• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
نرم افزاری هستش که سر ساعت معین اینترنت PC رو قطع بکنه ؟
من از طریق قسمت parental control یا کنترل والدین روترم تنظیم می کنم از یه ساعت تا یه ساعت معین اینترنت رو قطع کنه یا محدود کنه به یه سایت الکی. فکر کنم همه روترها همچین تنظیمی داشته باشن. بعضی از روترها میشه بهشون مک آدرس داد که این کنترل رو فقط برا یه دستگاه خاص انجام بده
از طریق نرم افزارهای کنترل والدین هم میشه این کار رو کرد

کسپراسکای اینترنت سکیوریتی
میخاستم بخرم ولی قیمتا خیلی متفاوته و گیج شدم
از ۵۰ تومن تا ۱۷۰ تومن قیمت گذاشتن
کدومش معتبره؟
اصلا نیاز به خرید هست یا نسخه رایگانش هم جواب میده ؟
شما باید ببینین این لایسنسی که به شما می فروشن از کجا اومده و قیمت اصلیش چند بوده تا ببینی کدومش معتبره. ارزون بودن لایسنس دلیلش می تونه این موارد زیر باشه
بعضی از این لایسنس ها برای نسخه های Volume (تعداد بالا) هست. مثلا شرکت لنوو می خواد برای یه مدل از لپ تاپش 6 ماه اشتراک کسپراسکای بذاره. برای اینکار با شرکت کسپراسکای مذاکره می کنه و یه کد ازش می گیره که برای فعالسازی فرضا 2 میلیون نسخه کسپراسکای معتبر باشه. خب همه کسانی که اون مدل لپ تاپ رو می خرن که نمیان از کسپراسکای استفاده کنن. همینطور ممکنه همه موجودی اون مدل لپ تاپ به فروش نره یا اینکه عوامل فروش یا حتی خود شرکت لنوو ممکنه این کد رو به بقیه بفروشن.
همیشه لایسنس های تعداد بالا در حد میلیون نیستن، مثلا بعضی از لایسنس ها برای 3 تا کامپیوتره! یکی میاد میخره و به سه نفر میفروشه
بعضی از سایت ها هستن که برای تبلیغ خودشون میان نسخه مجانی برنامه های پرطرفدار رو میزارن. مثلا خودم چند سال پیش لایسنس دائمی WinRar رو از سایت یه مجله آلمانی مجانی گرفتم.
یه سری هم هستن که با دلارهای هکی میرن لایسنس خریداری می کنن. دلار هکی دلاری هست که از کارت اعتباری یا حساب پیپال یا هر جور حساب بانکی هک شده بدست میاد.
یه سری هم برا پولشویی دارن لایسنس رو زیرقیمت می فروشن. پولشویی یعنی اینکه ارز خارجی رو از طریق غیرقانونی بدست آورده باشن (مثلا از طریق قماربازی) و می خوان اینجوری به ریال تبدیلش کنن
یه سری از این لایسنس ها دست دوم هستن. مثلا یکی رفته اشتراک یه ساله رو خریده، بعد از دو ماه دیده کسپراسکای به دردش نمی خوره و لایسنسش رو گذاشته برای فروش.
بعضی شرکت ها برای مناطق خاص تخفیف میدن. مثلا ممکنه کسپراسکای به مناسبت سال نو برای چین تخفیف 50% گذاشته باشه و این لایسنس ها هم از این طریق خریداری شده باشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اره برای دانلود شبانه میخوام

نرم افزار هایی که خاموش میکنن ممکنه به سیستم اسیب بزنن به خاطر همین بهتره که یه چیزی باشه فقط اینترنت رو قطع کنه
اپلیکیشن AMP داخل قسمت برنامه ریزی خودش از ساعت x تا y اینترنت وای فای یا 4G روشن و شروع به دانلود میکنه بهتر از این مورد دیگه راهی نیست، برای pc که نرم افزار نمیتونه دکمه روشن خاموش شدن مودم رو بزنه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
باید چجوری تو امضا لینک بزاری که ریز نشه ؟
من هر جوری میزارم ریز میشه :)
نوشتن متن داخل فایل تکس، کپی از تکس نوت پد به قسمت امضا بدون هیچگونه تغیر فونت و سایز

