برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
باید هرچی که به ذهنت میرسه رو حذف کنی
از کلماتی مثل دختر و لاو و عشق تا ....
البته بستگی به موضوع سایتت هم داره ولی کلا یا محتوای سیاسی یا مستهجن که باید هردو مورد رو بررسی کنی
مشکل اینه که سایت من یه چیزی مثل دکتر سلام و نی نی سایت و ایناست که کلا سوالات و مشکلات جنسیه!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مشکل اینه که سایت من یه چیزی مثل دکتر سلام و نی نی سایت و ایناست که کلا سوالات و مشکلات جنسیه!
اونوقت همچین سایتی رو توی ساماندهی ثبت نکردی؟؟؟

I R

Registered User
لایک‌ها
58
سایت برای تمدید دامنه ir معرفی کنید که نیاز به تایید هویت نداشته باشه (اسکن کارت ملی و ....) ؛ و البته بجز طلا هاست

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
باید ثبت میگردی توی ساماندهی.
اینجور سایتها توی ایران خیلی زود بازدید میگیره!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تقریبا یه ماهی هست پنل وردپرسم اینجوری باز میشه البته زیاد نه ولی خب شاید اگه روزی 30 بار به پنل سر بزنم 10 بارش اینجوری باز میشه کسی میتونه راهنمایی کنه؟
Untitled.jpg

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
تقریبا یه ماهی هست پنل وردپرسم اینجوری باز میشه البته زیاد نه ولی خب شاید اگه روزی 30 بار به پنل سر بزنم 10 بارش اینجوری باز میشه کسی میتونه راهنمایی کنه؟
مشاهده پیوست 984270
وقتی اینطوری باز میشه بدون ریلود کردن همونجا دکمه F12 رو بزن یا همون اینسپکت المنت کروم و بعد برو تب کنسول console رو چک کن ببین اروری نمیبینی مثلا عدم دسترسی به فایل استایل و ...

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
سلام .
نت افراز مرتب میگه داری منابع سی پی یو اشتراکیو مصرف میکنی ... به یک متخصص که بتونه قالب رو بهینه کنه ( به کد نویسی و تغییر کد وارد باشه)
نیازمندیم . (با هزینه)
این هم تاکید میکنن " رکورد های جداول لاگ باید خالی بشن" که من سر در نمیارم .
کش خالی شده , آمارگیر برداشته شده , پست ویوز غیر فعال شده , افزونه های اضافی غیر فعال شدن .
خلاصه نیاز به بررسی داره .
هر کس میتونه بسم الله

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مشاهده پیوست 984270
فایل استایل یا CSS پنل لود نمیشه که به این شکل در میاد
باید چک کنی ببینی چرا این فایل بلاک میشه و توسط چی
ممکنه توسط مرورگرت باشه ممکنه از هاستت باشه یا ممکنه از اختلال توی اینترنتت باشه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام .
نت افراز مرتب میگه داری منابع سی پی یو اشتراکیو مصرف میکنی ... به یک متخصص که بتونه قالب رو بهینه کنه ( به کد نویسی و تغییر کد وارد باشه)
نیازمندیم . (با هزینه)
این هم تاکید میکنن " رکورد های جداول لاگ باید خالی بشن" که من سر در نمیارم .
کش خالی شده , آمارگیر برداشته شده , پست ویوز غیر فعال شده , افزونه های اضافی غیر فعال شدن .
خلاصه نیاز به بررسی داره .
هر کس میتونه بسم الله
رکورد های جداول لاگ خیلی چیزا میشه
یه نمونه ش همون رونوشت ها هستن و ...
کش رو که اصن نباید خالی کنی چون کش کارش اینه که سرعت سایتتو ببره بالا و یوزر ها هربار کل سایت رو دانلود نکنن
آمارگیر هم که ربطی به هاست شما نداره. پست ویو یکم مصرف میکنه که اونم محسوس نیست. افزونه های اضافی هم بستگی داره چی باشن چون بعضیاشون اصن مصرفشون در حد 10 مگ رم هم نیست

