• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
اگر برچسپ باشه ولی قسمت کلمات کلیدی متا یوآست خالی بزارم مشکلی پیش نمیاد؟ حال و حوصله ندارم از برچسپ کپی بزنم دونه دونه کاما بزرارم کپی کنم یوآست

221578d.png

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان من جمعه کنکور دارم
بعدا دیپلمم هنوز اوکی نشده چون شهریور یه درس دارم
بعدا الان اومدم کارت ورود به جلسه را از سنجش بگیرم
اینو هی میگه :
داوطلب گرامي با توجه به اينكه شما در زمان ثبت نام آزمون كارداني **** جديد دانشگاه فني و حرفه اي سال ۹۶ ،معدل كل ديپلم خود را درج ننموده ايد و يا اشتباه درج نموده ايد، مي بايست نسبت به درج و يا اصلاح معدل خود اقدام نماييد.بديهي است درصورت عدم درج معدل عواقب ناشي از آن به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

چکارش کنم :|
۱۱ - تاریخ اخذ مدرك ديپلم هم رو شهریور میزنم تایید میزنم کلا از کنترل پنلم میاد بیرون
به پشتیبانی هم زنگ میزنم میگه کارشناس فعلا نمیتونه پاسخگو باشه بعدا زنگ بزنید
عجب گیری کردیم :general711::general711::general711:

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
دیروز از فیلترینگ ایمیل اومد که چن تا از مطالب رو حذف کن
مطالب رو حذف نکردم! امروز تمام مطالب رو فیلتر کردن و نصف بازدید کنندها پریدن
خب اگه حذف هم میکردم بازم میپریدن! من بهشون ایمیل دادم جوابی ندادن!
ایا امکان رفع فیلتر وجود داره ؟
ایا ارزش پیگیری داره؟
از کجا باید رفع فیلتر کرد!
مطالبی که در سایت میزارم از سایتهای معتبر داخلی و از ادغام چن مطلب هستش ! چرا اونا فیلتر نمیشن!:general210:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
ایا ارزش پیگیری داره؟
مطالبی که در سایت میزارم از سایتهای معتبر داخلی و از ادغام چن مطلب هستش ! چرا اونا فیلتر نمیشن!:general210:
قبل از اینکه ایمیل بدن، فیلتر میکنن!
شما اگر میخای بازدیدت رو از دست ندی، آدرس مطالب رو عوض کن و بعد لینک های قدیمی مطالب رو ب آدرس جدید مطالب، ریدایرکت 301 بزن و در نهایت، لینک های قدیمی رو تو پنل وب مستر، فچ کن تا گوگل متوجه ریدایرکت بشه و ایندکس رو اطلاح کنه

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
قبل از اینکه ایمیل بدن، فیلتر میکنن!
شما اگر میخای بازدیدت رو از دست ندی، آدرس مطالب رو عوض کن و بعد لینک های قدیمی مطالب رو ب آدرس جدید مطالب، ریدایرکت 301 بزن و در نهایت، لینک های قدیمی رو تو پنل وب مستر، فچ کن تا گوگل متوجه ریدایرکت بشه و ایندکس رو اطلاح کنه
ممنون از پاسختون
یعنی با ریدایرکت 301 اعتبار لینک قدیمی به جدید منتقل میشه؟
من با یکی از پشتیبان های وردپرس صحبت کردم گفت قید این مطالب رو بزن

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
اینو هی میگه :
داوطلب گرامي با توجه به اينكه شما در زمان ثبت نام آزمون كارداني **** جديد دانشگاه فني و حرفه اي سال ۹۶ ،معدل كل ديپلم خود را درج ننموده ايد و يا اشتباه درج نموده ايد، مي بايست نسبت به درج و يا اصلاح معدل خود اقدام نماييد.بديهي است درصورت عدم درج معدل عواقب ناشي از آن به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

۱۱ - تاریخ اخذ مدرك ديپلم هم رو شهریور میزنم تایید میزنم کلا از کنترل پنلم میاد بیرون
حدودی یه نمره نزدیک به معدل دیپلمتو بزن مشکلی نداره

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
دوست عزیز ازچه نظر می فرمایید اندروید به نظر من وب چطون الان هرسازمانی هر ارگان دولتی نیاز به سایت داره واینجا بازار وبستر ها داغ میشه ولی اپ تو ارگان های دولتی چه کاربردی داره؟
اپ هم فقط وبمستر ها احتیاج دارن اونم وقتی می بینن بازدید بالا از سایت دارن اونم با قیمت پایین.

منتظر جواب تون هستم ممنون میشم که دوستان تا حد اطلاعاتی که دارن جواب این تاپیک بدن

bugatti2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اینو هی میگه :

مهندس نمره معدل تا الانت رو بگو ! معدل تو کنکور فنی تاثیر نداره !

