برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
من نمی‌فهمم وردپرس کار یعنی چی دخترا تو توییتر انقد میگن من وردپرس کارم ؟
میشه همون PHP کار دیگه درسته ؟چون وردپرس با پی اچ پی نوشته شده‌.
نصب و راه اندازیش که کاری نداره کلا ایده وردپرس اینه که به سادگی قابل نصب و استفاده اس.
اگه منظور پلاگین نویسی و قالب نویس برای وردپرسه که دیگه کسی که PHP بلده فرقی نمیکنه با وردپرس کار کنه یا دروپال یا وب اپلیکیشن اختصاصی برا خودش بنویسه،چرا میگه وردپرس کارم سطح توانایی خودشو کمتر نشون میده ؟
وردپرس خودش دنیاییه لامصب..
از بس باگ و لم داره..
اینطوری نیست فقط یه قالب نصب میکنیم و یه سری تنظیمات اولیه و محتوا گذاری..
یه افزونه سرچ فیلتر کلمات مناسب بخوای پیدا کنی شاید 3 روز طول بکشه..
bav3_154fs759111.gif

هرکدوم یه مرضی دارن..
bav3_154fs759111.gif

بعد می بینی یهو صفحه سفید میاد.. بعد, بعد یکی دو روز باگ یابی میفهمی مشکل از افزونه هه بوده..
حالا بیا مساله رو حل کن که میخوای قید افزونه رو بزنی یا قالب رو باش سازگار کنی..
بعدش می بینی نمیتونی قالب رو درست کنی میگی بهتره برم یه افزونه جایگزین پیدا کنم..
از توی افزونه های جایگزین هرکدوم یه عیبی دارن.. مثلا یکی امکاناتش کمه.. اون یکی اون ویژگی هاییی رو که میخوای فقط نسخه پولیش داره..اون یکی خیلی بد دست و با رابطه کاربری افتضاحه و ..
129fs2660348.gif

بعد 4-5 روز کلنجار و سر درد..نمیدونی چکار کنی.. کلافه و داغونی..
306.gif

بعدش دیگه خیلی مخت کار کنه و جویا باشی ممکنه این فکر بیاد سمتت که بری نسخه قدیمی تر اون افزونه رو نصب کنی.. می بینی ای شیر تو سگ داره راحت کار میکنه
399.gif

البته اکثر کسایی که میگن وردپرس کارن در حد نصف ماها هم نمیدونن.. جالب اینکه راحت تر کار گیرشون میاد...
ماها نه.. تا مسلط نشیم نمیگیم کار بلدیم..وقتی هم کار بلد شدیم..می فهمیم تمام کارفرماها یه مشت بی سواد بی تجربه و نفهم و گدا هستن..
آدم صد تا فحش به خودش میده میگه اگه من برم برای اینا کار کنم..

