• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
دوستان کسی میدونه چرا آمازون داره به سایت و ربات های مخرب کمک میکنه؟ هر چی سایت خرابکار آنالیز کردم هاست نیم از amazonaws.com بود!! اگر هم ادامش سرچ کنید spam خیلی ها شاکی هستن
بعضی جاها نوشته که به https://aws.amazon.com/forms/report-abuse گزارش کنید خب این سیمکش اگر میخواست رسیدگی کنه کلا اسپم را جلوگیری میکرد نه اینکه ابزار این کار باشه به همه شکل داره حمایت میکنه حتی ایمیل اسپم! این از من کله خر تره کسی میفهمه چطوری دارن این کار رو میکنن و به همه سواری میده؟! گفتم شاید خودم هم بتونم استفاده کنم:D
حتی ویکی پدیا هم به این موضوع اشاره کرده
https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_S3
این یه نمونش هست - تعداد آی پی حتی رنج آی پی / بات اینقدر زیاد هست که نمیشه بلوکش کرد
چطوری از شر این عوضی خلاص بشم؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
دوستان کسی میدونه چرا آمازون داره به سایت و ربات های مخرب کمک میکنه؟ هر چی سایت خرابکار آنالیز کردم هاست نیم از amazonaws.com بود!! اگر هم ادامش سرچ کنید spam خیلی ها شاکی هستن
بعضی جاها نوشته که به https://aws.amazon.com/forms/report-abuse گزارش کنید خب این سیمکش اگر میخواست رسیدگی کنه کلا اسپم را جلوگیری میکرد نه اینکه ابزار این کار باشه به همه شکل داره حمایت میکنه حتی ایمیل اسپم! این از من کله خر تره کسی میفهمه چطوری دارن این کار رو میکنن و به همه سواری میده؟! گفتم شاید خودم هم بتونم استفاده کنم:D
حتی ویکی پدیا هم به این موضوع اشاره کرده
https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_S3
این یه نمونش هست - تعداد آی پی حتی رنج آی پی / بات اینقدر زیاد هست که نمیشه بلوکش کرد
چطوری از شر این عوضی خلاص بشم؟
جواب سوال منو میتونی بدی؟:rolleyes:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
اکه تو شبکه های اجتماعی مختلف حساب باز کنیم و و با افزونه هر پست رو auto publish توی شبکه های اجتماعی بکنیم تاثیری در سئو داره؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
http://www.copypastekon.ir
صاحب این سایته فکنم بیزینس پلن خودمون باشه :D
من فقط با سایت های چورن همکاری میکنم :p
اکه تو شبکه های اجتماعی مختلف حساب باز کنیم و و با افزونه هر پست رو auto publish توی شبکه های اجتماعی بکنیم تاثیری در سئو داره؟
کدوم افزونه؟
جواب سوال منو میتونی بدی؟:rolleyes:
کدوم سوال؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
کدوم افزونه؟
افزونه های موجود در مخزن وردپرس

این سوال :
سایتم دو ماهی هست آپدیت نشده...
الان شروع کردم به پست دادن.. طبیعتا هم فکنم دوماهی طول بکشه تا دوباره به آمار قبلیش برگرده..
با پاپ آپ میشه یکباره به اوج خودش برش گردوند؟ (ضمن اینکه همزمان ارسال پست رو هم دارم)
[/QUOTE]

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
فزونه های موجود در مخزن وردپرس
دقیقا کدوم افزونه؟ فقط توییتر دیدم همچین چیزی نه همه
سایتم دو ماهی هست آپدیت نشده...
الان شروع کردم به پست دادن.. طبیعتا هم فکنم دوماهی طول بکشه تا دوباره به آمار قبلیش برگرده..
با پاپ آپ میشه یکباره به اوج خودش برش گردوند؟ (ضمن اینکه همزمان ارسال پست رو هم دارم)
اگر رتبه بانص را خراب نکنه.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
دقیقا کدوم افزونه؟ فقط توییتر دیدم همچین چیزی نه همه

