برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
خدا شاهده مطمئن بودم این برنده میشه
کاش ی حمله اتمی بکنه ب ایران
برام جالبه چرا همه فکر می کنن قراره ترامپ به ایران حمله بکنه! دیشب داداشم از خوشحالی پیروزی ترامپ انقدر مشروب خورده بود که بردنش بیمارستان :confused:
بعید می دونم ترامپ دستور حمله به ایران رو بده یا کار ایران به حمله ی نظامی برسه. سیستم ایران جوری هست که هر جایی ببینن با سنبه ی پر زور طرف هستن عقب میکشن و هر باجی لازم باشه میدن :D همون دوره جرج بوش هم بعد از حمله به عراق و افغانستان که دیدن قضیه جدیه کلا غنی سازی رو تعلیق کردن :general304: البته بعد از یه سال و خرده ای که دیدن آمریکا توی گل مونده دوباره راهش انداختن که باعث شد پرونده ایران بره به شورای امنیت و باقی قضایا
ترامپ هم مثل جرج بوش نیست. دار و دسته ی جرج بوش از جبهه نومحافظه کارها (نئوکان ها) هستن که یکی از شاخه های حزب جمهوری خواه هست، کاندیدای امسالشون جب بوش بود که توی همون رقابت های بین حزبی حذف شد و رأی جالبی نیاورد. خود جرج بوش هم منفورترین رئیس جمهور آمریکا بود تا حدی که برای انتخابات سال 2008 کسی به کاندیدای حزب جمهوری خواه توجهی نداشت چون اوضاع جوری بود که حزب دموکرات اگه یه مجسمه رو هم به عنوان کاندید معرفی می کرد، برندۀ انتخابات میشد :D از اون طرف جرج بوش و خانواده اش تاجر نفت تگزاس هستن و بالا رفتن قیمت نفت براشون سود داشت. الانم که استخراج نفت شیل (ماسه ای) باعث شده آمریکا دیگه به نفت خاورمیانه احتیاجی نداشته باشه.
از یه طرف دیگه اروپا با حمله به ایران مخالف هست چون می دونه هر دونه بمبی که توی ایران بیفته، حداقل 50-40 هزار نفر میرن اروپا درخواست پناهندگی میدن که بمب زده خونه شون رو داغون کرده :D

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
در مورد اینم بگم اسلام و شبعه دین و مذهب کاملی هست. ما موفق شدیم انقلاب اسلامی رو ایجاد کنیم. حکومت اسلامی رو هم تشکیل دادیم. فقط مونده دولت اسلامی که این مورد هنوز اسلامی به معنی واقعی اسلام هنوز به وجود نیومده.
امام حسین (ع) به ما یاد داده جلوی ظالم بی ایستیم و ما تا آخر پشت ولایت ایستادیم.
:general707::general601: شوما شغل شریفت نوشابه سازی نیست ؟ :general210::general705:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,530
دوست عزیز مقایسه قدرت نظامی ایران و امریکا درست نیست و مثل مقایسه خودروی ملی (سمند) و پورشه میمونه. اما ایران هم کشوری در حد افغانستان و عراق نیست که امریکا بخواد 24 ساعته بگیردش.
من کلا اعتقاد دارم هیچ وقت بین ایران و امریکا هیچ جنگی رخ نمیده.

البته آمریکا هیچ جا رو تو 24 ساعت نگرفته !

