برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
كار صهيونيستها حتما بوده!!!
F16 شون رو فکر کنم امروز زدن
دوران بزن و در رو تموم شده
#وعده_صادق :)
8 گیگ رم ویندوز xp انگار رو موتور بی ام و بدنه پراید بزاری :confused:

نکته جالبش اینه که قبلا همین مشکل برام پیش اومد. ویندوزمو دو سه ماه پیش آپدیت کردم به آخرین نسخه فکر کردم دیگه ازین مشکلات نداره ولی...
ویندوز 7 پشتیبانیش تا 2020 تموم میشه. تا اون موقع مک بوک میگیرم با ویندوز خدافظی میکنم :D
وقتی کرک هست خودشونم تحریممون کردن لایسنس چرا؟ :D
سیستم من با گرافیک ۵۱۲ و رم ۲ داره عین موشک کار میکنه
من موندم چطوری روی این من خیلی سال پیش call of duty و crysis بازی میکردم
اون crysis رو بهش میگفتن بازی ای که هیچ سیستمی نمیتونه به درستی اجراش کنه از بس گرافیکش خوب بوده.

• Like
Reactions: ap3

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
برای عکس هم میتونی توی مرورگر وقتی عکس باز هست کلیک راست کنی و گزینه مورد set as.. رو بزنی :D
دوباره بعد یه مدت باز خودش عوض می کنه سیاه می شه.
بیا اینطوری درستش کن
همین طوری مشکلی نداره. اکی است.
باز برا چی دستکاریش کنم...

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,069
سلام.

وب مسترهای عزیز شروع کار مشابه یکی از سایت های زیر چطوره؟
p30rank.ir
libano.ir

یا اگه بشه ادغام کرد خدماتشون رو
رتبه بانص سایت تبلیغ دهنده را خراب میکنه

Last edited:

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
8 گیگ رم ویندوز xp انگار رو موتور بی ام و بدنه پراید بزاری :confused:

نکته جالبش اینه که قبلا همین مشکل برام پیش اومد. ویندوزمو دو سه ماه پیش آپدیت کردم به آخرین نسخه فکر کردم دیگه ازین مشکلات نداره ولی...
ویندوز 7 پشتیبانیش تا 2020 تموم میشه. تا اون موقع مک بوک میگیرم با ویندوز خدافظی میکنم :D
وقتی کرک هست خودشونم تحریممون کردن لایسنس چرا؟ :D
وقتی لینوکس هست چرا ویندوز و مک بوک
یه مدت که با لینوکس کار کنی ویندوز برات کلی سخت میشه جز بعضی کارا اصلا نیازی به ویندوز پیدا نمیکنی
حتی dota2 رو هم من رو لینوکس بازی میکنم:D

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
لینوکس مشکلی نداره فقط این دو سه تا برنامه رو نداره
networx
everything search
photoshop
audition
premiere
pot player
mpc be
ms office
notepad++
camtasia
filmora
20speed smart connection
balsamiq mockup
foxit reader
idm
lite db explorer
Visual studio
poedit
snagit
telerik
wondershare video converter
navicat premium
بازی heroes of the storm و warcraft و 90 درصد بازیای دیگه هم نداره.
بیشتر اینایی که گفتی واسه لینوکس هست که خود شرکت سازنده واسه لینوکس هم ارائه کرده.
اونایی هم که نیست با یه اسم دیگه و شرکت سازنده متفاوت هست فقط باید بعد پیدا کردن با محیط کاربری جدید خودتو وفق بدی.
واسه بازی هم اونایی که با اکانت steam باشن رو میشه بازی کرد بدون هیچ تفاوتی بیشتر از این تست نکردم بیشتر همون دوتا2 رو بازی میکنم.
حتی واسه برنامه نویسی .NET هم امکانش هست نه در حد امکانات visual studio ولی اینکه اصلا نباشه نیست.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,069
برای خرابی اکتیو ویندوز که بعدا درستش کردم عکس دکستاپ گم شده حالا از کجا پیداش کنم؟ کش یا چیز دیگه نگه نمیداره؟! کاش کامپیوتر هم مثل سایت آرشیو میشد گذشتشو پیدا کرد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,069
برای این ارور لعنتی چی کار کنم؟ فانکیشن قالب ویرایش نمیشه ارور میده
قادر به برقراری ارتباط با سایت برای بررسی خطاهای مهلک نمی‌باشیم، بنابراین تغییر PHP برگشت داده شد. شما بایستی تغییر فایل PHP خود را با استفاده از ابزارهای دیگر مانند استفاده از SFTP آپلود نمایید.
با ارور عدم اتصال با وردپرس دات ارگ چی کار باید کرد؟

