• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
سلام دوستان
cpu و رم من جای خالی زیادی داره ولی دو سه روزی هست کامپیوترم به طرز عجیبی کند شده منظورم اینه که وقتی روشنش میکنم تا ده دقیقه برای باز کردن هر پنجره ای سی ثانیه طول میکشه و بعضی وقت ها هنگ میکنه و میمونه بعد یهو درست میشه
آنتی ویروس رو بروز کردم و اسکن کردم چیزی پیدا نکرد.
همونطور که گفتم سی پی یو و رم همیشه جا دارن.
ویندوز هم سون هستش
فن و خمیر سی پی یو رو هم چک کن. احتمال داره به خاطر خرابی این موارد و اورهیت سی پی یو باشه

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
فن و خمیر سی پی یو رو هم چک کن. احتمال داره به خاطر خرابی این موارد و اورهیت سی پی یو باشه
البته من هاردم قفل میکرد ده ثانیه هم یک دقیقه باید صبرمیکردم

با کابل ساتا مشکلم خد شد

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
توییتر هر چی بازنشر و ریتوئیت میکنم هیچی فالور نمیاد،:general710: چوکار کنم؟! :general503:
الان شما فروش هاستینگ داری ؟ سایت سرگرمی ؟

به چه دلیل به شما میگن سلطان اسپم ؟ :-دی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
به چه دلیل به شما میگن سلطان اسپم ؟ :-دی
از هاستینگ خارجی سرویس خواستی میتونم برات تهیه کنم
از نظر خودم که هنوز هیچ کاری نکردم برای اسپم ، یعنی یه چیزی از بینهایت هم بالاتره هر چی پیش بری نهایت نداره - این سربازی لعنتی نبود الان من و امیر ترفند کنار مارک زاکربرگ کار میکردیم البته امیر فقط برای بادبزن شخصی :D
@amir7310

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان كسي با سيستم همكاري در فروش ديجي كالا كار كرده؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام اون مشکل کندی با تغییر ویندوز حل شد فقط یادم رفت از بوکمارک های گوگل کروم یه بک اپ بگیرم البته تو خود جیمیل بوکمارک ها ذخیره هستش ولی نمیدونم از جیمیل چه جوری میشه به فایرفاکس منتقل کرد بوکمارک هارو؟!

parswebdesign

Registered User
لایک‌ها
25
سلام خدمت وبمستران محترم
برای تبلیغات کلیکی غیر از anetwork کجا رو پیشنهاد می کنید؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
مرورگر سبک و ایمن برای ران کردن روی vps چی پیشنهاد میدید ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
به این مدل سایت هایی که شبیه اینستاگرام هستن و بیسترشون آخر دامنه گرام هست چی میگن؟

سلام اون مشکل کندی با تغییر ویندوز حل شد فقط یادم رفت از بوکمارک های گوگل کروم یه بک اپ بگیرم البته تو خود جیمیل بوکمارک ها ذخیره هستش ولی نمیدونم از جیمیل چه جوری میشه به فایرفاکس منتقل کرد بوکمارک هارو؟!
همگام سازی / synic مرورگر روشن کن

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
به این مدل سایت هایی که شبیه اینستاگرام هستن و بیسترشون آخر دامنه گرام هست چی میگن؟

همگام سازی / synic مرورگر روشن کن
خب راستش برای فایرفاکس بلد نیستم البته اول نصب فایرفاکس ازم رمز عبور و ایمیل برای اکانت خواست که وارد کردم اکانت جیمیل رو ولی فقط چیزایی که الان بوکمارک میکنم رو ذخیره میکنه نه بوکمارک های توی گوگل کروم که تو ایمیلم هست.

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,227
خب راستش برای فایرفاکس بلد نیستم البته اول نصب فایرفاکس ازم رمز عبور و ایمیل برای اکانت خواست که وارد کردم اکانت جیمیل رو ولی فقط چیزایی که الان بوکمارک میکنم رو ذخیره میکنه نه بوکمارک های توی گوگل کروم که تو ایمیلم هست.
فایرفاکس که فقط به اکانت خودش وصل میشه مگه به جیمیل هم میشه وصلش کرد؟ :confused:
تو کروم sync کن ایمپورت کن تو فایرفاکس

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
فایرفاکس که فقط به اکانت خودش وصل میشه مگه به جیمیل هم میشه وصلش کرد؟ :confused:
تو کروم sync کن ایمپورت کن تو فایرفاکس
نگفتم به اکانت جیز دیگه ای وصل میشه گفتم با ایمیلی که تو کروم سینک کردم تو فایرفاکس هم اکانت دارم.
خب کروم رو ندارم الان راه دیگه ای جز این نیست که بتونم ترسنفر کنم بوکمارکارو؟ حتما باید کروم دانلود کنم؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان سلام :) اوضاع احوال تون چطوره؟ بعد از مدت ها اومدم این بخش دیدم هنوز دارید با قدرت ادامه می دید :D:p

خدایی وضعیت دلار دیگه عذاب شده برا من vps ماهی 30 تومن بود این دو ماه شده ماهی 80 ، نت افراز هاست رو از 50 کرده 99
از اون ور درامد صفر :/
شیر تو این وضعیت :general503::general503:
کسی وی پی اس ارزون سراغ نداره؟

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان سلام :) اوضاع احوال تون چطوره؟ بعد از مدت ها اومدم این بخش دیدم هنوز دارید با قدرت ادامه می دید :D:p

خدایی وضعیت دلار دیگه عذاب شده برا من vps ماهی 30 تومن بود این دو ماه شده ماهی 80 ، نت افراز هاست رو از 50 کرده 99
از اون ور درامد صفر :/
شیر تو این وضعیت :general503::general503:
کسی وی پی اس ارزون سراغ نداره؟
سلام.
من حدود 7 ماه هست که از «های هاست» استفاده میکنم و در این مدت نسبتاَ راضی بودم. سرورمجازی با 500 گیگ هارد، ماهانه 39 هزار تومن. که این قیمت طی این 7 ماه ثابت بوده.
کیفیتش نه خیلی خوب هست و نه خیلی بد. یکبار سرور اصلی هک شد و تمام فایلها رمزگذاری شد و فایل ها غیرقابل استفاده. که بعدش سرور جدید تحویل دادن. گاهاً مشکل کندی و از دسترس خارج شدن سرور هم داشته (شاید بگم حداقل ماهی یکبار پیش اومده.)
پشتیبانیش نه خیلی سریع هست و نه افتضاح. تیکت که میدم معمولا چند ساعت طول میکشه تا جواب بدن (بین 2 تا 8 ساعت). موردی بوده که تیکت رو بعد از 2 یا 3 روز جواب داده بودن (میخواستن ویندوز سرور رو عوض کنن 2 ، 3 روز بعد انجام دادن.)
قیمتش هم نسبت به جاهای دیگه بهتره. مثلا همین سرویسی که الان دارم (سرور با 500 گیگ فضا) دارم ماهانه 39 هزارتومن میدم درحالیکه از جای دیگه قیمت گرفتم حدود 80 تومن میداد (حدود 7 ماه پیش).
اگه فایل هاتون براتون مهم هستن، پیشنهاد نمیکنم.
در کل نسبت به سایر سرویس دهنده های ایرانی، من از این سرویس دهنده راضی هستم.

بالا