• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
مدل درآمدی مد نظرتون برای آینده چطوره؟ تبلیغات کلیکی و بازدیدی و متنی؟ ارزش کلیکی برای موضوعات هم فرق میکنه. مثلا ارزش یک کلیک در سایتی با موضوع تفریحی مثلا نیم سنت باشه. در یک سایت مرتبط با حوزه سلامت چند دلاره.
هاستتون سرورش خارجه؟
بنری کلیکی.
موضوعش هم کامپیوتر اینترنت و موبایل است... (چون فقط از این چیزا سر در می ارم.)
اره شنیدم سلامت و بیمه و وام و این موضوعات درامدش خیلی خوبه.
ولی من سر رشته ای ندارم در این زمینه ها..
آره آلمان است. یه سرور مجازی از آلمان داشتم این سایت رو هم روش بالا اوردم...
نکته ای که شما خودتون هم حتما می دونید اینه که هاست response time برای گوگل خوب باشه . و داون هم نشه...

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
بنری کلیکی.
موضوعش هم کامپیوتر اینترنت و موبایل است... (چون فقط از این چیزا سر در می ارم.)
اره شنیدم سلامت و بیمه و وام و این موضوعات درامدش خیلی خوبه.
ولی من سر رشته ای ندارم در این زمینه ها..
آره آلمان است. یه سرور مجازی از آلمان داشتم این سایت رو هم روش بالا اوردم...
نکته ای که شما خودتون هم حتما می دونید اینه که هاست response time برای گوگل خوب باشه . و داون هم نشه...
بله. همه هاست خیلی مهمه. منکه هنوز با وسواس دنبال بهترین گزینه ممکنم

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
بله. همه هاست خیلی مهمه. منکه هنوز با وسواس دنبال بهترین گزینه ممکنم
این قدر سخت گیری زیاد لازم نیست.
یه هاست با کیفیت بگیرید (بهتره از کانادا و امریکا) که زمان پاسخش برای خزنده های گوگل خوب باشه.
کار رو شروع کنید. و پست ارسال کنید.
قدمت پست ها و قدمت سایت از موارد مهم است پس بهتره زمان رو از دست ندید.
حالا بعدا می تونید منتقل کنید اگر راضی نبودید....

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
دوستان بعد یه عالمه تحقیق تصمیم گرفتم از ایران سرور هاست وردپرسی بخرم. سرور ovh در امریکاست که چون سایت منم اکثر مخاطباش امریکاس، گزینه خوبیه. پهنای باندش نامحدوده. فضاش زیاد نیست که مهم نیست چون سایتم مطلب محوره. میمونه فقط تجربه شما از این شرکت. راضی بودید ازش؟ uptime و پشتیبانی چطوره؟ ممنون میشم پاسخ بدید https://www.iranserver.com/web-hosting/wordpress/

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
مهم اینه این 200 دلار رو از کدوم شبکه تبلیغاتی بدست می اوردید ؟
آقا منم میخوام یه سایت انگلیسی بزنم ولی تصمیم گرفتم به جای سایت بیام راحت تو بلاگر یه بلاگ بزنم
هم مال خود گوگله و صد در صد بهینه هست برای گوگل
هم مطمئنه هم درگیر هاست و دامین و ... نمیشم
احساس هم میکنم از یه سایت صفر کیلومتر زودتر میشه آورد بالا وبلاگ بلاگر رو
نظرتون چیه؟

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
با هویت و آیپی ایرانی مشکلی نداره؟!
سال 2012 که من فعال بودم تا جایی که یادم میاد آدرس اینا نگرفت. با ایمیل ثبت نام کردم و وبلاگمو ثبت کردم و یک روزه سایتم تایید شد و کدشو گذاشتم. بدون هیچ مشکلی هم پرداخت میکرد به پیپال. سقف پرداختشم فکر کنم پنجاه دلار بود.

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
آقا منم میخوام یه سایت انگلیسی بزنم ولی تصمیم گرفتم به جای سایت بیام راحت تو بلاگر یه بلاگ بزنم
هم مال خود گوگله و صد در صد بهینه هست برای گوگل
هم مطمئنه هم درگیر هاست و دامین و ... نمیشم
احساس هم میکنم از یه سایت صفر کیلومتر زودتر میشه آورد بالا وبلاگ بلاگر رو
نظرتون چیه؟
من خودم چیزی رو سرچ کنم توی نتایج گوگل، روی گزینه. Blogspot.com کلیک نمیکنم. یجورایی بی اعتباره برای بیننده. بعد توی وبلاگی که مال گوگله کوچکترین تخلفی بکنی (از قبیل موارد کپی رایت) بهت تذکر میده و اگه ادامه بدی وبلاگتو میبنده.