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
ممنون از پاسختون
یعنی با ریدایرکت 301 اعتبار لینک قدیمی به جدید منتقل میشه؟
من با یکی از پشتیبان های وردپرس صحبت کردم گفت قید این مطالب رو بزن
بله منتقل میشه و در کمتر از چند روز، بازدیدتون برمیگرده
فقط بعد ی مدت از فیلترینگ زنگ میزن و میگن مطلب رو چرا حذف نکردی :D در اون صورت، مجدد همین کار رو بکن و ایندفعه، لینک دانلود رو حذف کن و بنویس ب دستور فیلترینگ حذف شد. در این صورت، بازدیدت رو هم از دست نمیدی :general408:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اینو هی میگه :

حدود معدلت رو بدون اون درسی که افتادی حساب کن و بنویس
البته یه جوری باید بنویسی که اگه از اون درسه نمره پایین آوردی معدلت همون باشه
مثلا ننویسی 18 بعد بری اون درستو 11 بیاری و معدلت بشه 12.3 :D
کلا معدلی که موقع ثبت نام میزنی رو اگه دقیق یادت نبود باید کمتر بزنی چون اگه زیاد بزنی چون توی سهمیه تاثیر داره خیلی بعدش اذیت میشی

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ایا ارزش پیگیری داره؟
وقتی اخطار میدن باید پاک کنی دیگه یا با روشی که دوستمون گفت تغییر آدرس بدی که خب البته ریسکش بالاست این کار
اینم بهت بگم که یا کلا دور سایت های نیمه مجاز و غیر مجاز رو خط بکش یا اگه بهت اخطار دادن مطلب رو حذف کن حتی اگه بهترین مطلبت بود
یه حالت دیگه هم داره که دایورت کنی و اگه فیلتر هم کردن بری رو یه دامنه دیگه که خب توی این حالت اگه تخصص بالایی توی سئو نداشته باشی خیلی از بازدیدکننده هاتو از دست میدی

دوست عزیز ازچه نظر می فرمایید اندروید به نظر من وب چطون الان هرسازمانی هر ارگان دولتی نیاز به سایت داره واینجا بازار وبستر ها داغ میشه ولی اپ تو ارگان های دولتی چه کاربردی داره؟
اپ هم فقط وبمستر ها احتیاج دارن اونم وقتی می بینن بازدید بالا از سایت دارن اونم با قیمت پایین.

منتظر جواب تون هستم ممنون میشم که دوستان تا حد اطلاعاتی که دارن جواب این تاپیک بدن
اپ اگه ایده داشته باشی خیلی خوبه
وب مستری هم باید چم و خم کار رو خیلی خوب یاد بگیری
توی وب یه سری مشکلات هست که باید بتونی از پسشون بربیای و اگه بتونی دیگه پولدار میشی. مثلا فیلترینگ، گوگل، کپی کننده ها، موضوع، بازاریابی، بازدیدکننده احمق و ...
ولی خب اگه نتونی این مسائل رو هندل کنی همه ش درجا میزنی و عمر و وقتتو هدر میدی
ولی اپ نویسی مزیت ش اینه که حتی اگه خودت هم ایده ای نداشته باشی میتونی برای دیگران کار کنی و بازار نسبتا بهتری داره

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
اینو هی میگه :

هدفت از درس خودندن چیه؟
درس یه چیز دیگس سواد یه چیز دیگه هست نه اون کنکور و نه سنجش
اگر هدفت کار و پوله . پولی درکار نیست حتی 10 سال بعدش
اگر هدفت سربازیه . دکترا هم بگیری میگن برو سربازی! ولی زیر دیپلم چندرغاز میدن میخرنش!!!!
برای من که اجبار خانواده بود میگفتن اگه نری میبرنت سربازی! سربازی از همون بچگی بالای سرم بود, بعضی ها درس و سربازی را شخمشون هم حساب نکردن الان جزء کسانی هستن که مردم بهشون میگن بچه پولدار !
الان لیسانس حسابداری دارم و بیکارم
سرتو ننداز پایین و بری, اونجا گنج پیدا نمیکنی که همچین مشتاق دانشگاهی

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
سلام.
کسی از افرانت سرور داره؟
یه vps ایران داریم از اون‌جا، از دیروز به اختلال خورده. هر بار سرور رو ریست می‌کنیم چند ثانیه درست می‌شه و بعد باز مجدد سایت داون می‌شه و یا ارور دیتابیس می‌ده.
یک سایت پرستا و چندین سایت وردپرس و... روی این VPS هست.

پ.ن: چند روزه سایت‌های داخلی با مشکل برای من باز می‌شن و با چند isp مختلف هم تست کردم. شما هم همین مشکل رو دارید؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ایا ارزش پیگیری داره؟
وقتي كه ايميل مياد مطالب رو حذف كن يا از قبلش اون مطالب رو فيلتر كردن و يا نهايتا تا يكي دو روز بعد فيلترش ميكنند.
يعني شما چه اون مطالب رو حذف بكني و يا نكني اون مطالب صد در صد فيلتر ميشه. فقط اگه گوش نكنين و حذفشون نكنيد و پاسخ رو براشون ايميل نكنيد بعد از يه مدتي ميزنن كل سايتتو فيلتر ميكنند.