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
نمونه چند آگهی استخدامی..
آره اینارو دیدم.
خودمم اون اوایل کارم خیلی مشکلات سر کار پیدا کردن داشتم.
ولی هرچی تخصص بالاتری داشته باشی راحت تر کار پیدا می‌کنی.
به این امید نباش که بتونی با وردپرس کار بودن جایی استخدام بشی.
وردپرس باید جزو سایر ها باشه مثلا میری برا مصاحبه میگی من PHP بلدم نود بلدم تو دیتابیس ها به mysql و redis و دیتابیس های no SQL مسلطم بعد یارو می‌پرسه از بین نرم افزار ها چی اونوقت تو میگی ب وردپرس و اینا هم آشنا هستم اینم نمونه کارامه.حالا این فقط یه مثال بود چون الان حتی با PHP بلد بودن هم نمیتونی کار مناسبی دست و پا کنی چون دست توش زیاد شده.
حالا من دقیقا نمی‌شناسمت نمی‌دونم چکارا می‌کنی چی بلدی ولی حتی تو ایران هم هنوز میشه از این مسیر به درآمد های خوب رسید کارایی مثل وبمستری و سایت زدن و اینا دیگه ایده های سوخته اس.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
آره اینارو دیدم.
خودمم اون اوایل کارم خیلی مشکلات سر کار پیدا کردن داشتم.
ولی هرچی تخصص بالاتری داشته باشی راحت تر کار پیدا می‌کنی.
به این امید نباش که بتونی با وردپرس کار بودن جایی استخدام بشی.
وردپرس باید جزو سایر ها باشه مثلا میری برا مصاحبه میگی من PHP بلدم نود بلدم تو دیتابیس ها به mysql و redis و دیتابیس های no SQL مسلطم بعد یارو می‌پرسه از بین نرم افزار ها چی اونوقت تو میگی ب وردپرس و اینا هم آشنا هستم اینم نمونه کارامه.حالا این فقط یه مثال بود چون الان حتی با PHP بلد بودن هم نمیتونی کار مناسبی دست و پا کنی چون دست توش زیاد شده.
حالا من دقیقا نمی‌شناسمت نمی‌دونم چکارا می‌کنی چی بلدی ولی حتی تو ایران هم هنوز میشه از این مسیر به درآمد های خوب رسید کارایی مثل وبمستری و سایت زدن و اینا دیگه ایده های سوخته اس.
بابا اینا نمیفهمن..
کسی که وقتشو تو یه چیز میذاره دیگه تسلطش روی چیرای دیگه کمتره...
طرف میگه وردپرس کارمسلط به سی اس اس و سئو و توانایی نوشتن پلاگین میخوام..
کمتر کسی تا سطح قابل قبولی همه اینا رو با هم بلده.. بعدشم بلد باشه بیاد برای تو با ماهی 4 تومن کار کنه؟

حالا پیگیر چندتا استخدامی به شکل دورکاری و پروژه یی هستم..
شرکت حرفه یی بودن.. منم با توپ پر برخورد کردم و گفتم کارم با بقیه فرق میکنه و ..
ببینیم چی میشه..

Last edited:

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان یه سرور مجازی آمریکا جهت استفاده برای پی پال نیاز دارم، یه جای خوب معرفی میکنید؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
بازدید سایت من یک هفته ای هست که ده بیست درصد کم شده. به نظرتون به خاطر ماه رمضونه؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اکانت پرمیوم یوست سئو رو از کوجا خریداری کنم؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
flask هم فریمورک خوبیه ها نمی‌دونم چرا کمتر شناخته شده.البته در اصل باید گفت میکرو فریمورک
یه سری پروژه ها هستن که جنگو براشون بزرگه.
مثلاً پرتال اطلاع رسانی و خبری و وبلاگی
اینا با flask بهتر و راحت تر اجرا میشن تا جنگو.

Tgplus.ir

Registered User
لایک‌ها
166
آقا من یه پروژه عجیب برخورد کردم هر کاری می کنم سایت نمیاد بالا با اینکه هیچ اروری نداره و سرعت سایت خوبه و صفحه فرود هم عالی

رپورتاژ براش رفتم

فقط یه چیزی می بینیم و شک می کنم اونم اینه تو بخش Coverage > Excluded حدود 191 مورد هست ولی خب چندان اهمیت نداره.به نظرتون مشکل از اینجاست؟

کلا کلمات کلیدی آسونش هم بالا نمیاد : ||

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
اکانت پرمیوم یوست سئو رو از کوجا خریداری کنم؟
پرمیوم نال شده رو تست کردی؟ امکانات خاصی نداره یه ریدایرکت و چند تا امکان دیگه اضافه میشه
آقا من یه پروژه عجیب برخورد کردم هر کاری می کنم سایت نمیاد بالا با اینکه هیچ اروری نداره و سرعت سایت خوبه و صفحه فرود هم عالی

رپورتاژ براش رفتم

فقط یه چیزی می بینیم و شک می کنم اونم اینه تو بخش Coverage > Excluded حدود 191 مورد هست ولی خب چندان اهمیت نداره.به نظرتون مشکل از اینجاست؟

کلا کلمات کلیدی آسونش هم بالا نمیاد : ||
بدون ادرس نمیشه آنالیز کرد
دخترا تو توییتر انقد میگن من وردپرس کارم
اونا فقط قمبل کارن 🍑