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
من خودم چیزی رو سرچ کنم توی نتایج گوگل، روی گزینه. Blogspot.com کلیک نمیکنم. یجورایی بی اعتباره برای بیننده. بعد توی وبلاگی که مال گوگله کوچکترین تخلفی بکنی (از قبیل موارد کپی رایت) بهت تذکر میده و اگه ادامه بدی وبلاگتو میبنده.
درسته حرف شما ولی من اکثرا یه چیزی سرچ میکنم همیشه نتیجه خوب رو از وبلاگها پیدا میکنم
چون تو سایتها اکثرا میان مقاله ژورنالی و رسمی میزنن که نصف اولش چرت و پرته نصف بقیش هم بیشتر مطالب تئوریکه.
مثلا یه مشکلی برای دندونم پیش اومده یا ویندوزم یا گوشیم و ...
تو سایتها اکثرا برای بحث سئو و ... اومده نصف اول مطلب رو تاریخچه مایکروسافت یا مطالب تئوریک در مورد ساختار دندانها و ... قرار داده که عملا هیچ دردی از من دوا نمیکنه
ولی تو وبلاگها اکثرا تجربیات خودشون رو نوشتند بدون هیچگونه اضافه نویسی و ... که به درد آدم میخوره. واقعیتره
بحث کپی رایت هم که خب باید از همون اول دیگه تصمیم بگیرم رعایت کنم. چون حالا وبلاگ هم نباشه گوگل گزارش کپی رایت درموردت دریافت کنه بالاخره اذیت خواهد کرد و تو نتایج شوت میکنه بیرون.
البته حالا بلاگر یا وبلاگ وردپرس یکیشو میشه انتخاب کرد

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
درسته حرف شما ولی من اکثرا یه چیزی سرچ میکنم همیشه نتیجه خوب رو از وبلاگها پیدا میکنم
چون تو سایتها اکثرا میان مقاله ژورنالی و رسمی میزنن که نصف اولش چرت و پرته نصف بقیش هم بیشتر مطالب تئوریکه.
مثلا یه مشکلی برای دندونم پیش اومده یا ویندوزم یا گوشیم و ...
تو سایتها اکثرا برای بحث سئو و ... اومده نصف اول مطلب رو تاریخچه مایکروسافت یا مطالب تئوریک در مورد ساختار دندانها و ... قرار داده که عملا هیچ دردی از من دوا نمیکنه
ولی تو وبلاگها اکثرا تجربیات خودشون رو نوشتند بدون هیچگونه اضافه نویسی و ... که به درد آدم میخوره. واقعیتره
بحث کپی رایت هم که خب باید از همون اول دیگه تصمیم بگیرم رعایت کنم. چون حالا وبلاگ هم نباشه گوگل گزارش کپی رایت درموردت دریافت کنه بالاخره اذیت خواهد کرد و تو نتایج شوت میکنه بیرون.
البته حالا بلاگر یا وبلاگ وردپرس یکیشو میشه انتخاب کرد
بله.مواردی که گفتید رو خودم هم مشاهده کردم. بعضا پیش اومده جواب مشکل من در حد یک جمله هست. اما موقع سرچ سایتهایی بالا میان که یک مقدمه طولانی و بعدش حرافی زیاد رو فقط و فقط بخاطر seo نوشتن و بعد از چند پاراگراف بالاخره تازه شروع به پرداختن به اصل موضوع کردند. خیلی وقتا شده در اینجور مواقع مستقیما روی صفحات پنجم شیشم به بعد رفتم که نتایج بهتری هم گرفتم و وقتمم بیخود تلف نشده.
البته من تو نتایج جستجو دیگه خیلیییی کم وبلاگهای .wordpress.com یا. Blogspot.com میبینم. نسبت به گذشته خیلی کمتر شدند. یا نویسندگانشون کمتر شدند یا گوگل کمتر به وبلاگهای مجانی اهمیت میده. بهتره یه سرچ جامع در این باره بکنید قبل شروع.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
سال 2012 که من فعال بودم تا جایی که یادم میاد آدرس اینا نگرفت. با ایمیل ثبت نام کردم و وبلاگمو ثبت کردم و یک روزه سایتم تایید شد و کدشو گذاشتم. بدون هیچ مشکلی هم پرداخت میکرد به پیپال. سقف پرداختشم فکر کنم پنجاه دلار بود.
یادمه یه دوره دامین فروشی هم میکردین..
آواترتون خوب یادمه..