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
رکورد های جداول لاگ خیلی چیزا میشه
یه نمونه ش همون رونوشت ها هستن و ...
کش رو که اصن نباید خالی کنی چون کش کارش اینه که سرعت سایتتو ببره بالا و یوزر ها هربار کل سایت رو دانلود نکنن
آمارگیر هم که ربطی به هاست شما نداره. پست ویو یکم مصرف میکنه که اونم محسوس نیست. افزونه های اضافی هم بستگی داره چی باشن چون بعضیاشون اصن مصرفشون در حد 10 مگ رم هم نیست
کش رو درست میگی ولی در کل توصیه های پشتیبان رو عمل کردم با همین کارای جزیی میزان مصرف یه مقدار اومد پایین از مرز خطر .(طبق لاگ هایی که برام میفرستن)
آخه واسه یه سایت دیگم و یه قالب کاملا متفاوت هم یک سال پیش دقیقا همین مشکلات پیش اومد و اخطار دادن و ساسپند شدم ! پس شاید مشکل از هاسته ! بازدید بالایی هم نداره آخه این سایت .حدود 5000 آی پی 9000 بازدید ! کم کم دارم به فکر انتقال میفتم .
xmlrpc هم چک کن هاست من به خاطر همین یه فایل ساسپند شد!
شما هم هاستت نت افراز بود؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کش رو درست میگی ولی در کل توصیه های پشتیبان رو عمل کردم با همین کارای جزیی میزان مصرف یه مقدار اومد پایین از مرز خطر .(طبق لاگ هایی که برام میفرستن)
آخه واسه یه سایت دیگم و یه قالب کاملا متفاوت هم یک سال پیش دقیقا همین مشکلات پیش اومد و اخطار دادن و ساسپند شدم ! پس شاید مشکل از هاسته ! بازدید بالایی هم نداره آخه این سایت .حدود 5000 آی پی 9000 بازدید ! کم کم دارم به فکر انتقال میفتم .

شما هم هاستت نت افراز بود؟
من که کلا از نت افزار خوشم نمیاد و هیچ وقت هم تا حالا ازش هاست نخریدم
ولی مصرف بالا دلایل زیادی میتونه داشته باشه
از یه لوپ ساده ولی بی انتها بگیر تا افرونه هایی که دسترسی مستقیم به دیتابیس دارن و ....
خوده وردپرس اکثر مواقع یه فایل ارور لاگ میسازه. اگه برای شما هم ساخته حتما یه نگاه بهش بنداز

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
کد:
echo "<script language='javascript'>alert('thanks!');</script>";

از کد بالا زیاد توی برنامه نویسی PHP استفاده می کنیم اما مشکلی که من دارم این هست که توی فایل functions.php وردپرس نمیشه این دستور را فراخوانی کرد؟ مشکل از کجاست؟ چه طوری میشه با وردپرس alert box سمت کاربر فرستاد؟

باید از جی کوئری استفاده کرد؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کد:

از کد بالا زیاد توی برنامه نویسی PHP استفاده می کنیم اما مشکلی که من دارم این هست که توی فایل functions.php وردپرس نمیشه این دستور را فراخوانی کرد؟ مشکل از کجاست؟ چه طوری میشه با وردپرس alert box سمت کاربر فرستاد؟

چرا تو خوده برگه single.php یا هرجای دیگه ای که اینو نیاز داری، فراخوانی نمیکنی؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
چرا تو خوده برگه single.php یا هرجای دیگه ای که اینو نیاز داری، فراخوانی نمیکنی؟
بیبن فایل PHP من توسط فایل functions.php فراخوانی میشه. در حقیقت یک افزونه ای هست که برای وردپرس نوشتم. حالا این فایل را مستقیما اجرا میکنم کد جاوا اسکریپت داخلش اجرا میشه اما وقتی وردپرس فراخوانی میکنه JS اش اجرا نمیشه!؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بیبن فایل PHP من توسط فایل functions.php فراخوانی میشه. در حقیقت یک افزونه ای هست که برای وردپرس نوشتم. حالا این فایل را مستقیما اجرا میکنم کد جاوا اسکریپت داخلش اجرا میشه اما وقتی وردپرس فراخوانی میکنه JS اش اجرا نمیشه!؟
اون تیکه کدی رو که میخوای js رو فراخوانی کنه بذار تا ببینم شاید تونستم کمکت کنم

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
کد:

اینطوری یه تست بزن:
PHP:
function print_my_inline_script() {
    echo '<script type="text/javascript">
            alert("thanks!");
            </script>';
}
add_action( 'wp_footer', 'print_my_inline_script' );
(با wp_head هم میتونی تست بزنی تو add_action)

یا اگر جواب نداد، یه فایل .js میتونی بسازی (مثلا custom_script.js) با محتوای:
کد:
jQuery(document).ready(function(){
    alert('thanks!');
});
و هر جا نیاز بود بصورت زیر فراخوانی کن:
PHP:
function _adding_scripts() {
wp_register_script('my_custom_script', get_template_directory_uri() . '/js/custom_script.js', array('jquery'),'1.1', true);
wp_enqueue_script('my_custom_script');
}

add_action( 'wp_enqueue_scripts', '_adding_scripts' );
(مسیر فایل .js در کد بالا رو حتما دقت کن. ساختار مسیر من در کد بالا، یک فایل custom_script.js در پوشه js قالب هست)

Last edited:

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
دلیل اثبات ول شدن ایران توسط گوگل همین بس که " علیرضا محمد " رو بیشترین نام سرچ شده ایرانیا تو سال 2016 اعلام کرده
(بازیکن 4 سال پیش پرسپولیس- الانم دسته یک که هیچ خبری ازش نیست)
https://goo.gl/2BYURm
649173_135.jpg

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
کسی نرم افزار فرستان نظر به وبلاگ ها را داره که کار کنه؟

بالا