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نوش جونت :D
ببنید دوست عزیز. ما هیچ وقت نگفتیم موشک فلان داریم و تانک فلان داریم امریکا به ایران حمله نمیکنه. هیچ وقت نباید به تجهیزاتمون مغرور بشم. اون ها از ************ ها و شهید فهمیده ها میترسن. منظور از این که اگر میتونست حمله میکرد یعنی این که به قول خودتون براش هزینه اضافی داره. باید خیلی هزینه بکنه برای این که بتونه ارتش ایران رو نابود کنه و به اهدافی که میخواد برسه. پس تا این جا که حرف منو و شما یکی هست. فقط نکته این جاست که به قول شما وقتی میتونه بدون حمله نظامی ایران رو نابود کنه چرا باید حمله نظامی بکنه اصلا. رئیس جمهورشون بیاد یه جمله بگه و ایران رو ساقط کنه تا این همه ایران براشون شاخ و شونه نکشه. و کاسه و کوزشون رو نشکنه. بازم اگر میتونسن تو این 38 سال این کار رو هم میکردن. والا
پیشنهاد میکنم مستند شکت هیمنه رو حتما دانلود کنید و ببنید. تو این مستند قشنگ توضیح داده شده که چهطوری سربازان های ویژه نیروی دریایی انگلیسی دستگیر شدن. دقیقه 28 رو حتما نیگاه کنید که از ترس شلوارشون رو خیس کرده بودن قشنگ تو فیلم نجاساتشون معولمه. (البته نو نسخه ای که من دارم دقیقه 28 هست).
در مورد عراق که آمریکا با دلایل الکی حمله کرد و این همه جنایات انجام داد ایا به تمامی اهدافی که داشت رسید ؟ خوب معلوما که نرسیده. در مورد ایران هم همین شکله. همین طور پاکستان.
دوست عزیز این تاپیک اصلا جای این بحث ها نیست و من دیگه بحث رو ادامه نخواهم داد. شاید بنده این بحث رو شروع کردم ولی من فقط میخواستم بدونم منظور چیه کاش یه بمب اتم میزد ایران تموم میکرد.
به هر جال اگر مذهب شیعه رو قبول دارین و اعتقاد دارید بهش نوع حکومت ایران قابل دفاع هست. ولی اگر شیعه نیستید که دیگه هیچ.
در مورد اینم بگم اسلام و شبعه دین و مذهب کاملی هست. ما موفق شدیم انقلاب اسلامی رو ایجاد کنیم. حکومت اسلامی رو هم تشکیل دادیم. فقط مونده دولت اسلامی که این مورد هنوز اسلامی به معنی واقعی اسلام هنوز به وجود نیومده.
امام حسین (ع) به ما یاد داده جلوی ظالم بی ایستیم و ما تا آخر پشت ولایت ایستادیم.
دوست عزیز من هم می گم امریکا به طور مستقیم خودش رو درگیر جنگ مستقیم نمی کنه چرا که اشغال یک کشور دردسر های سیاسی داره ، اما کلا این رو بدونید تجهیزات ما صرفا تو مانور استفاده شده و ارتش ما در هیچ جنگی تست نشده
اما ارتش و تجهیزات امریکا داخل ویتنام ، یوگسلاوی ، عراق و افغانستان کاملا تست شده پس خیلی از ما جلو تر هستن
هرکسی هم که باشه با دست خالی نمیشه مبارزه کرد ، امروزه جنگ جنگ تکنولوژی هست و گرنه باید چین با جمعیت 1 میلیارد و 500 میلیونی ی ابر قدرت باشه
این چ دروغی دیگه ، نیرو های ویژه انگلیس !!! اون ها فقط ملوان بودن ، ملوان
دقیقا مثل ملوان های امریکایی ، نیرو های ویژه مگه بدون دلیل نزدیک کشوری می شن؟ اگر دلیل داشته باشن هم درگیر بشن اما نمیان دستگیر بشن ، وقتی اشتباهی صورت گرفته باشه هیچ کس مرض نداره الکی به سمت کسی شلیک کنه
