• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
دوستان در اینستا چند آنفالو در ساعت مجازه؟؟؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
داخل یک پوشه چنادین پوشه است.
راهی هست که بشه تمام اسم پوشه ها رو با هم کپی کرد؟
@amir7310

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
وطن کلیک به ازای هر کلیک 100 تا 350 تومن میده..
کسی شناختی از این شرکت داره؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
دوستان کد یا افزونه یا ابزاری هست که بشه کلیپ های یوتویب رو بدون فیلترشکن توی سایت لود کنه؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
نه :p:general108:. هر چیزی که پول توش باشه، منو خسته نمیکنه

به قول فردوسی پور با کمال احترام، اجازه میدید حرفتون رو قبول نکنم ؟:D
من 4 تا اکانت امازون دارم. به نام خودم، به نام یه نفر دیگه، به نام شرکت و آمازون اسوشیئت. با اولی و دومی خرید میکنم. با سومی فروش میکنم. چهارمی هم مشارکته. تا حالا هیچوقت خریدم رو هولد نکردن. حتی وقتی با گیفت کارت ( گیفت کارت ویزا نه امازون) بدون نام خرید کردم.
آمازون تابع قوانین (KYC ( Know your customer هست و باید مشتری رو تایید هویت کنه ( که اونم فقط یه زنگ زد و برای من کد خوند)، اما خارج از این وظیفه ای برای تایید کارت بانکی نداره. حتی دسترسی لازم برای این کار رو هم نداره. آمازون حتی نمیتونه نام روی کارت منو بفهمه. من میتونم بزنم اسمم mg6 ـه:D. تا زمانی که بانکم قبول کنه که به نام mg6 پول رو پرداخت کنه، آمازون مشکلی با این قضیه نداره.
شما به آمار بانک ها توی اینترنت نگاه کنی می بینی که هک و دزدی از کردیت کارت، خیی چیز معمول و متداولیه و اصلا عجیب و غریب نیست. بانک ها هم 2 تا راهکار برای مقابله با این دارن. اولیش تشویق مشتری ها به استفاده از کردیت کارته( به جای دبیت کارت). چون به بانک فرصت پیگیری میده. دومیش که روز به روز هم داره معمولتر میشه اینه که مرچنت پرووایدر های بزرگ مثل 2co و گوگل و غیره رو وادار میکنند که یک مرحله به انتهای خریدشون اضافه کنند که صفحه اس ام اس بانک صادر کننده کارته. اینطوری تا کد اس ام اس ارسال شده از بانک، تو اون صفحه وارد نشه، خرید انجام نمیشه. البته آمازون الان چنین چیزی نداره

خلاصه، شما اطلاعات کارتتو بده، من برات خالیش میکنم:D
کردیت کارت رو سرچ کردم این پست رو دیدم.
صادرکننده های کردیت کارت مجازی نوشتن که کارت به هر اسمی صادر میشه. اسم واقعی خودمون و یه آدرس الکی رو وارد کنیم مشکلی نیست؟
تو آمازون 2 بار خرید انجام دادم 6 سال پیش یکیشون با یه پرپید کارت بود یکیشون یه کارت مجازی. یه بار هم با یه کارت مجازی دیگه خواستم خرید کنم موفق نشدم فکر کنم به خاطر کشور صادرکننده بود

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کردیت کارت رو سرچ کردم این پست رو دیدم.
صادرکننده های کردیت کارت مجازی نوشتن که کارت به هر اسمی صادر میشه. اسم واقعی خودمون و یه آدرس الکی رو وارد کنیم مشکلی نیست؟
تو آمازون 2 بار خرید انجام دادم 6 سال پیش یکیشون با یه پرپید کارت بود یکیشون یه کارت مجازی. یه بار هم با یه کارت مجازی دیگه خواستم خرید کنم موفق نشدم فکر کنم به خاطر کشور صادرکننده بود
من میتونم برات از آمازون خرید کنم ، پرداخت و شارژ مسترکارت و کار های دیگه
لینک یا عنوان چیزی که میخوی بگیری را بفرست به من

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
من میتونم برات از آمازون خرید کنم ، پرداخت و شارژ مسترکارت و کار های دیگه
لینک یا عنوان چیزی که میخوی بگیری را بفرست به من
گفتم خودم 6 سال خرید انجام دادم. از آمازون نمی خوام خرید کنم . فقط سوال بود
این شارژ مسترکارت چطوریه؟ هر دلار چند تومن سورس کجا هست؟ شاید یه مسترکارت مجازی قابل شارژ گرفتم

Last edited:

Alex2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30

ali998

Registered User
لایک‌ها
779

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
۲ ۳ تا لیفتر کشن تست کردم کلا یوتیوبو دیگه باز نمیکنن، عجیبه که سایت هایی مثه فیس بوک و vimeo و ... رو باز میکنن اما یوتیوبو نه
چیکار کنم
افزونه های فایرفاکسم همه رو تست کردم، هاتسپات ش هم تست کردم که این یکی کلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه :general509:
:general503:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
۲ ۳ تا لیفتر کشن تست کردم کلا یوتیوبو دیگه باز نمیکنن، عجیبه که سایت هایی مثه فیس بوک و vimeo و ... رو باز میکنن اما یوتیوبو نه
چیکار کنم
افزونه های فایرفاکسم همه رو تست کردم، هاتسپات ش هم تست کردم که این یکی کلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه :general509:
اینترنتت چیه؟
افزونه های فایرفاکس کار میکنن البته اونایی که ثبت نامی هستن نه اونایی که فقط باید یه کشور انتخاب کنی فعال کنی بعد فیلترشکن بشه برات اونا از رده خارجن.
البته اکانت این افزون ها معمولا 10 یا 5 گیگی هستش که میتونی با سایت های ایمیل موقت صد ها اکانت باز کنی.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
چیکار کنم
افزونه HOXX

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
اینترنتت چیه؟
افزونه های فایرفاکس کار میکنن البته اونایی که ثبت نامی هستن نه اونایی که فقط باید یه کشور انتخاب کنی فعال کنی بعد فیلترشکن بشه برات اونا از رده خارجن.
البته اکانت این افزون ها معمولا 10 یا 5 گیگی هستش که میتونی با سایت های ایمیل موقت صد ها اکانت باز کنی.

همه رو دارم و تست کردم
قبلا از hoxx و connected over استفاده میکردم که همه چی اوکی بود (ثبت نامی بودن) حتی زمانی که اینا کار نیکردن از هاتسپات ش استفاده میکردم کارمو را مینداخت
اینترنتم 4g ایرانسل، با مودم، لپتاپ و دانگل 4g و اینترنت شر شده (hotspot) هم استفاده کردم هیچ کدوم برا یوتیوب کار نمیکنن ولی سایت های دیگه رو باز میکنن
جالبیش اینه که با موبایل راحت با ضعیف ترین چیز پی ان ها یوتیوب رو میتونم ببینم ولی با سیستم نه، حتی زمانی که وی پ ان رو رو گوشی فعال میکنم و اینترنتشو شر میکنم رو لپتاپ، بازم یوتیوبو باز نمیکنه اما سایتای دیگه رو اوکیه
اکانت جیمیلمو لاگ اف کردم، بدون اکانت رفتم نشد، با یه اکاانت دیگه هم رفتم نشد، با مرورگرهای مختلفم نشد
نمیدنم چه مرگش شده
وین هم دیروز عوض کردم نشد
:general107:

upload_2018-8-30_0-55-33.png

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
همه رو دارم و تست کردم
این یکی دیگه کار میکنه - تضمینی:general406:

opera