اگر رتبه بانص را خراب نکنه.
بالاخره چی؟ پاپ آپ بگیرم یا نه؟
پ ن : امروز به چشم خورد..حالا تو تاثیزشو بگو..اگه خوبه میگردم لینک و اسمشو پیدا میکنم برات.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بالاخره چی؟ پاپ آپ بگیرم یا نه؟
پ ن : امروز به چشم خورد..حالا تو تاثیزشو بگو..اگه خوبه میگردم لینک و اسمشو پیدا میکنم برات.
باید هدفمند و تخصصی باشه طوری که طرف سریع سایت را ترک نکنه . دیگه خودت بسنج از کجا بگیری با این شرایط

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
با لپ تاپ اصلا کارهای پردازش گرافیکی توصیه نمیشه. لپ تاپ سیستم خنک کننده خوبی نداره خیلی زود حتی با کول پد برای قطعاتش بخاطر گرمای زیاد مشکل پیش میاد. تو این گرونی هم واقعا نمی ارزه بخوایی هزینه تعمیر لپتاپ رو بدی
اگه با کافی نتی جایی که سیستم پی سی داشته باشه همکاری کنی یا اینکه سیستم رو برای چند ساعتی اجاره کنی بهتره. می تونی تنظیمات پریمیر رو اونجا انجام بدی و بذاری خودش کارها رو انجام بده. بعد که تموم شد هم بری فایل نهایی رو برداری. اونایی که کار تدوین فیلم های عروسی رو انجام میدن اکثرا سیستم های قوی ای دارن. دو هفته دیگه با شروع محرم و صفر بیکار میشن و می تونی سیستم اونا رو هم اجاره کنی
اگه هم بتونی یه سرور (چه مجازی و چه اختصاصی) قدرتمند تهیه کنی و از منابع اون استفاده کنین که دیگه عالیه
اوه اوه دیر گفتی :D
صبح دیروز رفتم خرید (کلا ادم عجولیم توی خرید کالا) Samsung evo 860 250GB
الان سرعت سیستم عالیه، ویندوز ۸.۱ نصب کردم توی ۳ ثانیه بالا میاد
هنوز نرم افزارای adobe رو نصب نکردم ببینم فرقی کرده یا نه اما اگه در حد ۲۰ ۳۰ درصدم سرعت کارم بیشتر شه عالیه
برا مشکل گرما cpu هم یه خمیر سیلیکون خوب گرفتم

ps: برا باز کردن سیستم و تمیز کردنش + تعویض خمیر سیلیکون + نصب هارد ssd + هزینه کدی و نصب hdd قبلی ازم 250 خواستن :confused:
خودم چندتا کلیپ از باز کردن کیس لپتاپ، باز کرن قطعات مثه cpu و فن و ... ،‌تمیز کردن و تعویض خمیر سیلیکون تو یوتیوب دیدم + اموزش تعویض هارد ها و نصب کدی (کدی رو ۵۰ خریدم)، همه رو خودم انجام دادم :general601:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
نت افزار واسه 6 کا آی پی ماهی 42 تومن با دایرکت ادمین و وبسرور آپاچی+نگین ایکس اونم تازه طلایی لایتش. واقعا زیاده:general505:
هاست دانلودش البته مناسبه.چون بقیه جاها هم همینه:general509:

آقا کلا گرون شده هاست و گرون تر هم میشه. اکثر هاستینگ ها سرور هارو سالیانه اجاره میکنن. بذار سالشون تموم بشه اون موقع میفهمید پول هاست یعنی چی.
جالبه که قیمت هاست ایران هم داره بالا میره:general107::general107: آخه تمام زیر ساخت ها تو ایران هست حتی پهنای باند هم اینترنت ایرانه:general512::general512:

الان هاست ایران نت افراز قیمت خوبی داره. اینم بگم که قیمت ها بالا بره مجبور میشن ملت سایت هارو بیارن ایران. چون توی حوزه رقابت سعی میکنن قیمتشو یکم پایینتر نگه دارن .

