• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
تو تمام مدتى كه تو نت فعاليت داشتم فقط يه سايت درامدمو خورده اونم نكست پاپ اپه. همين الان يك ميليون دويست تو داشبوردش دارم كه چهار ماه تمام پيچوندن اخرم يه اقايى كه ميگفتن مدير با پررويى تمام پشت تلفن گفت نميدم. دلم نميخواد بدم. برو هركارى ميخواى بكن.

تهرانی؟
پاشو برو یوسف اباد دفترشون

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
تو تمام مدتى كه تو نت فعاليت داشتم فقط يه سايت درامدمو خورده اونم نكست پاپ اپه. همين الان يك ميليون دويست تو داشبوردش دارم كه چهار ماه تمام پيچوندن اخرم يه اقايى كه ميگفتن مدير با پررويى تمام پشت تلفن گفت نميدم. دلم نميخواد بدم. برو هركارى ميخواى بكن.
عجب، دلیلش چی بود ؟ شکایت نکردید ؟ یک میلیون مبلغ زیادیه
من پارسال حدود 70ت ازش دریافتی داشتم
الان میخواستم دوباره استفاده کنم، نمیدونم دوباره اعتماد کنم یا نه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
شماره 09351000000 مال کیه؟! زنگ میزنم میگه شماره اشتباهه ولی قبلا به من زنگ زده بود نبودم جواب بدم
Edit
این مطلب رو نگاه کردم نوشته فقط با برنده ها تماس گرفته میشه!! منم نبودم جواب بدم حالا چطوری پیگیریش کنم چی بوده، نمیشه زنگ زد
http://www.mosabegheha.ir/tabid/152/Default.aspx
براي ايرانسله. براي هرچيزي ممكنه تماس گرفته باشن به جز برنده شدن! ممكنه براي سيم كارتتون يا مودم يا اينترنت يا .....

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
اینای که اینجا . شارژ و بسته اینترنت رو با تخفیف میفروشن . از کجا تهیه میکنن ؟؟؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اینای که اینجا . شارژ و بسته اینترنت رو با تخفیف میفروشن . از کجا تهیه میکنن ؟؟؟
اگر هم توجه کرده باشی کمتر کسی دائم اونجا هست و بعد چند وقت غیبش میزنه یعنی میگیرنش، یاهو مسنجر یادته وب م م ه، قندرشکن... روم های یاهو مسنجر بسته شده بجاش روی سایت های چت روم و... فعال هستن این شارژ اگر خط به خط باشه شک نکن که از طریق وب دادن یا فروش وی پی ا ن بدست اومده بجای واریز شارژ میگیرن تا شناسایی نشن بعد میان اینجا شارژ رو با تخفیف میفروشن ولی بعدا میگیرنشون
خریدار شارژ مال خر حساب میشه و فروشنده هم پول شویی انجام داده
یادمه یه بار یه نفر که پنج کلاس هم سواد نداشت پشت میکروفن یاهو مسنجر صدای زن در میاورد یه ماهه هفت میلیون تومن شارژ به جیب زد ولی بعدا گرفتنش

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
یه چیزی میخوام که فارسی رو بدون غلط املایی به حروف انگلیسی بزنه, همیشه سر oo - ou - aa - u -eh اختلاف دارم نمیدونم کدوم درسته!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام دوستان

ما یه سری سایت داریم که ایمیل شما رو توشون به عنوان اسپم ثبت میکنن و شما نمیتونی مثلا توی انجمن هایی که از این دیتابیس استفاده میکنن ثبت نام کنی

کسی ادرس این سایت ها رو بلده ؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
اگر هم توجه کرده باشی کمتر کسی دائم اونجا هست و بعد چند وقت غیبش میزنه یعنی میگیرنش، یاهو مسنجر یادته وب م م ه، قندرشکن... روم های یاهو مسنجر بسته شده بجاش روی سایت های چت روم و... فعال هستن این شارژ اگر خط به خط باشه شک نکن که از طریق وب دادن یا فروش وی پی ا ن بدست اومده بجای واریز شارژ میگیرن تا شناسایی نشن بعد میان اینجا شارژ رو با تخفیف میفروشن ولی بعدا میگیرنشون
خریدار شارژ مال خر حساب میشه و فروشنده هم پول شویی انجام داده
یادمه یه بار یه نفر که پنج کلاس هم سواد نداشت پشت میکروفن یاهو مسنجر صدای زن در میاورد یه ماهه هفت میلیون تومن شارژ به جیب زد ولی بعدا گرفتنش
سلام
کاش یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم دوست عزیز
وقتی خبر نداری از کجا می اد شارژها درست نیست هر چی به ذهنتم می اد بگی و تهمت بزنی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
نرم افزاری هستش که سر ساعت معین اینترنت PC رو قطع بکنه ؟

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
برای من دائم این ارور رو میده یعنی به خاطر سرعت نت است که نمیتونم متصل بشوم
Snap2.jpg

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
در حال حاضر بهترین بانک که تمام امکانات بانکی رو داره چیه:general210:

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
Snap2.jpg
شما با یه سیستم دیگه چک کنید. چون احتمال داره وی پی اس خاموش باشه. یا کلا قطع شده باشه. شاید هم ای پی سیستمتون قاطی پاتی شده. مثلا من وقتی از قند شکن استفاده میکنم این طوری میشه بعضی از سایت ها رو باز نمیکنه وی پی اس وارد نمیشه. سرعت خیلی میاد پایین. قند شکن رو قطع و وصل میکنم مودم رو خاموش روشن درست میشه.

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
Snap2.jpg
اگه سرعت نتت پايين باشه باز ميشه اما سرعت اون هم خيلي پايينه و به سختي ميشه باهاش كار كرد. مگه اينكه سرعت نتت در حد ديال آپ باشه كه كلا باز نميشه.

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان چطور می تونیم کاری کنیم که لینک وبسایت تو مرورگر داخلی تلگرام باز بشه؟

بالا