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
امروز بین خرت و پرتام اتفاقی کتاب آموزش c/c++ دایتل اند دایتل حسین ابراهیم زاده رو پیدا کردم.
این کتاب وجه اشتراک تمام برنامه نویس های ایرانیه :LOL: هر برنامه نویسی که تو دبیرستان و دانشگاه این کتابو نخونده باشه از ما نیس.
ترم اول وارد هر دانشگاهی که میشدی اولین منبع اینو معرفی میکردن که انصافا هم کتاب جامع و خوبیه.خود سی و سی پلاس پلاس هم که عشقن.
فقط ترجمه اش یخورده گیج کننده بود نمیدونم تو نسخه جدید چطور شده.
مثلا یهو به اصطلاح گرانبار کردن عملگر ها برمیخوری پشمات میریزه بعد پا نوشت رو نگاه میکنی میبینی همون operator overloading منظورشه

Divarr

Registered User
لایک‌ها
54
سلام، کسی از دوستان افیلیت خارجی کار میکنه؟ یه سالی هست با افیلیت دیجی کالا کار میکنم ولی راضی نیستم.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
چرا میگن صفحه سازها سایت رو سنگین میکنن؟
مگه افزونه های کش،با کش گیری ،واسط نمیشن؟ و دیگه مشکل بارگزاری مکرر برطرف نمیشه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
امروز بین خرت و پرتام اتفاقی کتاب آموزش c/c++ دایتل اند دایتل حسین ابراهیم زاده رو پیدا کردم.
این کتاب وجه اشتراک تمام برنامه نویس های ایرانیه :LOL: هر برنامه نویسی که تو دبیرستان و دانشگاه این کتابو نخونده باشه از ما نیس.
ترم اول وارد هر دانشگاهی که میشدی اولین منبع اینو معرفی میکردن که انصافا هم کتاب جامع و خوبیه.خود سی و سی پلاس پلاس هم که عشقن.
فقط ترجمه اش یخورده گیج کننده بود نمیدونم تو نسخه جدید چطور شده.
مثلا یهو به اصطلاح گرانبار کردن عملگر ها برمیخوری پشمات میریزه بعد پا نوشت رو نگاه میکنی میبینی همون operator overloading منظورشه
بدترین کتاب برای شروع بود

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
خواستم یه فیلم دانلود کنم
نظر یکی از دانلود کنندگان

امیرحسین 04-08-2020​

ادمین جان. این فیلم بدون سانسوره و صحنه هایی مغایر با شئونات اسلامی داره. لطفا سانسور رو اصلاح کنید و بالای پوستر فیلم بنویسید اصلاح شد. وگرنه مجبور میشم سایت شما رو به مقامات بالا گزارش بدم و براتون درد سر میشه. یا علی.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
مگه افزونه های کش،با کش گیری ،واسط نمیشن؟ و دیگه مشکل بارگزاری مکرر برطرف نمیشه؟
اول باید ببینی چه نیازی به صفحه ساز هست؟
این افزونه ادیتور خیلی از مشکلات رو رفع میکنه نیاز به هیچی نیست
یه آشغالی مثل المنتور ، المنتور پرو ، دوباره افزونه های خود المنتور ، اینا سایت رو گاج میدن
حتی اگه بهش نیاز بود ، افزونه های خود المنتور رو نباید نصب کرد

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خواستم یه فیلم دانلود کنم
نظر یکی از دانلود کنندگان
چیزی نیست بعد دیدن فیلم عذاب وجدان گرفته فیلمم پاک کرده چند ساعت بعد افسوس میخوره کاش پاک نمی کردم.

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
یه سری صفحه ساز ها کدهایی تولید میکنن که فقط توسط خود همون ماژول صفحه ساز قابل خوندن و اجرا کردنه.template processor
یعنی هربار که اون صفحه میخواد اجرا بشه ماژول صفحه ساز هم باید اجرا بشه کد های صفحه رو بخونه تبدیل به html کنه و بفرسته برا مرورگر کاربر.
بخاطر همین ممکنه سایت منابع بیشتری مصرف کنه گرچه فقط رو سایت های پربازدید محسوسه.
تمپلیت انجین ها هم همین مشکل رو دارن البته نمیشه اسمش رو مشکل گذاشت

بالا