وقتی منابع شما مشرق نیوز باشه ، مشخصا تفکر خود ابر قدرت بینی دست می ده ، اما بهتر هست از یک سایت نظامی معتبر و بی طرف دنبال کنید
این که می گید رئیس جمهورشون ی جمله بگه نابود شه ، مگه گفتم ورد و جادو خوند؟ شوروی در زمان جنگ سرد و در زمانی که اقتصاد کاملا ورشکسته ای داشت ، دست به رقابت با امریکا زد و امریکا در همون زمان پروژه جنگ ستارگان توسط ریگان استارت خورد و شوروی برای رو کردن یه طرح بهتر مجبور به هزینه شد ، که اقتصادش متلاشی شد
بهانه الکی؟ شما از اهداف امریکا اطلاع دارید؟ ایا شما در اتاق فکر های امریکا نفوذ دارید؟ :|
هنوز چیزی نگذشته از عمرش یهو دیدی نابود شد
امام حسین (ع) به ما یاد داد آزاده باشید نه زیر ظلم بقیه
حکومت اسلامی هم در حال حاضر داخل عراق و سوریه هست ، بزودی ما هم ...
که باز آمریکا وارد عمل شد و به ایران اسلحه فروخت اونم بوسیله اسرائیل!!! (تا جنگ و نبازه)
دقیقا جریان مک فارلین و امثالش زیاد هست
برام جالبه چرا همه فکر می کنن قراره ترامپ به ایران حمله بکنه! دیشب داداشم از خوشحالی پیروزی ترامپ انقدر مشروب خورده بود که بردنش بیمارستان :confused:
بعید می دونم ترامپ دستور حمله به ایران رو بده یا کار ایران به حمله ی نظامی برسه. سیستم ایران جوری هست که هر جایی ببینن با سنبه ی پر زور طرف هستن عقب میکشن و هر باجی لازم باشه میدن :D همون دوره جرج بوش هم بعد از حمله به عراق و افغانستان که دیدن قضیه جدیه کلا غنی سازی رو تعلیق کردن :general304: البته بعد از یه سال و خرده ای که دیدن آمریکا توی گل مونده دوباره راهش انداختن که باعث شد پرونده ایران بره به شورای امنیت و باقی قضایا
ترامپ هم مثل جرج بوش نیست. دار و دسته ی جرج بوش از جبهه نومحافظه کارها (نئوکان ها) هستن که یکی از شاخه های حزب جمهوری خواه هست، کاندیدای امسالشون جب بوش بود که توی همون رقابت های بین حزبی حذف شد و رأی جالبی نیاورد. خود جرج بوش هم منفورترین رئیس جمهور آمریکا بود تا حدی که برای انتخابات سال 2008 کسی به کاندیدای حزب جمهوری خواه توجهی نداشت چون اوضاع جوری بود که حزب دموکرات اگه یه مجسمه رو هم به عنوان کاندید معرفی می کرد، برندۀ انتخابات میشد :D از اون طرف جرج بوش و خانواده اش تاجر نفت تگزاس هستن و بالا رفتن قیمت نفت براشون سود داشت. الانم که استخراج نفت شیل (ماسه ای) باعث شده آمریکا دیگه به نفت خاورمیانه احتیاجی نداشته باشه.
از یه طرف دیگه اروپا با حمله به ایران مخالف هست چون می دونه هر دونه بمبی که توی ایران بیفته، حداقل 50-40 هزار نفر میرن اروپا درخواست پناهندگی میدن که بمب زده خونه شون رو داغون کرده :D
من هم گفتم جنگی نمیشه ، اما متاسفانه ی عده می گن جنگ بشه کل دنیا رو می گیریم ، ادم از این زورش می گیره
بنظر من ترامپ هم هیچ غلطی نمی کنه ، چرا که رئیس جمهور هر 4 سال عوض میشه اما ایا سیاست امریکا کم و زیاد میشه؟ بنظر من دنیا توسط قدرت های بزرگ تری هدایت میشه و این ها همه نقش بازی کردن برای مردم هست

