• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
این قضیه مثل اینه که همه ایران خودرو و سایپا رو مسخره میکنن ولی فقط کافیه فرصتش پیش بیاد، وامی اقساطی چیزی همه صف میبندن :D
بک لینک همیشه تاثیر داره.
نگفتم تاثیر نداره. ولی دیگه مثل سابق نیست که بترکه نتایج
میگی نه از این دوتا بپرس :D
@saeid700 @EmpireWorld

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
سلام.
دوستان کسی از novinvps هاست داشته ؟ کیفیت سرویس چطوره؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این قضیه مثل اینه که همه ایران خودرو و سایپا رو مسخره میکنن ولی فقط کافیه فرصتش پیش بیاد، وامی اقساطی چیزی همه صف میبندن :D
بک لینک همیشه تاثیر داره.
خب خودت که جواب خودتو دادی
20 سال پیش اگه ملت برای پراید صف میبستن یه پراید کره ای و خوب بهشون میدادن با 6 میلیون تومن
الان اگه ملت صف ببندن یه پراید آشغال ایرانی بهشون میدن با 24 میلیون
درسته که همه در نهایت پراید تحویل میگیرین ولی پولی که الان میدن و چیزی که میگیرن با گذشته خیلی فرق کرده
بک لینک هم تا روزی که موتور جستجو وجود داشته باشه تاثیر داره ولی قطعا در حال حاضر تاثیری که 10 15 سال پیش داشته رو نداره
یه روزی همین سافت 98 با تبادل لینک آمار میگرفت، اما الان حتی بک لینک هم نمیخره

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
منظورم ازون لحاظ نبود.
اینکه همه میگن بک لینک بده و محتوا تولید کنید و...
این حرفا رو میزنن که خودشون لینک بگیرن بقیه عقب بمونن.
خود سایت Seorooz مدعی هم سایتشو آنالیز میکنی کلی لینک گرفته.

پ.ن: الان مگه صف نمیبندن؟

سافت 98 و سایتای قدیمی دیگه لینکاشونو گرفتن. با روش اونا بخوای بری جلو حداقل 2-3 سال طول میکشه سایت بیاد بالا.
در کل الان دوره جذب مخاطبه و با بک لینک نمیشه کار خیلی خاصی کرد مثلا طرف با یه سایتی قرارداد می بنده براش مخاطب جذب کنه که یا بنریه یا لینک میده تو مطالبش نه اینکه بک لینک بده مثلا میگه از این ادرس فلان فایل رو دانلود کنید . خلاصه پولو دور نریزید برای بک لینک .(تاثییر داره ولی نه اونقدری که همه تبلیغاتتو بک لینک بگیری)

Last edited:

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
گوگل دائما در حال تغییره الان بک لینک جزو فاکتور های اصلی نیست دیگه . فاکتور مهمیه ولی بگی دوتا فاکتور اصلی محتوا و بک لینک به نظر من درست نیست .

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان الان به ازای 1000 ای پی از یه سایت عمومی روزانه چقدر میشه درامد داشت؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
دوستانی که سایت فیلم دارن و هر روز ریدایرکت میزنن ولی نمی کننشون تو گونی و ببرن جریان کار چی؟ در امان موندن از فیلترینگ با ریدایرکت و کار های دیگه حل میشه ولی امنیت جانی چطور؟ یکی از دوستان میخواد سایت فیلم بخره ولی نمیدونه برای مورد دوم چی کار باید کرد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستانی که سایت فیلم دارن و هر روز ریدایرکت میزنن ولی نمی کننشون تو گونی و ببرن جریان کار چی؟ در امان موندن از فیلترینگ با ریدایرکت و کار های دیگه حل میشه ولی امنیت جانی چطور؟ یکی از دوستان میخواد سایت فیلم بخره ولی نمیدونه برای مورد دوم چی کار باید کرد
چرا از فرزاد و.م نمیپرسی؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
هیچی مشخص نیست بعضیا روهم کردن تو گونی !

Last edited:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
بهش میگن بند "پ"

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
بچه ها جدیدا کسی سایتش فیلتر شده پیگیری کنه از فیلتر دربیاره !؟ چند روز طول کشیده ؟ من اخرین بار 4 سال پیش درگیر فیلترینگ بودم خیلی اذیت شدم . الان امروز یه سرویس وبلاگدهیم که فروخته بودم !!! همین امروز رو فیلتر کردن !! تو ساماندهی ثبتش کردم به نظرتون چه قدر طول می کشه ؟ فرایندش . ایمیلی اخظاری هم که فرستاده بودن وبلاگ های مشکل دار رو حذف کردم .

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام دوستان
cpu و رم من جای خالی زیادی داره ولی دو سه روزی هست کامپیوترم به طرز عجیبی کند شده منظورم اینه که وقتی روشنش میکنم تا ده دقیقه برای باز کردن هر پنجره ای سی ثانیه طول میکشه و بعضی وقت ها هنگ میکنه و میمونه بعد یهو درست میشه
آنتی ویروس رو بروز کردم و اسکن کردم چیزی پیدا نکرد.
همونطور که گفتم سی پی یو و رم همیشه جا دارن.
ویندوز هم سون هستش

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
سلام دوستان
cpu و رم من جای خالی زیادی داره ولی دو سه روزی هست کامپیوترم به طرز عجیبی کند شده منظورم اینه که وقتی روشنش میکنم تا ده دقیقه برای باز کردن هر پنجره ای سی ثانیه طول میکشه و بعضی وقت ها هنگ میکنه و میمونه بعد یهو درست میشه
ویندوز هم سون هستش
ریغ رحمت داره مینوشه سیستم عامل.. ریپیر کن

یا هم حوصله داری جدید بریز

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
دوستان یک سوال

یک سایت پزبازدید داریم .. یک سایت دیگه تازه راه انداختیم میشه ای فریم پاپ اپ چیزی گذاشت اونم رنکش بهود داده بشه

فقط رنک بگیره!!

یا هم میشه حرفه ای تر کارکرد پاپ اپ برای یک کشور خاص باز شه فقط

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
سلام دوستان
ویندوز هم سون هستش
مشکل از هارده

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کاربری سرچ داخل این سایت از نظر من فوق العاده عالیه - سرچ گوگل هست داخل خود سایت با امکانات کامل ولی مثل کاستوم سرچ تبلیغات و محتوای اضافه نشون نمیده - کسی میدونه چطوری میشه این کار رو کرد؟
https://www.fbi.gov/@@search?Search...0&page=1&portal_type=Person&searchType=person

بالا