برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
923
عزیزان و اساتید وبمستر روز شما بخیر سایت هاتون پربار و پر بازدید

برای سایت چه فونتی رو پیشنهاد میکنید ؟
مثلا برای پست ها و عناصر اصلی سایت فونت Iran sens یا B Yekan کدوم بهتره ؟
اندازه ی فونت پست ها رو چقدر پیشنهاد می کنید که نه خیلی بزرگ باشه که به زیبایی آسیب بزنه و نه خیلی کوچیک باشه که خواننده فرار کنه

سر آخر فونت انگلیسی خوب چی پیشنهاد می کنید ؟

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
دوستان ادتیوب رو پیشنهاد میکنید؟
شمارش و پرداختی خوبی داره؟
نکس وان تنورک دستکاری کرده تقریبا داره نصف میشمره برای ما نسبت به هفته قبل با اینکه افزایش بازدید داشتیم

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
کار به کجا رسیده که ترامپ هم رییس جمهور شده .............. :confused:o_O

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام
دوستان ادتیوب رو پیشنهاد میکنید؟
شمارش و پرداختی خوبی داره؟
نکس وان تنورک دستکاری کرده تقریبا داره نصف میشمره برای ما نسبت به هفته قبل با اینکه افزایش بازدید داشتیم
ایشون دارن با اد تیوب کار میکنند میتونن راهتماییتون کنند:
@amir7310

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
خدا شاهده مطمئن بودم این برنده میشه
کاش ی حمله اتمی بکنه ب ایران
photo_2016-11-09_13-49-24.jpg

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان من میخوام توی یکی از فیلدهای دیتابیسم یه کدی رو وارد کنم. تعداد فیلدها خیلی زیاده و نمیشه دستی وارد کرد. کسی دستورشو داره که از طریق phpmyadmin وارد بکنم؟

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
سلام

دوستان محترم و همکاران گرامی ، لطفا در صورتی که وردپرسکار قوی و مودب و کار بلد و نام آشنا سراغ دارید ، بهم معرفی کنید

ممنون

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
حمله اتمی بکنه به ایران سودش برای شما چیه اونوقت ؟؟ برام جالبه بدونم ...
تنها راه نابودی این رژ/یم هست
البته اگر حمله متعارف کنه بهتره تلفات هم کمتر اما اگر نشدن واقعا یه دو موشک هسته ای بزنه بقیه راحت شن

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
شما ها میخواید بمیرید چرا جون بقیه رو به خطر میندازید برید خودتون رو از دره پرید کنید راحت خالص...

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
همش هارت و پورت کردش این ترامپ تهش هم هیچی نیست کار به ترقه هم نمیکشه چه برسه به بمب اتمی :cool:o_O

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
تنها راه نابودی این رژ/یم هست
البته اگر حمله متعارف کنه بهتره تلفات هم کمتر اما اگر نشدن واقعا یه دو موشک هسته ای بزنه بقیه راحت شن
اها پس شما این **** رو قبول نداری. پس باید بهتون بگم خیالتون راحت اگر میتونستن با حمله نظامی تموم کنن کار رو از همون رو اول میکردن و یک ثاینه رو هم تلف نمیکردن تا مجبور نباشن این همه هزینه بکنن برای براندازی این ****. و در آخر هر روز تئوری ها و نقشه هاشون بی نتیجه بمونه.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
یه برنامه دارم، که یک فایل بکاپ داره با فرمت m2p
میخوام این بکاپ رو ریستور کنم تو برنامه ، خطا میده میگه دیتابیس نصب نیست(برنامه فارسیه)
sql 2005 هم کنار برنامه بود ، نصب کردم ، فایده نداشت

