• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان و علمای پی تی

راه حل شما برای تقویت زبان انگلیسی در زمینه مکالمه و listening چی هست ؟
خودتون چه روشی استفاده کردین که کاربردی بوده ؟
این اپ ها ، زبان نصرت ، ربات تلگرام، مشاهده فیلم زیرنویس و غیر همشون کرسی شعر محضه...من نمیگم تاثیر نداره..اما بازدهیش خوب نیست..
شما برو کلاس زبان و فشرده کار کن...واسه listening هم میتونی کتاب و لوح فشرده ای که مدرس میده رو استفاده کنی..
واسه مکالمه هم برو تو پیج های افراد معروف انگلیسی ببین کامنت چی میدن بهم..این یه راهشه..

واسه حفظ لغت هم..بگیر روی برگه های کوچیک..لغات و معنی رو بنویس و هروقت بیکار شدی بخون:general310:
من از سال 82 تا 92 کلاس زبان رفتم..دیگه فول شده بودم..اما ول کردمش و هر روز و هر روز داره کم میشه معلوماتم

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
وقت کلاس رفتن ندارم
بیرون از کلاس می خوام یاد بگیرم
نصرت که بدرد نخوره

sinaostovar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقت کلاس رفتن ندارم
بیرون از کلاس می خوام یاد بگیرم
نصرت که بدرد نخوره
اگر در حد متوسط بلدی برنامه کودک خارجی با زیر نویس انگلیسی دانلود کن نگاه کن . بعد که راه افتادی برو سراغ فیلم ها وسریال ها . البته این روش برای حرف زدن خوبه نه برای یادگیری اصولی و گرامری . یعنی اگر دوست داری روون حرف بزنی این روش خوبه اما برای امتحانات که بیشتر گرامری هستن زیاد مناسب نیست.

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
من سايت عكس داشتم بعد مثلا عكسهاي الناز شاكردوست رو ميزاشتم . بازديد كننده ميومد نظر ميزاشت چطوري ميتونم الناز جون باهات دوست بشم؟!!! يكي ديگه ميومد ميگفت خانم شاكردوست اين شمارمه خوشحال ميشم تماس بگيري!!!
ببنيد با كيا شديم 80 ميليون!!! فكر ميكنند اون پست چون عكسهاي الناز شاكردوست هست خود الناز شاكردوست اون نظرهارو ميخونه!!!!

دهنت جاده خاکی:D

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236

Sorkhabi.NeT

Registered User
لایک‌ها
31
مسلما وسترن دیجیتال
خودم و دوستان استفاده میکنیم خیلی کیفیتش مناسبه
البته توصیه میکنم دیتا رو اینکریپت نکنید

sinaostovar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سايت عكس داشتم بعد مثلا عكسهاي الناز شاكردوست رو ميزاشتم . بازديد كننده ميومد نظر ميزاشت چطوري ميتونم الناز جون باهات دوست بشم؟!!! يكي ديگه ميومد ميگفت خانم شاكردوست اين شمارمه خوشحال ميشم تماس بگيري!!!
ببنيد با كيا شديم 80 ميليون!!! فكر ميكنند اون پست چون عكسهاي الناز شاكردوست هست خود الناز شاكردوست اون نظرهارو ميخونه!!!!
:general304:
داخل اینستا از این موارد زیاده . واقعا دوس دارم بدونم داخل مغزشون چی می گذره:general208:

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
داداش اگه میخوای هارد بگیری سعی کن از این مدل های مقاوم در برابر ضربه بگیر فکر کنم بهشون میگن انتی شوک یا همچین چیزی دقیق یادم نیست
من خودم الان مای پاسپورت وسترن رو دارم ولی کلا تو کمد گذاشته و برای بک اپ از هارد پی سی ازش استفاده میکنم
اگه استفادت بالا هستش حتما حتما از نمونه های مقاوم بگیر هیچ کدوم از این دوتا رو نگیر
یکم بیشتر هزینه کن ولی یه عمر خیالت راحت هستش

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
دوستان و مشاورین عزیز پی تی

فردا می خوام برم دادسرا از یک گرافیست که پول بابت کار گرفته و بعد از چند وقت نه کار تخویل داده و نه پول رو شکایت کنم
متن دادخواست و اینها باید چی بنویسم ؟