سلام حاجی

این به کارت میاد برای کسب درامد

چنتا نویسنده استخدام کن که بشینن مودم و موبایل هم بررسی کنن و لینک ها رو از پنل بگیر

https://affiliate.digikala.com/Dashboard

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
این اتحادیه کسب و کارهای مجازی چه صیغه ای هست دیگه ؟!
ecunion.ir

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
این اتحادیه کسب و کارهای مجازی چه صیغه ای هست دیگه ؟!
ecunion.ir
فوتر سایت‌ها پر شده از مجوزهای این جور اتحادیه‌ها که در عمل هم جزء مشکل تراشی هیچ کاری نمیکنن :|

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام حاجی

این به کارت میاد برای کسب درامد

چنتا نویسنده استخدام کن که بشینن مودم و موبایل هم بررسی کنن و لینک ها رو از پنل بگیر

https://affiliate.digikala.com/Dashboard
تشکر حاجی
فعلا سایت به اون شکل قدرتمند ندارم.
ولی فکر خوبیه.
البته الان دیجیکالا گوشی واسه فروش نداره و اینکه اینقدر قیمت بالاست کسی پول نداره بخره

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان یک کانال تلگرامی 35k در مورد پزشکی هست. میخواستم بدونم قیمت این کانال الان چند هست واسه خرید؟
ممنون میشم قیمت کانال ها رو بگید حدودا

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
دوستان یک کانال تلگرامی 35k در مورد پزشکی هست. میخواستم بدونم قیمت این کانال الان چند هست واسه خرید؟
خریدارم
بای

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
اوه اوه دیر گفتی :D
صبح دیروز رفتم خرید (کلا ادم عجولیم توی خرید کالا) Samsung evo 860 250GB
الان سرعت سیستم عالیه، ویندوز ۸.۱ نصب کردم توی ۳ ثانیه بالا میاد
هنوز نرم افزارای adobe رو نصب نکردم ببینم فرقی کرده یا نه اما اگه در حد ۲۰ ۳۰ درصدم سرعت کارم بیشتر شه عالیه
برا مشکل گرما cpu هم یه خمیر سیلیکون خوب گرفتم

ps: برا باز کردن سیستم و تمیز کردنش + تعویض خمیر سیلیکون + نصب هارد ssd + هزینه کدی و نصب hdd قبلی ازم 250 خواستن :confused:
خودم چندتا کلیپ از باز کردن کیس لپتاپ، باز کرن قطعات مثه cpu و فن و ... ،‌تمیز کردن و تعویض خمیر سیلیکون تو یوتیوب دیدم + اموزش تعویض هارد ها و نصب کدی (کدی رو ۵۰ خریدم)، همه رو خودم انجام دادم :general601:

آره خب با اون هارد دور 5200 که داشتی معلومه با هارد SSD سیستم پرواز می کنه! مبارک باشه بهرحال :D
خمیر سیلیکون چه مارکی گرفتی؟ من خیلی دنبال یه خمیر سیلیکون خوب هستم (عجله هم ندارم :D) یه بار زدم خمیر سیلیکون فابریک یکی از لپ تاپ هام رو پاک کردم که جدید بزنم، حالا دیگه هر چی میزنم فایده نداره و اینقدر داغ میشه که لپ تاپ خاموش میشه.

این آموزش های یوتیوب خیلی بدرد بخور هستن. همین لپ تاپم سه سال پیش تصویرش میرفت، بردم تعمیرگاه گفت 280 تومن پولش میشه و باید کل پنل و سیم هاش رو عوض کنیم. از شانسم اون موقع پول همرام نبود وقتی برگشتم خونه گفتم بگردم ببینم کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟ تو یوتیوب دو تا کلیپ دیدم که دقیق نشون داد با جا به جا کردن یکی از کابل های تصویر مشکل برطرف میشه!! :general206:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ویو مهمه

بالا