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
نکته جالب اینه با اینکه ریسپانسیو نیست برترین و پربازدیدترین سایت ایران هست.
چون تبدیل به برند شده. همین یه مورد صد تا اشکال رو پوشش میده
این وبگذر هم که همش خرابه
من وبگذر رو توهین به شعور وبمستر می دونم!
درسته تبلیغات تلویزیونی که قبلا داشت و بازدیدکنندگان ثابتی که الان داره روی بازدیدش تاثیر داره. اما توی گوگل اسم هر بازیکن فوتبالی رو سرچ کنی رتبه خوبی در گوگل داره و از گوگل هم خیلی خوب بازدید میگیره.
وقتی یک سایت در این حد زیاد به صورت مستقیم خودش بازدید کننده داره یعنی حتما محتوای ارزشمندی داره و گوگل هم به همین دلیل بهش رتبه خوبی داده. ورودی مستقیم، ماندگاری در سایت و ... از فاکتورهایی هستند که توی گرفتن رتبه به اندازه بکلینک ارزش دارند!!!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
بابا ول کنید سیاستو . تا میتوند پول دربیارید و با پول خرج کردن حال کنید :D بحث کردن فقط آدمو پیر میکنه:general609:
اره

مخصوصا اینکه تو این مملکت میشه هر چقدر بخوای پول در بیاری و خرج کنی و حال کنی

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
نوش جونت :D

دوست عزیز من هم می گم امریکا به طور مستقیم خودش رو درگیر جنگ مستقیم نمی کنه چرا که اشغال یک کشور دردسر های سیاسی داره ، اما کلا این رو بدونید تجهیزات ما صرفا تو مانور استفاده شده و ارتش ما در هیچ جنگی تست نشده
اما ارتش و تجهیزات امریکا داخل ویتنام ، یوگسلاوی ، عراق و افغانستان کاملا تست شده پس خیلی از ما جلو تر هستن
هرکسی هم که باشه با دست خالی نمیشه مبارزه کرد ، امروزه جنگ جنگ تکنولوژی هست و گرنه باید چین با جمعیت 1 میلیارد و 500 میلیونی ی ابر قدرت باشه
این چ دروغی دیگه ، نیرو های ویژه انگلیس !!! اون ها فقط ملوان بودن ، ملوان
دقیقا مثل ملوان های امریکایی ، نیرو های ویژه مگه بدون دلیل نزدیک کشوری می شن؟ اگر دلیل داشته باشن هم درگیر بشن اما نمیان دستگیر بشن ، وقتی اشتباهی صورت گرفته باشه هیچ کس مرض نداره الکی به سمت کسی شلیک کنه
وقتی منابع شما مشرق نیوز باشه ، مشخصا تفکر خود ابر قدرت بینی دست می ده ، اما بهتر هست از یک سایت نظامی معتبر و بی طرف دنبال کنید
این که می گید رئیس جمهورشون ی جمله بگه نابود شه ، مگه گفتم ورد و جادو خوند؟ شوروی در زمان جنگ سرد و در زمانی که اقتصاد کاملا ورشکسته ای داشت ، دست به رقابت با امریکا زد و امریکا در همون زمان پروژه جنگ ستارگان توسط ریگان استارت خورد و شوروی برای رو کردن یه طرح بهتر مجبور به هزینه شد ، که اقتصادش متلاشی شد
بهانه الکی؟ شما از اهداف امریکا اطلاع دارید؟ ایا شما در اتاق فکر های امریکا نفوذ دارید؟ :|
هنوز چیزی نگذشته از عمرش یهو دیدی نابود شد
حکومت اسلامی هم در حال حاضر داخل عراق و سوریه هست ، بزودی ما هم ...