به نظرتون مشکل چیه ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اها پس شما این **** رو قبول نداری. پس باید بهتون بگم خیالتون راحت اگر میتونستن با حمله نظامی تموم کنن کار رو از همون رو اول میکردن و یک ثاینه رو هم تلف نمیکردن تا مجبور نباشن این همه هزینه بکنن برای براندازی این ****. و در آخر هر روز تئوری ها و نقشه هاشون بی نتیجه بمونه.
اخه امریکا از چی می ترسه؟ از موشک بالستیکی که ی سری مدل هاش 50-60 سال پیش دست پیدا کرده که ایران هنوز حتی به اون تکنولوژی نرسیده؟از جنگنده هایی که خودش 40 سال پیش بهمون فروخته؟ از کلانش و ژ3؟ از 50-60 تیره موشک و سامانه اس 300؟ از چی؟ از ایمان ، تقوا و عمل صالح؟
انگار واقعا باور کردید خبریه؟
فقط تیم دلتا فورس نصف ایران رو در کم تر از 2 ساعت می گیره ، سرچ شود تسخیر تهران در 2 ساعت ( نیرو های ایران تحت تعلیم SAS انگلستان بودند که بعد از مانور از ترس کودتا و با نظر مستر رو/حانی در ان زمان این گروه کاملا منحل و تمام افراد به مرز ها برای ادامه خدمت و رفع خطر کودتا تبعید شدن )
ایران در حد منطقه قدرت بزرگیه ، اما نه در حد مبارزه با کشور های برتر
اگر بحثی داری که با سند و مدرک و منطق بشه دربارش صحبت کرد ، بسم الله ، اما اگر می خوای بگی اگر می تونست حمله می کرد باید بگم این جمله تاریخ مصرفش گذشته
امریکا به هیچ وجه جان مردم و سرباز هاش رو به خطر نمی اندازه ، وقتی می تونه به سادگی دشمن هاش رو از روی نقشه حذف کنه چرا الکی خودش رو درگیر کنه؟ امریکا برای جون 1 سگ ارتشش هم ارزش قائله ، حتی اون سگی که داخل ارتش بوده و اسیب دیده هزینه های سنگین می کنه براش چون براش ارزش داره ، مریضه الکی خودش رو در معرض کوچک ترین خطر قرار بده؟

پ.ن : امریکا همون ابر قدرتی هست که وقتی به عراق حمله کرد ، ارتش عراقی که جلوی ما 8 سال با تمام قوا مبارزه کرد رو در 48 ساعت نابود کرد ، همون ابر قدرتی که فقط داخل ی شب تا صبح 10 هزار عراقی رو کشت
همون ابر قدرتی که رئیس جمهورش رونالد ریگان فقط با ی جمله تونست شوروی رو ساقط کنه
شما ها میخواید بمیرید چرا جون بقیه رو به خطر میندازید برید خودتون رو از دره پرید کنید راحت خالص...
برای آزادی باید خون داد
Live Free or Die

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
یه برنامه دارم، که یک فایل بکاپ داره با فرمت m2p
میخوام این بکاپ رو ریستور کنم تو برنامه ، خطا میده میگه دیتابیس نصب نیست(برنامه فارسیه)
sql 2005 هم کنار برنامه بود ، نصب کردم ، فایده نداشت

به نظرتون مشکل چیه ؟
امکانش هست SqlExpress رو درست نصب نکرده باشم ؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
اخه امریکا از چی می ترسه؟ از موشک بالستیکی که ی سری مدل هاش 50-60 سال پیش دست پیدا کرده که ایران هنوز حتی به اون تکنولوژی نرسیده؟از جنگنده هایی که خودش 40 سال پیش بهمون فروخته؟ از کلانش و ژ3؟ از 50-60 تیره موشک و سامانه اس 300؟ از چی؟ از ایمان ، تقوا و عمل صالح؟
انگار واقعا باور کردید خبریه؟
فقط تیم دلتا فورس نصف ایران رو در کم تر از 2 ساعت می گیره ، سرچ شود تسخیر تهران در 2 ساعت ( نیرو های ایران تحت تعلیم SAS انگلستان بودند که بعد از مانور از ترس کودتا و با نظر مستر رو/حانی در ان زمان این گروه کاملا منحل و تمام افراد به مرز ها برای ادامه خدمت و رفع خطر کودتا تبعید شدن )
ایران در حد منطقه قدرت بزرگیه ، اما نه در حد مبارزه با کشور های برتر
اگر بحثی داری که با سند و مدرک و منطق بشه دربارش صحبت کرد ، بسم الله ، اما اگر می خوای بگی اگر می تونست حمله می کرد باید بگم این جمله تاریخ مصرفش گذشته
امریکا به هیچ وجه جان مردم و سرباز هاش رو به خطر نمی اندازه ، وقتی می تونه به سادگی دشمن هاش رو از روی نقشه حذف کنه چرا الکی خودش رو درگیر کنه؟ امریکا برای جون 1 سگ ارتشش هم ارزش قائله ، حتی اون سگی که داخل ارتش بوده و اسیب دیده هزینه های سنگین می کنه براش چون براش ارزش داره ، مریضه الکی خودش رو در معرض کوچک ترین خطر قرار بده؟

پ.ن : امریکا همون ابر قدرتی هست که وقتی به عراق حمله کرد ، ارتش عراقی که جلوی ما 8 سال با تمام قوا مبارزه کرد رو در 48 ساعت نابود کرد ، همون ابر قدرتی که فقط داخل ی شب تا صبح 10 هزار عراقی رو کشت
همون ابر قدرتی که رئیس جمهورش رونالد ریگان فقط با ی جمله تونست شوروی رو ساقط کنه

برای آزادی باید خون داد
Live Free or Die
منو یاد جوونیای خودم میندازی :D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
بالا