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سلام
می خوام یه لپ تاپ بگیرم که کارامو باهاش انجام بدم (وبمستری +برنامه نویسی)
ولی اطلاع خوبی از مدل های موجود ندارم
میخوام تقریبا 2 تومن یا کمی بیشتر هزینه کنم
از دوستانی که تو این مورد تخصص دارن ممنون میشم چنتا مدل خوب رو بهم معرفی کنن.
http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/1271-best-laptops-for-buy-with-price
http://www.zoomit.ir/2016/12/30/150222/best-lowend-laptop-dey95/
این دو مشاوره خرید، مورد اعتماد هستند و میتونید بررسی و تصمیم بگیرید

ice_metal2007

Registered User
لایک‌ها
36
یه سایت مثل https://bourse24.ir/ میخوام بزنم دوستان میتونن کمکی بکنن؟این ساین وردپرس احتمالا ....................؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان...پست ثابت کدوم سیستم خوبه و پرداختی منظم داره؟

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
سلام دوستان
امروز وقتی خواستم عکس آپلود کنم داخل وردپرس دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای کار نمیکنه باید چکارش کنم ؟
با کروم هم امتحان کردم داخل افزودن نوشته که رفتم این ارور رو نوشته بود
Failed to load plugin: directionality from url http://www.site.ir/wp-includes/js/tinymce/plugins/directionality/plugin.min.js

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سلام دوستان
امروز وقتی خواستم عکس آپلود کنم داخل وردپرس دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای کار نمیکنه باید چکارش کنم ؟
با کروم هم امتحان کردم داخل افزودن نوشته که رفتم این ارور رو نوشته بود
Failed to load plugin: directionality from url http://www.site.ir/wp-includes/js/tinymce/plugins/directionality/plugin.min.js
اگه وردپرس آپدیت نیست آپدیت کنید
قالب رو برای تست، عوض کنید ببینید مشکل حل میشه
ممکنه یکی از افزونه ها رو آپدیت کردی یا یه افزونه جدید نصب کردی که چنین مشکلی پیش اومده و یا ممکنه یکی از افزونه با دیگری تداخل داشته باشه
افزونه ها رو غیر فعال کنید و تست کنید

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
اگه وردپرس آپدیت نیست آپدیت کنید
قالب رو برای تست، عوض کنید ببینید مشکل حل میشه
ممکنه یکی از افزونه ها رو آپدیت کردی یا یه افزونه جدید نصب کردی که چنین مشکلی پیش اومده و یا ممکنه یکی از افزونه با دیگری تداخل داشته باشه
افزونه ها رو غیر فعال کنید و تست کنید
دمت گرم داداش درست شد

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
اپلیکیشن AMP داخل قسمت برنامه ریزی خودش از ساعت x تا y اینترنت وای فای یا 4G روشن و شروع به دانلود میکنه بهتر از این مورد دیگه راهی نیست، برای pc که نرم افزار نمیتونه دکمه روشن خاموش شدن مودم رو بزنه
برای قطع کردن اینترنت pc نیاز نیست مودم خاموش بشه !!! کافیه کانکشن اینترنت دیس کانکت بشه تمام. برای این کار هم پیشنهاد من همون نرم افزار اینترنت دانلود منیجر هست. IDM

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان
به صورت دستی یه سری فایل باید بریزم توی فولدر upload وردپرس
اما وقتی این کارو میکنم از طریق وردپر تو فال ها رو ببینم و فقط فایل هایی رو پدا میکنم که از طریق خود وردپرس آپلود شدن
چیکار باید کنم که فایل هایی که به صور دستی توی فولدر آپلود ریختمو بتونم توی رسانه وردپرس ببینم

upload_2017-5-15_15-55-33.png

upload_2017-5-15_15-55-59.png

bernabeu

Registered User
لایک‌ها
32
بالا