دقیقا جریان مک فارلین و امثالش زیاد هست

من هم گفتم جنگی نمیشه ، اما متاسفانه ی عده می گن جنگ بشه کل دنیا رو می گیریم ، ادم از این زورش می گیره
بنظر من ترامپ هم هیچ غلطی نمی کنه ، چرا که رئیس جمهور هر 4 سال عوض میشه اما ایا سیاست امریکا کم و زیاد میشه؟ بنظر من دنیا توسط قدرت های بزرگ تری هدایت میشه و این ها همه نقش بازی کردن برای مردم هست
باز هم که حرف هامون یک منظور داره :general105:
حکومت اسلامی هم در حال حاضر داخل عراق و سوریه هست ، بزودی ما هم ... (سر این موضوع بحث دارم ولی جاش اینجا نیست)
اما متاسفانه ی عده می گن جنگ بشه کل دنیا رو می گیریم ، ادم از این زورش می گیره (دقیقا موافقم| این طور افراد غرور کاذب دارن منم مشکل با این جور افراد بحث میکنم:D)
بنظر من دنیا توسط قدرت های بزرگ تری هدایت میشه و این ها همه نقش بازی کردن برای مردم هست (اینو به شدت قبول دارم و این کار فراماسون هاست)

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
اره

مخصوصا اینکه تو این مملکت میشه هر چقدر بخوای پول در بیاری و خرج کنی و حال کنی

اگه بتونی خوب پول دربیاری حال کردن تو این ممکلت خیلی هم خوب میشه

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
باعرض پوزش قبلا که سر میزدم این جا دوستان بیشتر در مورد سایت و... میگفتن گه گاهی چیز های دیگه هم بود اما الان نصفش شده جنگ و امریکا و... من که میدونم همش تخسیر ترامپ هست :general312: به نظرم یه تاپیک جدا بزنید منم میام در مورد جنگ و اسلحه و... نظر میدم :cool: اما بحث سیاسی بلد نیستم:D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
باعرض پوزش قبلا که سر میزدم این جا دوستان بیشتر در مورد سایت و... میگفتن گه گاهی چیز های دیگه هم بود اما الان نصفش شده جنگ و امریکا و... من که میدونم همش تخسیر ترامپ هست :general312: به نظرم یه تاپیک جدا بزنید منم میام در مورد جنگ و اسلحه و... نظر میدم :cool: اما بحث سیاسی بلد نیستم:D
اصلن آدمی که خوب پول دربیاره بحث سیاسی بلد نیست

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
اصلن آدمی که خوب پول دربیاره بحث سیاسی بلد نیست
اشتباه گرفتی با جفر
:general304::general304::general304: همه هم تشکر کردن
قبلا هم که کارگری می کردم هم بحث سیاسی نمی کردم (روزی 12 ساعت توی کارگاه با ماهی 300 تومن) الان هم که یه نیمچه وبمستر هم هستم نمی کنم خوشم نمیاد

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
من ایرانسلم رو هات اسپات کردم روی کامپیوتر

روی گوشی همه سایتا رو باز میکنه ولی روی کامپیوتر فقط گوگل و نت افراز

حتی سایتای روی نت افراز رو هم باز نمیکنه

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
بهترین پلیر برای پخش انلاین موزیک و فیلم در سایت چیه ؟
پلیر خود مرورگر از همه بهتر نیست؟
میخوام اکثر فرمت های صوتی تصویری رو در تمام سیستم ها اجرا کنه ، بدون هیچ مشکلی

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
با چه نرم افزاری میتونم اینطوری یه عکس رو با اهنگ ترکیب کنم ؟
برای اپلود اهنگ تو یوتیوب میخام

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اشتباه گرفتی با جفر
:general304::general304::general304: همه هم تشکر کردن
قبلا هم که کارگری می کردم هم بحث سیاسی نمی کردم (روزی 12 ساعت توی کارگاه با ماهی 300 تومن) الان هم که یه نیمچه وبمستر هم هستم نمی کنم خوشم نمیاد
شما که با جفر رفیق گرمابه و گلستانی
اگه درامدت بیشتر از جفر نباشه کمتر هم نیس :D

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
شما که با جفر رفیق گرمابه و گلستانی
اگه درامدت بیشتر از جفر نباشه کمتر هم نیس :D
گرمابه را به شدت تکذیب می کنم اما گلستان را تایید می کنم:general705:
اون خط دوم را هم که خودت خندت گرفت نیاز به توضیح نیست

بالا