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,725
لینوکس مثل جنگله
ویندوز مثل یخچال

کار با کامپیوترم مثل غذا خوردن

حالا چرا باید خودمو خسته کنم برم جنگل برای شکار؟ یخچال اختراع شده دیگه :D

کلا از هر نظر ویندوز برتری داره. مثلا تو فتوشاپ به یه مشکلی میخوری سریع تو گوگل how to felan in photoshop
حالا همون مشکلو تو یه نرم افزار گمنام لینوکسی داشته باشی سرچ میکنی how to felan in gomnam app احتمال 90 درصد اصلا مطلبی دربارش نیست.

پ.ن: ویندوز 10م درست شد start حتی دیلی هم نداره :eek: الله اکبر معجزه 22 بهمن :general208::D
مشاهده پیوست 1056257
کلا این لینوکسیا توهم اینو دارم که هرچی لقمه رو دور سر و خودتو و باقی ملت بچرخونی خوشمزه تره:D نمیدونم چه مرضیه دقیقا ,اونوقت میان مسخره میکنن ویندوز دوتا دکمه next هستش :general711:

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بیشتر اینایی که گفتی واسه لینوکس هست که خود شرکت سازنده واسه لینوکس هم ارائه کرده.
اونایی هم که نیست با یه اسم دیگه و شرکت سازنده متفاوت هست فقط باید بعد پیدا کردن با محیط کاربری جدید خودتو وفق بدی.
واسه بازی هم اونایی که با اکانت steam باشن رو میشه بازی کرد بدون هیچ تفاوتی بیشتر از این تست نکردم بیشتر همون دوتا2 رو بازی میکنم.
حتی واسه برنامه نویسی .NET هم امکانش هست نه در حد امکانات visual studio ولی اینکه اصلا نباشه نیست.
لینوکس اونجا خوبه کار خاصی داشته باشی شخصی سازی کنی که خودش دانش میخواد یا برای امنیت . والا جز دردسر چیزی نداره . اکثر برنامه ها پیدا نمیشه براش اینطوری نیست که پیدا بشه

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کلا این لینوکسیا توهم اینو دارم که هرچی لقمه رو دور سر و خودتو و باقی ملت بچرخونی خوشمزه تره:D نمیدونم چه مرضیه دقیقا ,اونوقت میان مسخره میکنن ویندوز دوتا دکمه next هستش :general711:
حالا ویندوز کرک نمیشد و پولی نبود چاره ای نداشتیم .

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
برای این ارور لعنتی چی کار کنم؟ فانکیشن قالب ویرایش نمیشه ارور میده
قادر به برقراری ارتباط با سایت برای بررسی خطاهای مهلک نمی‌باشیم، بنابراین تغییر PHP برگشت داده شد. شما بایستی تغییر فایل PHP خود را با استفاده از ابزارهای دیگر مانند استفاده از SFTP آپلود نمایید.
با ارور عدم اتصال با وردپرس دات ارگ چی کار باید کرد؟
حتما باید از وردپرس ویرایش کنی؟ از هاست ویرایش کن

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
عین داستان php و .net هست :D میگن دات نت خوب نیست چون کارو راحت کرده. تنها مشکل دات نت اینه که خیلی چهارچوبیه باید دقیقا به روش خودش کار کنی (که اونم برا خیلیا مشکل نیست)
در کل:
لینوکس: نمیدونم مزیتش چیه / هر کاری میخوای کنی باید ترمینال باز کنی / ممکنه با یه دستور فایل سیستمی حذف کنی / گیم ها محدود
ویندوز: همه جا هست / هر برنامه ای میخوای داره / جامعه کاربریش از همه بزرگ تره / همه بازی اولویتشون ویندوزه (به جز کنسول ها البته)
مک: هر برنامه ای میخوای داره / برا برنامه نویسی بعضی زبان ها از ویندوز بهتره / جامعه کاربری نسبتا بزرگی داره
.net راحتر از php هستش؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,725
بالا