می خوام هم اصل پول را پس بگیرم و هزینه های دادرسی و سایر موارد

البته چند بار هم بهش پیام دادم و مهلت هم بهش دادم که پول را دوستانه برگردونه ، ولی جوابی نداد

ممنون

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
دوستان این رو امروز برام اومده از گوگل اخظار کپی رایت هست
لینک مدنظرشون رو باید حذف کنم ؟
Notice of DMCA removal from Google Search

To: Webmaster of http://www.hdland.in/,

Google has been notified, according to the terms of the Digital Millennium Copyright Act (DMCA), that some of the material found on your site allegedly infringes upon the copyrights of others. We’re in the process of removing the allegedly unlawful materials from Google Search results.

The notice that we received, with any personally identifying information removed, may be found on the website of Lumen, a third-party aggregator of legal complaint notices, at http://lumendatabase.org/notices/14305948.

Please note that it may take several weeks for the notice to be posted on the above page.

What you can do next:
File a Counter Notice

If you feel that your sites or pages were mistakenly removed due to a DMCA request filed against you, Google can reinstate these materials into our search results upon receipt of a DMCA Counter Notification.

Speak to a lawyer

If you have legal questions about this notification, you may wish to speak to your own lawyer.

Here are the affected URL(s):
http://www.hdland.in/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-power-rangers-2017-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-bluray-480p/

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان و مشاورین عزیز پی تی

فردا می خوام برم دادسرا از یک گرافیست که پول بابت کار گرفته و بعد از چند وقت نه کار تخویل داده و نه پول رو شکایت کنم
متن دادخواست و اینها باید چی بنویسم ؟

می خوام هم اصل پول را پس بگیرم و هزینه های دادرسی و سایر موارد

البته چند بار هم بهش پیام دادم و مهلت هم بهش دادم که پول را دوستانه برگردونه ، ولی جوابی نداد

ممنون

باشه بابا میارم میدم دیگه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان این رو امروز برام اومده از گوگل اخظار کپی رایت هست
لینک مدنظرشون رو باید حذف کنم ؟
Notice of DMCA removal from Google Search

To: Webmaster of http://www.hdland.in/,

Google has been notified, according to the terms of the Digital Millennium Copyright Act (DMCA), that some of the material found on your site allegedly infringes upon the copyrights of others. We’re in the process of removing the allegedly unlawful materials from Google Search results.

The notice that we received, with any personally identifying information removed, may be found on the website of Lumen, a third-party aggregator of legal complaint notices, at http://lumendatabase.org/notices/14305948.

Please note that it may take several weeks for the notice to be posted on the above page.

What you can do next:
File a Counter Notice

If you feel that your sites or pages were mistakenly removed due to a DMCA request filed against you, Google can reinstate these materials into our search results upon receipt of a DMCA Counter Notification.

Speak to a lawyer

If you have legal questions about this notification, you may wish to speak to your own lawyer.

Here are the affected URL(s):
http://www.hdland.in/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-power-rangers-2017-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-bluray-480p/
نه نمیخواد چیزی رو حذف کنی
نوشته این لینک به دلیل قوانین کپی رایت از نتایج گوگل حذف شده
چیزه خاصی هم نیس یه برچسب از یکی از مطالب ـته

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
کد:
<script type="text/javascript">
var protoUrl = "tg:\/\/join?invite=XXXXX";
if (false) {
var iframeContEl = document.getElementById('tgme_frame_cont') || document.body;
var iframeEl = document.createElement('iframe');
iframeContEl.appendChild(iframeEl);
var pageHidden = false;
window.addEventListener('pagehide', function () {
pageHidden = true;
}, false);
window.addEventListener('blur', function () {
pageHidden = true;
}, false);
if (iframeEl !== null) {
iframeEl.src = protoUrl;
}
setTimeout(function() {
if (!pageHidden) {
window.location = protoUrl;
}
}, 2000);
}
else if (protoUrl) {
setTimeout(function() {
window.location = protoUrl;
}, 100);
}
</script>

دوستان چیکار کنم این کد در روز یک بار برای هر نفر اجرا بشه ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سایت tnews اسپمه عایا؟

بالا