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
بله منتقل میشه و در کمتر از چند روز، بازدیدتون برمیگرده
فقط بعد ی مدت از فیلترینگ زنگ میزن و میگن مطلب رو چرا حذف نکردی :D در اون صورت، مجدد همین کار رو بکن و ایندفعه، لینک دانلود رو حذف کن و بنویس ب دستور فیلترینگ حذف شد. در این صورت، بازدیدت رو هم از دست نمیدی :general408:
وقتي كه ايميل مياد مطالب رو حذف كن يا از قبلش اون مطالب رو فيلتر كردن و يا نهايتا تا يكي دو روز بعد فيلترش ميكنند.
يعني شما چه اون مطالب رو حذف بكني و يا نكني اون مطالب صد در صد فيلتر ميشه. فقط اگه گوش نكنين و حذفشون نكنيد و پاسخ رو براشون ايميل نكنيد بعد از يه مدتي ميزنن كل سايتتو فيلتر ميكنند.

وقتی اخطار میدن باید پاک کنی دیگه یا با روشی که دوستمون گفت تغییر آدرس بدی که خب البته ریسکش بالاست این کار
اینم بهت بگم که یا کلا دور سایت های نیمه مجاز و غیر مجاز رو خط بکش یا اگه بهت اخطار دادن مطلب رو حذف کن حتی اگه بهترین مطلبت بود
یه حالت دیگه هم داره که دایورت کنی و اگه فیلتر هم کردن بری رو یه دامنه دیگه که خب توی این حالت اگه تخصص بالایی توی سئو نداشته باشی خیلی از بازدیدکننده هاتو از دست میدی
از همتون تشکر میکنم! سایت در حوزه سلامته و اصن و ابدا کار غیر قانونی انجام نمیشه! :general210:با توجه به اینکه روزانه 11 هزار اپی بازدید روزانه داشت و به درامد زایی رسیده بود !اینکه نصف ای پی ها بپره !! درد داشت ولی بازم خدا رو شکر کل سایت رو فیلتر نکردن:rolleyes:
ابتدا عرض کنم که از خیر ریدایرکت گذشتم چون عملا امکانش وجود نداره ! ;) با صحبت های که انجام شد قبل ارسال درخواست به سرور فیلترینگ اعمال میشه!:general105:
در ثانی من تابع قانونم !:general705: با اینکه نصف بازدیدها پرید ولی خب از نو شروع میکنم!:oops:

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان سایت پاپی است که بشه مشخص کرد فقط بازدید کننده دسکتاپ بفرسته؟ (می خوام تبلیغ بدم.)

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
از همتون تشکر میکنم! سایت در حوزه سلامته و اصن و ابدا کار غیر قانونی انجام نمیشه! :general210:با توجه به اینکه روزانه 11 هزار اپی بازدید روزانه داشت و به درامد زایی رسیده بود !اینکه نصف ای پی ها بپره !! درد داشت ولی بازم خدا رو شکر کل سایت رو فیلتر نکردن:rolleyes:
ابتدا عرض کنم که از خیر ریدایرکت گذشتم چون عملا امکانش وجود نداره ! ;) با صحبت های که انجام شد قبل ارسال درخواست به سرور فیلترینگ اعمال میشه!:general105:
در ثانی من تابع قانونم !:general705: با اینکه نصف بازدیدها پرید ولی خب از نو شروع میکنم!:oops:
دوست عزیز ربطی به سرور نداره بعد ریدایرکت شما ، گوگل کلا منتقل میکنه ادرسو و ادرس جدید رو نشون میده تو جستجوش .

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
هدفت از درس خودندن چیه؟
درس یه چیز دیگس سواد یه چیز دیگه هست نه اون کنکور و نه سنجش
اگر هدفت کار و پوله . پولی درکار نیست حتی 10 سال بعدش
اگر هدفت سربازیه . دکترا هم بگیری میگن برو سربازی! ولی زیر دیپلم چندرغاز میدن میخرنش!!!!
برای من که اجبار خانواده بود میگفتن اگه نری میبرنت سربازی! سربازی از همون بچگی بالای سرم بود, بعضی ها درس و سربازی را شخمشون هم حساب نکردن الان جزء کسانی هستن که مردم بهشون میگن بچه پولدار !
الان لیسانس حسابداری دارم و بیکارم
سرتو ننداز پایین و بری, اونجا گنج پیدا نمیکنی که همچین مشتاق دانشگاهی
 مشتاق نیستم ولی باید برم چون بدون مدرک نمیشه گذروند و ملت تو را ب ی چشم دیگه میبینن
برا پول هم نمیرم چون از یه تخصص دیگه درامد زدایی میکنم
سربازی هم به احتمال زیاد زیاد زیاد معافم
:rolleyes:

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
دوستان بنده یه مقدار تایپ خوبه خواستم ببینم سایت موارد اعتماد می شناسید که به عنوان فریلنسر اونجا کارکنم؟

بالا