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان کسی اینجا هست با آپلود بوی کار کنه؟
من حساب وب مانی میخوام وارد کنم که بریزه برام توی وب مانی اما هرکاری میکنم کلا نمیشه تغییرش داد!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
پرداختهای ریالی به شماره شبای شما در ایران پرداخت میگردد. برای کاربران با بازدید و دانلود ایرانی فقط به صورت ریالی پرداخت انجام خواهد شد اما کاربرانی که فقط بازدید خارجی دارند می توانند درآمد خود را با پیپال و وبمانی دریافت کنند.

http://uploadboy.com/fa/tos.html
تفکیک که نمیشه قایل شد.
برای من نصف بیشترشون خارج از ایران هستن . و نصف کمتر داخل ایران.
الان تکلیف چیه؟
و نکته خیلی جالب برای من الان رسیده به حدنصاب که 5 دلار هستش. اما برای واریز به شبا داره هر دلار رو 3800 تومن حساب میکنه!!! یعنی 5 دلار رو اگه بخواد برای من شبا بزن نزدیک 18 هزار تومن میشه!!!
پشتیبانی هم ندارن که جوابگو باشه.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
من یک سوال دارم. چرا اکثر وبمسترهای ایرانی وارد وب انگلیسی نمیشن و چسبیدن به وب فارسی؟ الان مثلا وبمسترهای هندی اکثرا به انگلیسی کار میکنند. کلا شرایط وب انگلیسی خیلی بهتره از هر لحاظ که من میسنجم. مخصوصا الان که دلار هم خیلی گرون شده. ارز آوری به کشور هم میشه. ممنون میشم پاسخ بدید.
وب انگلیسی خیلی خوبه. منم دارم واردش میشم.
حتی نت افراز هم واردش شده. تو امضام سایت انگلیسی زبانشون هست
https://www.axspace.com/

چند هفته پیش هم ایمیل زدن بهم برای بازاریابیش.

https://www.axspace.com/Referral-Link-Marketing.php

کلا فقط درآمد دلاری می صرفه.
بهمون گفتن ریالی هم می تونند پورسانت بازاریابی دلار به قیمت روز پرداخت کنند.
دوستان برای هاست دانلود فیلم و سریال چه هاست دانلودی پیشنهاد میدید؟ ایا برای حداکثر 1000 ای پی روزانه هاست دانلود شرکت نت افراز کافی هست؟پلن های 2 ترا یا 5 ترا و در صورت نیاز 10 ترا؟

نت افراز اطلاع دارم حجم بالاتر داره. می تونی تیکت بزنی استعلام بگیری.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
خیلی وقت پیش یه مقاله میخوندم. یک نفری چندسایت با محتوای ثابت و seo یکسان روی دامنه های
.com
.net
.org
.info
بالا میاره و بعد چند ماه دات کام صفحه دوم میاد. دات نت چهارم. دات ارگ یادم نیست و دات اینفو صفحه ده.
از طرف دیگه گوگل گفته بجز دامنه های .edu و چند دامنه خاص دیگه، نوع دامین روی seo تاثیری نداره و مهم محتواس.

شما خودتون تجاربی داشتید مثل اون مقاله که گفتم؟
من یک دامین خیلی ناب .info برای پروژه سایت انگلیسیم پیدا کردم که اسمش تو tld های دیگه اشغال شده و موجود نیست و دو کلمه ایی هست و کلمات کلیدی. حالا موندم .info ثبت کنم یا بیخیالش بشم و یک اسم دیگه برای. Com پیدا کنم.
اگه کسی تجربه‌ای در این زمینه داره ممنون میشم بگه.

موضوع وبسایت هم دقیقا اطلاعات پزشکی هست و دات اینفو بیربط نیست براش

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
خیلی وقت پیش یه مقاله میخوندم. یک نفری چندسایت با محتوای ثابت و seo یکسان روی دامنه های
.com
.net
.org
.info
بالا میاره و بعد چند ماه دات کام صفحه دوم میاد. دات نت چهارم. دات ارگ یادم نیست و دات اینفو صفحه ده.
از طرف دیگه گوگل گفته بجز دامنه های .edu و چند دامنه خاص دیگه، نوع دامین روی seo تاثیری نداره و مهم محتواس.

شما خودتون تجاربی داشتید مثل اون مقاله که گفتم؟
من یک دامین خیلی ناب .info برای پروژه سایت انگلیسیم پیدا کردم که اسمش تو tld های دیگه اشغال شده و موجود نیست و دو کلمه ایی هست و کلمات کلیدی. حالا موندم .info ثبت کنم یا بیخیالش بشم و یک اسم دیگه برای. Com پیدا کنم.
اگه کسی تجربه‌ای در این زمینه داره ممنون میشم بگه.

موضوع وبسایت هم دقیقا اطلاعات پزشکی هست و دات اینفو بیربط نیست براش
من چندین بار دیدم یه سایت با دو آدرس متفاوت توی نتایجم اونده

بالا