 5 ام ماه میلادی جاری سایتت مسدود میشه///

میخوام بگم بهشون ب شیرم که مسدود میشه...میخوایین ماهی 600 ت بدین ماهی منت هم بزارین سرم و بلاک کنین با CTR 1.6 که دارم بهتون میدم و اینکه ایکس مالیتونو بکنم آزادم کنید.

این مقدار درآمد واسه چه مقدار بازدید هستش/؟ پاپ آپ هم روی سایت دارین؟

روزی 80 تا کلیک هم کلیکس واسم بندازه بسمه
اوه چقد کم میده ، واسه هر ۱۰۰ هزار نمایش حدود ۳۰۰-۳۵۰ کلیک ثبت میکنه اگه اینو بزاری پس حداقل +۱۰۰۰ کلیک میخوره ، ctr من که بین ۲-۳ دهم هستش ولی میگن بازدید کننده بعد ورود از سایت شما به تبلیغ ، تبلیغو میبنده ،البته این هفته نپرسیدم ازشون که چطوری شده ، باید زنگ بزنم بهشون[emoji16]
اره پاپ آپ هم هستش اما پاپ آپ موبایلی که کانال تلگرام اینا باز شه نمیزارم چون واقعا کاربر میپره و نمیتونه سایتو ببینه از وقتی پاپ آپ تلگرامشو برداشتم پیج ویو بنظر بیشتر شده ، خود کاربرا میومدن میگفتن میخوایم سایتو ببینیم همش میره تو کانال ، پیشنهاد میکنم از irpopup استفاده کن تبلیغ موبایلشم غیرفعال کن ، از کلیکس هم اگه استفاده کردی و یه وقت مسدودت کردن بهشون زنگ بزن میگن کجا بزاری و مجدد باز میکنن ، تا الان دو مرتبه پرداخت داشتن و این هفته هم فاکتورش صادر شده و در حال پرداخته ... ،فقط اینکه میگن دوشنبه واریزیه ، ممکنه یه بار سه شنبه شه یه بار چارشنبه ولی میریزن

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اوه چقد کم میده ، واسه هر ۱۰۰ هزار نمایش حدود ۳۰۰-۳۵۰ کلیک ثبت میکنه اگه اینو بزاری پس حداقل +۱۰۰۰ کلیک میخوره ، ctr من که بین ۲-۳ دهم هستش ولی میگن بازدید کننده بعد ورود از سایت شما به تبلیغ ، تبلیغو میبنده ،البته این هفته نپرسیدم ازشون که چطوری شده ، باید زنگ بزنم بهشون[emoji16]
اره پاپ آپ هم هستش اما پاپ آپ موبایلی که کانال تلگرام اینا باز شه نمیزارم چون واقعا کاربر میپره و نمیتونه سایتو ببینه از وقتی پاپ آپ تلگرامشو برداشتم پیج ویو بنظر بیشتر شده ، خود کاربرا میومدن میگفتن میخوایم سایتو ببینیم همش میره تو کانال ، پیشنهاد میکنم از irpopup استفاده کن تبلیغ موبایلشم غیرفعال کن ، از کلیکس هم اگه استفاده کردی و یه وقت مسدودت کردن بهشون زنگ بزن میگن کجا بزاری و مجدد باز میکنن ، تا الان دو مرتبه پرداخت داشتن و این هفته هم فاکتورش صادر شده و در حال پرداخته ... ،فقط اینکه میگن دوشنبه واریزیه ، ممکنه یه بار سه شنبه شه یه بار چارشنبه ولی میریزن

کلیکس گذاشتم 13 هزار نمایش 3 تا کلیک خورده که هیچکدومش قابل قبول نبوده :|

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
اره همینطوریه تقریبا نصف نصفه تعداد کلیکایی که قابل قبول هست و نیست اما چون شمارشش بالا و ارزش هر کلیک بالاست زیاد میندازه ، نمیدونم والا من ۳ تا بنر در ابعاد 300*250 گذاشته بودم قبل از عنوان مطالب و روزی ۱۲۰-۱۴۰ هزار نمایش و ۳۰۰-۴۰۰ کلیک قابل قبول و تقریبا همین مقدار هم غیر قابل قبول ولی خب همون قبولش میشد صد تومن ، الان که یکی گفتن بزارم گذاشتم اونم جایی که کاربر تو دیدش نیس ! قبل از نظرات! ولی بازم روزی ده تومن اینا میندازه درآمد با ۴۰ هزار نمایش

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
داداش من با 30k آی پی از ای نتورک با بسته ویژه سایت های پربازدیدشون روزی 150 هزار تومن از ای نتورک میگیرم.
به نظرم مشکلی وجود داشته که شما دریافتیتون کم بوده.
شما چند درصد بازدیدت از موبایل و تبلت هست؟
چندتا بنر استفاده کرده بودید؟ چه سایز هایی به کار برده بودید.
یعنی آنتورک ماهی 4 میلیون و خورده ای برای شما واریز میکنه؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ما چنتا تاپیک در مورد بررسی سیستم های کلیکی داریم ولی فعال نیستن

بهتره تو اونا بحث بشه که همه چی متمرکز بشه

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان روی یک آی پی چندین سایت هاستینگ وجود داره من از کجا بفهمم هاستینگ اصلی کدومشون هست و بقیه سرور یا ریسلر از اونجا گرفتن؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
دوستایی که در زمینه فیلم و سریال یا زیرنویس بک لینک میفروشن (کلا هر سایتی که مربوط به فیلم و سریال هست)، اطلاع بدن.

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
دوستان روی یک آی پی چندین سایت هاستینگ وجود داره من از کجا بفهمم هاستینگ اصلی کدومشون هست و بقیه سرور یا ریسلر از اونجا گرفتن؟
روی یه ای پی چندین هاستینگ؟ همه ریسلرن هیچ هاستینگی که نمیاد نمایندگی بده به بقیه رو ای پی خودش.

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
روی یه ای پی چندین هاستینگ؟ همه ریسلرن هیچ هاستینگی که نمیاد نمایندگی بده به بقیه رو ای پی خودش.
اخه خیلی عجیبه من تا حالا این همه هاستینگ روی یه آی پی ندیده بودم من میحوام اون اصلی رو پیدا کنم.

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
دوستان چرا از سیستم های اصلی مثل ای نتورک و صباویژن استفاده نمیکنید؟ راحت میتونم بگم درآمدتون دوبرابر شاید بشه...

دوستانی که اعتقاد دارن این سایت های زیرمجموعه ادرو شمارش بهتری توی کلیک ها دارن سخت در اشتباه هستن. من تمامشون رو تست کردم. به نسبت ای نتورک دقیقا در بهترین حالت نصف کلیک ها رو حساب میکردن و از لحاظ درامدی هم یک چهارم ای نتورک پرداخت میکردن.

ای نتورک برای سایت های پربازدید یه پکیج جدا داره که 70 درصد پورسانت میده که بین 110 تا 150 تومن متغییره. البته یه نتیجه گیری در مورد ای نتورک رسیدم اون هم اینه که سایت هایی که بازدیدکننده دائمی دارن به درد ای نتورک نمیخورن چون وقتی کلیک های انجام شده از یک سری ای پی های همیشگی باشه سیستمشون درامد رو مسدود میکنه. ولی اگر بیشتر بازدیدکننده ها از گوگل و متغییر باشن مشکلی ندارن. ضمن اینکه باید تلاش کنید ctr سایتتون بالاتر از 0.3 نشه و اگر شد سعی کنید با افزایش تعداد بنر ها ctr رو پایین بکشید..
ای نتورک باز شمارشش خیلی بهتره صبا ویژن شمارشش داغونه.
زیرمجموعه ای در کار نیست ادرو صرفا به عنوان یه واسطه تبلیغای ای نتورک رو پخش میکنه بین مابقی شبکه در واقع تامین کنننده اگهی دهندشونه.
شمارش شبکه ها هم ربطی به اینکه با ادرو کار میکنن یا نمیکنن نداره هر شبکه cms خودشو داره الان شمارش ادنگاه فوق العاده کمه نکست ادز و وطن کلیک و نکست 1 بهتره.

داداش با کلیکس کار کردی؟
تازه شروع کردم هنوز برداشت نزدم سرماه برداشت میزنم. بعید میدونم بخوان پرداخت نکنن چون ابروی چند سایت خوب شرکتشونو میبرن.

امار ثبت شده تو پنل کلیکس کلا پایینه امار امارگیرت رو با شمارش کلیکس مقایسه کن ببین چقد متفاوته! زمین تا هواست.
کلیک قابل قبولشم فک کنم از یه صد مرحله ای بگذروننش تا قبولش کنن o_O طبق امار خودش یک سوم کلیک هام تقریبا قابل قبوله.

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
اخه خیلی عجیبه من تا حالا این همه هاستینگ روی یه آی پی ندیده بودم من میحوام اون اصلی رو پیدا کنم.
اونا همشون ریسلر کوچیکن :D وگرنه حداقل یه ریسلر درست و حسابی یه ای پی اختصاصی واس خودش میگیره.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
امار ثبت شده تو پنل کلیکس کلا پایینه امار امارگیرت رو با شمارش کلیکس مقایسه کن ببین چقد متفاوته! زمین تا هواست.
کلیک قابل قبولشم فک کنم از یه صد مرحله ای بگذروننش تا قبولش کنن o_O طبق امار خودش یک سوم کلیک هام تقریبا قابل قبوله.

حدود ساعت 10:30 دیشب 5 تا بنر گذاشتم تا ساعت 00:00 // 18 تا کلیک خورد که 9 تاش قابل قبول بود..بازم به صرفه تره از ادتیوب که کلی ریکوئست واسه سایت درست میکنه و بنر هاش دیر لود میشه و...

بالا